2024. Szeptember 23. - 09:25:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429381 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 29. - 10:44:56
Válasz #240

Torony

Vendég
a kérdésben az szerepel, hogyan szedje a winstrol tablettát. Miért nem lehet neki válaszolni?!

Kedven barátom! a tablettát úgy szedd, hogy behelyezed a szádba, majd némi folyadék kiséretében a nyelőcsöved perisztartikus mozgásával továbbítod a gyomrodba.

Remélem válaszom megfelelő volt, kérdezz bátran máskor is!

2009. Május 29. - 10:45:45
Válasz #241
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
a kérdésben az szerepel, hogyan szedje a winstrol tablettát. Miért nem lehet neki válaszolni?!

Kedven barátom! a tablettát úgy szedd, hogy behelyezed a szádba, majd némi folyadék kiséretében a nyelőcsöved perisztartikus mozgásával továbbítod a gyomrodba.

Remélem válaszom megfelelő volt, kérdezz bátran máskor is!

Toronyra mindig lehet számitani!  ****:))))))  ;D

2009. Május 29. - 11:15:38
Válasz #242
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a kérdésben az szerepel, hogyan szedje a winstrol tablettát. Miért nem lehet neki válaszolni?!

Kedven barátom! a tablettát úgy szedd, hogy behelyezed a szádba, majd némi folyadék kiséretében a nyelőcsöved perisztartikus mozgásával továbbítod a gyomrodba.

Remélem válaszom megfelelő volt, kérdezz bátran máskor is!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ  ****:))) ****:))) ;D ;D ****:))) ****:)))

Torony miatt lesz izomláz a rekeszizmomban bakker :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 29. - 11:43:42
Válasz #243

Torony

Vendég
a kérdésben az szerepel, hogyan szedje a winstrol tablettát. Miért nem lehet neki válaszolni?!

Kedven barátom! a tablettát úgy szedd, hogy behelyezed a szádba, majd némi folyadék kiséretében a nyelőcsöved perisztartikus mozgásával továbbítod a gyomrodba.

Remélem válaszom megfelelő volt, kérdezz bátran máskor is!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ  ****:))) ****:))) ;D ;D ****:))) ****:)))

Torony miatt lesz izomláz a rekeszizmomban bakker :D.


nem tudom, mi olyan vicces, az utolsó betűig helytálló, amit írtam ;D

2009. Május 29. - 12:42:45
Válasz #244
Nem elérhető

RedBull


elöször is köszönöm Steve Namat-nak hogy kiáltmelletem mert én csak kérdeztem,azt nem ugy gondoltam Torony hogy hogyan kell lenyelni hanem mijen idöközönként kell szedni meg mennyit ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre akor ne jopofiz és játszd a fejed köszönöm.

és köszönöm Csikó Istán-nak erre voltam kiváncsi, jó szoval fiatal vagyok ne koxoljak köszönöm

ÜdV

2009. Május 29. - 12:47:35
Válasz #245
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
elöször is köszönöm Steve Namat-nak hogy kiáltmelletem mert én csak kérdeztem,azt nem ugy gondoltam Torony hogy hogyan kell lenyelni hanem mijen idöközönként kell szedni meg mennyit ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre akor ne jopofiz és játszd a fejed köszönöm.

és köszönöm Csikó Istán-nak erre voltam kiváncsi, jó szoval fiatal vagyok ne koxoljak köszönöm

ÜdV
Mert ugye ha keményen edzel,sok fehérjét viszel be,kipróbálsz egy pár kiegészítőt,és felpakolsz egy pár kiló izmot magadra,3-4 év múlva ha utánaolvasol a dolgoknak,átgondolhatod újra az egészet...esetleg.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 29. - 13:00:53
Válasz #246

Torony

Vendég
elöször is köszönöm Steve Namat-nak hogy kiáltmelletem mert én csak kérdeztem,azt nem ugy gondoltam Torony hogy hogyan kell lenyelni hanem mijen idöközönként kell szedni meg mennyit ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre akor ne jopofiz és játszd a fejed köszönöm.

