2024. Szeptember 23. - 01:23:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429301 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 07. - 10:09:33
Válasz #330
Nem elérhető

takács


Szevasztok Gabi vagyok.Segítségetek kellenne. 2 éve edzek fejlödtem 16 kilot (cigi abbahagyás, stb).Egy ideje stagnálok ismerös mondta szuri kell ide nem tabi az jobb. Be is szereztem egy 10 milis tesztot egy milit szurok hetente merthogy ez olajos ebböl ennyi is elég.2. nál tartok a seggem becsomósodott nagyon de ez már elviselhetöbb mint az elsö volt. Nem akarom a szurit tulzásba vinni, de jövö héttöl 2 milit akarok egybe adni hogy letudjam 5-6 hét alatt:). Kombináljam szemessel is mert akad itt vagy 60 szem dianabol, meghogy a végén milyen hormontermelés beinditó szert ajánlotok? köszönöm a segítséget

2009. Augusztus 07. - 10:26:38
Válasz #331
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szevasztok Gabi vagyok.Segítségetek kellenne. 2 éve edzek fejlödtem 16 kilot (cigi abbahagyás, stb).Egy ideje stagnálok ismerös mondta szuri kell ide nem tabi az jobb. Be is szereztem egy 10 milis tesztot egy milit szurok hetente merthogy ez olajos ebböl ennyi is elég.2. nál tartok a seggem becsomósodott nagyon de ez már elviselhetöbb mint az elsö volt. Nem akarom a szurit tulzásba vinni, de jövö héttöl 2 milit akarok egybe adni hogy letudjam 5-6 hét alatt:). Kombináljam szemessel is mert akad itt vagy 60 szem dianabol, meghogy a végén milyen hormontermelés beinditó szert ajánlotok? köszönöm a segítséget
Azt írtad te tesztoszteront használsz.....de ez a Winstrol topic !+"% ;D ****:))).
Úgyhogy ne csodálkozz ha nem tudnak segíteni ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 07. - 10:41:37
Válasz #332
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Komolyra fordítva a szót,legyen szíves mindenki aki feltéved a fórumra és segítséget szeretne kérni,olvassa el a szteroid topic-okat,mert már 3451236623465645-ször le lett írva a levezetés,kilett vesézve elégszer már ez a kérdés.
Még valami....hogy a túróba lehet nekiállni úgy valaminek,hogy nem tájékozódom előtte,lesz ami lesz alapon,ugyanis a helyreállítás egy KURVA FONTOS része a kúrának,és könnyű elba..ni,ha kezdő az illető.Meg eleve a saját testetekről/egészségetekről van szó előtte kérdezz,informálódj,mielőtt belekezdenél mindenféle tudás nélkül egy kúrába,bár végül is ezek csak szteroidok,semmi gáz !+"% ;D.
A tesztoszteron egy erős androgén és lehetnek mellékhatásai,a saját hormontermelés meg igen gyorsan elnyomja........és,hogy a szemesről is essen szó................60 szem lóf.sz meg semmire sem elég,kevés nem fog egetrengetően beleszólni a fehérjeszintézisbe,izomépítésbe.Szóval ha figyelmesen végigolvasod a levezetéssel kapcsolatos topicot,onnan sokat megtudhatsz......HCG,clomid...esetleg még PCT+Lean Fx.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 07. - 22:25:39
Válasz #333
Nem elérhető

BadBodyBoy


Szevasztok Gabi vagyok.Segítségetek kellenne. 2 éve edzek fejlödtem 16 kilot (cigi abbahagyás, stb).Egy ideje stagnálok ismerös mondta szuri kell ide nem tabi az jobb. Be is szereztem egy 10 milis tesztot egy milit szurok hetente merthogy ez olajos ebböl ennyi is elég.2. nál tartok a seggem becsomósodott nagyon de ez már elviselhetöbb mint az elsö volt. Nem akarom a szurit tulzásba vinni, de jövö héttöl 2 milit akarok egybe adni hogy letudjam 5-6 hét alatt:). Kombináljam szemessel is mert akad itt vagy 60 szem dianabol, meghogy a végén milyen hormontermelés beinditó szert ajánlotok? köszönöm a segítséget

Megint egy TOP10-be való luzer kérdés!!! ˝=/ ****:)))))) ****:)))))) ****:)))
Ha már a második olajos injekció után elkezdett csomósodni, akkor mi a f..nak akarsz egyszerre 2ml-t beadni!!!
Ja meg 1000x le lett írva h el kell masszírozni az olajosokat, mert a végén olyan kelés lesz a helyén h csak a szike távolítja el!!! :--: :-/-(-:

2009. Augusztus 08. - 00:51:19
Válasz #334
Nem elérhető

Maszat


Szevasztok Gabi vagyok.Segítségetek kellenne. 2 éve edzek fejlödtem 16 kilot (cigi abbahagyás, stb).Egy ideje stagnálok ismerös mondta szuri kell ide nem tabi az jobb. Be is szereztem egy 10 milis tesztot egy milit szurok hetente merthogy ez olajos ebböl ennyi is elég.2. nál tartok a seggem becsomósodott nagyon de ez már elviselhetöbb mint az elsö volt. Nem akarom a szurit tulzásba vinni, de jövö héttöl 2 milit akarok egybe adni hogy letudjam 5-6 hét alatt:). Kombináljam szemessel is mert akad itt vagy 60 szem dianabol, meghogy a végén milyen hormontermelés beinditó szert ajánlotok? köszönöm a segítséget

1 milit szúrsz mert ebböl elég...de jövő héttől kettőt,h letudd 5-6 hét alatt....jó megtervezted a kúrádat!
2től becsomósodott a segged?
nekem kb 60tól nem sikerült.
60szem dianabol,meg milyen hormontermelés beindító szert ajánlunk?
én ciánt!

