2024. Szeptember 23. - 11:17:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429396 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. December 12. - 18:40:11
Válasz #180
Nem elérhető

Maszat


X-FILE:


"A szerkezeti eltérés (17-alfa-alkilálás) miatt a tabletták nagyobb terhelést rónak a májra, mint az injekciók (amelyek elkerülik az "első kaput"). Hosszabb ideig, vagy nagyobb adagokkal folytatott kúrák során ezért vérvizsgálatokkal rendszeresen ellenőriztetni kell a májfunkciókat. Bár az injekció használatakor nem gyakori, a májkárosodás veszélye itt sem zárható ki. Bár az injekcióval bevitt hatóanyag nem teljes egészében a májon keresztül kerül a szervezetbe, mégis a máj bontja le azt, ami kisebb mértékű (de folyamatosabb) stresszhatást jelent a szervnek. Az ilyen stresszhatásokat növeli, ha a Winstrol mellett más 17-alfa-alkilált vegyületeket alkalmazunk a kúra során. Amikor ilyen keverékeket használunk, érdemes korlátozni a kúra időtartamát (lehetőleg 6-8 hétre). Megjegyzendő, hogy a Winstrol mindkét változata erős hatást gyakorol a HDL/LDL koleszterinszint arányára. Ez a mellékhatás gyakori az anabolikus szteroid kezelés során, és nyilvánvalóan egészségi kockázatot jelent akkor, ha hosszabb ideig, vagy nagyobb adagokkal folytatunk kúrákat."

De szerintem ez nem ultragáz a tablettás szteroidokhoz képest,csak az emberekben ez a szuri 100%máj biztonság már nagyon elterjedt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. December 26. - 18:17:35
Válasz #181
Nem elérhető

bejeweled



2008. December 26. - 18:25:56
Válasz #182
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. December 28. - 18:08:34
Válasz #183
Nem elérhető

warren


Sziasztok!

Valaki találkozott már közületek ezzel a Stanozolol-al?
Érdekelnének a tapasztalatok, és főleg a fake or real téma?

Kössz!

http://www.laanabolic.com/product_oral_0201.htm
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Január 29. - 14:22:00
Válasz #184
Nem elérhető

Ably


Igen.Jó dolog.Erős leszel.Szelíd tömeget épít de nem zsíros/vizes-et.

2009. Február 02. - 23:12:07
Válasz #185
Nem elérhető

Jediből az onedin kenedin


Sziasztok!

Ennyi sületlenséget mit itt összehoztatok, tisztelet a kivétel.

Ki nem nyomot még winit, milyen tapasztalatai vannak???????
Meg kellene kérdezni valakit ki már tul van 1 kúrán, van egy állapot mikor nem venni észre a változást, bármennyire is sokat edz, betartja a szükséges dolgokat, (kiegészítők stb...
Sokan okosan megfogalmazták, ki minőségi izmot szeretne, és közben kiválóan érzi magát a sulyok alatt, egy kúra, és meglátja mindenki milyen naturálban, és milyen a wini hatása alatt.Senkit nem szeretnék rábeszélni, próbáljon meg bárki 2 hetet, nem lessz semmi baja, és döntse el......

No para, mindent okosan, mérsékelten, és időben abbahagyni, tölem jobban senki sem félt.

Ha meguntad hogy ugymaradtál, ne habozz, 8 hét, és meglátod mi ujság van.

Ennyi

Az erő legyen veletek!! Gyurjunk vazze :-):-)::

2009. Február 14. - 11:50:51
Válasz #186
Nem elérhető

BadBodyBoy


Nekem már 2004-ben is volt a kezemben ilyen anyag.
akkoriban havernak hoztam, jó tapasztalatai voltak róla.

[imgw]http://www.laanabolic.com/images/b_pic_oral02.jpg[/imgw]

2009. Március 31. - 17:53:06
Válasz #187
Nem elérhető

sterol


A mai nap ilyennel találkoztam a teremben, látta már valaki rajtam kívül? Fake or real?
Kép 1.
Kép 2.

2009. Április 17. - 11:53:25
Válasz #188
Nem elérhető

skl


A mai nap ilyennel találkoztam a teremben, látta már valaki rajtam kívül? Fake or real?
Kép 1.
Kép 2.

Szia Szia!

Ez egy Real 8-)
Tesztelve /:-)

2009. Április 20. - 22:02:37
Válasz #189
Nem elérhető

Hagar


Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot, azonban nem találtam olyan esetet, amikor valaki fogyás szedett volna stanozololt.
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

2009. Április 22. - 08:44:47
Válasz #190
Nem elérhető

RsLeo


kedvenc kokszomban leírtam a tuti ;)

2009. Április 22. - 09:32:29
Válasz #191

Torony

Vendég
Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot, azonban nem találtam olyan esetet, amikor valaki fogyás szedett volna stanozololt.
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

anabolikumok mióta bontanak zsírt? Meg ugye... ehh mindegy.

2009. Április 22. - 09:49:52
Válasz #192
Nem elérhető

skl


Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot, azonban nem találtam olyan esetet, amikor valaki fogyás szedett volna stanozololt.
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

anabolikumok mióta bontanak zsírt? Meg ugye... ehh mindegy.

Akár hogy is nézzük ,sokan használják "pucolásra a vinyót"
Persze nem szemesbe,hanem szurkába :)


2009. Április 22. - 10:00:19
Válasz #193

csery

Vendég
Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot, azonban nem találtam olyan esetet, amikor valaki fogyás szedett volna stanozololt.
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha csak és kizárólag a kappanhájat akarod ledobni, ez az én személyes véleményem, diétázz inkább, amhez szintén kaphatsz itt a fórumon segítséget, de ilyen cél miatt  messze elkerülném a gyógyszereket.

2009. Április 22. - 10:30:39
Válasz #194
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot, azonban nem találtam olyan esetet, amikor valaki fogyás szedett volna stanozololt.
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha csak és kizárólag a kappanhájat akarod ledobni, ez az én személyes véleményem, diétázz inkább, amhez szintén kaphatsz itt a fórumon segítséget, de ilyen cél miatt  messze elkerülném a gyógyszereket.

Egyetértek!  :-}