2024. Szeptember 22. - 21:32:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429273 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

2010. Február 08. - 18:46:17
Válasz #465
Nem elérhető

Fekete Ádám


Ez nagyon tuti cucc akkor.  Łł=
 :-)->

2010. Február 08. - 18:46:48
Válasz #466
Nem elérhető

Milo


Van vki aki karba adja a winit és nőtt tőle a keze ? Ha tényleg hatásos lenne én is oda adnám be. bár sajnos sztem is csak annyi hogy amíg nemszívódik fel addig 1kicsit nagyobb. Maszat, amit felraktál az metiltesztó, de gondolom ez sokaknak nem ujdonság
Riceman

2010. Február 08. - 21:51:11
Válasz #467
Nem elérhető

Kicsibors


Van vki aki karba adja a winit és nőtt tőle a keze ? Ha tényleg hatásos lenne én is oda adnám be. bár sajnos sztem is csak annyi hogy amíg nemszívódik fel addig 1kicsit nagyobb. Maszat, amit felraktál az metiltesztó, de gondolom ez sokaknak nem ujdonság

Ettől hülyét kapok! Legalább egy testépítő fórumon ne mondjuk már úgy, hogy KEZE, légyszi!   ::)

2010. Február 08. - 22:27:31
Válasz #468
Nem elérhető

brutusz


bizonyára tenyeres-talpas lett :-)

2010. Február 08. - 22:37:05
Válasz #469
Nem elérhető

skl


Srácok láttatok már ilyen "spéci" winstrolt?  ;D ;D

1 Elég fiatal, ugyanakkor nagyon jó genetikájú ismerősömre tukmálták rá, olyanokat mondva,h ez 1 spéci wini, tesztóval meg növekedési hormonnal!  ****:)))  ****:)))

Azért jó nagy paraszt emberek vannak!


Láttam,probáltam,lof4sz sztm :)

2010. Február 08. - 22:43:58
Válasz #470
Nem elérhető

Maszat


Srácok láttatok már ilyen "spéci" winstrolt?  ;D ;D

1 Elég fiatal, ugyanakkor nagyon jó genetikájú ismerősömre tukmálták rá, olyanokat mondva,h ez 1 spéci wini, tesztóval meg növekedési hormonnal!  ****:)))  ****:)))

Azért jó nagy paraszt emberek vannak!


Láttam,probáltam,lof4sz sztm :)


hát inkább legyen lófasz mint valami metiltesztó, a srác azt se tudja mi az a tamoxifen  :-\

max majd a placebótol megnő  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 08. - 23:01:01
Válasz #471
Nem elérhető

skl


Srácok láttatok már ilyen "spéci" winstrolt?  ;D ;D

1 Elég fiatal, ugyanakkor nagyon jó genetikájú ismerősömre tukmálták rá, olyanokat mondva,h ez 1 spéci wini, tesztóval meg növekedési hormonnal!  ****:)))  ****:)))

Azért jó nagy paraszt emberek vannak!


Láttam,probáltam,lof4sz sztm :)


hát inkább legyen lófasz mint valami metiltesztó, a srác azt se tudja mi az a tamoxifen  :-\

max majd a placebótol megnő  ;D
Áhh... biztam a placeboba... és 0 :D

2010. Február 09. - 00:02:54
Válasz #472
Nem elérhető

Challanger


Sziasztok!


Közel 4 év tiszta edzés után most jutottam el odáig, hogy valamilyen szteroidhoz nyúljak. Nem hiszem, hogy a jövőben nagy kokszhuszár lennék, így egy gyengébb hatású szteroidra esett a választásom. Mégpedig a Stanozolol-ra (5mg, Sb Laboratories, Thailand).
Még nem kezdtem el a kúrát, a héten szeretném. Addig is a fórum olvasása mellett a tapasztaltabbak véleményét szeretném kikérni.
Linkelek a stanáról pár képet, először is az lenne a legfontosabb, hogy nem hamisítvány-e, mert akkor egy szemet nem szedek be.

http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/a/a3fa56e15ad37bc0055d7ae3bc6fcc5b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/b/b37c4a6b08a8e6efc1ced21598615135.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/7/750abcd2c439d2de8cea3f0ed2f07704.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/e/e3695ab8e07fdb92e8cfc0bbdf778696.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/9/93e11d0b61cd30e39cd3b963c6a00c8b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/1/1f7623dbaf1c27e6caf385f966cc026a.jpg

Mint említettem kb. 4 éve edzek hosszabb megszakítás nélkül, heti 4 alkalommal. 24 éves vagyok 194cm, 111kg. Eddig a tömegnövelés volt a célom, sőt a továbbiakban is az lesz majd, de előtte minimálisan "lepucolnám" magam. Nem mondanám magam zsírosnak, de tény hogy has/derék tájékra jött egy kis felesleg.

