2024. Szeptember 22. - 20:22:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429233 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Február 19. - 17:09:08
Válasz #570
Nem elérhető

Tudi


Hát meglehet Maszat,meglehet.Ez egy ilyen játék.
Szedem a Nolvat,aztán meglátjuk.
Te bimbid hogy van? ;D

2010. Február 19. - 17:12:00
Válasz #571
Nem elérhető

Maszat


Hát meglehet Maszat,meglehet.Ez egy ilyen játék.
Szedem a Nolvat,aztán meglátjuk.
Te bimbid hogy van? ;D


növöget, növöget ;D
multhéten dugás közbe belemarkoltak, azt hittem lerúgom a csajt az ágyról.De végül csak 1 kis hajhúzás meg fenékcsapkodás lett a bünti  o:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 17:17:50
Válasz #572
Nem elérhető

Tudi


Úgy szép az élet,ha zajlik! ;D
Lehet majd nekem is kerülnöm kell bizonyos pózokat. ;D

2010. Február 19. - 17:24:59
Válasz #573
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?

Pár hete már említettem, hogy van olyan hogy "rebound effect", szép magyarul ezt "visszapattanás miatti hatásnak" lehet kb. nevezni. Ez előfordulhat a Nolvadex-nél is és a Gaspari-Novedex-nél is, sőt szerintem a winstrolnál is és minden olyan szernél, ami a hormonháztartásba belenyúl, de a winstrolnál ez a lehetséges "rebound effect" bonyolultabb. Mindháromnál különböző módon keletkezik ez az úgynevezett "visszapattanásos hatás". És ez teszi még ilyen széppé és bonyolultabbá az utókúra témáját, és ezért nem is tud ebben a témában senki túl okos lenni, csak túl szép.

Szóval, mi történhet a rossz utókúrákban egyszerúen leírva:
1. A Nolvadex(vagy más SERM) hirtelen abbahagyása után a le nem kötött, általában sok ösztrogén hirtelen hatni kezd.
2. A Gaspari Novedex(és más AI anyagok) hirtelen abbahagyása után, hirtelen nagy mennyiségű aromatáz enzim termelődik, hogy a szervezet elkezdje visszaállítani a tesztoszteron/ösztrogén egyensúlyt.
3. a winstrol(és más anti-progesztinek) hirtelen abbahaygása után a progesztinek hatáa felerősödik.

E három közül bármelyik okozhat gynót. Nem beszélve arről, ha valaki még rányom erre HCG-t is...

Nem egyszerú ez a téma, nem igaz?

Most neked még a Nolvadex segíthet remélhetőleg, 1 hétig nagyobb dózisban és utána 10 mg/nap, és csökkentve abbahagyni, pontosan a fent leírtak miatt.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 19. - 17:29:55
Válasz #574
Nem elérhető

Maszat


Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?


Nem egyszerú ez a téma, nem igaz?





soha nem fogom megérteni 100%osan...

Efit azzal kapcsolatban tudsz valamit mondani,h 1 ciklus abbahagyása után 1évre miért jelentkezhet a semmiböl gyno?
És ez nem csak mell érzékenység, hanem már szép kis gynó csomó.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 17:37:16
Válasz #575
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?


Nem egyszerú ez a téma, nem igaz?




soha nem fogom megérteni 100%osan...

Efit azzal kapcsolatban tudsz valamit mondani,h 1 ciklus abbahagyása után 1évre miért jelentkezhet a semmiböl gyno?
És ez nem csak mell érzékenység, hanem már szép kis gynó csomó.


Nem tudom biztosan megmondani, de ha tippelnem kellene:

Te decát használtál, ami kb. másfél évig a zsírsejtekben elraktározódik, és onnan, soha nem találnátok ki, bármikor felszabadulhat és a szervezetbe kerülhet ez idő alatt és hathat. Ezáltal válik a deca időzített bombává. Ez igaz más népszerú "psziho" drogokra és egyéb gyógyszerekre is...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 19. - 17:41:23
Válasz #576
Nem elérhető

Maszat


Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?


Nem egyszerú ez a téma, nem igaz?




soha nem fogom megérteni 100%osan...

Efit azzal kapcsolatban tudsz valamit mondani,h 1 ciklus abbahagyása után 1évre miért jelentkezhet a semmiböl gyno?
És ez nem csak mell érzékenység, hanem már szép kis gynó csomó.


Nem tudom biztosan megmondani, de ha tippelnem kellene:

Te decát használtál, ami kb. másfél évig a zsírsejtekben elraktározódik, és onnan, soha nem találnátok ki, bármikor felszabadulhat és a szervezetbe kerülhet ez idő alatt és hathat. Ezáltal válik a deca időzített bombává. Ez igaz más népszerú "psziho" drogokra és egyéb gyógyszerekre is...

valóban használtam decát, amelett,h hozzáértők nagy valószínűséggel eredetinek mondták tipikus deca hatásokat produkált.Köztük az iszonyatos pogeszteronos pattanásokat a hátamon amik a mai napig jelentkeznek(cilus után 1 évvel).Nem tesztós fehér pattanások, hanem mély, gyulladt kinyomhatatlanok.

