2024. Szeptember 22. - 16:21:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429190 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 14. - 09:02:46
Válasz #630
Nem elérhető

Taki


Antibiotikummal ne szedd a szteroidot !!!(tapasztalat)szédülés elég durván rossz közérzet!

2010. Március 14. - 10:04:17
Válasz #631
Nem elérhető

thomson


Köszönöm! És nem lesz gáz, hogy akkor hirtelen kimarad 1 hét? Mert tudtommal a kúra végén is le kell vezetni.

2010. Március 14. - 11:02:11
Válasz #632
Nem elérhető

kepike


Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a stana meddig mutatható ki kúra után? Illetve nem is magára a stanára gondolok, hanem a  máj és koleszterin értékek változását meddig lehet kimutatni. Előre is köszi. <3!

2010. Március 14. - 11:30:41
Válasz #633
Nem elérhető

yoko3


Sziasztok!

Valaki hallott valamit az optimum pharmáról?
Tapasztalat esetleg?

2010. Március 15. - 07:41:05
Válasz #634
Nem elérhető

kidnapper


Sziasztok.
Ma regisztráltam..remélem jó helyre írok.
170cm,81kg.31év..ezek a paramétereim. Egy éve már csináltam egy deca-propi-enantát kúrát,ami nagyon hasznos volt. Most szeretnék egy 8hetes, szemes stana-kúrát,de egyetlen dologban nem vagyok biztos,mert rengeteg ellentmondó tanácsot kaptam: ez után kell hcg,vagy valami hasonló?

2010. Március 15. - 09:40:05
Válasz #635
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok.
Ma regisztráltam..remélem jó helyre írok.
170cm,81kg.31év..ezek a paramétereim. Egy éve már csináltam egy deca-propi-enantát kúrát,ami nagyon hasznos volt. Most szeretnék egy 8hetes, szemes stana-kúrát,de egyetlen dologban nem vagyok biztos,mert rengeteg ellentmondó tanácsot kaptam: ez után kell hcg,vagy valami hasonló?
a stana nem lövi ki a saját teszto termelésed, de arra elég nagy az esély, hogy nem stana van benne  ;D És akkor nem árt ha van proviron + nolvadex.Meg az a 8 hét is picit sok...
Jah és deca-propi-ena kúra után semmit nem fog hozni valószínűleg.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 15. - 11:11:56
Válasz #636
Nem elérhető

player


"Stanozolol is no exception,and is noted for it's strong influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.Clinical studies giving 10mg per day to healthy male subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone level to fall 55%."

Tényleg nem lövi ki.

2010. Március 15. - 11:18:18
Válasz #637
Nem elérhető

atleeta


"Stanozolol is no exception,and is noted for it's strong influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.Clinical studies giving 10mg per day to healthy male subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone level to fall 55%."

Tényleg nem lövi ki.
legalább már ezt is tudom...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 15. - 11:46:51
Válasz #638
Nem elérhető

Kicsibors


Sziasztok.
Ma regisztráltam..remélem jó helyre írok.
170cm,81kg.31év..ezek a paramétereim. Egy éve már csináltam egy deca-propi-enantát kúrát,ami nagyon hasznos volt. Most szeretnék egy 8hetes, szemes stana-kúrát,de egyetlen dologban nem vagyok biztos,mert rengeteg ellentmondó tanácsot kaptam: ez után kell hcg,vagy valami hasonló?
a stana nem lövi ki a saját teszto termelésed, de arra elég nagy az esély, hogy nem stana van benne  ;D És akkor nem árt ha van proviron + nolvadex.Meg az a 8 hét is picit sok...
Jah és deca-propi-ena kúra után semmit nem fog hozni valószínűleg.