Így néz ki egy hetem:

Hétfő: Has-Mell-Bicepsz
Szerda: Has-Váll-Tricepsz
Péntek: Has-Hát-Csuklya
Vasárnap: Comb-Vádli-Alkar
(+ vádli gyakorlatot még szoktam beiktatni hét közben is 1-2 alkalommal)

A kaját most nem részletezem ki, de törekszem rá, hogy mindig meglegyen a megfelelő mennyiség és minőség.

A kúrát egyébként ~40 naposra tervezem, napi 25mg stanával (5*5 tabletta). Azt gondoltam, hogy nem kell fel-, illetve levezetés és mehet elejétől a végéig a napi 25mg. Ha rosszul gondoltam, kérlek javítsatok ki.
A kaját persze igyekszem majd még szigorúbban tartani, emellett ezek a kiegészítők vannak bespájzolva:

- Dymatize Elite Whey
- Animal Pak
- Animal Flex
- San BCAA Pro 5000
- Dymatize Glutamine
- ...... Liver Aid (máriatövis)

Az eddig szerzett infók alapján elvileg nincs szükség bármiféle levezetésre, mert nem fog (jelentősen) belepiszkálni a hormonháztartásba. Esetleg további májvédő készítmények (tea?) javasoltak. Ha netán hülyeséget írok, feltétlen szóljatok! :)

Igyekszem nem elszarni ezt a kúrát, kicsit izgulok is miatta, ezért tényleg mindenféle hozzászólást szívesen veszek, legyen akár pozitív, vagy negatív.

Köszi szépen!!!

2010. Február 09. - 00:16:49
Válasz #473
Nem elérhető

skl


Sziasztok!


Közel 4 év tiszta edzés után most jutottam el odáig, hogy valamilyen szteroidhoz nyúljak. Nem hiszem, hogy a jövőben nagy kokszhuszár lennék, így egy gyengébb hatású szteroidra esett a választásom. Mégpedig a Stanozolol-ra (5mg, Sb Laboratories, Thailand).
Még nem kezdtem el a kúrát, a héten szeretném. Addig is a fórum olvasása mellett a tapasztaltabbak véleményét szeretném kikérni.
Linkelek a stanáról pár képet, először is az lenne a legfontosabb, hogy nem hamisítvány-e, mert akkor egy szemet nem szedek be.

http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/a/a3fa56e15ad37bc0055d7ae3bc6fcc5b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/b/b37c4a6b08a8e6efc1ced21598615135.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/7/750abcd2c439d2de8cea3f0ed2f07704.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/e/e3695ab8e07fdb92e8cfc0bbdf778696.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/9/93e11d0b61cd30e39cd3b963c6a00c8b.jpg
http://www.imageserve.info/img_store/2010/02/08/1/1f7623dbaf1c27e6caf385f966cc026a.jpg

Mint említettem kb. 4 éve edzek hosszabb megszakítás nélkül, heti 4 alkalommal. 24 éves vagyok 194cm, 111kg. Eddig a tömegnövelés volt a célom, sőt a továbbiakban is az lesz majd, de előtte minimáli.... "lepucolnám" magam. Nem mondanám magam zsírosnak, de tény hogy has/derék tájékra jött egy kis felesleg.

Így néz ki egy hetem:

Hétfő: Has-Mell-Bicepsz
Szerda: Has-Váll-Tricepsz
Péntek: Has-Hát-Csuklya
Vasárnap: Comb-Vádli-Alkar
(+ vádli gyakorlatot még szoktam beiktatni hét közben is 1-2 alkalommal)

A kaját most nem részletezem ki, de törekszem rá, hogy mindig meglegyen a megfelelő mennyiség és minőség.

