2024. Szeptember 23. - 19:17:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429477 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Március 08. - 19:23:32
Válasz #60
Nem elérhető

Lalika85


HOPIKA
 ;D  Igazad van,de én nem gondolkozok ilyesmin  ;D
Nem rólam van szó.
Ha ilyesmit nyomnék,azt észre vennétek szerintem aztán jól segberúgnátok  8-)
Ezt inkább nem kockáztatom meg.


Egyre többen kérdeznek tőlem,mert látják a fejlődést és szeretnék nekik normális választ adni és segíteni.
De ezekhez a dolgokhoz én MÉG kevés vagyok.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 08. - 19:23:59
Válasz #61
Nem elérhető

George


Ti mind olyan okosak vagytok...úgy le tudjátok oltani az embereket...de közben nem tudjátok mi van a háttérben sokaknak!
Aláírom van aki lusta disznó és nem képes türelmesen kivárni azt h nőjön természetesen vagy a turmixoktól,vagy éppen fogalma sincs hogyan kell enni és eddzeni stb...
De mivan azokkal akik nagyjából,ha nem is tökéletesen de jól csinálják a dolgokat és még se nőnek...és eszük ágában se volt koxolni csak nem látnak más módszert? ...
Február hónapban benyomtam egy vödör myomaxet egy no xplod-al párhuzamosan...mindössze 2-3 kg-t hozott...mára már semmi nincs meg belőle...ugyanott vagyok...pedig se eddzésen se kajálásban semmiben nem változtattam...fogalmam sincs miért nem maradt meg...és azért egy kicsit elkeseritő h 35 ezret kidobtam az ablakon....
:D Na ne már...valakinek itt pisztolyt nyomnak a tarkójához, hogy "ha nem nyomod be meghalsz"??? Ez szvsz nem kényszer. Te döntesz, hogy csinálod-e, vagy nem. Ha meg igen, akkor keresd meg a MEGBÍZHATÓ csatornákat, ahonnan tákékozódni tudsz ebben az irányban. Annyi okos írás jelent már meg erről a témáról - miért fórumokon akartok okosodni? Nagyjából fogalmad sincsen, hogy ki és milyen tanácsot ad itt neked. Aki kicsit kompetensebb, nem valószínű, hogy fog nyilatkozni, vagy reagálni az ilyenekre. Meg ez nem orvosi tanácsadás, hogy bemész, és amit mondanak az a szent és sérthetetlen - meg ott is vannak elég durva mellényúlások. Ez kissé illegális dolog, ne várj ebben szakszerű tanácsadást egy internetes fórumon. Aki erre adja a fejét, az a saját farkával veri a csalánt, szóval legyen annyira leleményes, hogy alapvető ismereteket szerez máshonnan. A pénzől meg...vagyunk itt egy páran, akik nem 35e, hanem százezreket(milliókat) tettünk már ebbe a sportba, néha feleslegesen. Ez van.

2008. Március 08. - 20:07:48
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
.............eredmény...
Február hónapban benyomtam egy vödör myomaxet egy no xplod-al párhuzamosan...mindössze 2-3 kg-t hozott...mára már semmi nincs meg belőle...ugyanott vagyok...pedig se eddzésen se kajálásban semmiben nem változtattam...fogalmam sincs miért nem maradt meg...és azért egy kicsit elkeseritő h 35 ezret kidobtam az ablakon....
Na mind1 csak arra akartam kilyukadni h az akin már van egy szép kis massza és esetleg jó a genetikája könnyen ugatja le a "kisebbeket" ,pedig úgy tudom h ez a fórum azért van h segitsünk egymásnak és megbeszéljük a tapasztalatokat!

Palkócsaba,

Azért alapnak annyit segítenék, biztos vannak sokan rajtad kívül, akik ezzel még nincsennek tisztában, hogy a kiegészítőket egész évben használják, ha tényleg eredményt akar valaki és azt meg is akarja tartani.
Nem úgy működik, hogy felszedsz 1 hónap alatt 2 kilót és a következő negyven évben az ott is marad, mintha rádégették volna. Ezt sajnos a winstrollal sem fogod elérni, de semmilyen cuccal sem.
Bár az is igaz, hogy ezen a fórumon már legalább 50 helyen le van írva ez is...

Olvassatok, tanuljatok, aztán olvassatok újra stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 09. - 08:04:56
Válasz #63
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, ezen a napfelkeltés vasárnap reggelen, mikor még mindenki alszik, lássuk akkor, mi van a winstrollal és az egyéb kiegészítőkkel.

