2024. Szeptember 22. - 13:32:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429170 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Március 23. - 19:08:11
Válasz #660
Nem elérhető

Maszat


Ha androgent akarna nem a proviron az egyik legjobb dontes lenne es szabad tesztoszteron es tesztoszteron novelesere sem eppen
Oke persze a jo teszto novelesre mivel a Hcg utan a masodik helyre pasziroztak a clomiddal egyut
amiket a cyclofenil es utana 4 helyen a Teslac kovet, es majad a GHB

de a Proviron mashol maskepp lenne illendo neki Behajintani
szerintem Anabol 5 lesimazna otet

Balu  ****:))))))

nem értem miröl beszélsz pontosan...


x-file 2003


"Amint a könyv elején már összegeztük, a stanozolol alkalmazása alapvetően befolyásolja a
nemi hormon-kötő fehérjék (SHBG, sex hormone binding globulin) mennyiségét. Ez jellemző
az összes anabolikus illetve androgen szteroidra, a Winstrol aktivitása és az alkalmazási
módja miatt különösen jelentős e téren. Mivel a plazma kötőfehérjéi, így az SHBG
ideiglenesen megakadályozzák azt, hogy a szteroid kifejthesse hatását, ezért az SHBG gátlása
nagyobb arányban biztosít szabad (nem lekötött) szteroidot a szervezetben. Ez egy olyan
hatékony mechanizmust jelenthet, amelynek révén a stanozolol növelheti a párhuzamosan
alkalmazott szteroid aktivitását. Ezt a hatást erősítendő adhatunk a keverékhez Proviront (1-
metil-dihidro-tesztoszteront), amelynek különösen nagy az affinitása az SHBG-hez. Emiatt
szoríthat ki gyengébb szubsztrátokat, így a tesztoszteront is a Proviron az SHBG mellől, ami
tovább növelheti a szabad hormonszintet. Winstrol és Proviron együttes alkalmazása a
tesztoszteron kúra során tehát nagyon hasznosnak bizonyulhat"


a proviron hasznos kúra közbe, főleg wini mellé!!  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 19:12:38
Válasz #661
Nem elérhető

andras123


Maszat neha maskep vannak a dolgok es en Valami Masert furcsalom az oreget aki ajanlotta neki

Balu ezt gondolom Tudja miert

2010. Március 23. - 19:13:51
Válasz #662
Nem elérhető

ilovebarca


El is felejtettem... Heti 500UI HCG-t szúrjak még mellé szerintetek?? vagy wini mellé annyira nem kell? nem erőltetném... Novedexes ötlet mellé jó volt?

2010. Március 23. - 19:15:41
Válasz #663
Nem elérhető

Maszat


Maszat neha maskep vannak a dolgok es en Valami Masert furcsalom az oreget aki ajanlotta neki

Balu ezt gondolom Tudja miert

Én nem az "öregnek" adok igazat,h kúra közepétől szedje, csak írtam,h proviron márpedig igen hasznos tud lenni, főleg wini mellé.

Én a te hsz-edre írtam.

De odabiggyesztettem,h mindezt androgén úton teszi, ez pedig hátrány.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 19:28:04
Válasz #664
Nem elérhető

andras123


Amugy Maszat igaz mert ugyse szed sokat belole
Ha sokat akart volna szedni belole emlitendo lenne ilendo megemliteni
hogy ovatosan vele mivel mellekhatasok tekinteteben a kovetkezokkel egyezek meg:
a Jo ismert methandienonum,efedrin, esiclene(formebolon),glucophage,synovex,cypionate stb

De szerintem ez ilyenkor elenyeszo es enis Neked adog igazad mivel nem szed egyszere 4 fele szert

De nem Tudom Talan tul vagyok dramatizaltam mivel elegge enis televagyok most

Balu ?:-/

2010. Március 25. - 19:42:05
Válasz #665
Nem elérhető

iammate


Havernak 22g(35mm) tüvel adom a winit,de panaszkodik hogy fáj neki.Mekkora tűvel kéne(hosszúság,vastagság)?

