2024. Szeptember 21. - 23:34:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429045 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Június 13. - 20:09:06
Válasz #870
Nem elérhető

Sancee


Sziasztok!

Régóta követem a fórumot és most lenne egy kérdésem. A topikot átfutottam, de nem találtam meg ami érdekel.
Szóval diétázok és winstrol megy enantáttal. Az enát magamnak nyomom a combomba 3 naponta, nincs vele problémám, viszont a winstrollal igen. Egy haver adja be 2 naponta a vállamba vagy a seggembe és beadás után napokkal is fáj a helye (tapasztalt versenyző, szóval a beadásban nem lehet hiba). Az lenne a kérdésem hogy ez normális?
Haverom is többször használta már ezt a fajta winstrolt, szerinte frankó és elmondása szerint ő se tudott pl a vállára fordulni éjszaka. Eddig 5 winstrolt kaptam és az elsőnek a helye még mindig fáj (igazából mindkét vállam és seggem fáj, de ahova az első ment, az a legjobban) ma lenne esedékes a következő vini, de már nem tudom, hogy hova nyomhatnám, hogy el lehessen viselni.
Nektek van efféle tapasztalat? Mit ajánlatok?
(Ja és estefelé ha lesz időm berakok egy fényképet is a viniről)

2010. Június 13. - 20:09:06
Válasz #871
Nem elérhető

voloume


sziasztok, biztos millióan megkérdezték már.. szóval 120kg vagyok , nem rég adtam le 10kg-ot és most eléggé beállt a súlyom .. vagyis már 1 hónapja nem is nagyon edzegetek, mert év vége miatt nem volt rá idő, de újra elakarom kezdeni, de most még durvábban mint azelőtt, olyan 100kg a cél nyár végéig, nem tudom elérhető e, de én már 110 körül is örülnék , szóval a kérdésem az, hogy javasolt nekem egy ismerősöm, aki nagyon jól néz ki, meg már elég régóta edzeget ( már csak azért írtam le, mert gondolom, hogy ért valamennyire hozzá akkor) és szóval azt mondta, hogy nekem jó lenne winit elkezdeni szedni.. mármint nem azt hogy jó lenne, de én akarok valamit szedni ami segít, és azt mondta, hogy wini lenne most a legjobb választás.. most olvasgattam róla és azt olvastam, hogy spiropent gyógyszerrel javasolják.. na most akkor erről szeretnék egy kis tájékoztatást..

tudom , hogy diéta meg edzés nélkül nem megy, amikor ugy voltam, hogy diétázok, akkor kőkeményen betartottam mindent, csak nem tudtam összeegyeztetni a sulival :/
a másik, meg hogy a spiropent ugye asztma gyógyszer.. születésemtől asztmás vagyok és ez is úgy mond akadályoz az edzésben, mivel futni csak nagyon keveset tudok emiatt, és az érdekelne, hogy lehet e valami bajom mármint az asztma miatt, hogyha rászedem a winit meg a spiropentet, előre is köszi és bocsi a helyesírási hibák miatt

2010. Június 14. - 14:15:51
Válasz #872
Nem elérhető

dino


szemes stanozolt 5 mg-osat hogy érdemes szedni ha napi 30 mg a bevitel? 3×2, v 2×3 esetleg más variáció?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 14. - 14:22:55
Válasz #873
Nem elérhető

mangela87


Sztem tökmind1!
De talán a 3*2-es variáció az pontosabb...

2010. Június 14. - 17:12:44
Válasz #874
Nem elérhető

dino


Sztem tökmind1!
De talán a 3*2-es variáció az pontosabb...
énis erre gondoltam, mert valahonnét úgy rémlik, hogy 9 óra a felezési ideje. köszi!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 14. - 17:20:53
Válasz #875
Nem elérhető

pmiller06


Sztem tökmind1!
De talán a 3*2-es variáció az pontosabb...
énis erre gondoltam, mert valahonnét úgy rémlik, hogy 9 óra a felezési ideje. köszi!

úgyvan. 9 a felezési idő. rajtad múlik, hogy a 27órás napot vagy a 18órásat alkalmazod :D

2010. Június 14. - 17:25:19
Válasz #876
Nem elérhető

dino


Sztem tökmind1!
De talán a 3*2-es variáció az pontosabb...
énis erre gondoltam, mert valahonnét úgy rémlik, hogy 9 óra a felezési ideje. köszi!

