2024. Szeptember 22. - 23:30:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429290 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Február 17. - 17:25:50
Válasz #540
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Szerinted hogy tudod kideríteni?

Csak és kizárólag bevizsgáltatással...és ez nem egyszerű, és nem is olcsó. Ezt nyílván nem is fogod megcsinálni, úgyhogy innentől kezdve, tök mindegy mi van benne, mert megvetted, beszeded...

2010. Február 17. - 17:30:57
Válasz #541

Rhino

Vendég
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Elkezded szedni, hamar kiderül :)

2010. Február 17. - 17:34:09
Válasz #542
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Elkezded szedni, hamar kiderül :)

Abból még nem fog kiderülni biztosan, hogy mi van benne, mennyi van benne...plusz milyen szennyeződések, baktériumok a steril környezet hiányától...

2010. Február 17. - 17:36:51
Válasz #543
Nem elérhető

Jordan


Nem is ertem, hogy mi ez a nagy nepszerusege a topicnak ebben az idoszakban............ ????...
Messze van meg a strandszezon  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 17. - 17:37:48
Válasz #544

Rhino

Vendég
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Elkezded szedni, hamar kiderül :)



Abból még nem fog kiderülni biztosan, hogy mi van benne, mennyi van benne...plusz milyen szennyeződések, baktériumok a steril környezet hiányától...

Azért van 1-2 jellegzetes tünet, ami utalhat a "hatóanyagra", nem? Egyébként igazad van (a lépfene meg az ebola azonosítható be azonnal).  ;D

2010. Február 17. - 17:40:10
Válasz #545
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Elkezded szedni, hamar kiderül :)



Abból még nem fog kiderülni biztosan, hogy mi van benne, mennyi van benne...plusz milyen szennyeződések, baktériumok a steril környezet hiányától...

Azért van 1-2 jellegzetes tünet, ami utalhat a "hatóanyagra", nem? Egyébként igazad van (a lépfene meg az ebola azonosítható be azonnal).  ;D

Persze, ezért írtam oda a "biztosan" szót.  ;) És akkor még mindig ott van a mennyi...és a plusz.  ;) Elég ez bőven szerintem.

2010. Február 17. - 17:45:09
Válasz #546
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Csatlakoztasd usb-n keresztül az egyik számítógépedhez az otthoni rezsót, helyezd fel a kis zöld lábast is, hogy érintkezzen a rezsóval és tedd a lábasba a winstrolt, csak egy szemet, ne az egész dobozzal! és letöltessz a netről egy "Áj-hekkwinstrol"(Ihackwinstrol angolul) nevú kis alkalmazást, torrentbe természetesen, installálod és elindítod. Van egy kis villódzó kék gomb a szoftveren, ami mutatja, hogy bevizsgál. Azt megnyomod.(ha angol nyelvet választottál a telepítésnél, akkor csak egyszerúen "TEST IT NOW' van a gombra írva). Namármost, ha metiltesztó, akkor nem csak azt mutatja meg a szoftver, hogy metiltesztó, de azt is kiírja, hogy ki gyártotta, mikor stb, tehát, hogy ki kúrt át...Aztán berregni kezd a rezsó is, ha metiltesztó, úgyhogy nem fogod eltéveszteni a dolgot. Remélem, elég egyszerűen leírtam, hogy hogyan tudod bevizsgálni a gyóccert. Ha elgurult, akkor meg már úgyis cseszheted az egészet.

A másik egyszerúbb módszer, hogy megnyalod a tabiherceget, másnéven a tablettát, és ha savankás, akkor az biztos, hogy nem winstrol.

