2024. Szeptember 22. - 19:30:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429218 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Február 17. - 18:02:20
Válasz #555
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Neke csüngőhasú vietnami malac szoja megmondani, hogy eredeti-e a szuszta amit az ujpesti piacon attól a félszemű tesótól szoktam venni, ő nem járatná le magát ott a többiek elött azzal,hogynem eredetit ad.Mindenkinek ajánlom.

áááá, a dílerek nagyon komolyak az egész országban, soha nem járatnák le magukat valami szarral. >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 18:05:25
Válasz #556
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Van olyan, hogy winstrol kapszula?  :o
Bélben oldódik? Jesszus.

Van...



ez nagyon komolynak tűnik apám.  ;) komoly máig is harcoló üzbegisztáni szines kis csomagolása van; és azok a kajak erős kapszulák benne. Nagyon komoly. Az üzbegisztániak soha nem vernének át, mee' félnek, hogy odamegyünk... :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 18:06:36
Válasz #557
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Persze, ez egyértelmű, hiszen abszolút nem a profit miatt csinálják ezt az egészet, hanem szamaritánus jócselekedetből, hogy a 320.hülyegyerek egészségét is megóvják.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 17. - 18:07:09
Válasz #558

Rhino

Vendég
Van olyan, hogy winstrol kapszula?  :o
Bélben oldódik? Jesszus.

Van...



ez nagyon komolynak tűnik apám.  ;) komoly máig is harcoló üzbegisztáni szines kis csomagolása van; és azok a kajak erős kapszulák benne. Nagyon komoly. Az üzbegisztániak soha nem vernének át, mee' félnek, hogy odamegyünk... :-oD

Ja és ez szilvás ízesítésű.

2010. Február 17. - 18:08:40
Válasz #559
Nem elérhető

mushroom


Van olyan, hogy winstrol kapszula?  :o
Bélben oldódik? Jesszus.

Van...



ez nagyon komolynak tűnik apám.  ;) komoly máig is harcoló üzbegisztáni szines kis csomagolása van; és azok a kajak erős kapszulák benne. Nagyon komoly. Az üzbegisztániak soha nem vernének át, mee' félnek, hogy odamegyünk... :-oD

Ja és ez szilvás ízesítésű.

Aztaqrva! Most ez a csomagolás / kapszulázás csak nekem tűnik teljesen totálisan komolytalannak?? Meg nem vennék egy ilyet. Már ha használnék ilyesmit  ;D

2010. Február 17. - 18:32:02
Válasz #560
Nem elérhető

Milo


Azért népszerű a topic mert gondolom sokan már most elkezdik a készülést a strandszezonra
Riceman

2010. Február 18. - 18:49:10
Válasz #561
Nem elérhető

pobimobi123


Urak!
Köszönöm a segítséget!Én is pont így gondoltam, hogy sok a 40 mg. 30-nál fogok maradni és májvédőt is szedek, majd.
Írtátok, hogy nem igazán tömegnövelésre való a stana, de nekem ez volt a legszimpatikusabb. Kevés mellékhatással szolid növekedés és zsírégetés. Ja és a lényeg nem kell szúrni ****)
Bár gondolkodtam egy susta kúrán is. Persze valami dottorét kellene szerezni aki beinjektálja. Lenne-e értelme 1 hónap stana kúra után folytatni susta+stana-val?

2010. Február 18. - 19:30:21
Válasz #562

Rhino

Vendég
Urak!
Köszönöm a segítséget!Én is pont így gondoltam, hogy sok a 40 mg. 30-nál fogok maradni és májvédőt is szedek, majd.
Írtátok, hogy nem igazán tömegnövelésre való a stana, de nekem ez volt a legszimpatikusabb. Kevés mellékhatással szolid növekedés és zsírégetés. Ja és a lényeg nem kell szúrni ****)
Bár gondolkodtam egy susta kúrán is. Persze valami dottorét kellene szerezni aki beinjektálja. Lenne-e értelme 1 hónap stana kúra után folytatni susta+stana-val?

Azonnal semmiképp. Egyébként ha jó a kajád (is) a szimpla stanozolol-kúra is látható eredményeket hozhat, feltéve, hogy tényleg az és nem valami szemét.

2010. Február 19. - 09:09:52
Válasz #563
Nem elérhető

Tudi


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!

2010. Február 19. - 10:22:57
Válasz #564

Rhino

Vendég
Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!

Ha valódi Winstrolt használtál, a levezetés nélkül (tudom, most sokan támadni fognak érte, de nem igazán indokolt a 3 plusz cucc) sem szabadna jelentkezni semmi hasonlónak.. ::)

2010. Február 19. - 16:02:43
Válasz #565
Nem elérhető

Maszat


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!

biztos,h nem a T bombtól van, mivel a T bombban ha jól tudom eleve van antiösztrogén hatóanyag(ösztrogén receptor blokkoló)+ a novedexben is van antiaromatáz hatóanyag(dianestrozole)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 16:29:02
Válasz #566
Nem elérhető

warren


Egy számomra érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.Január elején fejeztem be egy 30 ampullás Winstrol kúrát mi alatt szedtem napi 50mg proviront,maj levezetés gyanánt 3 hétig napi 10mg Nolva ment,alatta pedig Novedex XT féladagolással és T-Bomb 2-ő.
A levezetésnek lassan két hete vége,de kb 3 napja érzékeny lett a mellbimbóm és mivel ezt a kúrát megelőzően sosem tapasztaltam,felteszem köze van hozzá.Azért nem értem,mert én úgy tudtam,hogy a stanozolol androgén sajátosságai gyengék és nem képes ösztrogénné alakulni,a gyno kialakulásának esélye meg inkább az androgén szteroidok sajátossága.
Felmerült még az is bennem,hogy esetleg köze van a levezetésben használt T-bomb-nak.Nagyon elégedett voltam vele,sosem éreztem még egy kieg.-nek sem a hatását,de ennek nagyon.
Lehetséges,hogy oly mértékben növeli a teszto szintet,hogy már aromatizálodással kell számolni?Ha igen,akkor is szedtem vele párhuzamosan Novedex XT-t.
Egyszerűen nem értem.Próbálok magyarázatot találni.Nem vagyok beszarva,csak még sosem volt érzékeny a mellem.Kezdődő gyno-m lenne?Nem tudom elképzelni,ha igen,akkor hogyan?
Mi erről a véleményetek?Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!

Üdv a Klubban.   ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Február 19. - 16:29:43
Válasz #567
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 19. - 16:48:23
Válasz #568
Nem elérhető

Tudi


Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?

2010. Február 19. - 16:58:10
Válasz #569
Nem elérhető

Maszat


Köszönöm srácok a válaszokat!
Ugyanarra jutottam én is mint Ti.A Winstrol nagy valószínűséggel eredeti volt(Desma,hologrammos,dobozban,leírással)így nagy valószínűséggel attól nem lehetséges,a T-Bomb-tól pedig kizárt.Érdekes ez az egész.Van még Nolvadex itthon,megpróbálkozom napi 10mg-al és közben figyelem mi történik,jobb ötletem per pillanat nincs.

Warren!
Esetleg Te tapasztaltál hozzám hasonlókat?

nem akarlak elkeseríteni de 98%-ig biztos vagyok benne,h nem volt eredeti a winstrolod  ;D

Napi 10-20mg nolvadex, 2-3hétig elmulasztja.Nekem is elmulasztotta, csak rá 1 évre jött elő hirtelen a  semmiből  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26