2024. Szeptember 22. - 15:32:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429184 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 15. - 18:03:47
Válasz #645
Nem elérhető

doncicco


Nem szép Tőled Szabi nem fejezted be a mondatot **:))))*.. de úgy is azt írtad volna, hogy van egy barátod aki stb.. ;D

2010. Március 15. - 19:31:41
Válasz #646
Nem elérhető

Szabi


Azt mondtam volna h inkább az másik verziót használja... ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 15. - 20:44:08
Válasz #647
Nem elérhető

doncicco


...és olyan lesz a fara mint a tésztaszűrő... majd állni fog a moziban. ****:)))

2010. Március 18. - 17:56:39
Válasz #648
Nem elérhető

pobimobi123


Urak!
Kb egy hónapja kezdtem el egy szemes stana kúrát napi 3x10 mg adaggal. 10 év edzés után megkérdezték, hogy miaztegyúrsz? Nesze neked nécsörál bádi! ****)
Szerintem egy kezdő koxolónak dob, mind erőbe, mind tömegben(zsír le, izom fel).Persze most elkapott a hév és újra bele akarok vágni valami erősebbe!
Jól írták az okosok, hogy nincs csak egy kúra, első kúra van!!!!

2010. Március 19. - 08:12:31
Válasz #649
Nem elérhető

galyasb


Sziasztok!
9 éve edzek tisztán és ki akarok próbálni egy kúrát!Winstrollra gondoltam, mert azt hallottam az nem olyan erős és nem nyírja ki annyira a szervezetet.
Az lenne a kérdésem, hogy injekciósból melyik fajtát ajánlátok amit nem hamísítanak annyira!Meg hogy milyen eredmény várható ha az étrendem rendben van kb. napi 300gramm fehérje meg 200-250gramm ch +zsír(lenmag,oliva).Jó kombinálás lenne Deca Durablobinnal?Hány hétig tart egy kúra és jó úgy ha minden második nap szúrom?

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv

2010. Március 19. - 08:12:31
Válasz #650
Nem elérhető

slyagency


Sziasztok, nemrég vásároltam egy doboz (100 szem) GENESIS rejuvenation products Stanazolol Tablets USP 10mg/tabletta. A kérdésem az lenne, hogy találkoztatok e már ezzel a fajtával, és hogy mi a véleményetek róla?

2010. Március 19. - 09:39:35
Válasz #651
Nem elérhető

andras123


Sziasztok!
9 éve edzek tisztán és ki akarok próbálni egy kúrát!Winstrollra gondoltam, mert azt hallottam az nem olyan erős és nem nyírja ki annyira a szervezetet.
Az lenne a kérdésem, hogy injekciósból melyik fajtát ajánlátok amit nem hamísítanak annyira!Meg hogy milyen eredmény várható ha az étrendem rendben van kb. napi 300gramm fehérje meg 200-250gramm ch +zsír(lenmag,oliva).Jó kombinálás lenne Deca Durablobinnal?Hány hétig tart egy kúra és jó úgy ha minden második nap szúrom?

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv
a csunya nyavajat lenne jo
a winstrol cutting Anabolikum a Nandrolone Meg Bulking,nem lattam meg ezt a kettot csak eggyut hasznalva van vagy 5 kurra amiben meg megy mellete 4-5 masikfelé szer
de igy a kettu eggyut nem hiszem hoyg a jo dontes lenne,Mivel a winstrol Hatasat Nem elvezned ki Teljesen
de majd gyon meg valaki aki Is leir Neked valamit

2010. Március 19. - 09:39:35
Válasz #652
Nem elérhető

andras123


Sziasztok, nemrég vásároltam egy doboz (100 szem) GENESIS rejuvenation products Stanazolol Tablets USP 10mg/tabletta. A kérdésem az lenne, hogy találkoztatok e már ezzel a fajtával, és hogy mi a véleményetek róla?
Nekem vannak singapuri Dolgok es öleg jó volt nekem azok
dobozos dolgokbol thyroxine+thyronine  volt es tamoxifen es nem volt baj vele
szedes  kozbe majd csak melglatod

2010. Március 21. - 07:14:26
Válasz #653
Nem elérhető

ilovebarca


Hello Mindenki!

