2024. Szeptember 22. - 21:17:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429244 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Február 09. - 23:52:59
Válasz #480
Nem elérhető

brutusz


hát én napokra gondoltam, lehet én vagyok a bevállalós. nekem most heti 3 szuris megy, meg napi 4 szem. 6 szemről veszem vissza, de holnaptól már csak 3 szem. ja és a megrőkönyödés miatt, a második szurisnál tartok. persze kis tesztó(k) mellé megy.
legalonból a 140eset szoktam, napi 2x1 szem. lehet belőle 3at is, de szerintem elég. (reggel és du.)

2010. Február 09. - 23:55:50
Válasz #481
Nem elérhető

Tudi


A winstrol pedig elnyomja a HPTA-t,ráadásul eltolja a HDL/LDL arányt negatív irányban,így feltétlenül szükség lenne levezetésre.
Kúra után érdemes lenne ezért nolvadexet szedni a HPTA felszabályozására és a koleszterinre gyakorolt pozitív hatása végett is,mellé meg mehetne T-bomb vagy PCT.
Legalábbis szerintem.

2010. Február 10. - 05:47:54
Válasz #482
Nem elérhető

Challanger


A felvezetés üteme nem napokban értendő, hanem hetekben...
Tehát 1. héten 3 szem (15 mg), 2. héten 4 szem (20 mg), 3. héten 5 szem (25 mg), 4. héten 6 szem (30 mg) HA bevállalósabb vagy (ez lenne a piramis csúcsa), majd ugyanilyen szisztémával lefelé hetente. Ez most egy lehetséges példa volt, nem mondom, hogy neked is ez a jó, vagy így kell, csak a piramis szemléltetésére írtam!


Hát igen kicsit félreértettem ****) ;D
Nem baj még időben szóltál, köszi.
Ma bement 15mg, és hát olyan mintha a hátamnál a jobb vese tájékon valami megváltozott volna...Nem mondom, hogy fájdalmat érzek, mert marhára nem az csak érzek valamit. Amúgy lehet hülyeség az egész és csak bebeszélem magamnak. Ki tudja, lehet csak elnyomtam alvás közben.
Legjobb tudomásom szerint mindkét vesém és a májam tökéletesen működik, soha nem műtöttek, nem piálok vagy drogozok ;D Szóval durva lenne, ha 15mg okozna ilyesmit. Na de meglátjuk mi lesz a hét hátralevő részében.

2010. Február 10. - 09:11:49
Válasz #483
Nem elérhető

skl


A felvezetés üteme nem napokban értendő, hanem hetekben...
Tehát 1. héten 3 szem (15 mg), 2. héten 4 szem (20 mg), 3. héten 5 szem (25 mg), 4. héten 6 szem (30 mg) HA bevállalósabb vagy (ez lenne a piramis csúcsa), majd ugyanilyen szisztémával lefelé hetente. Ez most egy lehetséges példa volt, nem mondom, hogy neked is ez a jó, vagy így kell, csak a piramis szemléltetésére írtam!


Hát igen kicsit félreértettem ****) ;D
Nem baj még időben szóltál, köszi.
Ma bement 15mg, és hát olyan mintha a hátamnál a jobb vese tájékon valami megváltozott volna...Nem mondom, hogy fájdalmat érzek, mert marhára nem az csak érzek valamit. Amúgy lehet hülyeség az egész és csak bebeszélem magamnak. Ki tudja, lehet csak elnyomtam alvás közben.
Legjobb tudomásom szerint mindkét vesém és a májam tökéletesen működik, soha nem műtöttek, nem piálok vagy drogozok ;D Szóval durva lenne, ha 15mg okozna ilyesmit. Na de meglátjuk mi lesz a hét hátralevő részében.
Sok folyadékot igyál !!

2010. Február 10. - 09:30:49
Válasz #484
Nem elérhető

player


Hagyd abba!  ;D

2010. Február 10. - 09:33:57
Válasz #485
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ne aludj el úgy, hogy a távkapcsolón fekszel! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 10. - 09:40:01
Válasz #486
Nem elérhető

skl


Ne aludj el úgy, hogy a távkapcsolón fekszel! ;D
reméljük távkapcsoló volt és nem más  :D

2010. Február 12. - 09:59:18
Válasz #487
Nem elérhető

Challanger


Sok folyadékot igyál !!

Iszok amennyit csak lehet, napközben nincs is ezzel probléma, de éjszaka legalább 5x keltem fel pisálni...mint aki felfázott ;D Jelent ez valamit, vagy minden rendben van?

bocs a hülye kérdésekért ***)))

2010. Február 12. - 10:00:28
Válasz #488
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


EZ azt jelenti, hogy iszol.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 12. - 11:48:33
Válasz #489
Nem elérhető

haven


helló mindenkinek,Challenger a winstrolnak simán lehet ez a hatása,nálam a kúra első napjaiban volt ilyen hatás(1 ampulla/nap) 16 alkalommal voltam wc-n,direkt számoltam:) utána beállt normálra
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Február 12. - 12:43:28
Válasz #490

Rhino

Vendég
helló mindenkinek,Challenger a winstrolnak simán lehet ez a hatása,nálam a kúra első napjaiban volt ilyen hatás(1 ampulla/nap) 16 alkalommal voltam wc-n,direkt számoltam:) utána beállt normálra

