2024. Szeptember 23. - 07:30:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429370 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Május 31. - 11:31:44
Válasz #270
Nem elérhető

RedBull



2009. Május 31. - 16:51:50
Válasz #271
Nem elérhető

RedBull


jo az a lényeg tudjátok mirre gondoltam ;D

2009. Május 31. - 16:56:02
Válasz #272
Nem elérhető

fastor


jo az a lényeg tudjátok mirre gondoltam ;D
figyelj, nincs égés, gyorsan rendelj innen, nembánod meg :-oD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 31. - 18:50:18
Válasz #273
Nem elérhető

razor23


Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek

2009. Május 31. - 21:42:04
Válasz #274
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek

Akkor Hyroxycut hardcore, Arson, Anadrox és menj át a sírég... jah az már nem, zsírégetős topicba!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 31. - 21:43:09
Válasz #275
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek

Akkor Hyroxycut hardcore, Arson, Anadrox és menj át a sírég... jah az már nem, zsírégetős topicba!

pedig de jó is volt az...

2009. Május 31. - 22:10:02
Válasz #276
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek


A propi vizet hoz? Ez új.  ????...

A kaja hoz vizet.   8-)

2009. Május 31. - 22:18:18
Válasz #277
Nem elérhető

Maszat


talán a propi hozza a legkevesebb vizet a testók közül.Nem hiába használják még verseny előtti diétázásnál is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 01. - 00:49:37
Válasz #278
Nem elérhető

razor23


komolyan mondom ertelmes valaszt adjatok.jo a propi hozza v nem?mert akk hanyagolom

2009. Június 01. - 00:49:37
Válasz #279
Nem elérhető

razor23


akkor nyugodtan mehet melle? a propi?a kajalasra maximalisan odafigyelek

2009. Június 02. - 00:03:16
Válasz #280

csery

Vendég
Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek

Akkor Hyroxycut hardcore, Arson, Anadrox és menj át a sírég... jah az már nem, zsírégetős topicba!

pedig de jó is volt az...

Régi szép idők, bezzeg Daddy nyithatott topicot, Lady meg kitörölte a miénket...

2009. Június 02. - 08:01:54
Válasz #281
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!nekem kene 1 nagy segitseg.4eve edzzek faszan es igazabol mindenki mondja h naon jo amit elertem szal fasza:)na az lenne a lenyeg h vettem testosteron propit meg wint melle.ez eddig mind szep es jo csak, van 1 problem.a testo propi vizet is hoz.es en nem szeretnek tomeget szalka akarok lenni jobban.gondoltam eleg lessz a win akkor meg feherje es dieta.am juni 12en versenyem van es azert erdekelne igazabol.elore is kosz mindenkinek

Akkor Hyroxycut hardcore, Arson, Anadrox és menj át a sírég... jah az már nem, zsírégetős topicba!

pedig de jó is volt az...

Régi szép idők, bezzeg Daddy nyithatott topicot, Lady meg kitörölte a miénket...
De Daddy enyhén bipoláris volt, kis paranoid skizofréniával, nem akartam, hogy lakaszaboljon mindenkit, mert töröltem a topicját ;D ...meghát abban azért van fontos rész is  ::) >:D ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 19:55:49
Válasz #282
Nem elérhető

Pucus21


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

2009. Június 04. - 16:57:19
Válasz #283
Nem elérhető

Jordan


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 04. - 16:59:51
Válasz #284
Nem elérhető

Maszat


Hello!Most kezdtem el Testolic 100mg os Propi kurámat, és szeretném kérdezni, hogy mit tudtok erről a szerről ?Mennyi fejlodés várhato ettől vagy mennyit hoz ez általában?Előre is megköszönöm a válaszokat!

Jo a neved haver!  :-)!

De most a propit miert irtad a WINSTROL topicba?  ;D Mit tudunk errol a szerrol? Nezd meg a Propionat topicba. Alltalaban ez egysegesen minden felhasznalonak 5.4kg-ot hoz, fuggetlenul attol hogy hany kg, milyen a testalakata, milyen magas, es foleg nem szamit h mennyit hasznal belole. De amugy mar junius van, nem keso elkezdeni a felkeszulest a strandszezonra?  #:-)

Én is most kezdem,pont propival ;DTudod azzal gyorsabban m1,pont ezért választottuk ezt :-):-)::
!+"% >:D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26