 [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 17:45:25
Válasz #547
Nem elérhető

ilovebarca


Azért is furcsa mert olyan embertől van akinek nem éri meg szerintem gáz cuccal lejáratni magát..
Ez lenne az első próbálkozásom stanazolol-al szóval nincs sok viszonyítási alapom ????...
Szóval kicsit eltanácstalanodtam o--O

2010. Február 17. - 17:46:53
Válasz #548
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello!

A kínai piros Hzcac stanazololhoz tudtam hozzájutni!
Hogyan tudom kideríteni hogy mi van benne? Tényleg stanozolol vagy metiltesztó?
Köszi előre is a segítséget! ?:-/

Csatlakoztasd usb-n keresztül az egyik számítógépedhez az otthoni rezsót, helyezd fel a kis zöld lábast is, hogy érintkezzen a rezsóval és tedd a lábasba a winstrolt, csak egy szemet, ne az egész dobozzal! és letöltessz a netről egy "Áj-hackwinstrol"(Ihackwinstrol angolul) nevú kis alkalmazást, torrentbe természetesen, installálod és elindítod. Van egy kis villódzó kék gomb a szoftveren, ami mutatja, hogy bevizsgál. Azt megnyomod.(ha angol nyelvet választottál a telepítésnél, akkor csak egyszerúen "TEST IT NOW' van a gombra írva). Namármost, ha metiltesztó, akkor nem csak azt mutatja meg a szoftver, hogy metiltesztó, de azt is kiírja, hogy ki gyártotta, mikor stb, tehát, hogy ki kúrt át...Aztán berregni kezd a rezsó is, ha metiltesztó, úgyhogy nem fogod eltéveszteni a dolgot. Remélem, elég egyszerűen leírtam, hogy hogyan tudod bevizsgálni a gyóccert. Ha elgurult, akkor meg már úgyis cseszheted az egészet.

A másik egyszerúbb módszer, hogy megnyalod a tabiherceget, másnéven a tablettát, és ha savankás, akkor az biztos, hogy nem winstrol.

 [:-o]

 :D

2010. Február 17. - 17:48:48
Válasz #549
Nem elérhető

ilovebarca


EFITMESTER!! Köszi az elmés és nagyszerű tanácsot igazán sokat segítettél.. :-/-
Kapszula tehát nagyban nyalogatom köszi [:-o]

2010. Február 17. - 17:54:11
Válasz #550

Rhino

Vendég
EFITMESTER!! Köszi az elmés és nagyszerű tanácsot igazán sokat segítettél.. :-/-
Kapszula tehát nagyban nyalogatom köszi [:-o]

Oldja azt a nyál, ne add fel!  ****:))))))

2010. Február 17. - 17:56:43
Válasz #551
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
EFITMESTER!! Köszi az elmés és nagyszerű tanácsot igazán sokat segítettél.. :-/-
Kapszula tehát nagyban nyalogatom köszi [:-o]

ahh, winstrol kapszula. Az mégfaszább. Remélem komoly amerikai-kínai feliratokkal. Azt a szoftver még át is világítja neked a rezsóval, csak egy modemet kell még venned az egész mellé az elektroworld-ben.
Gyógyszerbevizsgálásban itt mindenki profi, úgyhogy ne is köszönd meg az ilyesmit. Nekünk ez semmi. Mindeggyikünknek van otthon minden, kis labor, minden...Meg a kutya is ki van képezve az összes szteroidra itt a kertben. úgyhogy ebben bármikor bárki tud segíteni neked itt a neten. Csak bátran, kérdezz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 17. - 17:58:39
Válasz #552

Rhino

Vendég
Van olyan, hogy winstrol kapszula?  :o
Bélben oldódik? Jesszus.

2010. Február 17. - 17:59:55
Válasz #553
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Neke csüngőhasú vietnami malac szoja megmondani, hogy eredeti-e a szuszta amit az ujpesti piacon attól a félszemű tesótól szoktam venni, ő nem járatná le magát ott a többiek elött azzal,hogynem eredetit ad.Mindenkinek ajánlom.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 17. - 18:02:07
Válasz #554

Rhino

Vendég
Van olyan, hogy winstrol kapszula?  :o
Bélben oldódik? Jesszus.

Van...