2024. Szeptember 23. - 01:19:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429299 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 24. - 16:36:14
Válasz #360

inter01

Vendég
Kedves Steve és fórumozók!

Már 3 éve edzek heti 3x rendszeresen. Tömegnövelő porokon kívül mást nem szedtem. Ezalatt az idő alatt 13 Kg jött fel, de az utóbbi fél évben megálltam és szeretném ha a bicepszem, mellem, ...izmaim, formásabbak nagyobbak lennének. Az egyik neves testépítő, ajánlottam a Stanozolol -t 100 szem  egy dobozban, napi 4 szem. És az olyan 5-6 kg tiszta izmot fog hozni. Nekem ez elég is lenne, egy bajom van, nem tudom mik a mellékhatásai a cuccnak.

Felhomályosítanátok ez ügyben. Én ezt találtam róla:
"Mellékhatásai: Férfiaknál vesekárosodás, mellek növése, kopaszodás, hereszűkülés és keményedés, impotencia és sterilitás, pattanásos bőr, fokozott aggresszió és a szexuális vágy növekedése."

Nem örülnék neki a heréimmel ill. a péniszemmel valami gond lenne. A Vese az nem érdekel, mivel csak egy kúrát nyomnék le, gondolom azt elbírja ill. az agresszió sem érdekel.


Előre is köszönöm

Atti - Fitness 2000

2009. Szeptember 24. - 16:40:49
Válasz #361
Nem elérhető

atleeta


Kedves Steve és fórumozók!

Már 3 éve edzek heti 3x rendszeresen. Tömegnövelő porokon kívül mást nem szedtem. Ezalatt az idő alatt 13 Kg jött fel, de az utóbbi fél évben megálltam és szeretném ha a bicepszem, mellem, ...izmaim, formásabbak nagyobbak lennének. Az egyik neves testépítő, ajánlottam a Stanozolol -t 100 szem  egy dobozban, napi 4 szem. És az olyan 5-6 kg tiszta izmot fog hozni. Nekem ez elég is lenne, egy bajom van, nem tudom mik a mellékhatásai a cuccnak.

Felhomályosítanátok ez ügyben. Én ezt találtam róla:
"Mellékhatásai: Férfiaknál vesekárosodás, mellek növése, kopaszodás, hereszűkülés és keményedés, impotencia és sterilitás, pattanásos bőr, fokozott aggresszió és a szexuális vágy növekedése."

Nem örülnék neki a heréimmel ill. a péniszemmel valami gond lenne. A Vese az nem érdekel, mivel csak egy kúrát nyomnék le, gondolom azt elbírja ill. az agresszió sem érdekel.


Előre is köszönöm

Atti - Fitness 2000
Nemtudom ki mondta neked, ogy 5-6 kiló jön fel tőle.De ilyen pontosan lehetetlen meghatározni, h mennyit fog hozni.A másik pedig hogy szerintem az az 5-6 kiló sok 100 szem stanától...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 24. - 16:41:23
Válasz #362
Nem elérhető

God Vazzeg


Kedves inter01!

Elolvastad-e ezt a topikot elejétől idáig? Mert épp erről van szó benne 25 oldalon keresztül, milyen meglepő.

Nos?  ::)

2009. Szeptember 24. - 17:30:56
Válasz #363
Nem elérhető

hopika


Atti!

Olvasd végig tényleg a topikot és szűrd le az értelmes hozzászólásokat.
Nem hiszem,hogy pattanások jönnének ki tőle,bár ez erősen egyénfüggő:nekem például tisztul a stanától a bőröm.
Ha winit szúrnál inkább,akkor kevesebb mellékhatás lenne-de a 100 szem tényleg kevés szerintem...
Harmadik része:lehet egy kiló jön fel,lehet 5:de ez csak a kajázásodtól függ és nem a cucctól.
Olvass!

Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 20:23:21
Válasz #364
Nem elérhető

BadBodyBoy


inter01
 Moderated   :violinplay3:
Újonc  ****)

Enis egyetertek az előttem szónoklókval  ;-oo-;
nem rossz elgondolas a napi 4 szem de az 7 héten keresztül tesvérek közt is 200tabletta
de 25 mg Oxandrolone hozája 2,5 mg tabletták Igaze 10 tabletta naponta azaz 5 x 2 tabletta  ****)
akkor 200 stanozolol es 100 Oxandrolone 4-5 hét hydrochlorid 40mcg naponta 6 hét 60mcg 7 hét 80mcg  ****)
 hajó de ha nemjó írtam  ***))))

Balu  /:-)  :-){



Te aztán fárasztó vagy mint annó pár hónappal ezelőtt egy itt fórumozó ....
Dobálózol a kifejezésekkel, amikről sztem te sem tudsz mindent!
Amúgy ha egy nagy testépítő ilyent javasol, h 100 szemtől 5-6-7 kg TISZTA izom jön fel, akkor azt sem nagy testépítő az biztos!
Kérdem én mire is elég 100szem, amikor a depoból szúrnak 2naponta 50mg-ot, vagy naponta 50et.......?
5mg-os szemesből napi min.5db de napi 10 is mehetne ami már nagyon terheli a vesét.
Meg hát az akkor 10 nap alatt el is fogy!
Meg h agreszzió...?
Nem tesztó ez!
Na mindegy felejtős !
Olvasd el a topicot!!!
Benne a válasz!!