úgyvan. 9 a felezési idő. rajtad múlik, hogy a 27órás napot vagy a 18órásat alkalmazod :D
szerintem a 27-el jobban járok, legalább alvás közben is dolgozik bennem  ;D  :-)->
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 14. - 17:26:07
Válasz #877
Nem elérhető

Koxi


Én 2x3 szedtem(de én nem értek hozzá)....
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 14. - 19:12:41
Válasz #878
Nem elérhető

NM


sziasztok, biztos millióan megkérdezték már.. szóval 120kg vagyok , nem rég adtam le 10kg-ot és most eléggé beállt a súlyom .. vagyis már 1 hónapja nem is nagyon edzegetek, mert év vége miatt nem volt rá idő, de újra elakarom kezdeni, de most még durvábban mint azelőtt, olyan 100kg a cél nyár végéig, nem tudom elérhető e, de én már 110 körül is örülnék , szóval a kérdésem az, hogy javasolt nekem egy ismerősöm, aki nagyon jól néz ki, meg már elég régóta edzeget ( már csak azért írtam le, mert gondolom, hogy ért valamennyire hozzá akkor) és szóval azt mondta, hogy nekem jó lenne winit elkezdeni szedni.. mármint nem azt hogy jó lenne, de én akarok valamit szedni ami segít, és azt mondta, hogy wini lenne most a legjobb választás.. most olvasgattam róla és azt olvastam, hogy spiropent gyógyszerrel javasolják.. na most akkor erről szeretnék egy kis tájékoztatást..

tudom , hogy diéta meg edzés nélkül nem megy, amikor ugy voltam, hogy diétázok, akkor kőkeményen betartottam mindent, csak nem tudtam összeegyeztetni a sulival :/
a másik, meg hogy a spiropent ugye asztma gyógyszer.. születésemtől asztmás vagyok és ez is úgy mond akadályoz az edzésben, mivel futni csak nagyon keveset tudok emiatt, és az érdekelne, hogy lehet e valami bajom mármint az asztma miatt, hogyha rászedem a winit meg a spiropentet, előre is köszi és bocsi a helyesírási hibák miatt

Ha magamból indulok ki, akkor ultrakemény diétával, s némi kemikáliával leadható 15+ kg 1,5 hónap alatt. Mondjuk ez genetika meg pénz meg a jóég tudja minek a függvénye még. Ne winstrollal akarj fogyni, asztmásként meg a spiro (szerintem) nem feltétlen javallott, mint zsírégető eszköz. Mondom ez saját vélemény, nem támasztja alá semmiféle végzettség. Vannak itt okosabbak akik majd jól megaszondják mindkettőnknek :)
Hallgass rájuk. A te érdeked.

2010. Június 14. - 20:30:05
Válasz #879
Nem elérhető

Adamo


Sziasztok!

Régóta követem a fórumot és most lenne egy kérdésem. A topikot átfutottam, de nem találtam meg ami érdekel.
Szóval diétázok és winstrol megy enantáttal. Az enát magamnak nyomom a combomba 3 naponta, nincs vele problémám, viszont a winstrollal igen. Egy haver adja be 2 naponta a vállamba vagy a seggembe és beadás után napokkal is fáj a helye (tapasztalt versenyző, szóval a beadásban nem lehet hiba). Az lenne a kérdésem hogy ez normális?
Haverom is többször használta már ezt a fajta winstrolt, szerinte frankó és elmondása szerint ő se tudott pl a vállára fordulni éjszaka. Eddig 5 winstrolt kaptam és az elsőnek a helye még mindig fáj (igazából mindkét vállam és seggem fáj, de ahova az első ment, az a legjobban) ma lenne esedékes a következő vini, de már nem tudom, hogy hova nyomhatnám, hogy el lehessen viselni.
Nektek van efféle tapasztalat? Mit ajánlatok?
(Ja és estefelé ha lesz időm berakok egy fényképet is a viniről)

Sziasztok!

Na igen, én is adtam magamnak combba, meg vállba. Úgy megdagadt a lábam, hogy járni alig tudtam. A kristályosodás miatt a szövetkárosodás, illetve gyulladás az anyag használatának velejárója. Én csak fenékbe adtam ezután, ott kevesebb gondot okoz. Persze ott is érezni, de ez egy ilyen szakma :)

2010. Június 14. - 22:52:40
Válasz #880
Nem elérhető

Maszat


Asztmásként a spiro pont jó dolog lehet, nem?  ;D
Megelőzi a befulladást pl.
1.5hónap alatt meg 15kg minusz kicsit soknak tünik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 14. - 22:57:14
Válasz #881
Nem elérhető

NM


Asztmásként a spiro pont jó dolog lehet, nem?  ;D
Megelőzi a befulladást pl.
1.5hónap alatt meg 15kg minusz kicsit soknak tünik.

Annak tűnik, de pontosítok, 16 kg. Nem szakadtam össze, sőt szárnyam sem nőtt. Nem volt egy sétagalopp elhiheted....
Asztmásként nem adagolnám túl a spirót. Valahogy ez úgy logikus.

