2024. Szeptember 22. - 19:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429223 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2010. Február 19. - 21:54:54
Válasz #585
Nem elérhető

Tudi


Warren!
Szerintem az Efit által írtak a megoldás.
Te is csak Winstrolt szedtél?
Mert én igen és a Winstrollal kapcsolatban nem találkoztam még sehol ilyennel.

2010. Február 19. - 21:56:45
Válasz #586
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
.....
Tehát a levezetést is érdemes levezetni,értem ezalatt az antiösztrogének és aromatázgátlók fokozatos elvételét,nem pedig hirtelen abbahagyását.
Legalábbis a személyes értelmezésem szerint.



Így van!  ****:))))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 20. - 13:47:12
Válasz #587
Nem elérhető

doncicco


Végigolvastam a tegnapi szóváltásotokat. Rájöttem, hogy tizenegynéhány év edzegetés távlatából sem szabad meglepődnöm semmin...

1. az említett winstrol okozta probléma a kamu wini eredménye?

2. eredeti wini esetén is előfordul, ha igen hogyan kell a tiszta wini kúrát levezetni?

Önmagában még soha nem használtam én sem winstrolt.Mindig volt mellette valamilyen androgén vagy nandrolon féleség, a levezetés is ennek megfelelő volt.Nekem is volt gynom és késterápia oldotta meg..

2010. Február 20. - 16:28:16
Válasz #588
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?
Neeeem az lehetetlen, biztos az a rohadt T-BombII volt a kamu ;D, nem mernének átverni senkit kamu winstrollal, mert nem vennél többet attól az embertől ****:))) ****:))).
Ki a tököm vesz meg mindenféle érdekes csomagolású, ráadásul fasza kínai winstrolt, azok után főleg, hogy végigolvasta ezt a topic-ot?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Február 20. - 16:44:27
Válasz #589
Nem elérhető

Tudi


Én egy szóval sem mondtam,hogy biztosan eredeti,csak azt,hogy nagy valószínűséggel,de az nem a biztosat jelenti,legalábbis nálam.
A kínai winstrolt meg végképp nem értem,mert a Desma spanyol,ráadásul régen még Zambon volt,ami tudtommal az egyik legjobb minőségű stanazolol származék volt a piacon.Én ezekre alapozva mertem kijelenteni,hogy nagy valószínűséggel(tehát nem a  biztosan)erdeti.

2010. Február 20. - 20:46:01
Válasz #590
Nem elérhető

kemi


30 mgot 5 mils tabiban hogy a legjobb beszedni?

3*2 v 2*3 esetleg 6ot reggel 1szerre?

2010. Február 21. - 07:58:13
Válasz #591
Nem elérhető

NM


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!



Forrás : X-Files.

Más : Stanazolol - kúrám végénél járok, tablettás, pár szem van már csak hátra. Eddig semmiféle mellékhatás nem jelentkezett, az anyag 99% hogy valódi (semmilyen methyltesztó tünet nem jött elő vagy egyéb androgén jelek, ellenben minőségi izom igen  illetve jobb definiáltság).
Ma délelőtt iszonyatosan megfájdult a derekam, vesefájdalomnak tűnt/tűnik, vesetájékon nyomásérzékeny, alhasba átsugárzó fájdalom. Tudom, ez nem egy orvosi fórum, de hátha találkozott ilyennel valaki. Lehet ez a stanozolol miatt? Vizeletem normális, nem csíp, nem véres.
Meg is fázhattam, nem tudom...

2010. Február 21. - 07:59:51
Válasz #592
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
30 mgot 5 mils tabiban hogy a legjobb beszedni?

3*2 v 2*3 esetleg 6ot reggel 1szerre?

2*3
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 21. - 08:23:20
Válasz #593
Nem elérhető

Challanger


30 mgot 5 mils tabiban hogy a legjobb beszedni?

3*2 v 2*3 esetleg 6ot reggel 1szerre?

2*3

ööö....én ezen a héten 20mg-nál járok. holnaptól emelek öttel :) viszont eddig én úgy szedtem a tablettákat, hogy egyesével a nap folyamán elosztva. pl. 3-4 óránként. ez így szar? inkább többet vegyek be egyszerre?

2010. Február 21. - 08:55:00
Válasz #594
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!



Forrás : X-Files.