Jaja, nálam is volt hasonló, azt hittem először fölfáztam. Egyébként is irdatlan mennyiségű folyadékot iszom, a kettő együtt "tenalédis" gondolatokat ébresztett bennem (na nem úgy).  ;D

2010. Február 12. - 22:17:05
Válasz #491
Nem elérhető

Challanger


Akkor megnyugodtam, kösz mindenkinek :D
Csodálkoztam, hogy mi a fene lehet. Máskor is ittam már nagyobb mennyiségű folyadékot (a nap 4 liter meg általában mindig megvan), de ennyiszer nem kellett a wc-re szaladgálni miatta :) Meg különösen éjszaka...2 órát nem tudtam egyhuzamban aludni ˝=/ ;D

2010. Február 13. - 08:47:00
Válasz #492
Nem elérhető

pmiller06


Akkor megnyugodtam, kösz mindenkinek :D
Csodálkoztam, hogy mi a fene lehet. Máskor is ittam már nagyobb mennyiségű folyadékot (a nap 4 liter meg általában mindig megvan), de ennyiszer nem kellett a wc-re szaladgálni miatta :) Meg különösen éjszaka...2 órát nem tudtam egyhuzamban aludni ˝=/ ;D

Használd ki a lehetőséget. Ha már úgyis felébredsz mehet ilyenkor a protein, bcaa, glutamin

2010. Február 14. - 13:05:45
Válasz #493
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!


Közel 4 év tiszta edzés után most jutottam el odáig, hogy valamilyen szteroidhoz nyúljak. Nem hiszem, hogy a jövőben nagy kokszhuszár lennék, így egy gyengébb hatású szteroidra esett a választásom. Mégpedig a Stanozolol-ra (5mg, Sb Laboratories, Thailand).
Még nem kezdtem el a kúrát, a héten szeretném. Addig is a fórum olvasása mellett a tapasztaltabbak véleményét szeretném kikérni.
Linkelek a stanáról pár képet, először is az lenne a legfontosabb, hogy nem hamisítvány-e, mert akkor egy szemet nem szedek be.

http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/a/a3fa56e15ad37bc0055d7ae3bc6fcc5b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/b/b37c4a6b08a8e6efc1ced21598615135.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/7/750abcd2c439d2de8cea3f0ed2f07704.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/e/e3695ab8e07fdb92e8cfc0bbdf778696.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/9/93e11d0b61cd30e39cd3b963c6a00c8b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/1/1f7623dbaf1c27e6caf385f966cc026a.jpg

Mint említettem kb. 4 éve edzek hosszabb megszakítás nélkül, heti 4 alkalommal. 24 éves vagyok 194cm, 111kg. Eddig a tömegnövelés volt a célom, sőt a továbbiakban is az lesz majd, de előtte minimálisan "lepucolnám" magam. Nem mondanám magam zsírosnak, de tény hogy has/derék tájékra jött egy kis felesleg.

Így néz ki egy hetem:

Hétfő: Has-Mell-Bicepsz
Szerda: Has-Váll-Tricepsz
Péntek: Has-Hát-Csuklya
Vasárnap: Comb-Vádli-Alkar
(+ vádli gyakorlatot még szoktam beiktatni hét közben is 1-2 alkalommal)

A kaját most nem részletezem ki, de törekszem rá, hogy mindig meglegyen a megfelelő mennyiség és minőség.

A kúrát egyébként ~40 naposra tervezem, napi 25mg stanával (5*5 tabletta). Azt gondoltam, hogy nem kell fel-, illetve levezetés és mehet elejétől a végéig a napi 25mg. Ha rosszul gondoltam, kérlek javítsatok ki.
A kaját persze igyekszem majd még szigorúbban tartani, emellett ezek a kiegészítők vannak bespájzolva:

- Dymatize Elite Whey
- A... Pak
- A.... F...
- ... BCAA Pro 5000
- Dymatize Glutamine
- ...... Liver Aid (máriatövis)

Az eddig szerzett infók alapján elvileg nincs szükség bármiféle levezetésre, mert nem fog (jelentősen) belepiszkálni a hormonháztartásba. Esetleg további májvédő készítmények (tea?) javasoltak. Ha netán hülyeséget írok, feltétlen szóljatok! :)

Igyekszem nem elszarni ezt a kúrát, kicsit izgulok is miatta, ezért tényleg mindenféle hozzászólást szívesen veszek, legyen akár pozitív, vagy negatív.

Köszi szépen!!!


sziasztok
nekem is pont ilyen van, eléggé ismert fekvenyomó bajnokunk segített beszerezni
első héten 4*5mgot szedtem 2.tól 6*5 mg 400 *5mgom van meg 10 ampesz 50mgos majd a végére

vizeletem sűrűbb meg büdösebb, és jobban bedurranok, sokkal erősebb nem lettem, de már most érzem h jó

2010. Február 15. - 20:24:56
Válasz #494
Nem elérhető

Luba


Helló. Érdekelne mit hallottatok a kínai, piros dobozos winiről. Elég érdekes a csomagolás, bár a lényeg úgy is benne van ****:))))))