Nekem sem volt valami kibaszott profi az első kúrám,pedig akitől vettem a cuccokat azt mondta egész jó,még így is picit el basztam(amit utólag helyre állítottam) de baszdmeg azért csak olvastam jó pár órát,napot,hetet előtte! o--O

pedig aztán ahova Én járok kurv@ra nem koxol senki,senkitöl nem kérhettem tanácsot,azt ettem amit főztem.
de legalább jól átolvastam a szakácskönyvet!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Augusztus 08. - 09:12:18
Válasz #335
Nem elérhető

George


Ha a doki felír augmentint, napi 3x1-el, egy hétig, akkor te beszeded egybe az egész dobozzal, hogy hamarabb letudd? !+"% A te génjeidbe nincs kódolva a túlélés :-}

2009. Augusztus 08. - 13:35:21
Válasz #336
Nem elérhető

takács


Kösz azért srácok. A problémám nekem is az hogy ahova járok szinte senki nem nyomja, ja meg az hogy németországban élek. Vannak itt is biztos jó cuccok de hogy ezek faszt nem konyítanak hozzá segítség nulla.Ritkán jutok haza, otthon lenne aki elmondja mi van de csak nem telóba ja meg faszsággal nem zakatok senkit rajtatok kivül, mert felháborodtok és leírtok egy két dolgot köszi

2009. Augusztus 09. - 22:27:10
Válasz #337
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok
Van köztetek olyan aki ismeri az LAanabolic-nak az inyjekciós stanazolját? Ami fenn van az Laanabilcnak a honlapján?? Ha igen leírnátok a véleményeteket légyszi! Meg hogy érdemes vinyo kúrát csinálni? Fehérje vitamin mellé az természetes de esetleg érdemes e még mellé valamit szedni? Meg kétnaponta kell e sszedni? Milyen tűvel! Előre isk köszi!
Üdv

2009. Augusztus 11. - 15:58:20
Válasz #338
Nem elérhető

Míccs


hali! Az túlzás

2009. Augusztus 11. - 16:09:04
Válasz #339
Nem elérhető

Míccs


Hali!
Az túlzás lenne, ha azt állítanám, hogy ismerem. Láttam már ilyet és azt tapasztaltam más termékkel (Desma) összehasonlítva, hogy a fehér por miután leülepszik –amennyiben az lenne a hatóanyag – lényegesen kevesebb benne.
 Valakinek tapasztalat  Innopharmchem –Stanobol????

2009. Augusztus 11. - 17:24:37
Válasz #340
Nem elérhető

hummerdikk


Ha mar ilyen sok a hulye kerdes, akkor:

Hatasmechanizmusrol tud vki egy kisebb postot irni? :-!!!

2009. Augusztus 11. - 17:49:17
Válasz #341
Nem elérhető

dino


miccs a cég nem gyárt szteroidokat, csak alapanyagokat, szóval a cucc underground. van ismerősöm aki használta, szép eredményeket ért el vele, tehát hamis, de működik! 8)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Augusztus 11. - 18:26:13
Válasz #342
Nem elérhető

BadBodyBoy


Jönnek a jobbnál jobb kérdések....
Hogyan mondja meg bárki is h milyen a hatása ˝=/
Max annyit tud h hatott e vagy nem...

2009. Augusztus 11. - 18:38:36
Válasz #343
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha mar ilyen sok a hulye kerdes, akkor:

Hatasmechanizmusrol tud vki egy kisebb postot irni? :-!!!

Nem hiszem hogy sok kémikus járna ide  ;D Sőt, ebben a topikban még a 8 általános is meglepő, az írások alapján  :-O  >:D De alapvetően annyit érdemes a winstrolról tudni, hogy igen szerény mértékben androgén (nincsenek androgén mellékhatások, pattanásos bőr, stb.. és nem aromatizálódik!), viszont sokkal inkább anabolikus, ez azt jelenti, hogy nem igazán jó izom építésre, inkább izom megtartásra való. Nem keverendő össze azzal, ha más cuccal együtt adják, akkor módosulhat a szerepe, de alapvetően ez a lényege.

Beadása ízlés dolga, 22G-s hosszú tű ideális neki (farba, vagy rövid a vállba), gyorsan bent van, enyhén fájdalmas, hajlamos gyulladni, az eredeti is, de pár nap után elmúlik.

Saját teszto termelést csak minimálisan nyomja el, nem kell utána HCG, de clostyl nem árt. Nolva/provi nem kell alatta se, utána se.

2009. Augusztus 11. - 18:43:59
Válasz #344
Nem elérhető

Míccs


Nyílván, olvastam a topik elejét , Nem kérdés, h. ug. Viszont az is álltatja magát, aki azt hiszi h. eredeti terméket vásárol. Legfeljebb az eredetit megközelítő a hatóanyag tartalom, hiszen ez nagyon nagy biznic… Egy-két dologra érdemes odafigyelni…..
Köszi a választ!!!!