A kúrát egyébként ~40 naposra tervezem, napi 25mg stanával (5*5 tabletta). Azt gondoltam, hogy nem kell fel-, illetve levezetés és mehet elejétől a végéig a napi 25mg. Ha rosszul gondoltam, kérlek javítsatok ki.
A kaját persze igyekszem majd még szigorúbban tartani, emellett ezek a kiegészítők vannak bespájzolva:

- Dymatize Elite Whey
- Animal Pak
- Animal Flex
- .... BCAA Pro 5000
- Dymatize Glutamine
- ...... Liver Aid (máriatövis)

Az eddig szerzett infók alapján elvileg nincs szükség bármiféle levezetésre, mert nem fog (jelentősen) belepiszkálni a hormonháztartásba. Esetleg további májvédő készítmények (tea?) javasoltak. Ha netán hülyeséget írok, feltétlen szóljatok! :)

Igyekszem nem elszarni ezt a kúrát, kicsit izgulok is miatta, ezért tényleg mindenféle hozzászólást szívesen veszek, legyen akár pozitív, vagy negatív.

Köszi szépen!!!
A helyedben én az injekcios változatot probálnám ki,ha nem félsz a tűtől :) és akkor 2naponta 1,ha ennyire a napi 25mg nél akarsz maradni.
Képeket nézve nem tünik hamisnak,de én nem vagyok guru,csak láttam már pár ilyen dobozkát  :azn:



2010. Február 09. - 00:39:01
Válasz #474
Nem elérhető

Kicsibors


Én meg úgy tudom, hogy piramis rendszerben kell fel- és levezetni, és egy kúra 6-8 hetes, szal én egy részt a 40 napot keveslem, más részt a hirtelen nulláról egyből bevinni a 25 mg-ot... A mennyiség ugye egyéni tolerancia kérdése is, a férfiak a "szakirodalom" szerint 15 - 25 mg közt visznek be TABIS verzióból általában.
A szakirodalmat nyilván nem véletlen írtam idézőjelben...
Honnan tudod, hogy a te szervezeted jól tolerálja-e egyből a 25 mg -ot?!
Májvédő sztem nem árt, akármilyen gyenge is a cucc. Kúra alatt gyengítheti a szer hatását, de ha más nem, kúra után én mindenképp használnám.
Ha butaságot írtam, akkor a hozzáértőbbek korrekcióját szívesen veszem!  /:-)

2010. Február 09. - 06:18:56
Válasz #475
Nem elérhető

brutusz


ha hamis akkor az enyém is az. szerintem ez eredeti.nekem lassan már el is fogy, egyéb kieg mellé használom, és a végén át is váltom a szurisra, na de nem az a kérdés.
nyugodtan haszáld, szerintem mehetsz 30 mgra is, és valóban mehet 8 hétig simán. de gondolom csak egy dobozzal van, ezért 40 nap. viszont a fel és levezetést én is beraknám, pl 3x3, 3x4, és aztán az 5. így már majdnem meg is lenne a 8 hét.
májvédő ajánlott,én legalont szoktam.

2010. Február 09. - 09:56:49
Válasz #476
Nem elérhető

Challanger



A helyedben én az injekcios változatot probálnám ki,ha nem félsz a tűtől :) és akkor 2naponta 1,ha ennyire a napi 25mg nél akarsz maradni.
Képeket nézve nem tünik hamisnak,de én nem vagyok guru,csak láttam már pár ilyen dobozkát  :azn:
[/quote]


Nem akartam egyből a sűrűjébe ugrani. Azt gondoltam, ha még nem toltam semmit, hátha ez a "gyengébb" változat is jó eredményeket hoz majd. Most már ez megvan, szóval jelenleg maradok ennél. De az is biztos, hogy ez az első és egyben utolsó tablettás szteroid amit kipróbálok. Nem akarom kinyírni a májam :)
Aztán majd meglátom, hogy reagálok rá. Ha jó lesz és megjön hozzá a kedvem, akkor majd valamikor szuri lesz, az biztos. De magamnak nem fogom beadni, meg a helyi kox-mágnásokra sem bíznám...ha minden igaz egy nővérkét be tudnék szervezni ;D...de ez még a jövő zenéje.