Más : Stanazolol - kúrám végénél járok, tablettás, pár szem van már csak hátra. Eddig semmiféle mellékhatás nem jelentkezett, az anyag 99% hogy valódi (semmilyen methyltesztó tünet nem jött elő vagy egyéb androgén jelek, ellenben minőségi izom igen  illetve jobb definiáltság).
Ma délelőtt iszonyatosan megfájdult a derekam, vesefájdalomnak tűnt/tűnik, vesetájékon nyomásérzékeny, alhasba átsugárzó fájdalom. Tudom, ez nem egy orvosi fórum, de hátha találkozott ilyennel valaki. Lehet ez a stanozolol miatt? Vizeletem normális, nem csíp, nem véres.
Meg is fázhattam, nem tudom...

Alapvetően valóban nem szükséges winstrol mellé kúra közben anti-ösztrogén(SERM vagy AI). Nem csak azért, mert winstrol nem aromatizálódik(nem alakul ösztrogénné), hanem sajnos azért is mert erősen csökkenti a tesztoszteron szintet a szervezetben. A keringő tesztoszteron és így az ösztrogén is sokkal alacsonyabb szinten lesz. Rendben, de mi lesz akkor kúra után?

A másik, amit leírtál, könnyen lehet a winstrol mellékhatása; valószínüleg, mivel a kúra végén jársz, mikor abbahagyod elmúlik.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 21. - 13:21:31
Válasz #595
Nem elérhető

kemi


30 mgot 5 mils tabiban hogy a legjobb beszedni?

3*2 v 2*3 esetleg 6ot reggel 1szerre?

2*3

ööö....én ezen a héten 20mg-nál járok. holnaptól emelek öttel :) viszont eddig én úgy szedtem a tablettákat, hogy egyesével a nap folyamán elosztva. pl. 3-4 óránként. ez így szar? inkább többet vegyek be egyszerre?

én is így kezdtem, de mivel jól toleráltam már a 2. héttől napi 30mgot szedtem 1esével
mivel macerásnak találtam váltottam 3*2re

efit tanácsára 2*3ra váltok

30 mgot 5 mils tabiban hogy a legjobb beszedni?

3*2 v 2*3 esetleg 6ot reggel 1szerre?

2*3

köszi :)

2010. Február 21. - 13:42:48
Válasz #596
Nem elérhető

Maszat


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!



Forrás : X-Files.

Más : Stanazolol - kúrám végénél járok, tablettás, pár szem van már csak hátra. Eddig semmiféle mellékhatás nem jelentkezett, az anyag 99% hogy valódi (semmilyen methyltesztó tünet nem jött elő vagy egyéb androgén jelek, ellenben minőségi izom igen  illetve jobb definiáltság).
Ma délelőtt iszonyatosan megfájdult a derekam, vesefájdalomnak tűnt/tűnik, vesetájékon nyomásérzékeny, alhasba átsugárzó fájdalom. Tudom, ez nem egy orvosi fórum, de hátha találkozott ilyennel valaki. Lehet ez a stanozolol miatt? Vizeletem normális, nem csíp, nem véres.
Meg is fázhattam, nem tudom...

Alapvetően valóban nem szükséges winstrol mellé kúra közben anti-ösztrogén(SERM vagy AI). Nem csak azért, mert winstrol nem aromatizálódik(nem alakul ösztrogénné), hanem sajnos azért is mert erősen csökkenti a tesztoszteron szintet a szervezetben.

Azt írod Efit,h a SERM készítmények alkalmazásával csökken a tesztoszteron szint a szervezetben.A clomid vagy nolvadex topicban pedig ezt olvastam:

"Eléggé megvilágosító az amit a tanulmány korai részénél találtak. 10 napon át 20mg Nolvadexet használtak és a szérum tesztoszteron szint az alapvonalhoz képest 142%-ot emelkedett, ami a napi 150mg Clomiddal volt általánosan hasonló eredmény. (a tesztoszteron növekedés enyhén, de nem jelentősen volt magasabb a Clomidnál 150mg-nál.) "

Lehet csak Én vagyok gyenge felfogású de számomra ez ellentmondásos de legalábbis nehezen értelmezhető.
Rohadjak meg ha 1x megértem ezt az egészet, pedig annyira szeretném  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 21. - 14:32:47
Válasz #597
Nem elérhető

NM


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!



Forrás : X-Files.