Miért lenne sok a 8 hét?... A kúra átlagos időtartama 6-8 hét kell, hogy legyen elviekben.
Amúgy ez egyéni tolerancia kérdése is, mert van, aki annál is tovább használja...  :-}

2010. Március 15. - 11:49:44
Válasz #639
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok.
Ma regisztráltam..remélem jó helyre írok.
170cm,81kg.31év..ezek a paramétereim. Egy éve már csináltam egy deca-propi-enantát kúrát,ami nagyon hasznos volt. Most szeretnék egy 8hetes, szemes stana-kúrát,de egyetlen dologban nem vagyok biztos,mert rengeteg ellentmondó tanácsot kaptam: ez után kell hcg,vagy valami hasonló?
a stana nem lövi ki a saját teszto termelésed, de arra elég nagy az esély, hogy nem stana van benne  ;D És akkor nem árt ha van proviron + nolvadex.Meg az a 8 hét is picit sok...
Jah és deca-propi-ena kúra után semmit nem fog hozni valószínűleg.

Miért lenne sok a 8 hét?... A kúra átlagos időtartama 6-8 hét kell, hogy legyen elviekben.
Amúgy ez egyéni tolerancia kérdése is, mert van, aki annál is tovább használja...  :-}
Mert szemes szteroid és az eléggé roncsolja  májat hosszú távon. Nekem is van ismerősöm aki hónapokig szedi folyamatosan, de nem biztos, hogy követendő példa...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 15. - 11:59:06
Válasz #640
Nem elérhető

Kicsibors


Sziasztok.
Ma regisztráltam..remélem jó helyre írok.
170cm,81kg.31év..ezek a paramétereim. Egy éve már csináltam egy deca-propi-enantát kúrát,ami nagyon hasznos volt. Most szeretnék egy 8hetes, szemes stana-kúrát,de egyetlen dologban nem vagyok biztos,mert rengeteg ellentmondó tanácsot kaptam: ez után kell hcg,vagy valami hasonló?
a stana nem lövi ki a saját teszto termelésed, de arra elég nagy az esély, hogy nem stana van benne  ;D És akkor nem árt ha van proviron + nolvadex.Meg az a 8 hét is picit sok...
Jah és deca-propi-ena kúra után semmit nem fog hozni valószínűleg.

Miért lenne sok a 8 hét?... A kúra átlagos időtartama 6-8 hét kell, hogy legyen elviekben.
Amúgy ez egyéni tolerancia kérdése is, mert van, aki annál is tovább használja...  :-}
Mert szemes szteroid és az eléggé roncsolja  májat hosszú távon. Nekem is van ismerősöm aki hónapokig szedi folyamatosan, de nem biztos, hogy követendő példa...

Azért nem árt mellé a májvédő, az biztos... Meg azért az se mindegy, hogy férfi vagy női adagokról van-e szó... Valószínűleg a pasiknak a nagyobb dózis szedése sokkal neccesebb a máj szempontjából, szóval amellett, hogy ez nem egy tipikusan tömeg növelésre szánt szer, még ez a "kis" visszatartó ereje is megvan.

2010. Március 15. - 12:12:58
Válasz #641
Nem elérhető

NM


8 hét mindenképpen sok szemes stanozolollal, még májvédővel is (napi 30mg-ra gondolok itt). Maximum 5-6 hét.

2010. Március 15. - 12:28:34
Válasz #642
Nem elérhető

doncicco


Annyi idő alatt kétlem, hogy bármilyen eredményt képes produkálni férfi szervezetben, hacsak nem más kúra végén.Feltéve, hogy eredeti.

2010. Március 15. - 12:42:16
Válasz #643
Nem elérhető

NM


Annyi idő alatt kétlem, hogy bármilyen eredményt képes produkálni férfi szervezetben, hacsak nem más kúra végén.Feltéve, hogy eredeti.

Első kúránál lesz eredmény (ha előtte nem nyúlt semmihez), egyébként egyetértek veled. Önmagában nem is nagyon éri meg.

2010. Március 15. - 13:18:44
Válasz #644
Nem elérhető

Szabi


Nem értem miért jó ez a szemes stanazol,baromságnak tartom!
Ha van pénzed akkor...De nem adok ötleteket.
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."