2024. Szeptember 23. - 05:22:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429349 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Június 07. - 14:03:03
Válasz #300
Nem elérhető

Suncity


mondjuk az Pucus mellelt szól, hogy legalább nem a propi-ról-szuszi-v ról érdeklődik... ****) lány létére...
 ***)))


2009. Június 07. - 20:39:13
Válasz #301
Nem elérhető

Maszat


itt vagy Én vagyok hülye vagy mindenki más ;D
pucus nem csaj,és igen is a propirol érdeklődött,amire kapott 1 poént amit tényleges válasznak vélt.De lehet nekem nem esett le valami...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 07. - 21:07:37
Válasz #302
Nem elérhető

Jordan


itt vagy Én vagyok hülye vagy mindenki más ;D
pucus nem csaj,és igen is a propirol érdeklődött,amire kapott 1 poént amit tényleges válasznak vélt.De lehet nekem nem esett le valami...

Tiszta sor  ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 07. - 21:52:42
Válasz #303
Nem elérhető

Pucus21


mondjuk az Pucus mellelt szól, hogy legalább nem a propi-ról-szuszi-v ról érdeklődik... ****) lány létére...
 ***)))



Suncity ezt a hozzászólásodat most nem vágom, lehet , hogy nehéz a felsfogásom de nem vágom ;D!

2009. Június 08. - 18:55:56
Válasz #304
Nem elérhető

Pucus21


itt vagy Én vagyok hülye vagy mindenki más ;D
pucus nem csaj,és igen is a propirol érdeklődött,amire kapott 1 poént amit tényleges válasznak vélt.De lehet nekem nem esett le valami...

Na most akkor mi is van ;D??Ez a válasz csak szopatás volt???Mert akkor csunyán megettem ;D ;D!!

2009. Június 08. - 23:40:22
Válasz #305
Nem elérhető

csaba.r


Hali érdekelne hogy wini (injekció 50mg stanozolol)szedhetek e zsírégetőt (carni complex)????? ?:-/
Előre is köszi
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 09. - 11:42:23
Válasz #306
Nem elérhető

maci


sziasztok.tanácsot szertnék kérni.110kg vok,küzdősportoló,elértem egy szintre,ahhonét nehéz tovább...gondolom értitek. szóval mit ajánlanátok,nem szeretnék vizesedni,bekötni,csak a teljesítményemen javítani kicsit.winstrolt ajánlották,csak nem tudom milyen séma szerint,mivel kombinálva.előre is köszönöm a válaszokat. ?:-/

2009. Június 09. - 11:55:29
Válasz #307
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hali érdekelne hogy wini (injekció 50mg stanozolol)szedhetek e zsírégetőt (carni complex)????? ?:-/
Előre is köszi
Hogy mártogathatsz-e Big Mac-et paprikás krumpliba?  :D Persze!

Nos, a winstrol az egy anabolikus szteroid a karnitin meg egy gyengébb természetes zsírégető. Naná, hogy mehetnek együtt!

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 11:58:24
Válasz #308
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
sziasztok.tanácsot szertnék kérni.110kg vok,küzdősportoló,elértem egy szintre,ahhonét nehéz tovább...gondolom értitek. szóval mit ajánlanátok,nem szeretnék vizesedni,bekötni,csak a teljesítményemen javítani kicsit.winstrolt ajánlották,csak nem tudom milyen séma szerint,mivel kombinálva.előre is köszönöm a válaszokat. ?:-/
Hi!

Ha egy kicsit akarsz javítani akkor pl. megfelelő a winstrol depot. Min. heti 3, max. heti 7. Testosterone propionat-tal és antiösztogénekkel kombinálva tovább növelhető az erő és az agresszivitás. De ez lehet majd pl. egy következő lépcsőfok.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 16:24:27
Válasz #309
Nem elérhető

maci


kösz steve!kb.ezt tanácsolta egy testépítő barátom is,még annyit,hogy a aug.22.én meccsezem,és az utolsó 3hétre parabolant(ha jól írom) mondtak,ezt javaslod te is??vagy ez már tömeget is hozna?-amit az utolsó hetekben nem nagyon szeretnék.ja,és napi 2szem spiropentet is mondtak,azt már próbáltam régebben és bejött...remélem nem kérdezek idiótaságokat.kösz előre is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Június 09. - 16:33:28
Válasz #310
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
kösz steve!kb.ezt tanácsolta egy testépítő barátom is,még annyit,hogy a aug.22.én meccsezem,és az utolsó 3hétre parabolant(ha jól írom) mondtak,ezt javaslod te is??vagy ez már tömeget is hozna?-amit az utolsó hetekben nem nagyon szeretnék.ja,és napi 2szem spiropentet is mondtak,azt már próbáltam régebben és bejött...remélem nem kérdezek idiótaságokat.kösz előre is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nos, akkor ha jól értem a következő 6 hétben Winstrol-t használnál...?

Ha a Parabolan-t mellé raknád az utolsó 3 hétben, akkor az valóban javítana az erőnléteden, vízvisszatartás nélkül. A gond csak az, hogy alapvetően Trenbolone hatóanyagú cuccra lenne szükséged... A "Parabolan" vmilyen utángyártott cucc, hatásos, de ki tudja pontosan mi az...illetve az utóbbi hetekben nem is igazán lehet hozzájutni. Szóval ha találsz megfelelő trenbolone-t akkor OK, de csak sok szerencsét tudok hozzá kívánni...

A Spiropent javítaná az állóképességedet, az oxigénfelhasználásodat. 2x1, aztán lehetne 3x1, 4x1 vagy 2x2... Több sztem nem kell...attól függ mennyire tolerálod a hatóanyagot.


 O0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 17:04:18
Válasz #311
Nem elérhető

maci


konkrétan:5hét propionát minden másnap
              5-8hét propionát egyik nap,parabolán másik nap.8.hétben van a meccs,utána még 2hét propionát,meg vmi levezető,annak nem tudom a nevét.spiropent meg az elejétől kezdve.a cumó rem jó,garancia persze nincs rá.
                 

2009. Június 09. - 17:08:04
Válasz #312
Nem elérhető

dino


Minden másnap parabolan? az úgy kemény lesz.. :-){
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Június 09. - 17:10:37
Válasz #313
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
konkrétan:5hét propionát minden másnap
              5-8hét propionát egyik nap,parabolán másik nap.8.hétben van a meccs,utána még 2hét propionát,meg vmi levezető,annak nem tudom a nevét.spiropent meg az elejétől kezdve.a cumó rem jó,garancia persze nincs rá.
                 
És a Winstrol hogyan?

A Parabolanból heti 3 untig elég lesz...sőt.  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 17:29:46
Válasz #314
Nem elérhető

maci


winstrol helyett propionát,a winstrolt nem ajánlja ő,állítólag a propionát jobban be szokott jönni,mondjuk birkózók is inkább propit mondták.akkor a parabolánt visszaveszem heti max.3ra.asszem lassan képben vok,köszönöm a segítségeket!