2024. Szeptember 22. - 18:31:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429207 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Február 21. - 19:44:39
Válasz #600
Nem elérhető

doncicco


Tehát winstrol után/közben teendő??? - feltéve, hogy eredeti..

2010. Február 21. - 22:54:59
Válasz #601
Nem elérhető

NM


Tehát winstrol után/közben teendő??? - feltéve, hogy eredeti..

Áttúrtam kicsit a nevesebb külföldi fórumokat. Több helyen kúra közben szükségtelennek tartanak mindenféle kiegészítőt, kúra után nagy részük szintúgy a másik részük valamilyen természetes tesztoszteron - fokozót ajánl.

2010. Február 22. - 14:54:22
Válasz #602
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tehát winstrol után/közben teendő??? - feltéve, hogy eredeti..

Áttúrtam kicsit a nevesebb külföldi fórumokat. Több helyen kúra közben szükségtelennek tartanak mindenféle kiegészítőt, kúra után nagy részük szintúgy a másik részük valamilyen természetes tesztoszteron - fokozót ajánl.

Csakhogy a nevesebb külföldi fórumokon ebben a témában írogatók 98%-a nem hogy a szteroidokhoz és az endokrinológiához nem ért, hanem egyszerűen csak szintén analfabéta, mint mindenhol máshol az emberek általában.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 22. - 15:25:36
Válasz #603
Nem elérhető

doncicco


A kérdés még mindig nyitott.. :D

2010. Február 22. - 17:47:30
Válasz #604
Nem elérhető

NM


Tehát winstrol után/közben teendő??? - feltéve, hogy eredeti..

Áttúrtam kicsit a nevesebb külföldi fórumokat. Több helyen kúra közben szükségtelennek tartanak mindenféle kiegészítőt, kúra után nagy részük szintúgy a másik részük valamilyen természetes tesztoszteron - fokozót ajánl.

Csakhogy a nevesebb külföldi fórumokon ebben a témában írogatók 98%-a nem hogy a szteroidokhoz és az endokrinológiához nem ért, hanem egyszerűen csak szintén analfabéta, mint mindenhol máshol az emberek általában.

Ok, ezt elfogadom, de én is kíváncsian várom a te álláspontodat, mert azt még nem ismerjük.

2010. Február 22. - 20:04:30
Válasz #605
Nem elérhető

NM


Ha esetleg valaki kíváncsi lenne rá, leírom a saját tapasztalataimat a tablettás stanozolollal kapcsolatban : 1 nap van még hátra a kúrámból, az elmúlt idő alatt próbáltam a lehető legjobban odafigyelni az étkezésemre (sajnos nem sikerült 100%-osan), emellett látványosan sokat pucolt a cucc (gyakorlatilag zéró kardió mellett). A vállövemnél több helyen komoly eresedés látható, így a karomon is. A testtömegem nőtt, kb 4 kg-ot, ez persze az egyéb kiegeknek is betudható. A testzsírszázalékom csökkent (szintén látványosan). Erőben nem volt tapasztalható nagy ugrás (ez nem is az ilyen tipusú szteroidok jellemzője), mellékhatások egy egy napos tompa vesefájdalmat leszámítva nem voltak. Edzés alatt nagyon jól és hamar bedurrantam, de ez is köszönhető az extra kiegészítőknek.
A kúrával elégedett vagyok, biztosan nem az utolsó volt (remélem be tudok szerezni újra valódi stanozololt).

2010. Február 22. - 22:44:21
Válasz #606
Nem elérhető

ilovebarca


Hello MN!

Milyen fajta, gyártmány volt a stanozololod?? KÖSZII ****:))))))

2010. Február 23. - 10:11:14
Válasz #607
Nem elérhető

NM


Ha esetleg valaki kíváncsi lenne rá, leírom a saját tapasztalataimat a tablettás stanozolollal kapcsolatban : 1 nap van még hátra a kúrámból, az elmúlt idő alatt próbáltam a lehető legjobban odafigyelni az étkezésemre (sajnos nem sikerült 100%-osan), emellett látványosan sokat pucolt a cucc (gyakorlatilag zéró kardió mellett). A vállövemnél több helyen komoly eresedés látható, így a karomon is. A testtömegem nőtt, kb 4 kg-ot, ez persze az egyéb kiegeknek is betudható. A testzsírszázalékom csökkent (szintén látványosan). Erőben nem volt tapasztalható nagy ugrás (ez nem is az ilyen tipusú szteroidok jellemzője), mellékhatások egy egy napos tompa vesefájdalmat leszámítva nem voltak. Edzés alatt nagyon jól és hamar bedurrantam, de ez is köszönhető az extra kiegészítőknek.
A kúrával elégedett vagyok, biztosan nem az utolsó volt (remélem be tudok szerezni újra valódi stanozololt).

