2024. Szeptember 23. - 11:25:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429407 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Április 22. - 20:57:07
Válasz #210

csery

Vendég
Csery, diéta/étrendkialakításhoz kitől kérjek segítséget?
Amiket tudok: edzés előtt mehet a nehéz, szénhidrátos kaja, utána lehetőleg rizs-csirkemell/hal a fehérje miatt, minél gyorsabban. A tojás órákon keresztül anabolikus állapotot garantál, ezért a tejjel együtt a barátom. Sok zöldség, gyümölcs, folyadék.

ezt megmosolyogtam... so to say.
Most másoljak be egy táplálkozás tudományi lexikont? :D


Kedves hagar, én tudom mit mosolygott meg a fent említett  Torony, szóval van itt sok nagyon okos ember, Steve, Berkes Laci, sztereó, akiktől szuperbiztos tanácsokat kaphatsz diéta ügyben, írjnekik hogy szakértő segítséget kapj!

2009. Április 22. - 21:09:09
Válasz #211

Torony

Vendég
Csery, diéta/étrendkialakításhoz kitől kérjek segítséget?
Amiket tudok: edzés előtt mehet a nehéz, szénhidrátos kaja, utána lehetőleg rizs-csirkemell/hal a fehérje miatt, minél gyorsabban. A tojás órákon keresztül anabolikus állapotot garantál, ezért a tejjel együtt a barátom. Sok zöldség, gyümölcs, folyadék.

ezt megmosolyogtam... so to say.
Most másoljak be egy táplálkozás tudományi lexikont? :D


Kedves hagar, én tudom mit mosolygott meg a fent említett  Torony, szóval van itt sok nagyon okos ember, Steve, Berkes Laci, sztereó, akiktől szuperbiztos tanácsokat kaphatsz diéta ügyben, írjnekik hogy szakértő segítséget kapj!

Hagyd :) nehéz szénhidrátos pre-workout? Próbálj meg egy jót edzeni egy kondér nokedlis marhapörkölt után és nem összeokádni magad...  edzés után meg kéne egy kis ch. Tojás órákon keresztül blabla... a tej meg - laktóz, tejzsír, diétában? Nyomjad csak jó sok gyümölccsel, a fruktóz is nagyonkirály!

2009. Április 22. - 21:26:44
Válasz #212
Nem elérhető

fastor


Csery, diéta/étrendkialakításhoz kitől kérjek segítséget?
Amiket tudok: edzés előtt mehet a nehéz, szénhidrátos kaja, utána lehetőleg rizs-csirkemell/hal a fehérje miatt, minél gyorsabban. A tojás órákon keresztül anabolikus állapotot garantál, ezért a tejjel együtt a barátom. Sok zöldség, gyümölcs, folyadék.

ezt megmosolyogtam... so to say.
Most másoljak be egy táplálkozás tudományi lexikont? :D


Kedves hagar, én tudom mit mosolygott meg a fent említett  Torony, szóval van itt sok nagyon okos ember, Steve, Berkes Laci, sztereó, akiktől szuperbiztos tanácsokat kaphatsz diéta ügyben, írjnekik hogy szakértő segítséget kapj!

Hagyd :) nehéz szénhidrátos pre-workout? Próbálj meg egy jót edzeni egy kondér nokedlis marhapörkölt után és nem összeokádni magad...  edzés után meg kéne egy kis ch. Tojás órákon keresztül blabla... a tej meg - laktóz, tejzsír, diétában? Nyomjad csak jó sok gyümölccsel, a fruktóz is nagyonkirály!
modnjuk én is ilyen telekajákat szoktam enni edzés elött, és nekem bevált ;D
jó mondjuk nekem kibaszott gyors az aynagcserém:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 22. - 21:33:19
Válasz #213

Torony

Vendég
Csery, diéta/étrendkialakításhoz kitől kérjek segítséget?
Amiket tudok: edzés előtt mehet a nehéz, szénhidrátos kaja, utána lehetőleg rizs-csirkemell/hal a fehérje miatt, minél gyorsabban. A tojás órákon keresztül anabolikus állapotot garantál, ezért a tejjel együtt a barátom. Sok zöldség, gyümölcs, folyadék.

ezt megmosolyogtam... so to say.
Most másoljak be egy táplálkozás tudományi lexikont? :D


Kedves hagar, én tudom mit mosolygott meg a fent említett  Torony, szóval van itt sok nagyon okos ember, Steve, Berkes Laci, sztereó, akiktől szuperbiztos tanácsokat kaphatsz diéta ügyben, írjnekik hogy szakértő segítséget kapj!

