2024. Szeptember 23. - 05:14:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429342 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 09. - 17:31:40
Válasz #315
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
winstrol helyett propionát,a winstrolt nem ajánlja ő,állítólag a propionát jobban be szokott jönni,mondjuk birkózók is inkább propit mondták.akkor a parabolánt visszaveszem heti max.3ra.asszem lassan képben vok,köszönöm a segítségeket!
A propionate teljesen más mint a Winstrol. Jóval erősebb, hatásosabb.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 17:52:12
Válasz #316
Nem elérhető

keppi


konkrétan:5hét propionát minden másnap
              5-8hét propionát egyik nap,parabolán másik nap.8.hétben van a meccs,utána még 2hét propionát,meg vmi levezető,annak nem tudom a nevét.spiropent meg az elejétől kezdve.a cumó rem jó,garancia persze nincs rá.
                 

Ha küzdősportolsz ne nyomj trenbolont. Felnyomja a vérnyomásod és ezzel nagyon odavág a kardiódnak. Winstrolt se, egyeseknél ízületi fájdalmakat okoz.
Ami neked jó lehet az teszto, superanabolon, oxandrolone, masteron, halotestin.

2009. Június 09. - 17:53:07
Válasz #317
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
konkrétan:5hét propionát minden másnap
              5-8hét propionát egyik nap,parabolán másik nap.8.hétben van a meccs,utána még 2hét propionát,meg vmi levezető,annak nem tudom a nevét.spiropent meg az elejétől kezdve.a cumó rem jó,garancia persze nincs rá.
                 

Ha küzdősportolsz ne nyomj trenbolont. Felnyomja a vérnyomásod és ezzel nagyon odavág a kardiódnak. Winstrolt se, egyeseknél ízületi fájdalmakat okoz.
Ami neked jó lehet az teszto, superanabolon, oxandrolone, masteron, halotestin.
Zavarjátok még jobban össze...

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 20:29:30
Válasz #318
Nem elérhető

maci


na,alakul ez!egyébként ilyesmitől tartok igazán,amit keppi írt,hogy jól elbaszom a felkészülést egy rossz kúrával...abban azért egyetértünk,hogy a propionát,meg a spiropent mehet együtt!?parabolán elfelejtve oké,nem kockáztatok.utánaolvasok amit keppi ajánl,utána jövök kérdezni.egyébként,keppi,te próbáltad a parabolánt és nem jött be???

2009. Június 09. - 20:37:31
Válasz #319
Nem elérhető

warren


konkrétan:5hét propionát minden másnap
              5-8hét propionát egyik nap,parabolán másik nap.8.hétben van a meccs,utána még 2hét propionát,meg vmi levezető,annak nem tudom a nevét.spiropent meg az elejétől kezdve.a cumó rem jó,garancia persze nincs rá.
                 

Ha küzdősportolsz ne nyomj trenbolont. Felnyomja a vérnyomásod és ezzel nagyon odavág a kardiódnak. Winstrolt se, egyeseknél ízületi fájdalmakat okoz.
Ami neked jó lehet az teszto, superanabolon, oxandrolone, masteron, halotestin.

Szerintem Winstrol mellé egy kis ízületvédő szedése (pl: Animal flex)teljesen kiiktatja a lehetséges ízületi fájdalmakat.
Ha egyáltalán lennének, nekem voltak.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 16. - 21:58:00
Válasz #320
Nem elérhető

Konan


Sziasztok,

a véleményetekre volnék kíváncsi.

A napokban vettem 200darab Thai SB Laboratories által gyártott 5mg-os STANZOL-t. Kék kis apró tabik.

Érdeklődnék, hogy tudunk-e róla valamit? Mik a tapasztalatok? Hamis / nem hamis? Léphet-e fel vese-, avagy izomgörcs?

Piramisban tervezem, a 6-ik napon 6 szemet, azaz 30mg-ot. Lejönni ismét piramisban szeretnék.

Előre is köszönöm!

2009. Június 17. - 01:16:26
Válasz #321
Nem elérhető

Konan


Ő az :


2009. Június 27. - 11:36:07
Válasz #322
Nem elérhető

Janó


sziasztok!10 mg-os staniból mennyi a hatásos napi adag 100kg testsúly mellett? ?:-/

2009. Július 12. - 11:16:32
Válasz #323
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok,

a véleményetekre volnék kíváncsi.

A napokban vettem 200darab Thai SB Laboratories által gyártott 5mg-os STANZOL-t. Kék kis apró tabik.

Érdeklődnék, hogy tudunk-e róla valamit? Mik a tapasztalatok? Hamis / nem hamis? Léphet-e fel vese-, avagy izomgörcs?

