2024. Szeptember 22. - 03:56:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429084 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Május 07. - 13:08:43
Válasz #780
Nem elérhető

Tudi


Ez az igazi :-)!,nem az a szemes huncutság :-)->

Desma az igazi?  :-)!

Ez egy örök rébusz.Mindenesetre működik.Nem is rosszul. ***)))

2010. Május 07. - 15:11:48
Válasz #781
Nem elérhető

kemi


Én ezt a fajtát használtam az Sb labs-tól. És kamu cucc. Vagyis nem ér semmit. Fogyni meg biztos nem lehet tőle   **:))))*


vettem 2 doboz ehhez hasonló stanzolt, 10000ft/200szem az egyiket diéta mellett befaltam még régebben

az enyémen nincs rajt a piros pötty a Z betű alatt és a legalsó SB lab... felirat alatt még ott van az internetcínük

ugye a stana elvileg trombózisgátló gyógyszer (és még más) már az első héten éreztem ezt a hatását
jelentéktelennek tűnő karcolásokból szivárgott a vér, eléggé sokáig (borotválkozás stb.) ami máskor pillanatok alatt elállt volna

erőszintem csak picit nőtt, nem voltak pattanásaim, szóval nem meta/metyl volt benne

2010. Május 07. - 17:16:49
Válasz #782
Nem elérhető

miki_nrg


Én ezt a fajtát használtam az Sb labs-tól. És kamu cucc. Vagyis nem ér semmit. Fogyni meg biztos nem lehet tőle   **:))))*

már miért ne lehetne tőle? rásegít..

ha próbáltad és ez a tapasztalatod, hogy rásegített akkor oké
de csak ha hitegettek vele akkor, felejtsd el hogy ettől lefogsz fogyni.
Ja amit mondjuk a "szakirodalomban" olvasol a stanárol és amit majd rádsoznak "kamu" cuccot annak hatása ég é föld...
Szerintem nagyon minimális az esélye hogy valaki 100%osan eredeti cucchoz jusson hozzá, főleg ha még csak most kezdi a "cuccozást"

2010. Május 09. - 16:24:20
Válasz #783
Nem elérhető

sealion


Sziasztok!
Nekem van egy problémám.
98kg ot nyom a súlyom és 187cm magas vagyok tehtá nem egy zsíragy,mert magasságom is megvan hozzá:)  (18éves)
Fekvőpadon 100kg a plafon amibe a 8ismétlés belemegy van 41es bicepszem de sajna semmim sem formás a szír miatt.
Nekem edzőteremben a Winstrolt ajánlották,hogy alkalmazható zsír átalakítására,mert hiába vagyok szép nagy darab és jól áll a Kenvelós poló de ettől még a strandon nem veszem le szívesen a polóm.Nem szeretem a cukrossüveg hasam.
Váll szép széles de a csípő is:(
Nekem kellene valami amivel formálhatom izmaimat,hogy szálkásabbak legyenek de tömegnövelésre is alkalmas legyen és levigye a hasam meg a combom.
Erre nekem a winstrolt mondták és mellé futást. 10mgos szurit ajánlották de mondtam,hogy én nem adok be semmi szurit sehova(ájulok a tűtől)
5mg-s tabi kúra nem lenne jó?
Vagy szerintetek mit kellene szednem ,hogy lemenjen a hasam de izomból nem veszítsek sokat!(közlöm,hogy ne 10hónap kardiot írjatok,mert 1.lusta vagyok futni  ***)) 2.nem véletlen a kokszos fórumba írok)
Válaszotokat előre is köszönöm! ?:-/
válaszokat előre is köszönöm.:)

2010. Május 09. - 16:39:25
Válasz #784
Nem elérhető

Kris


Gondoltam hogy válaszolok valami szépet!! ****) De minek????

