2024. Szeptember 22. - 23:31:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429292 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2010. Február 02. - 13:46:15
Válasz #405
Nem elérhető

Maszat


Néha lehet rosszalkodni >:D egy kicsit, vagy nem ;D?

Én soha nem szoktam  o:)   ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 02. - 14:51:02
Válasz #406

Mars

Vendég
Sziasztok,

keresgéltem a fórumban, de nem találtam konkrétan leírást arról, milyen mellékhatásai lehetnek a stanazololnak/winstrolnak (tudom, egyénfüggő, de általánosságban) felvilágosítana egy hozzáértő ezügyben? A másik kérdésem, hogy bevizsgálás nélkül megtudható valahogy, hogy egy LaPharma 10Mg-os sárga tablettás, hologrammos stanazolol valóban azt tartalmazza-e ami rá van írva vagy valami egészen mást? Köszönöm szépen a - lehetőleg nem leoltó - válaszokat előre is!

Üdv,

Sray


Egyik haver szedte a másik most szedi.Nem tudom mi van benne de hat.Egy kis erőt és tömeget is hozott nekik.Náluk a mellékhatások amik jöttek gyomorégés, izomgörcs.De La Pharmás Stanozololba láttam már a neten 3 félét.

2010. Február 02. - 17:11:08
Válasz #407

Sray

Vendég
Sziasztok,

keresgéltem a fórumban, de nem találtam konkrétan leírást arról, milyen mellékhatásai lehetnek a stanazololnak/winstrolnak (tudom, egyénfüggő, de általánosságban) felvilágosítana egy hozzáértő ezügyben? A másik kérdésem, hogy bevizsgálás nélkül megtudható valahogy, hogy egy LaPharma 10Mg-os sárga tablettás, hologrammos stanazolol valóban azt tartalmazza-e ami rá van írva vagy valami egészen mást? Köszönöm szépen a - lehetőleg nem leoltó - válaszokat előre is!

Üdv,

Sray


Egyik haver szedte a másik most szedi.Nem tudom mi van benne de hat.Egy kis erőt és tömeget is hozott nekik.Náluk a mellékhatások amik jöttek gyomorégés, izomgörcs.De La Pharmás Stanozololba láttam már a neten 3 félét.

Köszönöm a válaszod! Nekem az elején volt némi gyomorprobléma, ez elmúlt. Izomgörcs zéró. Bedurranásérzet 72 órája egyfolytában, extra erő eddig nincs, de erek, izomcsoportok látványosabbak (mondjuk ez lehet a bedurranás miatt is).
Egyébként leveleztem egy sort a La Pharma adminnal, baromi segítőkész volt minden témában.

2010. Február 02. - 17:36:06
Válasz #408

Sray

Vendég
Ő lenne az :

2010. Február 02. - 17:41:22
Válasz #409
Nem elérhető

Taki


papi származási hely érdekelne engem!!!(Sray)

2010. Február 02. - 17:46:14
Válasz #410
Nem elérhető

Taki


mert eddig én 10 mg os szájon át szedhetöröl csak a Stanol-V 10mg (SZh:Tokkyo) hallotam!
De lehet én vagyok lemaradva!

2010. Február 02. - 17:49:09
Válasz #411

Sray

Vendég
mert eddig én 10 mg os szájon át szedhetöröl csak a Stanol-V 10mg (SZh:Tokkyo) hallotam!
De lehet én vagyok lemaradva!

http://laanabolic.com/product_oral_0201.htm


2010. Február 02. - 17:52:36
Válasz #412
Nem elérhető

Taki


köszi!

2010. Február 02. - 19:41:46
Válasz #413

Mars

Vendég
Ő lenne az :

Ez az pont ugyanezt használják ők is.A  tiédnek sincs 2 állása a hologramnak csak ez ami a képen van(oroszlánfej)?

2010. Február 02. - 21:23:11
Válasz #414
Nem elérhető

warren


Ő lenne az :

De ismerős valahonnan  ::)

Szerintem az ami rá van írva.

Picierő picitömeg picitjobbannézelki picimellékhatás.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Február 03. - 09:44:25
Válasz #415

Sray

Vendég
Ő lenne az :

Ez az pont ugyanezt használják ők is.A  tiédnek sincs 2 állása a hologramnak csak ez ami a képen van(oroszlánfej)?

Kettő fajta hologramjuk van, mindkettő megtalálható a honlapjukon. Mindkettő egyállású.


2010. Február 03. - 09:44:25
Válasz #416

Sray

Vendég
Ő lenne az :

De ismerős valahonnan  ::)

Szerintem az ami rá van írva.

Picierő picitömeg picitjobbannézelki picimellékhatás.

Inkább úgy írnám : jobb szeparáltság, bedurranás, picitömeg, jól kinézni meg attól fogsz, ha normálisan eszel mellé  ;-oo-;

2010. Február 03. - 13:59:36
Válasz #417
Nem elérhető

ilovebarca


Hello!

Mi a véleményetek? Ismeritek-e, a Stanox nevű leveles stanozolot?? Elég drágán ilyenhez tudtam hozzájutni eddig másoktól nem hallottam róla..

2010. Február 03. - 20:04:38
Válasz #418
Nem elérhető

doncicco


SB Lab satnazol valakinek tapasztalat? kamu?

Erre mé' nem válaszol senki???

2010. Február 03. - 22:47:19
Válasz #419

Sray

Vendég
SB Lab satnazol valakinek tapasztalat? kamu?

Erre mé' nem válaszol senki???

Nekem lesz, a napokban szerzek be belőle.