2010. Június 15. - 20:11:19
Válasz #882
Nem elérhető

Breaker



Sziasztok!
173cm /93kg vagyok . Diétázom, napi 100g körüli CH-val, kicsit ingadoztatva, hogy ne lassuljon az anyagcserém. Segítségnek a régi Ef+ Coffeint használom. Szeretnék még 5-6 kilót leadni úgy, hogy maradjon izmom is. Ehhez tanácsolták nekem pluszként a tablettás stranozolol-t.
- Tud ez a szer némi  plusz izmot építeni a diéta mellett is, vagy inkább csak segít megőrizni az izmokat?
-Van még hozzá Legalon májvédő abból mennyit szokás  ez mellé szedni ha. stanozololt napi 30mg -ot szednék?
- Jó lesz ez így szerintetek?

Saját tapasztalatból én a Clenbuterolt ajánlanám (ef+cof helyett), de végülis ez mindegy. A stanozolol diéta alatt inkább az izommegtartás miatt lesz jó (egyébként sem egy tömeget hozó szteroid). Legalon mehet mellette, bár egy kúra nem igazán fogja különösebben bántani a májad (a hatását is gyengíti némiképp).


Több ismerősöm azt mondja csak stanozolol szedése kevés (még a diétában is) és valamilyen tesztoszteront (propi)ajánlanának mellette. Én viszont 40 felett félek ilyen mélyre piszkálni a saját hormonháztartásomba és megijesztenek  a lehetséges mellékhatások, ezért arra gondoltam, hogy középútként megpróbálnék szedni mellé vmilyen "bolti" tesztó fokozót . Kérném az okosabbak véleményét , hogy ez így viccecskés -e vagy ha van értelme akkor melyikkel próbálkozzak.

Én nem értek ezzel egyet, diétában stanozolol mellé biztosan nem tesztót szúrnék, szednék, stb....de hát én nem tudhatom, mert nem élek ilyenekkel  :D

Nincs is jobb mint magas teszto szint alacsony ösztrogénnel diétához  ;D

Na most szereztem propionát 100mg-osat(testolic) így tervezem: napi 30mg stanozolol és két napos szünetekkel a testolic.( így heti 233 mg -ra jön ki) közben diéta és Eff+Coff.
Namost a kérdésem ezt a lightos mennyiséget mivel kéne majd levezetni?
Ha követem a többször leírt protokollt akkor milyen mennyiségekkel tegyem?(pld közben  napi egy proviron , majd az utolsó szuri után 3nappal 5naponta 1 amp pregnyl és indul a clostyl(de hány szemmel?) és készenlétben zitazonium ha érzékeny a mell. A végére(de mikortól?) PCT+ testopump

2010. Június 15. - 20:11:19
Válasz #883
Nem elérhető

Sancee


Sziasztok!

Régóta követem a fórumot és most lenne egy kérdésem. A topikot átfutottam, de nem találtam meg ami érdekel.
Szóval diétázok és winstrol megy enantáttal. Az enát magamnak nyomom a combomba 3 naponta, nincs vele problémám, viszont a winstrollal igen. Egy haver adja be 2 naponta a vállamba vagy a seggembe és beadás után napokkal is fáj a helye (tapasztalt versenyző, szóval a beadásban nem lehet hiba). Az lenne a kérdésem hogy ez normális?
Haverom is többször használta már ezt a fajta winstrolt, szerinte frankó és elmondása szerint ő se tudott pl a vállára fordulni éjszaka. Eddig 5 winstrolt kaptam és az elsőnek a helye még mindig fáj (igazából mindkét vállam és seggem fáj, de ahova az első ment, az a legjobban) ma lenne esedékes a következő vini, de már nem tudom, hogy hova nyomhatnám, hogy el lehessen viselni.
Nektek van efféle tapasztalat? Mit ajánlatok?
(Ja és estefelé ha lesz időm berakok egy fényképet is a viniről)

Sziasztok!

Na igen, én is adtam magamnak combba, meg vállba. Úgy megdagadt a lábam, hogy járni alig tudtam. A kristályosodás miatt a szövetkárosodás, illetve gyulladás az anyag használatának velejárója. Én csak fenékbe adtam ezután, ott kevesebb gondot okoz. Persze ott is érezni, de ez egy ilyen szakma :)

Ma reggel úgy keltem, hogy egy csomó van a bal seggembe :S Nem kicsit fáj! Valakinek hasonló élménye volt már? Ez nem csak olajostól lehetne elvileg? Mert én úgy tudtam, a wini pedig ugye vízes bázisú...

2010. Június 19. - 22:07:21
Válasz #884
Nem elérhető

mangela87


Erről valakinek véleménye vagy tapasztalata ???