2024. Szeptember 23. - 01:27:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429305 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Szeptember 24. - 21:59:09
Válasz #375
Nem elérhető

Gabe


Balu  ;-oo-;
 :-!!!

 ****:))) disz iz ö bigining of ööööö bjutiful frendsip!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 25. - 01:05:30
Válasz #376
Nem elérhető

csaba.r


Az hogy te beteg vagy ott űlsz és annak örülsz ha lebasznak jáccá inkább mással lehet élveznéd ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 25. - 06:42:10
Válasz #377

Torony

Vendég
hm. kettőtök írásképe nagyjából megegyezik  ;D

2009. Szeptember 28. - 00:04:18
Válasz #378
Nem elérhető

haramia


sziasztok, előre szólok lehet hülye lesz a kérdés  ;D szerintetek a BAD ASS MASS és a MASSfx hasonló hatás fejthet ki mint a winstrol?
elszánt vagyok :D

2009. Október 07. - 19:06:58
Válasz #379
Nem elérhető

dino


sziasztok, előre szólok lehet hülye lesz a kérdés  ;D szerintetek a BAD ASS MASS és a MASSfx hasonló hatás fejthet ki mint a winstrol?


any*d te mekkora egy majom vagy  ****:))) ****:))) ****:)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Október 08. - 01:44:29
Válasz #380
Nem elérhető

gabrield


sziasztok, előre szólok lehet hülye lesz a kérdés  ;D szerintetek a BAD ASS MASS és a MASSfx hasonló hatás fejthet ki mint a winstrol?


any*d te mekkora egy majom vagy  ****:))) ****:))) ****:)))

 Łł=

Kérdésem az lenne, h stanazol mellé mit érdemes még szedni, olyan szer ami esetlegesen erősíti vagy legalábbis nem űti 1mást. Illetve mivel érdemes levezetni a stanazolt. előre is köszönöm.

2009. Október 08. - 13:32:36
Válasz #381
Nem elérhető

gabrield


válasz megvan, köszönöm :-){

2009. November 01. - 17:51:30
Válasz #382
Nem elérhető

kezdosrac


sziasztok !!! a segítségeteket szeretném kérni !!!! a winstrol-rol hallottam hogy van "zsírégető hatása"  mert van egy kis felesleg rajtam ...
méreteim : magasság 175 cm Testsúly 110 kg
és az lenne igazábol a kérdésem ha csinálok egy kúrát mellette eljárok heti 4x gyurni =/+' és szedném a winstrolt az segítene ??? régebben edzettem meg ilyenek... meg mondtak olyat hogy rég nem gyurtam és szednem kéne porc erősítőt! és még azt szeretném a winstrol mellé kell szedni vmit még ??? én a 0,5 mg os változattal kezdeném ... meg hogy lenne e valami bajom a winstroltol???

2009. November 03. - 16:17:04
Válasz #383
Nem elérhető

Dom


sziasztok én a tablettás winstrolt szeretném venni és zsírégetéshez,szálkásításhoz kéne,valaki tud segíteni hogy jó e és mit érdemes szedni hozzá?

2009. December 06. - 04:05:21
Válasz #384
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!Közel 8 év naturál edzés után,ki akartam próbálni egy kúrát,a winstrolla esett a választásom,azon belül is a depot-ot használom.Kétnaponta viszek be 1ml-t,a kúra 30 ampullás,most a 13.-nál tartok.A kúra kezdete óta szedek napi 2 szem proviront(2x25mg).Kérdésemet a levezetéssel kapcsolatban szeretném feltenni.Ezt 3x5000Ne HCG-vel és 30 szem clostylbegyt-tel szeretném megoldani.Véleményetek szerint egy ilyen gyengébb kúra után van egyáltalán szükségem ilyen mérvű levezetésre?A konkrét tervem erre így nézne ki:Az utolsó beadott ampulla utáni másnap bevinnék 5000NE HCG-t,ezt összesen 3x,minden 5. nap,emellé meg menne az első 5 napban napi 3 szem clostylbegyt,a második 5 napban napi 2 szem,a harmadik 5 napban pedig napi 1 szemet szednék.Véleményetek szerint jó ez a terv?Azért lenne fontos tudnom,mert nem akarnék feleslegesen belenyúlni még jobban a hormonális folyamatokba úgy,hogy semmi értelme s esetlegesen egy egyszerűbb,szimplább levezetés optimálisabb lenne az általam kúra közben használt szer szempontjából.Összegezve:a winstol depot önnmagában való használata után indokolt egy ilyen fajta levezetés,vagy csak kidobott pénz s idő?

