2024. Szeptember 29. - 07:21:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640851 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 21. - 11:07:48
Válasz #1485
Nem elérhető

FirstLady


Még hányszor akarod ezt beírni, kedves SHEP?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 21. - 11:23:17
Válasz #1486
Nem elérhető

SHEP


Az igaz, hogy vagy 3x próbáltam beírni és elküldeni, de nálam csak az utolsónak beírtat jelenítette meg.
Te hol látod a többit? 

2009. Április 21. - 11:24:24
Válasz #1487
Nem elérhető

FirstLady


Az igaz, hogy vagy 3x próbáltam beírni és elküldeni, de nálam csak az utolsónak beírtat jelenítette meg.
Te hol látod a többit? 
ott, ahol ki kell engedni a postját a moderált felhasználókak :D
-de csak nyugi, előbb-utóbb minden postod megjelenik ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 21. - 11:39:32
Válasz #1488
Nem elérhető

Tweety


"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Április 21. - 11:40:56
Válasz #1489
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
A kémia tanárnő felfedte a fotóját!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 21. - 11:42:50
Válasz #1490
Nem elérhető

FirstLady


Akkor egy kis segítség:

Csettopic :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 21. - 11:44:08
Válasz #1491
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor egy kis segítség:

Csettopic :-!!!
De ebben a topikban több a kigyúrt pasi...  ::) ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 21. - 11:46:16
Válasz #1492
Nem elérhető

FirstLady


Akkor egy kis segítség:

Csettopic :-!!!
De ebben a topikban több a kigyúrt pasi...  ::) ;D ;D ;D
vagyinkább a kezdő szteroidozni akaró kisgyerek ****:))) ****:))) ****:)))
(na de nem offolok, mert a végén kénytelen leszek magamat is rendre utasítani :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 21. - 11:59:17
Válasz #1493
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sziasztok!

Sose értettem, h ha valaki nem segítségért jön a topicba, vagy élményt,tapasztalatot megosztani az miért köszön be!!!!
Én mielőtt regisztráltam elolvastam az összes topicot és hozzászólást a szteroid témában!
Igaz eltartott egy darabig.
De legalább onnét merítettem ötletet....
És néha jönnek olyanok, olyan kérdésekkel, amiket már 1000x megválaszoltak, csak vissza kéne olvasni!!
...áááááá
 

2009. Április 21. - 12:08:25
Válasz #1494
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!

Sose értettem, h ha valaki nem segítségért jön a topicba, vagy élményt,tapasztalatot megosztani az miért köszön be!!!!
Én mielőtt regisztráltam elolvastam az összes topicot és hozzászólást a szteroid témában!
Igaz eltartott egy darabig.
De legalább onnét merítettem ötletet....
És néha jönnek olyanok, olyan kérdésekkel, amiket már 1000x megválaszoltak, csak vissza kéne olvasni!!
...áááááá
 
Én tudom, de nem mondom meg ***))) ;D

Egyébként most a rosszfiú kapott egy csillagos ötöst  ****:))))))

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 21. - 13:42:22
Válasz #1495
Nem elérhető

doncicco


Sziasztok!

Egyszer én is szerelmes voltam egy kémiatanárnőbe.. nem is lehet olyan öreg lehet, hogy megkeresem. És milyen témában tud kegyed hatékonyan állást foglalni az impozáns beköszönés után?

2009. Április 21. - 14:17:20
Válasz #1496
Nem elérhető

Sanyika86


Pár hete irtatok pár tanácsot és szeretném megköszönni sikeresen túlléptem a stagnáláson és átlagba heti 0,7kg jön fel szép lassan.Köszönhető annak h 180g felé tornásztam a fehérjét :-){
Úgy mint említettem akkor a mellem elkezdett csomósodni így szereztem provit, nolvát nem tudtam de szerintem már nem is fog kelleni.Provibol 2x1 et nyomatok és szépen visszahúzódott már alig lehet érezni.
Viszont lenne egy ujjabb kérdésem amiért előre látom h lefogtok hurrogni de azért hátha...szóval még a 3hónapos Testolic Methebol kombóból még hátra van 40nap.És utána szeretnék még augusztusig tolni vmit.Kérdésem az lenne h mennyire károsodnak ilyenkor a receptorok egy ilyen kúra után és mennyivel csökken a hatásossága mint ha várnék 2hónapot a tisztulásra.Azért is gondoltam volna a pihi nélküli fojtatásra mivel hamost a 3hónap után nyomok egy HCG-t meg nolvát hogy helyre áljak és utána megint lenne egy 1,5hónapos pl susi okosság akkor azután megint kelleni fog HCG és mint ha vhol olvastam volna h HCGből évi 1-2mehetne max.Lehet h csak rosszul emléxem :-\
Szomszéd fiának a környezetébe nem 1 olyan emberke van akik féléves kúrákat nyomnak szó nélkül 1 huzamba. tudom ez nem mérvadó de hát mégis...
Célom az lenne h a mostani 92kilómat (170cm) feltornázni kb 102-103ig és utána szépen jöhet a diéta heti 4-5 aerob meg megsegítve spiróval h lepucolódjak. Nem vagyok annyira zsíros hálistennek egyedül a hasamnál meg az usztató gumimnál van egy kisebb adag csak sajna rátesz még egy lapáttal h a sok zabálás miatt kitágult a gyomrom eléggé pedig hasazok rendesen  :-\
Előre látom mien reakciókat fogok kapni de majd kiszűröm belőle a lényeget  :-){

2009. Április 21. - 14:17:56
Válasz #1497
Nem elérhető

Sanyika86


Hali Mindenki!

Infó kellene egy elméletileg új fajta cumóról!

METHABOL névre hallgat, tabis és azt hiszem 45 szem van egy levélben. (nem összekeverendő a "h" nélkül írandó fogyasztószerrel).

Ha valaki hallott, vagy tud róla valamit, írja máe meg.

(nem felvágás, de 9 éve edzek és 1 éve "szennyezem" csak magam, szóval  **:))))* oltás kell, hanem INFÓ)

Szomszédomnak a fia 1,5hónapja eszegeti 2x2öt (40mg) és megvan vele elégedve  :D Jobban bejött neki mint pl a dana. És a fiúcska baráti körében is sok pozitív visszajelzést kapott van pár elmebeteg aki napi 6-7ig felment és akkor már eléggé bejön a bojler fej effektus  O0

2009. Április 21. - 14:29:45
Válasz #1498
Nem elérhető

SHEP


Szomszédomnak a fia 1,5hónapja eszegeti 2x2öt (40mg) és megvan vele elégedve  :D Jobban bejött neki mint pl a dana. És a fiúcska baráti körében is sok pozitív visszajelzést kapott van pár elmebeteg aki napi 6-7ig felment és akkor már eléggé bejön a bojler fej effektus  O0
[/quote]

Arról van valami infód, hogy az milyen kiszerelésben van? szintén 45 szemes, és zöld írás a  levél hátulján?

2x2 tol belőle naponta?

2009. Április 21. - 15:07:19
Válasz #1499
Nem elérhető

Sanyika86




Arról van valami infód, hogy az milyen kiszerelésben van? szintén 45 szemes, és zöld írás a  levél hátulján?

2x2 tol belőle naponta?
[/quote]

http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02794_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02796_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02798_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Pontosan ilyen  :-){ és 45 /levél. Napi 30-40mg szerintem elég de majd más aki jobban ért hozzá az majd talán megerősít