Abban kérném a véleményeteket, h 30 ampulla winstrolt , minden másnap 1, kúra felétől meg proviron, TI? levezetnétek valamivel??? Nagyon eltérő dolgokat hallottam és olvastam ezért kérnék véleményt!! KÖSZI ?:-/

2010. Március 22. - 19:03:10
Válasz #654
Nem elérhető

andras123


Abban kérném a véleményeteket, h 30 ampulla winstrolt , minden másnap 1, kúra felétől meg proviron, TI? levezetnétek valamivel??? Nagyon eltérő dolgokat hallottam és olvastam ezért kérnék véleményt!! KÖSZI ?:-/
[/quote]
sokat olvastal ,...hat az me olvastad hogy a feletol kell Proviron
laton  a nocket lovebarca gondolo Baracarol vagy  :-O
De ez most lenyegtelen ,   ... nem kell proviron
elegge nehez szer a proviron es ha mar Jol akarsz Tesztoszteron novelni akkor kiegeszitoket szedj kozbe
teszto novelot


2010. Március 23. - 18:21:27
Válasz #655
Nem elérhető

Koxi


Havernak 22g(35mm) tüvel adom a winit,de panaszkodik hogy fáj neki.Mekkora tűvel kéne(hosszúság,vastagság)?
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Március 23. - 18:32:14
Válasz #656
Nem elérhető

andras123


Havernak 22g(35mm) tüvel adom a winit,de panaszkodik hogy fáj neki.Mekkora tűvel kéne(hosszúság,vastagság)?
nem tudom hova szurjak hova akrjak
de a 23G tu labba szerintem eleg jo es lassan beadva ha segbe szeretned szurni öt akkor 22 lehet 0,7 x 30
vagy 26 g vel a vallba de eljof gyönni Balu es majd ujra irja ha elvan rontva

2010. Március 23. - 18:53:26
Válasz #657
Nem elérhető

Maszat


Abban kérném a véleményeteket, h 30 ampulla winstrolt , minden másnap 1, kúra felétől meg proviron, TI? levezetnétek valamivel??? Nagyon eltérő dolgokat hallottam és olvastam ezért kérnék véleményt!! KÖSZI ?:-/
sokat olvastal ,...hat az me olvastad hogy a feletol kell Proviron
laton  a nocket lovebarca gondolo Baracarol vagy  :-O
De ez most lenyegtelen ,   ... nem kell proviron
elegge nehez szer a proviron es ha mar Jol akarsz Tesztoszteron novelni akkor kiegeszitoket szedj kozbe
teszto novelot


[/quote]

a proviron nagyon jó kúra közbe, főleg wini mellé..nem csak az aromatáz enzimeket gátolja, hanem leköti az shbg-t, így több szabad tesztoszteron fog a vérben áramolni.Hátránya,h mindezt androgén úton teszi.

1 ideje nem kapok koxos privit, azért merészkedtem vissza  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 23. - 19:04:53
Válasz #658
Nem elérhető

ilovebarca


Abban kérném a véleményeteket, h 30 ampulla winstrolt , minden másnap 1, kúra felétől meg proviron, TI? levezetnétek valamivel??? Nagyon eltérő dolgokat hallottam és olvastam ezért kérnék véleményt!! KÖSZI ?:-/
sokat olvastal ,...hat az me olvastad hogy a feletol kell Proviron
laton  a nocket lovebarca gondolo Baracarol vagy  :-O
De ez most lenyegtelen ,   ... nem kell proviron
elegge nehez szer a proviron es ha mar Jol akarsz Tesztoszteron novelni akkor kiegeszitoket szedj kozbe
teszto novelot




a proviron nagyon jó kúra közbe, főleg wini mellé..nem csak az aromatáz enzimeket gátolja, hanem leköti az shbg-t, így több szabad tesztoszteron fog a vérben áramolni.Hátránya,h mindezt androgén úton teszi.

1 ideje nem kapok koxos privit, azért merészkedtem vissza  ;D
[/quote]

Egy magasan jegyzett testépítő mondta h, felétől kezdjem, mert elég akkor hozzárakni az androgén részét azt mondta. Akkor ha hozzárakok Novedex XT-? 2 dobozt vegyek abból? Mert a kúra 60napos...

2010. Március 23. - 19:04:53
Válasz #659
Nem elérhető

andras123


Ha androgent akarna nem a proviron az egyik legjobb dontes lenne es szabad tesztoszteron es tesztoszteron novelesere sem eppen
Oke persze a jo teszto novelesre mivel a Hcg utan a masodik helyre pasziroztak a clomiddal egyut
amiket a cyclofenil es utana 4 helyen a Teslac kovet, es majad a GHB

de a Proviron mashol maskepp lenne illendo neki Behajintani
szerintem Anabol 5 lesimazna otet

Balu  ****:))))))