Mint ahogy leírták itt páran nagyon helyesen, összefoglalnám a dolgokat a kamucsajnak:

1. A winstrol nem véletlenül lett az egyik legnépszerűbb alapszteroid.(sláger szteroid). Ez olyan kb. mint a Modern Talking - yamaha yamaszól című egykori slágere és még időben sem térnek el nagyon egymástól. Könnyen fogyasztható és olcsó. Szóval nem kell hozzá egy egész filharmónikus zenekar, hogy elhúzzák a nótádat.

2. Az ilyen könnyen fogyasztható slágereket sokan hamisítják. Szóval ne ijedj meg, ha nem Elvis, hanem Zámbó Jimmy fog bazseválni neked, vagy nem Stevie wonder-t hanem Demjén Rózsit hallod majd néha. Szóval a winstrol koncertjegyet nem a ticket express árulja és nem mindig a legtisztességesebb emberek adják majd el neked.

3. 6-8 hétnél tovább ne hallgasd egyhuzamban ezt a slágert, mert a májad előbb utóbb szintén elkezdi énekelni a "drágám a kölkök összementek" című másik slágert neked.

4. Azoknak érdemes a winstrol zenekar CD-jét is betölteni a tárba, akik már tényleg elérték a természetes platójukat, naturálban már nem hallanak jól, és felkészültek újabb slágerek meghallgatására. Azt azért érdemes tudni, hogy önmagában a winstrol nem a legdöngetőbb sláger. Szóval érdemes hallgatni mellé más slágereket is, de ez így már szintén drága koncertté fog válni.

5. Aki a winstrolhoz hasonló, de mai, korszerűbb slágereket akar inkább hallgatni, és ki akarja hagyni a májzenekar belépését a koncertbe, az próbálja ki, az ALRI-BAD ASS MASS vagy az AnabolicXtreme - MassFX című lemezét mielőtt a winstrol zenekar régi slágerét bedobná a buliba. Kb. hasonló stílust fog hallani néhány felharmónikussal, de legalább szúrás nélkül. Ha valaki esteleg megakarja hallgatni a nagyzenekari verziót, akkor válassza az egész zenekart: AX- Ultimate Stack vagy az ALRI-BAD ASS MASS vagy evolution válogatását. Lejátszási sorrendet, vagy track listát igényelhetsz itt.  O0

Hogy honnan tudok ennyit? Szintén DJ voltam fiatalkoromban.  :D Még a Bakai időkben... ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 09. - 10:42:34
Válasz #64
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És DJ Efit volt a neved? :-O.Remélem már a pózoló kűröm felreppelése is készül O0 O0 O0,Norbi már nagyon kiváncsi :-)(-: :-)(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 09. - 10:49:10
Válasz #65
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én is egy winstrol kúrát szeretnék csinálni.98kg vagyok most tömegelés vége felé.Én is afelől érdeklődök hogy mennyit szúrjak belőle.kúrát csak 6hétre tervezem (még nem kokszoltam) ,kombinálni egyenlőre nem szeretném kezdésnek szerintem ez is hozna izmot.illetve milyen útókúrát ajánlotok (nolvadex xt,retain,anabolich pct )stb.
Ha az egész topikot figyelmesen elolvassátok(pl.GetFreaky és Lalika85 hozzászólása),sztem ki is van vesézve hogy milyen ez az "anyag" és mennyit érdemes használni belőle..minden egyes ugyanilyen kérdés már csak ismétlés és ismétlés és ismétlés és ismétlés és ismétlés és ismétlés és ismétlés........................................... :-< :-< :-<
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 09. - 11:15:53
Válasz #66
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És DJ Efit volt a neved? :-O.Remélem már a pózoló kűröm felreppelése is készül O0 O0 O0,Norbi már nagyon kiváncsi :-)(-: :-)(-:

Még csak az első sorokat írtam meg, ami kb így fog hangzani:

Here comes Johnny the king of posers,
nobody knows but no opposers,
ohhh, nooo, get ready,
here comes the king...