2009. Szeptember 24. - 21:03:34
Válasz #365
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
BadBodyBoy ah dehogy  :violinplay3: en egy szoval sem emlitettem a 6kilot
de a het heten at tartó 40mg stanol es 25mg Oxa nem rossz parositas  :-/-(-:

Balu  /:-)


Hagggyyyáááá mááá engem békén!!!  :D

2009. Szeptember 24. - 21:04:40
Válasz #366
Nem elérhető

George


Balu rendszerúrnak is megvan az első jaffája, lassan rivalizálhat Cressler nagyúrral ;D  :--:

2009. Szeptember 24. - 21:05:49
Válasz #367
Nem elérhető

FirstLady


BadBodyBoy ah dehogy  :violinplay3: en egy szoval sem emlitettem a 6kilot
de a het heten at tartó 40mg stanol es 25mg Oxa nem rossz parositas  :-/-(-:

Balu  /:-)


Hagggyyyáááá mááá engem békén!!!  :D
nem hiszem el, Balu valakinek aszongya, hagyja békén! Juhhééééjj! Ezt beírom a naptárba ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 24. - 21:06:38
Válasz #368
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
BadBodyBoy ah dehogy  :violinplay3: en egy szoval sem emlitettem a 6kilot
de a het heten at tartó 40mg stanol es 25mg Oxa nem rossz parositas  :-/-(-:

Balu  /:-)


Hagggyyyáááá mááá engem békén!!!  :D
nem hiszem el, Balu valakinek aszongya, hagyja békén! Juhhééééjj! Ezt beírom a naptárba ****:)))

Pistuka remélhetőleg nem csaj...  8-}  ;D

 :-!!!

2009. Szeptember 24. - 21:06:59
Válasz #369
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Balu rendszerúrnak is megvan az első jaffája, lassan rivalizálhat Cressler nagyúrral ;D  :--:

A jaffát Fábry az összehugyozott elejű alsógatyára használja. Te is? Balu bevizelt?  :-O

...hogy ne legyek off...mit is írjak,mit is írjak.... ::)...Desma.

2009. Szeptember 24. - 21:08:27
Válasz #370
Nem elérhető

FirstLady


BadBodyBoy ah dehogy  :violinplay3: en egy szoval sem emlitettem a 6kilot
de a het heten at tartó 40mg stanol es 25mg Oxa nem rossz parositas  :-/-(-:

Balu  /:-)


Hagggyyyáááá mááá engem békén!!!  :D
nem hiszem el, Balu valakinek aszongya, hagyja békén! Juhhééééjj! Ezt beírom a naptárba ****:)))

Pistuka remélhetőleg nem csaj...  8-}  ;D

 :-!!!
****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 ***)))) rosszgyerek, rosszgyerek, rosszgyerek ;D

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 24. - 21:30:21
Válasz #371
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó nem ertem en ezt a Meleg gatyés dolgot de Fabry  8-)
Most akkor hogy is lenne a legjobb az Inasnak szednie a Stanozololt

Balu  :-):-):: :-):-)::  ;-oo-;

Szervusz István!

S a régi időkben amikor még nemvót ami most van,akko vot mikor még mi se tuttuk milesz belőle. Nem biztunk meg csak ha 3 naponta vót meg valakinek. Ha nem teccett a sün jóvót a szara.Sok bogyója vót megszámótam vagy 50-et naponta. Innetű nőttünk a süntől. Ebbúl van eredve az angoloknaka "nutrésün" szavajárása is.
Fábryt nem ismertem meg soha. ...csak monta hogy szemeset nyom. Félek tűled István,neked a szemesed sem áll jól!

2009. Szeptember 24. - 21:34:37
Válasz #372
Nem elérhető

Pity



2009. Szeptember 24. - 21:52:17
Válasz #373
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
my good... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 24. - 21:58:44
Válasz #374
Nem elérhető

Jordan


Nem hiszem el hogy ezt ti tenyleg elvezitek.  ;D
En mar reg a torles gombot nyomogatnam mikor meglatom azt hogy pistuka meg hcg  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)