Hagyd :) nehéz szénhidrátos pre-workout? Próbálj meg egy jót edzeni egy kondér nokedlis marhapörkölt után és nem összeokádni magad...  edzés után meg kéne egy kis ch. Tojás órákon keresztül blabla... a tej meg - laktóz, tejzsír, diétában? Nyomjad csak jó sok gyümölccsel, a fruktóz is nagyonkirály!
modnjuk én is ilyen telekajákat szoktam enni edzés elött, és nekem bevált ;D
jó mondjuk nekem kibaszott gyors az aynagcserém:D


1: te bélférges vagy, ergo nem etalon
2: a mandró DIÉTÁRÓL beszél
3: a faszér' a szteroidtopikot offolom agyon

2009. Április 22. - 22:06:56
Válasz #214
Nem elérhető

Hagar


Utolsó off: napi 3szor 4szer ürítek, szerintem ez gyors anyagcsere :) nem futás meg meccs előtt zabálom tele magam, hanem ha kondizni megyek, és akkor is előtte min 2órával! :)

2009. Április 22. - 23:01:58
Válasz #215
Nem elérhető

Gabe


Csery, diéta/étrendkialakításhoz kitől kérjek segítséget?
Amiket tudok: edzés előtt mehet a nehéz, szénhidrátos kaja, utána lehetőleg rizs-csirkemell/hal a fehérje miatt, minél gyorsabban. A tojás órákon keresztül anabolikus állapotot garantál, ezért a tejjel együtt a barátom. Sok zöldség, gyümölcs, folyadék.

ezt megmosolyogtam... so to say.
Most másoljak be egy táplálkozás tudományi lexikont? :D
Kedves hagar, én tudom mit mosolygott meg a fent említett  Torony, szóval van itt sok nagyon okos ember, Steve, Berkes Laci, sztereó, akiktől szuperbiztos tanácsokat kaphatsz diéta ügyben, írjnekik hogy szakértő segítséget kapj!

Hagyd :) nehéz szénhidrátos pre-workout? Próbálj meg egy jót edzeni egy kondér nokedlis marhapörkölt után és nem összeokádni magad...  edzés után meg kéne egy kis ch. Tojás órákon keresztül blabla... a tej meg - laktóz, tejzsír, diétában? Nyomjad csak jó sok gyümölccsel, a fruktóz is nagyonkirály!
A tejsavót pedig a tejből viszi be!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 27. - 20:50:24
Válasz #216
Nem elérhető

BadBodyBoy


Tanácsot szeretnék kérni!!!!
Kezembe akadt egy Stanoil!
Ki hallott már róla!
Olajban oldott 100mg/ml stanozolol...????
Szerintem full hamis.
Ha netán hamis akkor jó csomagolást készítettek a hamisítók.Még hologrammos cimke is van rajta!!
Itt egy kép róla:

De van más is!Az S-Zol-Forte 1tabletta/25mg-os kiszerelésű stanazolol-ja!!!!!Az is elég fura!Ki hallott erről is..?

2009. Április 27. - 21:06:06
Válasz #217
Nem elérhető

skl


Tanácsot szeretnék kérni!!!!
Kezembe akadt egy Stanoil!
Ki hallott már róla!
Olajban oldott 100mg/ml stanozolol...????
Szerintem full hamis.
Ha netán hamis akkor jó csomagolást készítettek a hamisítók.Még hologrammos cimke is van rajta!!
Itt egy kép róla:

De van más is!Az S-Zol-Forte 1tabletta/25mg-os kiszerelésű stanazolol-ja!!!!!Az is elég fura!Ki hallott erről is..?
Szerintem ez ugy kamu ahogy van,de valami okosabb bizti megmondja a tutit :)
De vinyót még nem hallottam volna ,h olajban oldják...
Tablettára rátérve.. amit láttam eddig az 10mg-s stanozol volt,valami thai csoda,pici sárga szeemecske,fura lenne ez a 25mg-s :)
Amugy ha a tulajdonodban van akkor a "leg1xübb" bevizsgáltatni,rászánni egy ampullát meg egy szemecskét :)

2009. Április 27. - 21:25:13
Válasz #218
Nem elérhető

warren


Tanácsot szeretnék kérni!!!!
Kezembe akadt egy Stanoil!
Ki hallott már róla!
Olajban oldott 100mg/ml stanozolol...????
Szerintem full hamis.
Ha netán hamis akkor jó csomagolást készítettek a hamisítók.Még hologrammos cimke is van rajta!!
Itt egy kép róla:

De van más is!Az S-Zol-Forte 1tabletta/25mg-os kiszerelésű stanazolol-ja!!!!!Az is elég fura!Ki hallott erről is..?