Na mindegy, ha kész, feltöltöm majd a youtube-ra is.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 09. - 11:19:05
Válasz #67
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kíváncsian várjuk.De tudod sapi félretolva és bő háromnegyedes gatya is kell..Aztán gurul a Hummer is :-/--
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 09. - 12:18:13
Válasz #68
Nem elérhető

Cressler


   szteroiddal kapcsolatos írásokat, magyarázatokat  olvastam/hallottam már egyet-kettőt de Efit  yamaha-yamaszólos írása megkoronázta a reggelemet  ;D :-} :-}
sőt már arra is rájöttem, hogy nagyon aromatizáló cucc a "cserrri cserrri lédi" sláger  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 09. - 12:25:45
Válasz #69
Nem elérhető

hopika


A-roma-tizáló cucc az Bódi Guszti,meg (a)roma-ntik...  @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 09. - 12:50:20
Válasz #70
Nem elérhető

palkocsaba


Tudom hogy illene folyamatosan szedni a kiegészítőket,csak sajna nem mindig van rá keret...és sajna nem is a legjobbat vettem meg,ezért is hozott keveset és kevésbé maradandót én úgy érzem! Na mind1 nem is ez a lényeg,meg az se h ki mennyi ver bele pénzben mert tudom h az én csicska 35 ezrem elbújhat mások 100 ezrei meg milliói mellett de ez engem nem érdekel! Tudom h nem kötelező koxolni...nem is ezt mondtam...hanem azt h amit én eddig ettem kiegészítőt nem hoztak olyan "sok" vagy éppen maradandóbb eredményt hiába próbáltam minden erőmmel megtartani amit felszedtem tőlük! Ezért nem látok én se mást a koxoláson kivül...mert abban bizok h abból több marad meg mint a kieg.-től!
Én azért jöttem erre a fórumra mert sok dologban nagyon nem vagyok még képben...de valami fogalmam már van azért...és a tudásomat szeretném gyarapitani,tanácsot kérni az okosabbaktől...de nem a nagyokosok oltását olvasni! Konkrétan ebben a topicban az első oldalon volt ami nekem nem teccett Efitmaster,ott volt egy kis oltás! A másik h névszerint tőled is kértem már tanácsot más topicbnan...még oda is irtam h a segitséged szeretném kérni mert látom nagyon vágod...de nem reagáltál rá és más se,akkor gondoltam ennyit a segitségkérésről...azóta csak olvasgatom a topicokat hátha magamtól rájövök...ha már nem kapok választ a kérdéseimre! Én nem akartam senkinek a bögyébe kerülni itt de látom azért sikerült...én csak tanácsot akartam kérni............ ?:-/

2008. Március 09. - 12:59:40
Válasz #71
Nem elérhető

fastor


nem azért de havi fehérjét ki lehet hozni 10-15 ezerböl!
és azért fogytál vissza mert az a menyniség nem volt meg a kajádban ami a fehérjében igen! ttehát amikor szedted a fehérjét akor a töbletttápanyag miatt nöttél utánna viszont ahogy ez a bevitel megszünt nem tudta fenntartani az izomzatott a szervezet
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 09. - 13:13:19
Válasz #72
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom hogy illene folyamatosan szedni a kiegészítőket,csak sajna nem mindig van rá keret...és sajna nem is a legjobbat vettem meg,ezért is hozott keveset és kevésbé maradandót én úgy érzem! Na mind1 nem is ez a lényeg,meg az se h ki mennyi ver bele pénzben mert tudom h az én csicska 35 ezrem elbújhat mások 100 ezrei meg milliói mellett de ez engem nem érdekel! Tudom h nem kötelező koxolni...nem is ezt mondtam...hanem azt h amit én eddig ettem kiegészítőt nem hoztak olyan "sok" vagy éppen maradandóbb eredményt hiába próbáltam minden erőmmel megtartani amit felszedtem tőlük! Ezért nem látok én se mást a koxoláson kivül...mert abban bizok h abból több marad meg mint a kieg.-től!
Én azért jöttem erre a fórumra mert sok dologban nagyon nem vagyok még képben...de valami fogalmam már van azért...és a tudásomat szeretném gyarapitani,tanácsot kérni az okosabbaktől...de nem a nagyokosok oltását olvasni! Konkrétan ebben a topicban az első oldalon volt ami nekem nem teccett Efitmaster,ott volt egy kis oltás! A másik h névszerint tőled is kértem már tanácsot más topicbnan...még oda is irtam h a segitséged szeretném kérni mert látom nagyon vágod...de nem reagáltál rá és más se,akkor gondoltam ennyit a segitségkérésről...azóta csak olvasgatom a topicokat hátha magamtól rájövök...ha már nem kapok választ a kérdéseimre! Én nem akartam senkinek a bögyébe kerülni itt de látom azért sikerült...én csak tanácsot akartam kérni............ ?:-/