Piramisban tervezem, a 6-ik napon 6 szemet, azaz 30mg-ot. Lejönni ismét piramisban szeretnék.

Előre is köszönöm!

Az első stana kúrám alkalmával szedtem, napi öt szem 8 hétig. Reggel 3, este 2 arányban.
Nem, nem hamis. Görcsök nem fordultak elő.
Eredményként kb. 8, max 10% erőbeli javulás várható + valamelyest pucol.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 12. - 11:18:01
Válasz #324
Nem elérhető

Yeti


sziasztok!10 mg-os staniból mennyi a hatásos napi adag 100kg testsúly mellett? ?:-/
Szerintem 3-4 szem. Reggel 1, edzés előtt 1, vagy 2, lefekvés előtt 1. Ha más nem ajánl jobbat.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 19. - 21:03:25
Válasz #325
Nem elérhető

fullánk


Sziasztok
8 éve edzem heti 4-5 napot. Igaz egy év kimaradt a 2006-os. Próbáltam már egy két dolgot a kokszok közül. Ami a legjobban bejött az a Winstol Depot volt, de akkor Testosteron Propival kombináltam. Kérdésem a következő lenne, 2010 tavaszán (nem a strandszezon miatt!) szeretnék egy Winstrol kúrát tudom, hogy Testoval érdemes kombinálni, de én ezt kihagynám. Helyette természetes tesztoszteron fokozókkal helyettesíteném (amennyire ez lehetséges) a Propionátot. Ha ez így lehetséges a Winstrol kúra végén kell bármilyen gyógyszerrel „tisztulni”? Az étkezésem elég szigorú 2 éve napi szinten számolva kb 300g Protein,350-400g szénhidrát. A proteint marhahúsból, csirkéből, halból illetve zsírszegény túróból viszem be. A szénhidrátot rizsből és zabpehelyből illetve néha krumpliból. Táplálék kiegészítőt nem nagyon iszom (mivel megvan a napi protein mennyiség szilárd táplálékból) csak egyet(!) lefekvés előtt a túróval szoktam összeturmixolni .
Szóval még egyszer a kérdés: a Winstrol kúra végén kell bármilyen gyógyszerrel „tisztulni”?
Esetleg ha Johnny és Steve is megtisztelne a válasszal nagy öröm lenne számomra.
Előre is köszi a választ

2009. Július 21. - 12:24:28
Válasz #326
Nem elérhető

kemi


még hogy nem strandszezon  ****)
nálunk ez az alap strandkox ^^
amúgy szerintem teljesen felesleges önmagában szedni, az 1ik ismim benyomott vagy 100 akárhány ampeszt önmagában, de nem sokat ért
azthiszem napi 1et nyomott 3-4 hónapig

másik srác nagyon jól néz ki heti 200mg propi és minden 2. nap 50mg winnytől, bár a kajája az nem az igazi ( genetika  &5* )

2009. Július 28. - 11:50:33
Válasz #327
Nem elérhető

gpozitív


Szevasztok még új vagyok
Szerintem winstrol primóval és halotestinnel kombinálva hatásos kombó

2009. Július 28. - 15:49:38
Válasz #328
Nem elérhető

majkulnajt


CS!
valaki le tudna ide írni egy winstrol+t.propi kúrát rendesen? láttam itt is hogy valaki 10 hetes kúrát csinált t.propival...ugy tudom 6 hét után már nem hat a t.propi...szval a kövi 4hét olyan mintha a propit csapba öntenénk ki feleslegesen amit én nem akarok:)
tehát wini+propi illetve kajával,proteinnel,vitaminokkal,kreáva mennyi izmot lehet felszedni minimálisan ami nyers. válaszotokat előre is köszönöm hali!

2009. Augusztus 03. - 22:32:40
Válasz #329
Nem elérhető

BadBodyBoy


Idézet
tehát wini+propi illetve kajával,proteinnel,vitaminokkal,kreáva mennyi izmot lehet felszedni minimálisan ami nyers. válaszotokat előre is köszönöm hali!

Bocsi h ezt írom de ez a kérdés szerepel a top10 lúzer kérdés között! :-)!
Nem bántás képen, de honnan a fenéből mondja meg bárki is neked, h mennyi izmot fogsz felszedni.... ˝=/ Łł=
Egye fene én leírom, h min. 2.356kg max. amennyit akarsz.........
És mi az h 6 hét után nem hat a teszto injekció...?
A külsőleg bevitt tesztoszteronnal tartod fent a szervezeted vér teszto szintjét!Mivel sajátod nincsen ezért miért is lenne felesleges 6hét után leállni vele...? ????... ::) :-\