És ezek a tünetek akkor jelentkeztek először amikor ilyen 2napos buli után nagy valószínűséggel sok zsírt is vesztettem.Bár ez lehet hülyeség.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 17:42:55
Válasz #577
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


És ezek a tünetek akkor jelentkeztek először amikor ilyen 2napos buli után nagy valószínűséggel sok zsírt is vesztettem.Bár ez lehet hülyeség.

Nem hülyeség. Ez kb. így működik.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 19. - 17:58:02
Válasz #578
Nem elérhető

Maszat


a libidómról nem is beszélve...finoman szólva nem az igazi.Ez a deca ge*i 1 szer.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 19:49:00
Válasz #579
Nem elérhető

mangela87


Szia Maszat!!!
Így a topikokból olvasgatom,hogy te azért eléggé bulájozós is vagy nem ???
Nem lehet,hogy a pattantyúk nem csak a dekától jönnek elő???
Nem bántásból írok,de 2napos buli után,nem lehet hogy a kevés pihenéstől jöttek elő a pattik ???   :D ;D
Ha tuti nem akkor sorry,ez csak ilyen saját elgondolás...

2010. Február 19. - 19:53:53
Válasz #580
Nem elérhető

Maszat


Szia Maszat!!!
Így a topikokból olvasgatom,hogy te azért eléggé bulájozós is vagy nem ???
Nem lehet,hogy a pattantyúk nem csak a dekától jönnek elő???
Nem bántásból írok,de 2napos buli után,nem lehet hogy a kevés pihenéstől jöttek elő a pattik ???   :D ;D
Ha tuti nem akkor sorry,ez csak ilyen saját elgondolás...


hello

nem, sajnos amikor 4hétig nem voltam bulizni akkor is jöttek ki, nem bulifüggő.Meg bulik után más jellegű pattanások jönnek.Ezek ilyen nagyon mélyen vannak és iszonyat begyulladnak.Lehetetlen őket kinyomni, soxor szörnyülködnek ha meglátják a hátamat, mert iylen borsónyi rögök vannak.nem fehér,hanem gyulladt piros.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 20:04:55
Válasz #581
Nem elérhető

mangela87


Háááát,ilyen ez a popszakma látod!!!
De ne törődj az alienekkel,aki szeret így is szeret!!!
Ha meg nagyon zavar téged: bőrgyógyász!!!
Enyhítésekre is van bizti több megoldás is,én spec. a szolit is javallanám...
Pár apróbb-cseprőbb rütyi egy igazi Technovikinget nem tántoríthat el !!!  ;-oo-; :-)->
1et ne felejts:
                              A TISZTA OMNA IGEN RITKA,NANDROLON A MASZAT TITKA !!!    ;)

2010. Február 19. - 20:08:42
Válasz #582
Nem elérhető

Maszat


Te kééész vagy  ;D  ;-oo-;

ááá igazából sza*ok a pattanásokra, nem látható helyen vannak és csak havonta 1-2 jön ki már.Ezt csak azért említettem meg mert ebböl is tudom,h valami nincs rendben.
Eddig is gondoltam erre amit Efit mondott, csak valamiért arra gondoltam,h a nandrolone nem okoz ilyen durva gynót.

Na  befejezem az offolást  :-!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 20:55:01
Válasz #583
Nem elérhető

warren


Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?

Szeva!
Kérdésedre válaszolva: igen.
De, ahogy látod Maszat barátunk is ebben a cipőben jár. ;-oo-;
És szerintem még sokan.
Szedtem már nolvadexet, és novedex XT is, sajnos nem sok eredménnyel.
Saját elképzelésből most próbálok mellőzni minden anti-ösztrogént, hátha valamennyi időn belül rendbe jön magától, de lehet hogy nem ez a jó megoldás.
Ha valaki tudja a megoldást, hát ne tartsa magába.
Amit Efit írt azt még most próbálom értelmezni.  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Február 19. - 21:51:26
Válasz #584
Nem elérhető

Tudi


Köszönöm Efitmaster!
Lelkes amatőrként valahol nekem is ez járt a fejemben,hogy az antiösztrogének és aromatázgátlók abbahagyása után nincs mi megvédjen az addig lekötött nagy mennyiségű ösztrogéntől,ráadásul az ösztro még amiatt is magas,mivel a teszto felül van szabályozva szerintem(Nolva,T-Bomb,Novedex XT),így az ösztrogén is,ráadásul a Winstrol elhagyása végett még a progesztin is képbe kerül.
Valóban nem egyszerű!Bár így már teljesen logikusan hangzik.
Tehát a levezetést is érdemes levezetni,értem ezalatt az antiösztrogének és aromatázgátlók fokozatos elvételét,nem pedig hirtelen abbahagyását.
Legalábbis a személyes értelmezésem szerint.