A te tudásod nagyon-nagyon kevés a koxoláshoz, sőt akármihez is, ebben a sportban. Nem degradálásként mondom, de olvasgass még sokat, mert nagyon nem vagy képben mi miért van. Előttem Fastor már leírta a lényeget, a kajára tedd a hangsúlyt, mert ha az nincs rendben, a tápkieg ennyit ér, amit nálad is mutatott. Ha tömeget akarsz növelni, a kajádat lődd be elsőnek, hogy mondjuk heti 0,5-1kg jöjjön fel rád, természetesen "tisztán" étkezéssel, és kemény edzés mellett. Ha ez megvan, akkor elég lesz elgondolkodnod a tápkiegeken. Számold ki a napi CH és fehérje beviteledet, és legyen ez egy alap. Ha be tudod vinni a fehérjét csak húsból, amennyi kell, akkor nem lesz szükséged fehérje pótlásra se, vagy csak minimális. Ha a CH-t be tudod vinni rizsből, krumpliból, stb.. akkor tömegnövelőre se lesz szükséged. És ne feledd: az izom kajából lesz, nem porokból, azzal csak kiegészítjük a táplálkozást, ezért tápkieg. a neve  /:-)

Remélem segítettem valamennyit, és nem lesz belőle sértődés, hidd el, én is átmentem ezen az időszakon, de én saját magam kárán tanultam meg a dolgokat, akkor még nem voltak fórumok  ;-oo-;

2008. Március 09. - 13:18:52
Válasz #73
Nem elérhető

George


Tudom hogy illene folyamatosan szedni a kiegészítőket,csak sajna nem mindig van rá keret...és sajna nem is a legjobbat vettem meg,ezért is hozott keveset és kevésbé maradandót én úgy érzem! Na mind1 nem is ez a lényeg,meg az se h ki mennyi ver bele pénzben mert tudom h az én csicska 35 ezrem elbújhat mások 100 ezrei meg milliói mellett de ez engem nem érdekel! Tudom h nem kötelező koxolni...nem is ezt mondtam...hanem azt h amit én eddig ettem kiegészítőt nem hoztak olyan "sok" vagy éppen maradandóbb eredményt hiába próbáltam minden erőmmel megtartani amit felszedtem tőlük! Ezért nem látok én se mást a koxoláson kivül...mert abban bizok h abból több marad meg mint a kieg.-től!
Én azért jöttem erre a fórumra mert sok dologban nagyon nem vagyok még képben...de valami fogalmam már van azért...és a tudásomat szeretném gyarapitani,tanácsot kérni az okosabbaktől...de nem a nagyokosok oltását olvasni! Konkrétan ebben a topicban az első oldalon volt ami nekem nem teccett Efitmaster,ott volt egy kis oltás! A másik h névszerint tőled is kértem már tanácsot más topicbnan...még oda is irtam h a segitséged szeretném kérni mert látom nagyon vágod...de nem reagáltál rá és más se,akkor gondoltam ennyit a segitségkérésről...azóta csak olvasgatom a topicokat hátha magamtól rájövök...ha már nem kapok választ a kérdéseimre! Én nem akartam senkinek a bögyébe kerülni itt de látom azért sikerült...én csak tanácsot akartam kérni............ ?:-/
Csaba téged senki nem akart bántani, mégis megsértődtél ránk. Mi nem "nagyokosok" vagyunk, csak legfeljebb tapasztaltabbak. Én azt látom, hogy akik most vannak valamilyen szinten "kezdő" (nem negatív értelemben) állapotban, azok nem tudnak eligazodni a sok információn, kiegészítőn, edzésmódszeren, koxon, stb. Ha valamiben elakadtál, akkor mindig az alapokhoz kell visszamenni, mert ott van a baj! Kaja, pihenés, edzés, kiegészítők. Nem a koxtól fogsz nőni, senki nem attól nő, hanem a kajától! Semmit nem ér az egész, ha nem eszel mellette normálisan, ha nem használsz alapvető kiegészítő(ke)t - ami ha kiszámolod olcsóbb, meg kényelmesebb is, mintha mindent szilárd kajából próbálnál bevinni - akkor azzal sem fogsz semmit elérni, ha valami kis fejlődésed lesz akkor ugyanúgy elmegy majd minden! Először nyugodj meg, ez nem lóverseny, ha nagyon sietteted a dolgokat, akkor baj lehet belőle. Itt csak a kitaró embereknek teremnek babérok.

2008. Március 09. - 15:11:48
Válasz #74
Nem elérhető

Lalika85


Egy kis segítséget találsz itt, az étkezéssel kapcsolatban.  8-}

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=27.0

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)