2010. Május 09. - 18:28:11
Válasz #785
Nem elérhető

DDO


durva lehet az a 10mg-s winstrol injekció

2010. Május 09. - 20:35:20
Válasz #786
Nem elérhető

miki_nrg


Sziasztok!
Nekem van egy problémám.
98kg ot nyom a súlyom és 187cm magas vagyok tehtá nem egy zsíragy,mert magasságom is megvan hozzá:)  (18éves)
Fekvőpadon 100kg a plafon amibe a 8ismétlés belemegy van 41es bicepszem de sajna semmim sem formás a szír miatt.
Nekem edzőteremben a Winstrolt ajánlották,hogy alkalmazható zsír átalakítására,mert hiába vagyok szép nagy darab és jól áll a Kenvelós poló de ettől még a strandon nem veszem le szívesen a polóm.Nem szeretem a cukrossüveg hasam.
Váll szép széles de a csípő is:(
Nekem kellene valami amivel formálhatom izmaimat,hogy szálkásabbak legyenek de tömegnövelésre is alkalmas legyen és levigye a hasam meg a combom.
Erre nekem a winstrolt mondták és mellé futást. 10mgos szurit ajánlották de mondtam,hogy én nem adok be semmi szurit sehova(ájulok a tűtől)
5mg-s tabi kúra nem lenne jó?
Vagy szerintetek mit kellene szednem ,hogy lemenjen a hasam de izomból nem veszítsek sokat!(közlöm,hogy ne 10hónap kardiot írjatok,mert 1.lusta vagyok futni  ***)) 2.nem véletlen a kokszos fórumba írok)
Válaszotokat előre is köszönöm! ?:-/
válaszokat előre is köszönöm.:)

hát nem kell sokat visszaolvasnod mert az előbb taglaltuk ki, hogy nem fog segíteni a bajodon a stana...

2010. Május 09. - 23:04:05
Válasz #787
Nem elérhető

Fekete Ádám


Edzeni nem vagy lusta???? Te mit gondolsz a szteroidokról? Ezek nem csodaszerek amiktől csak úgy izmos leszel meg szálkás. ***))))   **:))))* ::)

2010. Május 09. - 23:08:17
Válasz #788
Nem elérhető

pmiller06


Edzeni nem vagy lusta???? Te mit gondolsz a szteroidokról? Ezek nem csodaszerek amiktől csak úgy izmos leszel meg szálkás. ***))))   **:))))* ::)

...én még csirke helyett is ezt enném :D :D :D

2010. Május 10. - 06:22:08
Válasz #789
Nem elérhető

frotto


de miért nem? leszálkásít...

2010. Május 10. - 11:06:29
Válasz #790
Nem elérhető

miki_nrg


Az amit a szakirodalomban olvasol egy adott szteroidról és az amihez nagy valószínűséggel hozzá lehet jutni aközött pont ugyanannyi a különbség mint egy Muscletech termék reklámja és a valóságban mutatott hatása között   ;D

2010. Május 10. - 11:10:42
Válasz #791
Nem elérhető

NM


de miért nem? leszálkásít...

Christian Bale azt mondta a Gépész forgatása után, hogy őt az szálkásította úgy le, hogy nem evett. 100%-os siker, zéró kiadás.


2010. Május 16. - 15:11:38
Válasz #792
Nem elérhető

kemi


ínjekciós stanát nem gáz hűtőben tartani 5-10 cfok  között, ugye?

2010. Május 16. - 15:40:33
Válasz #793
Nem elérhető

God Vazzeg


ínjekciós stanát nem gáz hűtőben tartani 5-10 cfok  között, ugye?


nem

2010. Május 16. - 16:31:24
Válasz #794
Nem elérhető

kemi


ínjekciós stanát nem gáz hűtőben tartani 5-10 cfok  között, ugye?


nem

hamár itt tartunk, a szárazanyag leülepedése után mennyi víz és mennyi az oltóanyag aránya? nálam elég kevés van az alján, kv 1/5-e, azt hallottam fele fele a jó :S