2024. Szeptember 23. - 15:22:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429435 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 22. - 09:44:18
Válasz #120
Nem elérhető

Tarot


Tanulj már meg olvasni a sorok közt, amíg nem tudod melyik "végén fogd meg a fecskendőt", addig lehet hanyagolni kéne. Bár lassan strandszezon... :-Đ


2008. Május 28. - 22:26:16
Válasz #122
Nem elérhető

STAAAL


istenem a stanazoltol nem lesz 50-ös karod...
én is szedem 100-zal  szériáztam most megy 115 tel a kúra végénél tartok...

2008. Május 29. - 16:21:37
Válasz #123
Nem elérhető

warren



És arra nem is gondolsz, hogy valakinek tisztán 47-48???
Annak szerintem elérhető stanoval az 50.
Ez csak attól függ, honnan kezd neki az ember. ????...
 :-)!
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2008. Június 07. - 10:03:39
Válasz #124
Nem elérhető

mohunt


hello

Én még nem koxoltam soha jelenleg 91 kg vok és ellégé sok rajtam a zsir szállkásitani szeretnék 1 éve gyúrok 37 röl felment 44 re a kezem a sima tápllálék kiegészitöktöl és a rendes kajátol erömel sincs semi bajom 4x8 90-100 zal megy ! De 2 honap mulva nyaralás és addigra jó lenne ha kicsit szálkásodnék és le mene a hassam! kérdésem érdemes winstrolt szednem? hogy álljon össze a kúrám? tableta vagy szuri? "tabitol félek" akki ért hozzá segitsen "honnan tudom hogy jó a cucc?"
 ?:-/

2008. Június 07. - 10:28:03
Válasz #125

Torony

Vendég
öööö
nem akarlak elkeseríteni de "az erőmmel nincs semmi gond" az nem biztos, hogy megáll... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy (és most ne keseredj el nagyon) szálkásodni a diétától lehet. A melót sajnos nem lehet megkerülni. Winstrollal sem. Amíg ez nem evidens számodra, addig a koxolás gondolatának esélyt se adj arra, hogy egyáltalán elkezdjen gondolkodni azon, hogy felbukkanjon a fejedben.

az meg, hogy hanyas a "kezed", irreleváns. De szép nagy lapátkezed lehet, mert nekem a lában 47es, és alig kapok cipőt...

2008. Június 07. - 10:47:05
Válasz #126
Nem elérhető

Cressler



az meg, hogy hanyas a "kezed", irreleváns. De szép nagy lapátkezed lehet, mert nekem a lában 47es, és alig kapok cipőt...
!+"%  ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 07. - 11:12:27
Válasz #127
Nem elérhető

mohunt


ok
köszi a jó tanácsot de sajna nem erre voltam kíváncsi!!4
tudsz érdemlegest is irní??? van tapasztalatod??? az érdkelne

47 lább az szép !!! de arra már kel csonak vezetöi jogsi is vagy nem??, :D ))=/

2008. Június 07. - 11:40:41
Válasz #128

B1ll4

Vendég
Mohunt először diétázz le , minek akarsz hozzányúlni olyanokhoz amikre abszolút nincs szükséged , még egy értelmes diétád nem volt natúrban sem , miért pont rögtön ilyet szeretnél ... meg kell csinálni a melót és az az igazi elismerés , nem pedig ez , hogy minden kis utcát végig akarsz járni és amelyik nem zsákutca azon végig akarsz battyogni .. csináljál meg pár komoly tömegelést pár komoly diétát natúrba és ha nem vagy elégedett vele ami már évek múlva lesz... akkor majd beszélhetünk erről de addig meg nyomjad keményen ! @:-)

2008. Június 07. - 11:54:02
Válasz #129
Nem elérhető

hopika


ok
köszi a jó tanácsot de sajna nem erre voltam kíváncsi!!4
tudsz érdemlegest is irní??? van tapasztalatod??? az érdkelne

47 lább az szép !!! de arra már kel csonak vezetöi jogsi is vagy nem??, :D ))=/

Fogadd meg Torony tanácsát!!!
1:Nem kell egyből a cucchoz nyúlni
2:diéta nélkül nem lesz semmi eredménye
3:tapasztalatból írom(mindkét oldalát próbáltam már a sportnak)

A 44-es kéz,pedig tényleg nem jelent sokat-majd lesd meg a diéta után...Nekem is volt most 47,5 körüli a diéta előtt és most örülök,ha 44-44,5 körül van a felkarom körmérete...

Diéta-edzés-kardió-kiegészítők:én ezt tanácsolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 07. - 12:01:41
Válasz #130
Nem elérhető

endre66



2008. Június 07. - 12:02:08
Válasz #131
Nem elérhető

sasa


hello

Én még nem koxoltam soha jelenleg 91 kg vok és ellégé sok rajtam a zsir szállkásitani szeretnék 1 éve gyúrok 37 röl felment 44 re a kezem a sima tápllálék kiegészitöktöl és a rendes kajátol erömel sincs semi bajom 4x8 90-100 zal megy ! De 2 honap mulva nyaralás és addigra jó lenne ha kicsit szálkásodnék és le mene a hassam! kérdésem érdemes winstrolt szednem? hogy álljon össze a kúrám? tableta vagy szuri? "tabitol félek" akki ért hozzá segitsen "honnan tudom hogy jó a cucc?"
 ?:-/
Ha ilyen szépen fejlődsz, nem értem miért akarsz koxolni? ????...
A szálkásításhoz inkább zsírégetőt szedjél, és mint ahogy a srácok leírták, figyelj oda a kajálásodra. Zsírégetőnek ajánlom a LIPO 6-ot ami nagyon alkalmas erre. A tablettás stanol szétkúrja a gyomrodat és a májad sem fog neki örülni. A winstrol depot egy női anyag amiből neked kétnaponta vagy naponta kéne tolni, de egymagában az is kevés.  Az napi 1200 ft amit szerintem inkább a nyaralásra fordits. Ne egyél szemét kajákat, ne igyál alkoholt és máris előrébb vagy mintha koxolnál. Most még nagyon bátor vagy, de majd amikor jönnek az állandó vesegörcsök és véres lesz a vizeleted meg talán a spermád is, akkor gondolj vissza arra, hogy mi segíteni akartunk.

2008. Június 07. - 12:06:26
Válasz #132

Torony

Vendég
ok
köszi a jó tanácsot de sajna nem erre voltam kíváncsi!!4
tudsz érdemlegest is irní??? van tapasztalatod??? az érdkelne

47 lább az szép !!! de arra már kel csonak vezetöi jogsi is vagy nem??, :D ))=/

gondoltam, hogy valami olyasmit várnál, hogy persze, toljad csak, a winstroltól olyan szálkás leszel, mint a gyalulatlan akácdeszka, de fel kéne fogni, hogy NEM az anabolikumoktól leszel szálkás, hanem a diétától. Ergo: a winstroltól sem leszel szálkás. Pont.

Tapaszalatom az van.

(és nem csónakázom, hanem a brácsámat tartom a cipőmben)

2008. Június 07. - 12:09:13
Válasz #133

B1ll4

Vendég
Nah most jó nagy szemetek vagyunk ám , már megint egy újabb emberben összeromboltuk a vanília világot :(

2008. Június 07. - 12:27:14
Válasz #134
Nem elérhető

Jordan


Mohut ne hallgass senkire itt!  ;)
Ha elég erősen hiszel benne, akkor nagy is leszel tőle, meg szálkás is!
Hajrá-hajrá! Én veled vagyok!
A többiek csak irigyek, azért mondják ezt!  ))=/
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)