Eddig csak vízben oldott stanozololról halottam.
Szerintem is full hamis.
Habár frankó lenne egy olajos is, mert azt ritkábban kellene szúrni.
De biztos kamu.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Április 27. - 21:32:06
Válasz #219
Nem elérhető

Maszat


a hologram nem nagy szám már,ha jól emléxem 2009van.Vettem már hologramos fake primot,pedig a hologrammon olyan kicsik voltak a schering feliratok és olyan szépek,h gondolkodtam,h bekereteztetem...
meg hány fake hologramos deca van már?!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 27. - 22:26:13
Válasz #220
Nem elérhető

skl


a hologram nem nagy szám már,ha jól emléxem 2009van.Vettem már hologramos fake primot,pedig a hologrammon olyan kicsik voltak a schering feliratok és olyan szépek,h gondolkodtam,h bekereteztetem...
meg hány fake hologramos deca van már?!

Sajnos sok :D tudok is mutatni egyett  :( :-O

2009. Április 27. - 22:28:56
Válasz #221
Nem elérhető

Maszat


a hologram nem nagy szám már,ha jól emléxem 2009van.Vettem már hologramos fake primot,pedig a hologrammon olyan kicsik voltak a schering feliratok és olyan szépek,h gondolkodtam,h bekereteztetem...
meg hány fake hologramos deca van már?!

Sajnos sok :D tudok is mutatni egyett  :( :-O

képet, képet!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 28. - 06:35:39
Válasz #222
Nem elérhető

Ably


Hogy lehet bevizsgáltatni?Ha az illetőnek nincs orvos ismerőse(akihez ilyennel odamenne) és gondolom nem annyi hogy beviszi a patikába.

2009. Április 28. - 06:46:14
Válasz #223
Nem elérhető

Suncity


Hogy lehet bevizsgáltatni?Ha az illetőnek nincs orvos ismerőse(akihez ilyennel odamenne) és gondolom nem annyi hogy beviszi a patikába.

erre már Efitmaster válaszol 1szer: ;-oo-;

"Hol tudnál bevizsgáltatni gyógyszereket?

Menj be a richter gedeon gyógyszergyárba, ott mondd meg a portásnak, hogy jöttél pár távolkeleti gyógyszert bevizsgáltatni, hogy jók e vagy sem. A portás tök kedvesen fog fogadni és ameddig te a kávéautomatából nyomsz egy olasz cappuchinót magadnak, a portás addigra már hoz is neked egy gyógyszerészt vagy vegyészt, aki éppen nem csinál semmit benn és kéri a szatyor cuccot, amit vittél a bevizsgálásra. Majd megkérnek, hogy ülj le egy kicsit a váróban és hamarosan hozzák neked a teszteredményeket. Addig elolvasol a váróban pár sztár magazint, nők lapját, amit direkt az ilyen bevizsgáltatós srácoknak vásárol reggelenként a metrómegállóban a richter gedeon marketingese.
Kb. 22 percig tart egy bevizsgálás és a végén visznek neked egy teljes analízist mindenről. Mondjuk pár kötést nem precízen fognak meghatározni neked, de ne aggódj, attól még jó az anyag. Arra figyelj, hogy a tesztoszteront helyesen írják e az analízisben, mert ha nem, akkor kamu a cucc. Ezután odaküldenek a pénztárhoz és kérnek 1250 Ft+Áfát, ha jól tudom, mert tegnapelőtt a haveromnak csináltak pár ilyet, és boldogan hazamehetsz, mert bevizsgálták a cuccaidat és mostmár megnyugodhatsz.

Ennyire egyszerű. Előtte azért telefonálj oda a a gyógyszergyárba, mert lehet, hogy nagy tömeg van, mivel egy csomó díler vizsgáltatja a cuccot és lehet, hogy várnod kell.

A végén gyere ide hozzánk el újra és írd meg az eredményeket. Köszi előre is.

Várunk vissza.   Puszi. 

ui: egyébként, ha ez túl bonyolult lenne, akkor van egy másik kurva jó lehetőség. Az elektroworldben most akciósan lehet kapni bevizsgáló gépet(kínai zanussi ha jól emlékszem és van jégkockacsináló is rajta extrának) és vedd meg azt, így otthon meg tudod csinálni az egész bevizsgálást és a földalatti magyar milliárdos drága bevizsgálógépeseket sem kell meglátogatnod. Az elektrowordben kapható bevizsgálógéppel csak egy baj van, hogy nem fordították le a használati utit hozzá, tehát lesz egy utad a kínai piacra is és az egész haszi utit és analízist amit a gépecske kiad le kell majd fordítatnod egy kínai árussal a kőbányai piacon mondjuk, de mindegyik jól tud kínaiul így semmi gondod nem lesz ezzel sem. sok sikert barátom!(Ja a gépet onnan ismered meg, hogy egy nagy dexter jackson kép van a gépek mellett és ki van írva, hogy "testépítőknek gép". Ennyi. ha nem találod, akkor valami eladót kérdezz meg. Figyelj oda, mert csak az elektroworld ben árulják!)"

2009. Április 28. - 11:29:45
Válasz #224

csery

Vendég
Hu Suncity, a beviszgálógépesetrakhattad volna a humorba is vazzeg ;D