Ami lemaradt..természetesen nem magában fogom használni.  :)

2010. Február 28. - 08:33:48
Válasz #608
Nem elérhető

asztalos


Hello
Esetleg valaki tud segiteni Winstrolt szeretnek szurni,de van egy kis problema;Warfarin verhigitot szedek egy balesetembol ki folyolag fojamatossan!
Nem talaltam sehol le irast arrol hogy a Winstrolnak van-e ver higito hatasa vagy az ellenkezo ver alvadasi hatasa.Ha valaki tudna ebben nekem segiteni!?
Tudom=e hasznalni?Vagy esetleg hol tudnek ennek utanna nezni?
KOSZI

2010. Február 28. - 10:01:34
Válasz #609
Nem elérhető

Szabi


Szerintem a legjobb ha valami orvost kérdezel meg,mert az ilyennel nem érdemes játszani!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Február 28. - 13:31:23
Válasz #610
Nem elérhető

NM


Hello
Esetleg valaki tud segiteni Winstrolt szeretnek szurni,de van egy kis problema;Warfarin verhigitot szedek egy balesetembol ki folyolag fojamatossan!
Nem talaltam sehol le irast arrol hogy a Winstrolnak van-e ver higito hatasa vagy az ellenkezo ver alvadasi hatasa.Ha valaki tudna ebben nekem segiteni!?
Tudom=e hasznalni?Vagy esetleg hol tudnek ennek utanna nezni?
KOSZI

Véralvadás gátló hatása van, a gyógyászatban ezért (is) alkalmazzák. Mindenképpen kérdezd meg az orvosod, ne játsz az egészségeddel!!!

2010. Február 28. - 20:31:51
Válasz #611
Nem elérhető

warren


Ha esetleg valaki kíváncsi lenne rá, leírom a saját tapasztalataimat a tablettás stanozolollal kapcsolatban : 1 nap van még hátra a kúrámból, az elmúlt idő alatt próbáltam a lehető legjobban odafigyelni az étkezésemre (sajnos nem sikerült 100%-osan), emellett látványosan sokat pucolt a cucc (gyakorlatilag zéró kardió mellett). A vállövemnél több helyen komoly eresedés látható, így a karomon is. A testtömegem nőtt, kb 4 kg-ot, ez persze az egyéb kiegeknek is betudható. A testzsírszázalékom csökkent (szintén látványosan). Erőben nem volt tapasztalható nagy ugrás (ez nem is az ilyen tipusú szteroidok jellemzője), mellékhatások egy egy napos tompa vesefájdalmat leszámítva nem voltak. Edzés alatt nagyon jól és hamar bedurrantam, de ez is köszönhető az extra kiegészítőknek.
A kúrával elégedett vagyok, biztosan nem az utolsó volt (remélem be tudok szerezni újra valódi stanozololt).
Szeva.

Dobj már egy képet arról amit szedtél, csak puszta kíváncsiságból.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Február 28. - 21:45:03
Válasz #612
Nem elérhető

maffiacivic


sziasztok!!!!vLki tudna segiteni??
érdemes foglalkozni trebolan-al?????

2010. Február 28. - 21:55:57
Válasz #613
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sziasztok!!!!vLki tudna segiteni??
érdemes foglalkozni trebolan-al?????

A Winstrol topikban biztos nem.  ;)

Amúgy meg...szintén nem.

2010. Március 01. - 16:29:20
Válasz #614
Nem elérhető

andras123


sziasztok!!!!vLki tudna segiteni??
érdemes foglalkozni trebolan-al?????

 @-o

amugy nem erdmes, azt mar csak jo par ev utan szivügye egy jo testepitönek alkalmaznia
amikor mar a lazabb anyagok elenyészönek tünnek es eltünnek a nehez eletkivitelezésben

Balu
 :-!!!