Más : Stanazolol - kúrám végénél járok, tablettás, pár szem van már csak hátra. Eddig semmiféle mellékhatás nem jelentkezett, az anyag 99% hogy valódi (semmilyen methyltesztó tünet nem jött elő vagy egyéb androgén jelek, ellenben minőségi izom igen  illetve jobb definiáltság).
Ma délelőtt iszonyatosan megfájdult a derekam, vesefájdalomnak tűnt/tűnik, vesetájékon nyomásérzékeny, alhasba átsugárzó fájdalom. Tudom, ez nem egy orvosi fórum, de hátha találkozott ilyennel valaki. Lehet ez a stanozolol miatt? Vizeletem normális, nem csíp, nem véres.
Meg is fázhattam, nem tudom...

Alapvetően valóban nem szükséges winstrol mellé kúra közben anti-ösztrogén(SERM vagy AI). Nem csak azért, mert winstrol nem aromatizálódik(nem alakul ösztrogénné), hanem sajnos azért is mert erősen csökkenti a tesztoszteron szintet a szervezetben. A keringő tesztoszteron és így az ösztrogén is sokkal alacsonyabb szinten lesz. Rendben, de mi lesz akkor kúra után?

A másik, amit leírtál, könnyen lehet a winstrol mellékhatása; valószínüleg, mivel a kúra végén jársz, mikor abbahagyod elmúlik.

Köszönöm a válaszod!
Úgy tűnik mára elmúlt a fájdalom. Érdekes. Reggel kicsit sötétebb volt a vizeletem, de nem abnormális módon.
Igen, erről is olvastam, egy testépítő bajnokunkat meg is kerestem az ügyben, ő mit tanácsol, azt mondta az alacsonyabb tesztoszteron szint nem fog különösebb problémát jelenteni, nem szükséges a levezetés.
Nekem is van egy saját véleményem a kúra utánnal kapcsolatban, de a tanácsodat kérném inkább (jobban értesz hozzá). Előre is köszönöm!

2010. Február 21. - 17:06:03
Válasz #598
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Azt írod Efit,h a SERM készítmények alkalmazásával csökken a tesztoszteron szint a szervezetben.A clomid vagy nolvadex topicban pedig ezt olvastam:

"Eléggé megvilágosító az amit a tanulmány korai részénél találtak. 10 napon át 20mg Nolvadexet használtak és a szérum tesztoszteron szint az alapvonalhoz képest 142%-ot emelkedett, ami a napi 150mg Clomiddal volt általánosan hasonló eredmény. (a tesztoszteron növekedés enyhén, de nem jelentősen volt magasabb a Clomidnál 150mg-nál.) "

Lehet csak Én vagyok gyenge felfogású de számomra ez ellentmondásos de legalábbis nehezen értelmezhető.
Rohadjak meg ha 1x megértem ezt az egészet, pedig annyira szeretném  :-\

Maszat, olvasd el újra amit írtam és próbáld értelmezni.
Nem írtam sehol, hogy az AI vagy SERM csökkenti a tesztoszteron szintet.(magyarul Aromatáz gátló = AI, SERM = Szelektív Ösztrogén Receptor Modulátor.)

Azt írtam, hogy a winstrol amellett, hogy nem aromatizálódik, csökkenti a tesztoszteron szintet és így az ösztrogénszintet is!

Ohh, gyerekek, olvasni köllene megtanulni előbb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 21. - 17:09:31
Válasz #599
Nem elérhető

Maszat




Azt írod Efit,h a SERM készítmények alkalmazásával csökken a tesztoszteron szint a szervezetben.A clomid vagy nolvadex topicban pedig ezt olvastam:

"Eléggé megvilágosító az amit a tanulmány korai részénél találtak. 10 napon át 20mg Nolvadexet használtak és a szérum tesztoszteron szint az alapvonalhoz képest 142%-ot emelkedett, ami a napi 150mg Clomiddal volt általánosan hasonló eredmény. (a tesztoszteron növekedés enyhén, de nem jelentősen volt magasabb a Clomidnál 150mg-nál.) "

Lehet csak Én vagyok gyenge felfogású de számomra ez ellentmondásos de legalábbis nehezen értelmezhető.
Rohadjak meg ha 1x megértem ezt az egészet, pedig annyira szeretném  :-\

Maszat, olvasd el újra amit írtam és próbáld értelmezni.
Nem írtam sehol, hogy az AI vagy SERM csökkenti a tesztoszteron szintet.(magyarul Aromatáz gátló = AI, SERM = Szelektív Ösztrogén Receptor Modulátor.)

Azt írtam, hogy a winstrol amellett, hogy nem aromatizálódik, csökkenti a tesztoszteron szintet és így az ösztrogénszintet is!

Ohh, gyerekek, olvasni köllene megtanulni előbb...



pfffffff  ;D

Cinkes ;D

Én kérek elnézést... ˝=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26