2024. Szeptember 29. - 05:40:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640846 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Április 19. - 20:25:17
Válasz #1455
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
mostanában eléggé bennem van,h mennyire kibaszottul undorító,h az ember azt sem tudja mit szúr magába.Lehet hiába építem fel a kúrám ha a winstrolom nem tartalmaz hatóanyagot,a decámba meg testosteron van,persze valami hatás az lesz,csak így próbálja az ember megtervezni a kúráját... o--O

Jaja, és csodálkozol hogy csöcsöd nő  ;D Sztereónál az igazság, csak nehéz elfogadni  ***)))  :D

..vagy bemész a gyógyszertárba és bevásárolsz retából,andriolból,spiróbol...átugrassz szabadkára enantátért...oszt kész is van.  Łł=

2009. Április 19. - 20:32:37
Válasz #1456
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
mostanában eléggé bennem van,h mennyire kibaszottul undorító,h az ember azt sem tudja mit szúr magába.Lehet hiába építem fel a kúrám ha a winstrolom nem tartalmaz hatóanyagot,a decámba meg testosteron van,persze valami hatás az lesz,csak így próbálja az ember megtervezni a kúráját... o--O

Jaja, és csodálkozol hogy csöcsöd nő  ;D Sztereónál az igazság, csak nehéz elfogadni  ***)))  :D

Látom ahogy forognak mindenkinél az agytekervények....visszaidézi magában mi is volt,honnan is vette. Elmond magában két "kurva élet"-et,és próbál megbékélni a sorsával.

Na ezért mondom én mennyivel egyszerűbb,járhatóbb és olcsóbb lenne a naturál készülés.  ****:))))))
PCT...T-Bomb forever!!!!  @:-)

2009. Április 19. - 20:42:39
Válasz #1457
Nem elérhető

God Vazzeg


mostanában eléggé bennem van,h mennyire kibaszottul undorító,h az ember azt sem tudja mit szúr magába.Lehet hiába építem fel a kúrám ha a winstrolom nem tartalmaz hatóanyagot,a decámba meg testosteron van,persze valami hatás az lesz,csak így próbálja az ember megtervezni a kúráját... o--O

Jaja, és csodálkozol hogy csöcsöd nő  ;D Sztereónál az igazság, csak nehéz elfogadni  ***)))  :D

Látom ahogy forognak mindenkinél az agytekervények....visszaidézi magában mi is volt,honnan is vette. Elmond magában két "kurva élet"-et,és próbál megbékélni a sorsával.

Na ezért mondom én mennyivel egyszerűbb,járhatóbb és olcsóbb lenne a naturál készülés.  ****:))))))
PCT...T-Bomb forever!!!!  @:-)

Látod, fikázzátok a jó öreg omnát, de az legalább biztos nyerő, nem nagyon van belőle fake  :-p Mondjuk ha akar(nék)ok mellé dekát, az már neccesebb lenne  ;D

2009. Április 19. - 20:43:54
Válasz #1458
Nem elérhető

George


Ez kb "pánikkeltésre" jó. ****:)))))) Amúgy faszság az egész ****:))) Ugyanúgy mint a naturál-nem naturál vita, tényleg sok embernél a naturál kérdés tág fogalom, illetve egy-két legális tápkiegtől ugyanolyan pozitívat pisilsz ;) ;D

2009. Április 19. - 20:44:29
Válasz #1459
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez kb "pánikkeltésre" jó. ****:)))))) Amúgy faszság az egész ****:))) Ugyanúgy mint a naturál-nem naturál vita, tényleg sok embernék a naturál kérdés tág fogalom, illetve egy-két legális tápkiegtől ugyanolyan pozitívat pisilsz ;) ;D

Így van!

2009. Április 19. - 20:44:38
Válasz #1460
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez kb "pánikkeltésre" jó. ****:)))))) Amúgy faszság az egész ****:))) Ugyanúgy mint a naturál-nem naturál vita, tényleg sok embernék a naturál kérdés tág fogalom, illetve egy-két legális tápkiegtől ugyanolyan pozitívat pisilsz ;) ;D

Ebben is nagy igazság volt  :-){

2009. Április 19. - 20:46:13
Válasz #1461
Nem elérhető

George


Ez kb "pánikkeltésre" jó. ****:)))))) Amúgy faszság az egész ****:))) Ugyanúgy mint a naturál-nem naturál vita, tényleg sok embernék a naturál kérdés tág fogalom, illetve egy-két legális tápkiegtől ugyanolyan pozitívat pisilsz ;) ;D

Így van!
"Tudod Zsolti, nem megy semmi, ez így tiszta ahogy van.....csak egy kis ena, de az nem számít, nekem az már kell..." ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Április 19. - 20:47:11
Válasz #1462
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez kb "pánikkeltésre" jó. ****:)))))) Amúgy faszság az egész ****:))) Ugyanúgy mint a naturál-nem naturál vita, tényleg sok embernék a naturál kérdés tág fogalom, illetve egy-két legális tápkiegtől ugyanolyan pozitívat pisilsz ;) ;D

Így van!
"Tudod Zsolti, nem megy semmi, ez így tiszta ahogy van.....csak egy kis ena, de az nem számít, nekem az már kell..." ****:))) ****:))) ****:)))

...csak az íze miatt.  !+"% Łł=

2009. Április 19. - 20:55:41
Válasz #1463
Nem elérhető

skl


háááát igen... a dekát nagyon szeretik hamisítani :-[

2009. Április 19. - 21:01:05
Válasz #1464
Nem elérhető

Maszat


mostanában eléggé bennem van,h mennyire kibaszottul undorító,h az ember azt sem tudja mit szúr magába.Lehet hiába építem fel a kúrám ha a winstrolom nem tartalmaz hatóanyagot,a decámba meg testosteron van,persze valami hatás az lesz,csak így próbálja az ember megtervezni a kúráját... o--O

 Sztereónál az igazság, csak nehéz elfogadni  ***)))  :D

ez így igaz,de komolyan.
de persze magamba összeraktam már a kövi kúrát !+"%

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 19. - 21:05:10
Válasz #1465
Nem elérhető

Gabe


de persze magamba összeraktam már a kövi kúrát !+"%
Ebben én biztos voltam!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 21:08:30
Válasz #1466
Nem elérhető

Maszat


de persze magamba összeraktam már a kövi kúrát !+"%
Ebben én biztos voltam!  ;D

a háttérben 1 gyerekkori szerelem áll,amit a volt kémia tanárom iránt tápláltam középiskolai tanulmányom alatt ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 19. - 21:45:38
Válasz #1467
Nem elérhető

Tweety


Hellohelló! !+"%
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Április 19. - 21:46:30
Válasz #1468
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hellohelló! !+"%
Na, megjött a kémia tanárnő...

 :-}



 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 19. - 21:50:36
Válasz #1469
Nem elérhető

Gabe


Hellohelló! !+"%
Na, megjött a kémia tanárnő...

 :-}



 ****:)))
****:)))
stílusosan a koksztopikban kezd!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"