2024. Szeptember 29. - 09:31:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640871 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Április 21. - 15:18:11
Válasz #1500
Nem elérhető

SHEP


Köszi szépen!

2009. Április 21. - 19:50:05
Válasz #1501
Nem elérhető

Misi24


Egy kis segítség a hamis deca kiszűrésére (ha egyáltalán ki lehet szűrni)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2009. Április 21. - 19:50:06
Válasz #1502
Nem elérhető

Misi24


tavaly A görög deca a gyóntatópapunk rabbi ismerősének bejött.Nem voltfake, meg nem volt csöcsnövesztés.

Én meg kimondom h nekem is bevált!
A már korábban leírt hsz-ekből kitűnik...!!
De csak az újat keressétek,hologrammos címkével ellátottat!!!!!

http://img21.imageshack.us/img21/9192/dsc00419r.jpg
Én úgy tudom,hogy a hologrammosat is hamisítják :-\

2009. Április 21. - 21:01:20
Válasz #1503
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 22. - 08:09:58
Válasz #1504
Nem elérhető

Hagar


Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot,olyan eset után kutatva, h valaki a stanozololt fogyáshoz használta, de sajnos nem találtam ilyet :( Írtam a Winstrol topikba, csak sajnos moderated vagyok még, és nem látszik, ha írok valahova, ahhoz, h valaki benézzen oda, minimum 10 évnek kéne még eltelnie :D
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

2009. Április 22. - 08:28:16
Válasz #1505
Nem elérhető

Suncity


Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot,olyan eset után kutatva, h valaki a stanozololt fogyáshoz használta, de sajnos nem találtam ilyet :( Írtam a Winstrol topikba, csak sajnos moderated vagyok még, és nem látszik, ha írok valahova, ahhoz, h valaki benézzen oda, minimum 10 évnek kéne még eltelnie :D
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

azért felesleges winstolt nyomni, hogy eltünjön a pocak
az hogy, hogy nézel ki, a konyhában dől el...

2009. Április 22. - 08:35:46
Válasz #1506
Nem elérhető

Misi24


Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot,olyan eset után kutatva, h valaki a stanozololt fogyáshoz használta, de sajnos nem találtam ilyet :( Írtam a Winstrol topikba, csak sajnos moderated vagyok még, és nem látszik, ha írok valahova, ahhoz, h valaki benézzen oda, minimum 10 évnek kéne még eltelnie :D
20 éves fiúk vagyok, vízilabdázok, (heti 4 edzés) és mellette gyúrok. Szálkás vagyok, kivéve a hasamon és a derekamon. Akármennyit futok, úszok, hasizmozok nem akar lemenni a kappanháj. A konditeremben megkérdeztem pár embert, akikről tudom, h van közük az ilyen és ehhez hasonló szerekhez, azt mondták, h egy hónap alatt levinné rólam.
Utána is olvastam a neten a mellékhatásoknak (impotencia, álmatlanság, ragyák, bélműködés zavar, ...). A kérdésem az lenne, h 1 hónap alatt mennyi az esélye, h a tablettás verziótól ezek kialakulnak?
Szívnagyobbodásom is van (sportolóknál ez megszokott) . A kardiológus azt mondta, 20 év múlva térjek vissza a dologra, addig nem lesz bajom. Ez nem zavarna be?
Úgy tudom, a májra toxikus hatású. Minimális alkoholt iszom, semmi kábszer. Ezt csak azért írom le, h tudjátok, h kímélve van a májam.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha nincs rajtad sok zsír f@sza diétával 1hónap alatt simán lemegy rólad a "háj"
Szerintem winyó helyett szedjél L-karnitint vagy a shop-ba rengeteg jó termék van. ****)

2009. Április 22. - 08:42:55
Válasz #1507
Nem elérhető

RsLeo


Szia!

Semmi esélye nincs, h. 1 hónap alatt bármi mellékhatás kijöjjön, leszámítva, hogy a Doppingteszten megbuksz, mint a faszom.
Ellenben olyan, hogy fogyasztó szteroid nincs. A szteroidok a fehérje beépülését segítik elő, ennek a zsírégetésre semmi hatása nincs.
Az enyhébb szteroidokat azért használják szálkásításkor, mert az izom növelését víz megkötése, és az ösztrogén miatti zsír raktározódása nélkül érik el, így az ÖSSZKÉP jobb lesz.

Winstrolt zsírégetéshez a következőképp tudsz használni: Spiropent nevű asztmagyógyszert használsz zsírégetéshez 1 hónapig. Ez zsír-és izomvesztést okoz, de ha használsz mellé Winstrolt, akkor a zsír eltűnése mellett az izom elvesztését megúszod, sőt, még egy kis izomnövekedés is lesz.
Ha bejelented, hogy asztmás vagy, a Spiróval nem fogsz megbukni, ha szerencséd van, a versenyszezonra a winstrol is kiürül.

rs

2009. Április 22. - 09:48:47
Válasz #1508
Nem elérhető

BadBodyBoy


Idézet
Szomszéd fiának a környezetébe nem 1 olyan emberke van akik féléves kúrákat nyomnak szó nélkül 1 huzamba. tudom ez nem mérvadó de hát mégis...