Egyébként te mit ajánlanál a 25mg helyett?
(köszi az eddigi tanácsokat is)

2010. Február 09. - 09:56:49
Válasz #477
Nem elérhető

Challanger


Én meg úgy tudom, hogy piramis rendszerben kell fel- és levezetni, és egy kúra 6-8 hetes, szal én egy részt a 40 napot keveslem, más részt a hirtelen nulláról egyből bevinni a 25 mg-ot... A mennyiség ugye egyéni tolerancia kérdése is, a férfiak a "szakirodalom" szerint 15 - 25 mg közt visznek be TABIS verzióból általában.
A szakirodalmat nyilván nem véletlen írtam idézőjelben...
Honnan tudod, hogy a te szervezeted jól tolerálja-e egyből a 25 mg -ot?!
Májvédő sztem nem árt, akármilyen gyenge is a cucc. Kúra alatt gyengítheti a szer hatását, de ha más nem, kúra után én mindenképp használnám.
Ha butaságot írtam, akkor a hozzáértőbbek korrekcióját szívesen veszem!  /:-)


Végül is a 40 nap az két nap híján 6 hét. Ha meg a tanácsod alapján fokozatosan vezetem fel, illetve le, akkor meg is van bőven. Persze ez még mindig az ajánlott időtartam aljához közelít, de kezdésnek szerintem megteszi. Meg aztán szedés közben meglátom, hogy bírja a szervezetem, és ha nincs gáz, akkor ráhúzhatok még 1-2 hetet.
Májvédő az alap persze, meg is vettem már. A nevét leírtam az első hozzászólásomba, de félig ki lett moderálva, gondolom reklámnak számított.

Köszi neked is!

ui.: te milyen ütemben haladnál, hogy növelnéd a "dózist" a piramis alapján?

2010. Február 09. - 09:56:49
Válasz #478
Nem elérhető

Challanger


ha hamis akkor az enyém is az. szerintem ez eredeti.nekem las.... már el is fogy, egyéb kieg mellé használom, és a végén át is váltom a szurisra, na de nem az a kérdés.
nyugodtan haszáld, szerintem mehetsz 30 mgra is, és valóban mehet 8 hétig simán. de gondolom csak egy dobozzal van, ezért 40 nap. viszont a fel és levezetést én is beraknám, pl 3x3, 3x4, és aztán az 5. így már majdnem meg is lenne a 8 hét.
májvédő ajánlott,én legalont szoktam.

Mindenképpen betartom ezt a piramis rendszert, akkor ha jól értem: 3 napig 3 szem, majd megint 3 napig 4 szem, azután kb. 3-4 hétig mehet a napi 5 szem, és az utolsó héten megint visszaáll a 3*3, 3*4.
Még annyit hadd kérdezzek már, hogy a legalonból melyikez veszed, a 70 vagy a 140mg-ost? Illetve hogy szeded?

Köszönöm!

2010. Február 09. - 21:33:31
Válasz #479
Nem elérhető

Kicsibors


ha hamis akkor az enyém is az. szerintem ez eredeti.nekem las.... már el is fogy, egyéb kieg mellé használom, és a végén át is váltom a szurisra, na de nem az a kérdés.
nyugodtan haszáld, szerintem mehetsz 30 mgra is, és valóban mehet 8 hétig simán. de gondolom csak egy dobozzal van, ezért 40 nap. viszont a fel és levezetést én is beraknám, pl 3x3, 3x4, és aztán az 5. így már majdnem meg is lenne a 8 hét.
májvédő ajánlott,én legalont szoktam.

Mindenképpen betartom ezt a piramis rendszert, akkor ha jól értem: 3 napig 3 szem, majd megint 3 napig 4 szem, azután kb. 3-4 hétig mehet a napi 5 szem, és az utolsó héten megint visszaáll a 3*3, 3*4.
Még annyit hadd kérdezzek már, hogy a legalonból melyikez veszed, a 70 vagy a 140mg-ost? Illetve hogy szeded?

Köszönöm!

A felvezetés üteme nem napokban értendő, hanem hetekben...
Tehát 1. héten 3 szem (15 mg), 2. héten 4 szem (20 mg), 3. héten 5 szem (25 mg), 4. héten 6 szem (30 mg) HA bevállalósabb vagy (ez lenne a piramis csúcsa), majd ugyanilyen szisztémával lefelé hetente. Ez most egy lehetséges példa volt, nem mondom, hogy neked is ez a jó, vagy így kell, csak a piramis szemléltetésére írtam!