2024. Szeptember 22. - 21:23:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429254 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2010. Február 04. - 19:34:13
Válasz #435

Sray

Vendég

2010. Február 04. - 19:48:45
Válasz #436
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Előre is köszönöm!

Meglepődnék, ha kapnál ilyen linket.  ;)

Kaptam  ;D

Akkor küld át.  ;D

Kíváncsi lennék melyik gyógyszergyártó cégnek van webshop-ja.

2010. Február 04. - 20:14:41
Válasz #437

Sray

Vendég
moderálva
 Haver, ezen az oldalon nem folyik szteroid kereskedés és reklámozás sem!!

Nem volt sem reklám sem kereskedés. Ezért írtam, hogy privátban. Ennek ellenére elnézést érte.

2010. Február 04. - 20:46:00
Válasz #438
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
moderálva
 Haver, ezen az oldalon nem folyik szteroid kereskedés és reklámozás sem!!

Nem volt sem reklám sem kereskedés. Ezért írtam, hogy privátban. Ennek ellenére elnézést érte.

Még privátban se kérj ilyet! Egyébként is alapvető faszság, amit kérsz. Bár ha értenéd, hogy mi az a faszság, akkor nem csinálnád. Gondolod, hogy itt full megbízható emberek, internetes felhasználónevek alatt, full megbízható szteroidokat és szteroid forrásokat fognak neked belinkelni az interneten? Hány éves vagy te ember, hogy ilyet hiszel? 12? Küldök neked inkább literes csapvizet EVIAN-os palackban 60 forintért/palack, ha tuti anyagot akarsz.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 04. - 20:49:55
Válasz #439
Nem elérhető

Maszat


Miért probléma a 12évesek szteroid használata ????...

Néha olyan gonosz boszorkák vagytok!
 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 04. - 20:50:40
Válasz #440

Sray

Vendég
moderálva
 Haver, ezen az oldalon nem folyik szteroid kereskedés és reklámozás sem!!

Nem volt sem reklám sem kereskedés. Ezért írtam, hogy privátban. Ennek ellenére elnézést érte.

Még privátban se kérj ilyet! Egyébként is alapvető faszság, amit kérsz. Bár ha értenéd, hogy mi az a faszság, akkor nem csinálnád. Gondolod, hogy itt full megbízható emberek, internetes felhasználónevek alatt, full megbízható szteroidokat és szteroid forrásokat fognak neked belinkelni az interneten? Hány éves vagy te ember, hogy ilyet hiszel? 12? Küldök neked inkább literes csapvizet EVIAN-os palackban 60 forintért/palack, ha tuti anyagot akarsz.  ;D

Nem igazán értem, miért ez a hangnem. Kérdeztem valamit, ezek szerint sértette a fórum szabályzatát, talán nem is volt túl bölcs dolog, elnézést kértem. (Ennek ellenére azért jött válasz.) Egyébként az Eviant nem szeretem, még 60-ért sem.

2010. Február 04. - 20:59:31
Válasz #441
Nem elérhető

Gabe


Még privátban se kérj ilyet! Egyébként is alapvető faszság, amit kérsz. Bár ha értenéd, hogy mi az a faszság, akkor nem csinálnád. Gondolod, hogy itt full megbízható emberek, internetes felhasználónevek alatt, full megbízható szteroidokat és szteroid forrásokat fognak neked belinkelni az interneten? Hány éves vagy te ember, hogy ilyet hiszel? 12? Küldök neked inkább literes csapvizet EVIAN-os palackban 60 forintért/palack, ha tuti anyagot akarsz.  ;D

Nem igazán értem, miért ez a hangnem. Kérdeztem valamit, ezek szerint sértette a fórum szabályzatát, talán nem is volt túl bölcs dolog, elnézést kértem. (Ennek ellenére azért jött válasz.) Egyébként az Eviant nem szeretem, még 60-ért sem.
****)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 04. - 21:02:31
Válasz #442
Nem elérhető

andras123


Ne veszekedjetek Efitmester szerintem Segits neki Inkabb Megbizható cuccot szurjon :-oD

2010. Február 04. - 21:11:10
Válasz #443
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne veszekedjetek Efitmester szerintem Segits neki Inkabb Megbizható cuccot szurjon :-oD

András vagy Pistuka HCG, vagy hogyan is hívjalak! Megbízható cuccot? Komolyan gondolod ezt onnan a faluból, hogy valaki is tudja, mi a megbízható cucc? A megbízható cuccok 99%-át bűnözők állítják elő és terjesztik, akik soha senkit nem akarnak átbaszni. Érted te ezt, hogy hogy mennek ezek a dolgok? Megbízható cuccot, ja. Az utolsó megbízható cucc, amit láttam az az andersen mesekönyv volt 35 éve.  #:-) halóóóó ember, ébresztő ott a világ végén! Ez itt 2010 föld bolygó.

Megbízható cuccot? Ne röhögtessetek már itt végleg halálra gyerekek, szépen kérlek benneteket.  O0  ˝=/   /7%   :-)->

Ne vesd el a sulykot pistuka barátom!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 04. - 21:18:39
Válasz #444
Nem elérhető

andras123


Ugy ertettem Hogy Összefutol vele valahol es Adol neki valamit  :-)!

2010. Február 04. - 21:20:59
Válasz #445
Nem elérhető

Taki


Már pedig Andersen meghalt mese nincs!!!!!! Łł= Łł= Łł=

2010. Február 04. - 21:22:21
Válasz #446
Nem elérhető

Kicsibors


Ugy ertettem Hogy Összefutol vele valahol es Adol neki valamit  :-)!

Te még annál is hülyébb vagy, mint amilyennek látszol...  :-}

2010. Február 04. - 21:31:00
Válasz #447
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Legalább van egy nagyon vicces fórumunk. Lassan versenyezni kezdünk a www.napiszar.com  -mal  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 04. - 21:36:07
Válasz #448
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Márkás divatórát szeretne?

Armani vagy Dolceórát keresse!

Pózolhatsz kakassal, fasszal vagy sunával, a sínen a temetőben akár egy kulával.
Nem árt ha tudod hogy mennyi az idő.

Nálunk megtalálhatod a két legmárkásabb divatórát.

Emporio Armani és Dolce&Gabbana karóráit kínáljuk, elérhetőbb árakon mint
az üzlethelységgel rendelkező boltokban.

Minden óra új, 100% eredeti. Az órákhoz gyári díszdoboz, használati
útmutató, garancialevél és eredetiséget igazoló okmány tartozik

Kérem kalandorok, tesztpilóták, próbavásárlók kíméljenek!

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 04. - 21:59:49
Válasz #449
Nem elérhető

andras123


Ugy ertettem Hogy Összefutol vele valahol es Adol neki valamit  :-)!

Te még annál is hülyébb vagy, mint amilyennek látszol...  :-}

mos mé?
Hét inkább adjon neki efitmester minthogy ossze vissza atvergőtjön a Tajtékos emberek közt

Balu  ?:-/