Ha nem vagy versenyző nagyon gondold meg a féléves kúrákat!!
Nagyon belenyúlsz a hormonháztartásodba!!
Olyan sokáik lesznek a herék "pihenő" időszakban, h nehezen tudod majd őket felébreszteni.... ****:)))

Meg hát nem hiába szokták a kurákat 8-12 hetesre tervezni és utánna pihenni, mivel a fejlődés szempontjából jobb!!!!

2009. Április 22. - 09:49:52
Válasz #1509
Nem elérhető

skl


Egy kis segítség a hamis deca kiszűrésére (ha egyáltalán ki lehet szűrni)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Hollandrol nincs véletlen valami ilyesmi képed ?:D mert annyit olvastam meg annyit láttam már ,hogy én se tudom kinek lehet hinni :D
"nem mindegy a g betű" "nem mindegy a D nagysága " "ilyen olyan betüméret"...
Konkrétan hologrammos érdekelne :)

Üdv

2009. Április 22. - 10:12:40
Válasz #1510
Nem elérhető

Misi24


Egy kis segítség a hamis deca kiszűrésére (ha egyáltalán ki lehet szűrni)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Hollandrol nincs véletlen valami ilyesmi képed ?:D mert annyit olvastam meg annyit láttam már ,hogy én se tudom kinek lehet hinni :D
"nem mindegy a g betű" "nem mindegy a D nagysága " "ilyen olyan betüméret"...
Konkrétan hologrammos érdekelne :)

Üdv
Ezt egy fórumon találtam:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A bal oldali a "real" a középső és a jobb oldali a "fake" (személyes tapasztalatom nincs)

2009. Április 22. - 16:12:20
Válasz #1511
Nem elérhető

Hagar


Köszi, h segítetek!
A vízilabda Budapest bajnokság szint, semmi doppingellenőrzés. Amatőr bajnokság, csak azért írtam a pólót, h tudjátok, h nyomok elég kardiót. Minden augusztusban napi 3 edzésünk van heti 5ször. 3 éve idegesít a fölösleg, azóta reméltem mindig, h majd edzőtábor alatt lemegy, hát nem ment le. 2*5 km úszás, 1*5 km futás, hasizmozás, fekvőzés, gugolás ... Nem hiszem, h ilyen edzések mellett lehet sokat enni akármiből is. Csak örülök, h szerintetek a dopping nélküli a járható út, csak már meguntam, h semmi eredményt nem érek el ilyen téren.

Misi, te mit ajánlassz? :)

2009. Április 22. - 16:47:14
Válasz #1512
Nem elérhető

Sanyika86


Idézet
Szomszéd fiának a környezetébe nem 1 olyan emberke van akik féléves kúrákat nyomnak szó nélkül 1 huzamba. tudom ez nem mérvadó de hát mégis...

Ha nem vagy versenyző nagyon gondold meg a féléves kúrákat!!
Nagyon belenyúlsz a hormonháztartásodba!!
Olyan sokáik lesznek a herék "pihenő" időszakban, h nehezen tudod majd őket felébreszteni.... ****:)))

Meg hát nem hiába szokták a kurákat 8-12 hetesre tervezni és utánna pihenni, mivel a fejlődés szempontjából jobb!!!!

Hát igen azóta gondolkoztam és tényleg pihenek inkább és majd max ősszel újra, akkor úgyis nagyobb lesz az étvágyam  /7%.
fentebb olvastam viszont egy  5letet...Spiro+Stana és akkor legalább lepucolnám magam kicsit.Csak eddig nem sok jót hallatom az utóbbi időbe a szemes viniről valakinek esetleg vmi tapasztalat?

2009. Április 22. - 18:38:31
Válasz #1513
Nem elérhető

Maszat



Ellenben olyan, hogy fogyasztó szteroid nincs. A szteroidok a fehérje beépülését segítik elő, ennek a zsírégetésre semmi hatása nincs.


rs

A megemelkedett testosteron szint magas ösztrogén szint nélkül igen csak zsírégető esemény...
Az androgén szteroidok megfelelő kajálással,az ösztrogén szint alacsonyan tartásával zsírégető hatásúak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 22. - 19:10:42
Válasz #1514
Nem elérhető

skl


Köszi, h segítetek!
A vízilabda Budapest bajnokság szint, semmi doppingellenőrzés. Amatőr bajnokság, csak azért írtam a pólót, h tudjátok, h nyomok elég kardiót. Minden augusztusban napi 3 edzésünk van heti 5ször. 3 éve idegesít a fölösleg, azóta reméltem mindig, h majd edzőtábor alatt lemegy, hát nem ment le. 2*5 km úszás, 1*5 km futás, hasizmozás, fekvőzés, gugolás ... Nem hiszem, h ilyen edzések mellett lehet sokat enni akármiből is. Csak örülök, h szerintetek a dopping nélküli a járható út, csak már meguntam, h semmi eredményt nem érek el ilyen téren.

Misi, te mit ajánlassz? :)
spiropent :P és hozzá kis winny :)