és köszönöm Csikó Istán-nak erre voltam kiváncsi, jó szoval fiatal vagyok ne koxoljak köszönöm

ÜdV

összeomlottam, többet nem írok ;D

2009. Május 29. - 13:06:47
Válasz #247
Nem elérhető

RedBull


köszönöm szépen a segitséget :)
mi a fene vanak még normális emberek ;D

2009. Május 29. - 13:16:31
Válasz #248

Torony

Vendég
köszönöm szépen a segitséget :)
mi a fene vanak még normális emberek ;D

vannak. TE nem tartozol közéjük, esküszöm, nem oltásból mondom. De miért is akarsz pontosan szteroidokat magadba tömni? Mert hatalmas edzésmúlttal, precízen belőtt kajával végigpróbáltál már minden lehetséges táplálékkiegészítőt? Nekem nem úgy tűnt. A kaja, igen, A KAJA csodáakt művel, amit lehet még kiegészítőkkel turbózni. Amíg ez nics meg, addig - főleg ilyen fiatalon - szteroidokkal próbálkozni hatalmas baromság.

A probléma ott van, hogy ez az összes topikban ezerszer le lett írva, ergo vagy nem olvastad el az itt fellelhető információkat sem, vagy - még rosszabb - magasról teszel rá. Mert rád nem vonatkozik...?

2009. Május 29. - 13:27:55
Válasz #249
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Igaz ami igaz,az új regisztrálók közül kevesen olvassák el a topicokat,pedig sok az info(értelmes info),pedig aki szteroidokhoz akar nyúlni az nem árt ha alaposan tájékozódik a témában,mert a saját egészségével játszik ha félinformációkkal belekezd valami hülyeségbe,illetve úgy ha valamiről csak minimális infóval rendelkezik.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 29. - 13:31:09
Válasz #250

Torony

Vendég
lássuk be azért, hogy érdemi, tényleg érdemi információ nem sok van. DE: az ezerszer le lett írva, hogy bazegegyévedzésmúlttal18évesennekoxojjábasszivenmerhülyevagy. És ez nagy igazság.

2009. Május 29. - 16:33:53
Válasz #251
Nem elérhető

FirstLady


köszönöm szépen a segitséget :)
mi a fene vanak még normális emberek ;D
Én még azt hozzáadnám, hogy ennyi idősen, ennyi edzésmúlttal még nagyon jó esélyed van jó fejlődésre, mindenféle gyógyszer nélkül. Igaz, így lassabban megy -viszonlag-, de sokkal szebb lehet a végeredmény!

Azt felejtik el sokan, akik "egyből" gyógyszerekhez nyúlnak, hogy egyrészt a saját natúr fejlődésüket dobják kukákba, másrészt az odáig oké, hogy mondjuk "nyárra" elfogadható formát hozhatsz, de ha elmúlik az edzés iránti elkötelezettség, és visszaesel, akkor mi értelme is volt?

Igaza van Csikó Steve-nek, rendes kajával, jó táplálékkiegészítőkkel nagyon felturbózhatod az amúgy is jól reagáló szervezetedet. :)

Meg ebben a korban pörögnek a hormonok, jól reagál az ember, de ha beleszólsz kívülről gyógyszerrel, tönkre is teheted a még -úgymond- pubertás szervezetedet... (remélem nem sértődsz meg a pubertáson ;) )

Szóval van még hová fejlődni natúrban -ahogy Csikó Steve is mondta- , aztán évek múlva, amikor már úgy látod, hogy nem megy a fejlődés, ráérsz akkor, fokozatosan hozzányúlni a gyógyszerekhez... :)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 29. - 16:45:08
Válasz #252
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem meg ugassunk le mindenkit, akár koxol, akár nem..  @:-)

2009. Május 29. - 17:04:48
Válasz #253
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintem meg ugassunk le mindenkit, akár koxol, akár nem..  @:-)
És ha van rajta sapka?  ????...

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 29. - 17:09:22
Válasz #254
Nem elérhető

Jordan


Szerintem meg ugassunk le mindenkit, akár koxol, akár nem..  @:-)
És ha van rajta sapka?  ????...

 :D

Akkor kerni kell tole cigit.  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)