2009. December 11. - 12:33:30
Válasz #385
Nem elérhető

rege


Sziasztok!!
Szeretném megkérdezni, hogy van e értelme winstrol nyomnom most vagyok 95 kg. Inkább ampullás vagy tablettás változatban? Milyen mellékhatások jelentkezhetek ha szurom?
Elöre is köszi

2009. December 22. - 14:25:02
Válasz #386
Nem elérhető

BaDaBoo


Üdv! Érdeklődnék, hogy van-e minőségbeli különbség az alábbi két stanozolol tabletta között?
1.: http://www.laanabolic.com/product_oral_0201.htm
2.: http://www.bodyofscience.com/forum/attachment.php?s=03dc2f2a4bcae6e6a7a1a20f95b9ebeb&attachmentid=3362&d=1153651768
Illetve melyik mennyire "megbízható"? Eredeti/hamisítvány?
Válaszokat előre is köszönöm!

2010. Január 17. - 19:36:17
Válasz #387
Nem elérhető

doktormobil


Hello!

Ismerem mindkettőt,a másodikat (5mg kék stana)használtam is és nagyon jó tapasztalatom van róla.
Igaz 5 szemmel szedtem(nem láttam értelmét többnek),így is meg voltam vele elégedve.
Kettő dobozzal toltam be belőle majdnem,érzékeny egy májam van viszont nem volt semmi gond.
Hatalmasat durrantam tőle minden edzésen és 100kg "emberhúsból" csináltam 90kg mondhatni száraz tömeget.
Persze ment a diéta és a napi 200g körüli whey protein is.Az egyik haverom aki EU bajnok,azt mondta,hogy ezt
el tudtam volna érni enélkül is,de szerintem azt az érzést semmi nem pótolja,hogy óriásit durrantam minden edzésen
és 43cm-ről 47cm-re nőtt a karom,ami most két hónappal a kúra vége után is ugyanannyi.A kaja és a protein megy
tovább jelenleg is.Egyszóval az 5mg-os kék tabi nekem csak jó tapasztalatokat hozott.Telefonálni és cipőt bekötni nagyon nehezemre esett,állítólag ez a minőség pozitívuma.Persze mostmár gyarló ember lévén ez kevés és gyűjtöm a tapasztalatokat ugyanitt a fórumon.Való igaz el is felejtettem írni,hogy 10 hét után egy kicsit
érzékenyebb lett a gyomrom,talán ennyi ami negatívumként hozható fel.Csak bontatlan zsugorfóliás és hologrammos cuccot vegyél meg!

2010. Január 21. - 13:22:49
Válasz #388
Nem elérhető

AnT


Sziasztok!
175 CM VAGYOK ÉS 95KG VAGYOK 5 ÉVE EDZEK KISSEBB NAGYOBB KIHAGYÁSSAL,SZERETNÉK SZÁLKÁSODNI EZÉRT  EGY WINSTROL KÚRÁN GONDOLKODOM (WINSTROL DEPOT),A KÉRDÉSEM AZ LENNE HOGY ÉRDEMES-E KOMBINÁLNOM VALAMIVEL? ILLETVE MENNYIT KÉNE BEADNI?? ( 50DB, NAPI 1-ET?)???
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.

2010. Január 26. - 17:41:18
Válasz #389
Nem elérhető

kemi


hali srácok
melyik 5 mgos stanazolol számít mostanában biztosnágos vételnek?
10k hufért adnának 200szem/5mg stanát
túl olcsó lenne?
elég híres embertől van, de hát akit már 1szer átvertek...
no mind1

köszi a válaszoakt előre is