2024. Szeptember 23. - 07:25:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429361 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Június 04. - 18:13:04
Válasz #285
Nem elérhető

izomboy


Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek


A propi vizet hoz? Ez új.  ????...

A kaja hoz vizet.   8-)
Meg a felhő!
Nem értem hogy lehetsz versenydiéta elött ha ilyen homályban vagy kémia terén!

2009. Június 04. - 18:30:53
Válasz #286
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek


A propi vizet hoz? Ez új.  ????...

A kaja hoz vizet.   8-)
Meg a felhő!
Nem értem hogy lehetsz versenydiéta elött ha ilyen homályban vagy kémia terén!

"Hoz" némi vizet is. Antiösztogén(ek) mellé és kész. Diétához nem árt némi testo...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 05. - 03:07:45
Válasz #287
Nem elérhető

Pucus21


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)

Én is most kezdem,pont propival ;DTudod azzal gyorsabban m1,pont ezért választottuk ezt :-):-)::
!+"% >:D ;D

Köszi:P!Azért irtam ide emrt a propi topicban senki nem válaszolt:D:D:D!!Gondoltam itt megteszik és be is jött:P:D!Köszönöm szépen a segítséged ****:))))))!

2009. Június 05. - 03:09:31
Válasz #288
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)

Én is most kezdem,pont propival ;DTudod azzal gyorsabban m1,pont ezért választottuk ezt :-):-)::
!+"% >:D ;D

Köszi:P!Azért irtam ide emrt a propi topicban senki nem válaszolt:D:D:D!!Gondoltam itt megteszik és be is jött:P:D!Köszönöm szépen a segítséged ****:))))))!
:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 05. - 13:39:50
Válasz #289
Nem elérhető

schmiti


Sziasztok egykis segitséget kérnék 188 cm és 115 kg vagyok.
Szeretnék egy winstol kúrát csinálni  kis fogyás és izom növekedés céljából
Szerintettek mlehetséges lenne evel a kúrával?

2009. Június 05. - 22:09:20
Válasz #290
Nem elérhető

RsLeo


Hányszor kell még leírni, hogy fogyasztó szteroid nincs????
A kúra alatti pozitív optikai változást az izom-zsír "arány" javulása okozza.
A tömegeléshez és a szálkásításhoz használt roidok között annyi a különbség, hogy egy hosszú hatóidejű tesztó észtertől bevizesedsz, míg mondjuk a winstroltól nem (annyira).

Ergo: izomnövekedés lesz, fogyás biztosan nem (az a diétától lesz, amihez szintén nem árt a winstrol, izommegtatás céljából), de optikailag jobban fogsz kinézni valamivel.
Megválaszoltam a kérdést?

2009. Június 05. - 22:11:21
Válasz #291
Nem elérhető

RsLeo


különben milyen kúrával? :D csak mert a használni kívánt anyagon kívül semmit nem írtál...

2009. Június 05. - 23:26:48
Válasz #292
Nem elérhető

Maszat


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)

Én is most kezdem,pont propival ;DTudod azzal gyorsabban m1,pont ezért választottuk ezt :-):-)::
!+"% >:D ;D

Köszi:P!Azért irtam ide emrt a propi topicban senki nem válaszolt:D:D:D!!Gondoltam itt megteszik és be is jött:P:D!Köszönöm szépen a segítséged ****:))))))!
!+"%

és amúgy itt milyen választ kaptál? :P:P:P:D:D:D:P:P:P:D:D:D:P:P:P
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 05. - 23:41:50
Válasz #293
Nem elérhető

George


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)

Én is most kezdem,pont propival ;DTudod azzal gyorsabban m1,pont ezért választottuk ezt :-):-)::
!+"% >:D ;D

Köszi:P!Azért irtam ide emrt a propi topicban senki nem válaszolt:D:D:D!!Gondoltam itt megteszik és be is jött:P:D!Köszönöm szépen a segítséged ****:))))))!
!+"%

és amúgy itt milyen választ kaptál? :P:P:P:D:D:D:P:P:P:D:D:D:P:P:P
A számára legjobb választ kapta ;) :D

2009. Június 06. - 06:04:42
Válasz #294
Nem elérhető

FirstLady


A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 06. - 11:22:53
Válasz #295
Nem elérhető

Pucus21


A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D

Jó benéztem mert utána rájöttem, hogy csaj vagy ****:))) Łł= !!Megkaptam a választ ami érdekelet engem ***))) !

2009. Június 07. - 00:23:05
Válasz #296
Nem elérhető

Maszat


A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D

Jó benéztem mert utána rájöttem, hogy csaj vagy ****:))) Łł= !!Megkaptam a választ ami érdekelet engem ***))) !

ez még mindig üt @-o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 07. - 10:24:13
Válasz #297
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D

Jó benéztem mert utána rájöttem, hogy csaj vagy ****:))) Łł= !!Megkaptam a választ ami érdekelet engem ***))) !

ez még mindig üt @-o ;D
Miért lány létére már nem is kokszolhat ;D?

Koxing queen ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 07. - 13:46:59
Válasz #298
Nem elérhető

Pucus21


A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D

Jó benéztem mert utána rájöttem, hogy csaj vagy ****:))) Łł= !!Megkaptam a választ ami érdekelet engem ***))) !

ez még mindig üt @-o ;D
****:)))))) :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-:

2009. Június 07. - 13:46:59
Válasz #299
Nem elérhető

Pucus21


A baj nem ez, hanem, hogy megkérdezte tőlem (!) priviben is 8-) ;D

Jó benéztem mert utána rájöttem, hogy csaj vagy ****:))) Łł= !!Megkaptam a választ ami érdekelet engem ***))) !

ez még mindig üt @-o ;D
Miért lány létére már nem is kokszolhat ;D?

Koxing queen ****:))) ****:))).


De koxolhat egészen nyugodtan de szerintem ő nem koxol ,mert ő nem tudott választ adni nekem ;D!De ez már ugyis rajtam marad, hogy egy csajtól kértem segítséget priviben :-)(-:!!