SZERINTEM MEHET RÖVID 27G-S TŰVEL, AZ VÁLLBA TÖKÉLETES. /7%

2010. Március 25. - 19:42:40
Válasz #666
Nem elérhető

iammate


Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))

2010. Március 25. - 19:43:31
Válasz #667
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))

Elvileg 5mg...ha jól számolom.  ;D

2010. Március 25. - 19:49:53
Válasz #668
Nem elérhető

iammate


Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))

Elvileg 5mg...ha jól számolom.  ;D



jó jó, igazad van, rosszul tettem fel a kérdést, tehát az adagolás végett lehet vele más eredményt elérni, hogy azt a napi 30-40mg-ot jobban szét tudom osztani a 24 órában?

2010. Március 25. - 20:00:43
Válasz #669
Nem elérhető

andras123


Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))

Elvileg 5mg...ha jól számolom.  ;D



jó jó, igazad van, rosszul tettem fel a kérdést, tehát az adagolás végett lehet vele más eredményt elérni, hogy azt a napi 30-40mg-ot jobban szét tudom osztani a 24 órában?
ha 40 mg ot ennel naponta 2 idore kell elosztani
mivel 9 ora az ido mikor felezore er a hatoanyag koncentracio a eredbe.

2010. Március 25. - 20:08:31
Válasz #670
Nem elérhető

iammate


Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))

Elvileg 5mg...ha jól számolom.  ;D



jó jó, igazad van, rosszul tettem fel a kérdést, tehát az adagolás végett lehet vele más eredményt elérni, hogy azt a napi 30-40mg-ot jobban szét tudom osztani a 24 órában?
ha 40 mg ot ennel naponta 2 idore kell elosztani
mivel 9 ora az ido mikor felezore er a hatoanyag koncentracio a eredbe.

HM, ÉRTEM, AKKOR ÍGY MÁR VILÁGOS. KÖSZI

2010. Március 25. - 23:00:08
Válasz #671
Nem elérhető

haven


Srácok, gyors kérdés,
eddig egyszer használtam kínai 10mg-os winit főleg teljesítmény és állóképesség növelésre volt betervezve küzdősport mellé, lett is rendesen sikere, és itt nem nagy dózisról beszélek, 150 szem volt 8 hétre elosztva. Majdnem egy évre rá verseny felkészülés előtt kipróbáltam a depot-ot, ez korrekt lett volna ha többet toltam volna be egy héten...azóta is lassan eltelik már egy év. Gondolkodtam rajta, hogy 10mg-os helyett ránézek 5mg-osra, akinek e téren van tapasztalata, írja le légyszíves, hogy mekkora különbség van a 10 és 5mg-os között.
köszi.

 ***))
az 5mg-osban sanszosabb,hogy bele is teszik az 5mg-ot.szerintem 8-}
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Március 29. - 18:18:26
Válasz #672
Nem elérhető

stone89


Sziasztok! Egy kis infora lenne szükségem. Olvasgattam itt a hozzászólásokat de nem nagyon találtam kézzel fogható infot vagy nem értettem.

Szóval 21 éves vagyok és 100 kilo, 7 éve edzek tisztán. Kajára odafigyelek amennyire tudok. tömegnövelőket meg kreatinokat már szedtem ugyan de gondoltam kiprobálok valamit keményebbet. Winstrollra (injekciós) esett a választásom de nem nagyon értek hozzá.  Sok embert megkérdeztem de mki mást mond. Célom az h 5-6 kilo száraz izmot felpakoljak ami naggyából meg is marad kúra után.

A kérdéseim a következők:

1. Winstrol önmagában ér e valamit ?
2. Levezetésnek kell e valami ha igen mi is hogyan?
3. Olvastam hogy provironnal is lehet kombinálni. Utána néztem a provironnak és irták h libidó fokozására illetve erőnövekedés céljából  irja fel a doki. Nos az érdekelne h rá lehet e szokni? mármint a farkam rászokhat e ?:D

2010. Március 30. - 21:39:35
Válasz #673
Nem elérhető

arc23


Hy!

Csak azt szertném kérdezni hogy a 10mg-os Stanozolt hogy kell szedni? azt is piramis rendszerbe?vagy másképp?és hogy egy kúrához hány szem kell?
köszi a választ

üdv.

2010. Április 01. - 14:41:25
Válasz #674
Nem elérhető

iammate


haven, vagy valaki hozzáértő,
   o:)
betegség miatt egyik cimborámnak írtak fel antibiotikumot, benne van egy stanozolol kúrában, mehet mellette, vagy felejtős?