2024. Szeptember 29. - 11:31:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640886 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Április 24. - 16:29:21
Válasz #1530
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 24. - 16:46:51
Válasz #1531
Nem elérhető

lue


ezt a  sex topicba  kellet  vóna ****:)))

2009. Április 25. - 06:50:19
Válasz #1532
Nem elérhető

RsLeo


xinitrc: a spirót nincs értelme száraz szteroid nélkül használni, akkor valamelyik zsírégetőt a shop-ból. a hangsúly úgyis a diétán lesz.

2009. Április 25. - 09:42:38
Válasz #1533
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Bocs az OFF-ért

Hello!

Spiropentet érdemes magában használni,illetve yohimbie-vel kombinálva,anabolika nélkül?
Nyilván egy értelmes diéta mellé gondoltam. Esetleg egy jó minőségű fehérje-izolátum szemben a anabolikával tud vmit segíteni abban, hogy az izomvesztés mértéke ne legyen olyan drasztikus?

 ?:-/
THX
Spiropentet ne kombináld yohimbe-vel,az ephedrint sem szabad,volt már,hogy 1-2 embernek annyira megdobta a szívritmusát és a vérnyomását ez a kombó,hogy mentőt kellett hívni hozzá,egy biztos az ephedrin és a yohimbe nem kedvelik egymást,szerintem spiropentel se próbáld.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 25. - 10:54:41
Válasz #1534
Nem elérhető

xinitrc


Hi,

azt hiszem Efit javasolta valamelyik topicban a yohimbie-vel való kombinálást, mert az kitolja a hatását, blokkoló szerepe révén. De lehet rosszul emlékszem.
Azért kösz a tippeket.
Bye

2009. Április 25. - 10:57:10
Válasz #1535
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi,

azt hiszem Efit javasolta valamelyik topicban a yohimbie-vel való kombinálást, mert az kitolja a hatását, blokkoló szerepe révén. De lehet rosszul emlékszem.
Azért kösz a tippeket.
Bye


yohimbine
-nel(nem yohimbe-vel!) történő együttalkalmazást, de csak azoknak, akik 3 hétnél tovább akarják a spirot használni és mint ahogy ott is le lett írva, tényleg óvatosan kell bánni ezekkel a cuccokkal főleg stackelve.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 25. - 11:07:25
Válasz #1536
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi,

azt hiszem Efit javasolta valamelyik topicban a yohimbie-vel való kombinálást, mert az kitolja a hatását, blokkoló szerepe révén. De lehet rosszul emlékszem.
Azért kösz a tippeket.
Bye


yohimbine
-nel(nem yohimbe-vel!) történő együttalkalmazást, de csak azoknak, akik 3 hétnél tovább akarják a spirot használni és mint ahogy ott is le lett írva, tényleg óvatosan kell bánni ezekkel a cuccokkal főleg stackelve.
És az ephedrine mellé is mehet,mert úgy hallottam nem mindenki tolerálja?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 25. - 11:56:37
Válasz #1537
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi,

azt hiszem Efit javasolta valamelyik topicban a yohimbie-vel való kombinálást, mert az kitolja a hatását, blokkoló szerepe révén. De lehet rosszul emlékszem.
Azért kösz a tippeket.
Bye


yohimbine
-nel(nem yohimbe-vel!) történő együttalkalmazást, de csak azoknak, akik 3 hétnél tovább akarják a spirot használni és mint ahogy ott is le lett írva, tényleg óvatosan kell bánni ezekkel a cuccokkal főleg stackelve.
És az ephedrine mellé is mehet,mert úgy hallottam nem mindenki tolerálja?



Az ephedrine-t nagyon hülye emberek miatt tiltották be elsősorban, akik marékszámra szedték, csak fogyjanak. Rengeteg ilyen ember volt/van sajnos! Az effedrine/yohimbine/stack is híres természetesen. Sok ember se az efedrint, se a yohimbine nem tolerálja.

Óvatosan kellene az adagolással bánni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 25. - 13:36:35
Válasz #1538
Nem elérhető

xinitrc


Efit: Egyáltalán nem releváns vonatkoztatásai vannak a clen-nek, hiszen: mice,horses,rats. Mégis egy jól diétázó egyén érhet el ezzel valamit magában, kombinálás nélkül?
A barátnőmnek még szüksége lenne rám,így vagy úgy.

2009. Április 25. - 14:05:47
Válasz #1539
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit: Egyáltalán nem releváns vonatkoztatásai vannak a clen-nek, hiszen: mice,horses,rats. Mégis egy jól diétázó egyén érhet el ezzel valamit magában, kombinálás nélkül?
A barátnőmnek még szüksége lenne rám,így vagy úgy.


Ha izmot akarsz, akkor felejtsd el! Ennyi röviden.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 29. - 01:41:00
Válasz #1540
Nem elérhető

Konan


Sziasztok,

jó rég nem jártam errefelé. Van mit pótolnom.

Egy olyan kérdésem volna, hogy mi a véleményetek, leolvasztáshoz mi volna a legmegfelelőbb az alábbiak közül:

 - napi 2000 mg L-carnitine
 - Clenbuterol / Spiró
 - ECA

Előre is köszi !

2009. Április 30. - 18:20:59
Válasz #1541
Nem elérhető

Milo


Hello!

Mi a véleményetek a Tamoxifen antiösztrogénről ,ér annyit mint a proviron ,nolvadex?Érdemes szedni gyno megelőzésére?
Riceman

2009. Április 30. - 18:22:42
Válasz #1542
Nem elérhető

Maszat


Hello!

Mi a véleményetek a Tamoxifen antiösztrogénről ,ér annyit mint a proviron ,nolvadex?Érdemes szedni gyno megelőzésére?

a tamoxifen és a nolvadex ugyan az.tamoxifen citrát a hatóanyag.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 30. - 19:24:15
Válasz #1543
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok,

jó rég nem jártam errefelé. Van mit pótolnom.

Egy olyan kérdésem volna, hogy mi a véleményetek, leolvasztáshoz mi volna a legmegfelelőbb az alábbiak közül:

 - napi 2000 mg L-carnitine
 - Clenbuterol / Spiró
 - ECA

Előre is köszi !
Ezek nagyon nem egy szinten lévő játékosok :D.
Az L-Carnitin az max.az ECA mellé ok ;D.
De miért csak a két "végletet" soroltad fel(azért van idézőjel,mert az ECA nem az egyik véglet,de az L-Carnitin-hoz képest igen).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 30. - 20:44:42
Válasz #1544

csery

Vendég
Sziasztok,

jó rég nem jártam errefelé. Van mit pótolnom.

Egy olyan kérdésem volna, hogy mi a véleményetek, leolvasztáshoz mi volna a legmegfelelőbb az alábbiak közül:

 - napi 2000 mg L-carnitine
 - Clenbuterol / Spiró
 - ECA

Előre is köszi !


Távolítsd el a hűtőszekrény dugóját az aljzatból, elötte nyomd meg a quick freeze gombot ha vanrajta ilyen.Vagy hajszárító. ;D