2024. Szeptember 23. - 17:30:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 429467 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 16. - 15:55:21
Válasz #105
Nem elérhető

vadászmester


Köszi Raymond!

Én még fiatal járőr koromban voltam bent este a kórházban a sebészeten, ott is nagyon finom nővérkék voltak. Lefektettek az asztalra, fekve beadták, utána még el is lett maszírozva a helye.

Az volt ám a jó élet!  :-)->

2008. Május 17. - 21:51:45
Válasz #106
Nem elérhető

mangela87


Egy kis segítség...  ?:-/

2008. Május 20. - 11:30:02
Válasz #107
Nem elérhető

dávidka


Hello sárcok megköt a winstrol már régebben irtam és ma beadtuk az első adagot 1 ml hány naponta kell ez nyomni?azt mondta a dealerem hogy egy héten egy 1 ml !ezt igy kell? amugy 183 cm és 72 kilo vagyok:-S ne oltdsatok le válaszoljatok előre is köszi!azt mondta a dealer hogy ez 5 hétig elég haverommmal nyomjuk neki 5 hétig és nekem is az tmondta hogy heti egy szer kell 1 ml -t :-Dez igy van?

2008. Május 20. - 11:41:53
Válasz #108
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hello sárcok megköt a winstrol már régebben irtam és ma beadtuk az első adagot 1 ml hány naponta kell ez nyomni?azt mondta a dealerem hogy egy héten egy 1 ml !ezt igy kell? amugy 183 cm és 72 kilo vagyok:-S ne oltdsatok le válaszoljatok előre is köszi!azt mondta a dealer hogy ez 5 hétig elég haverommmal nyomjuk neki 5 hétig és nekem is az tmondta hogy heti egy szer kell 1 ml -t :-Dez igy van?

Ez nem jött be, majd legközelebb! :-}

2008. Május 20. - 11:49:10
Válasz #109
Nem elérhető

hopika


Hello sárcok megköt a winstrol már régebben irtam és ma beadtuk az első adagot 1 ml hány naponta kell ez nyomni?azt mondta a dealerem hogy egy héten egy 1 ml !ezt igy kell? amugy 183 cm és 72 kilo vagyok:-S ne oltdsatok le válaszoljatok előre is köszi!azt mondta a dealer hogy ez 5 hétig elég haverommmal nyomjuk neki 5 hétig és nekem is az tmondta hogy heti egy szer kell 1 ml -t :-Dez igy van?

Bazdmeg! (elnézést a hangnemért!)

Én nem hiszem el,hogy magadba szúrsz dolgokat,úgy hogy fogalmad sincs semmiről!!!
Legalább egy kis utánaolvasást megérdemelt volna-ha már szopatod a szervezeted...
Nem értem az embereket!

Kedves DÁVIDKA:gondolom téged még nem vittek mentővel a szívklinikára...akarod?
 ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 12:13:51
Válasz #110
Nem elérhető

Jordan


-Dez igy van?
Nem.
Ne is haragudj, de te inkább ne használj semmit!
A cuccot meg tüntesd el valahogy, vagy hátha van valami madár aki megveszi.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 20. - 12:18:33
Válasz #111
Nem elérhető

tomi


Engem csak az érdekelne, hogy mennyit fizettetek érte a tudós spanoddal?  @:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Május 20. - 12:48:48
Válasz #112
Nem elérhető

hopika


117 Forint/ampulla...
 (:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 13:09:21
Válasz #113
Nem elérhető

L


Hello sárcok megköt a winstrol már régebben irtam és ma beadtuk az első adagot 1 ml hány naponta kell ez nyomni?azt mondta a dealerem hogy egy héten egy 1 ml !ezt igy kell? amugy 183 cm és 72 kilo vagyok:-S ne oltdsatok le válaszoljatok előre is köszi!azt mondta a dealer hogy ez 5 hétig elég haverommmal nyomjuk neki 5 hétig és nekem is az tmondta hogy heti egy szer kell 1 ml -t :-Dez igy van?

Minden nap tanul valami újat az ember...  :-}

Engem csak az érdekelne, hogy mennyit fizettetek érte a tudós spanoddal?  @:-)

(+)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 20. - 13:37:10
Válasz #114
Nem elérhető

madinorbi


117 Forint/ampulla...
 (:-)
De csak azé mer fönn az euró amúgy olcsóbb lenne  @-o @-o @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 14:16:46
Válasz #115
Nem elérhető

sixooshu


Dávidka, szerintem a koksz nem neked való. Valójában arra képtelen vagy, hogy egy épkézláb, értelmes mondatot leírj. Tudod, írásjelek, ragozás, ilyesmi...  Szerinted akkor arra tökéletesen kompetens vagy,hogy saját magadat injekciózd? Egy apró hiba, és már csak abban reménykedhetsz, hogy időben kiér a mentőkocsi. 

Másrészt, ha 183 centisen 72 kilóról nem tudsz naturál módon fejlődni, akkor kokszal se fogsz, mert alapjaiban rossz az, amit testépítés címszó alatt művelsz.

2008. Május 20. - 17:04:10
Válasz #116
Nem elérhető

Milo


Heti 1ml winstrol semmire sem elég
Riceman

2008. Május 21. - 15:40:51
Válasz #117
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello sárcok megköt a winstrol már régebben irtam és ma beadtuk az első adagot 1 ml hány naponta kell ez nyomni?azt mondta a dealerem hogy egy héten egy 1 ml !ezt igy kell? amugy 183 cm és 72 kilo vagyok:-S ne oltdsatok le válaszoljatok előre is köszi!azt mondta a dealer hogy ez 5 hétig elég haverommmal nyomjuk neki 5 hétig és nekem is az tmondta hogy heti egy szer kell 1 ml -t :-Dez igy van?

Bazdmeg! (elnézést a hangnemért!)

Én nem hiszem el,hogy magadba szúrsz dolgokat,úgy hogy fogalmad sincs semmiről!!!
Legalább egy kis utánaolvasást megérdemelt volna-ha már szopatod a szervezeted...
Nem értem az embereket!

Kedves DÁVIDKA:gondolom téged még nem vittek mentővel a szívklinikára...akarod?
 ˝=/ ˝=/ ˝=/
A Winstrol Depot-ot(injektálható Winstrol),2 naponta(max.3nap) kell kb alkalmazni,ilyenkor a szervezetbe,kb 50 mg adagot juttatunk.Önmagában nem egy csodaszer,androgénebb szteroidok mellé szokták használni,mert javítja a felépülő izom minőségét,de..........rontja az HDL/LDL arányát(jó koleszterin,rossz koleszterin).Ezek lipoproteinek a vérben,amiből az LDL a"rossz" rátapadhat az érfalra,szív körüli koszorúérszűkületet okozhat,növeli a szívinkfartus veszélyét,úgy,hogy magában még elegendő tömeget sem hoz,ezért írta Hopika,hogy szívatod magad,ennek fejében"nyugodtan"használd.
Üdvözlöm a Dealeredet,ismét talált egy"hozzáértőt"a személyedben.Olvass,tanulj,mielőtt belefogsz bármibe is!Pl.először a helyes étkezésről.ami nélkül a szteroidok is lófaxot érnek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 22. - 09:37:51
Válasz #118
Nem elérhető

dávidka


Hello láttam hogy irtátok hogy kis hiba és akkro örülhewtek ha kijön a mentő itt mien hibákra gondolsz?amugy meg 14 e vettük és egy ampulla amibe 20 ml van!

2008. Május 22. - 09:37:51
Válasz #119
Nem elérhető

dávidka


vagyis 2 ampulla 10 10 ml-s bocsi