2024. Szeptember 28. - 23:38:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640755 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Április 01. - 13:41:15
Válasz #1350
Nem elérhető

RsLeo


BBB: az általam megtapogatott propin az ellenörző szám a hírek sz. stimmel.
Egy lekaparható felület alatt van a dobozon.
Én inkább azt tartom valószínünek, hogy maga a gyógyszergyár se létezik, csak egy ilyen sufni labornak csináltak egy ügyes honlapot, és ki tudja mit töltögetnek az üvegbe.

Viszont elvileg utána lehet nézni, hogy van-e ilyen bejegyzett gyógyszergyár...
Haveromnak megmaradt egy üveg. Nagyon nagy barom vagyok, ha életemben először és egyszer eljátszom a kisérleti nyúl szerepét? :D
Propinál elvileg 2 hét alatt rá lehet jönni, ha szar. Vagy tévedek?

2009. Április 01. - 16:21:38
Válasz #1351
Nem elérhető

RsLeo


Deddy: most látom, hogy neked meg nem válaszoltunk, de mivel a letolást már megkaptad, megérdemelsz egy választ. :)

Nos, a Stanol és a Winyó ugyanaz az anyag, csak más márkanéven.
Ergo, ha 1 hónap múlva elkezdesz egy Deca-Vinyó kúrát, a Vinyóra teljesen érzéketlen leszel.
1 hónap múlva tudsz csinálni egy Deca-Tesztó kúrát, ha addig visszaállítod a hormonháztartásodat.
A stanol annyira nem vész, hogy HCG-t kelljen utána szúrni (meg akkor a fasznak szedtél tablettás stanolt), de én egy pár levél Clomidot meg egy doboz AX PCT-t bedobálnék azért.
Ha ugyanazt az anyagot akarod használni, fél évet érdemes várni a  2 kúra között, hogy érjen is valamit.
Ha olyan sporthoz kell, ahol gáz a vízvisszatartás, akkor Deca-Primo+ valami androgén.


2009. Április 02. - 06:57:28
Válasz #1352
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Teleírom mostanában a topicot, elnézést érte. :)
Sajnos elég sok ismerősöm kér tanácsot ebben a témában és nem szeretnék hülyeséget mondani, hiszen a kémia órák anyaga, és az orvosi dogmái nem feltétlenül felelnek meg a gyakorlati tapasztalatnak...

Egyik barátom színházban dolgozik, de komolyabban érdekli a testépítés, és saját belátása sz. eljutott olyan szintre, h. belevágjon egy kúrába.
Elkezdett heti 400mg Decat tolni magában. Amikor mondtam neki, h. azonnal hagyja abba, azt válaszolta, h. a fürjtojás méretű pattanások elkerülése érdekében (elég szarul mutatnak a színpadon) kezdte ezt.

Nagyjából azt válaszoltam, hogy a progeszteron megcsinálja ugyanazt pepitában. Ez így helytálló? Azért kérdezem tőletek, mert korábban már utaltatok ilyesmire, de aztán bővebben nem fejtettétek ki. De egybeesik azzal, amit én gondolok.

Ehhez kapcsolódóan a másik kérdésem (a lehető legostobább, amit fel lehet tenni) kezdő kúrának heti 200 mg. tesztót (mondjuk a fenti szempontok alapján propit) lehet tolni úgy, hogy a bőr félig színpadképes állapotban maradjon? Fina esetleg?

Köszönöm! RS

2009. Április 02. - 11:13:49
Válasz #1353
Nem elérhető

espada10


Sziasztok! 4 éve edzek és most határoztam el h csinálok egy szteroid kúrát. Testosteron enanthate (10 ampulla) + 200 szem anabol tablets
8 hetesre tervezném a kúrát, úgy hogy az első héten kezdenem az anabollal és után 5 naponként egy ampulla enanthate.
A kajám rendben lesz, minden ennek rendeltem alá. Azt szeretném kérdezni, hogy ez nem egy brutál mennyiség, de mégis egy ilyen kúra után mivel érdemes levezetni.

A másik kérdésem, hogy melyik a jobb választás az előbb leírtak vagy deca+anabol?

2009. Április 02. - 11:19:19
Válasz #1354
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok! 4 éve edzek és most határoztam el h csinálok egy szteroid kúrát. Testosteron enanthate (10 ampulla) + 200 szem anabol tablets
8 hetesre tervezném a kúrát, úgy hogy az első héten kezdenem az anabollal és után 5 naponként egy ampulla enanthate.
A kajám rendben lesz, minden ennek rendeltem alá. Azt szeretném kérdezni, hogy ez nem egy brutál mennyiség, de mégis egy ilyen kúra után mivel érdemes levezetni.

A másik kérdésem, hogy melyik a jobb választás az előbb leírtak vagy deca+anabol?
Olvasd a topic-okat,párszor(kb.2341235164724613-szor)már esett szó a levezetésről,egyébként az első verzió jobb volt,csak a Nolvadexet felejtetted el odaírni,kúra közben jól jöhet,mert mind a két cucc aromatizál.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 02. - 14:05:13
Válasz #1355
Nem elérhető

RsLeo


Fokozatosság, ember, fokozatosság.
Ez azért nem egy gyenge kúra. Lassan járj, tovább érsz! Ha ezt elsőre ellövöd, utána tök érzéketlen leszel mindenre.
Másrészt, nem látok anti-ösztrogént. Ha nem tudsz mindent az alapokról, egy ilyen kúrával tönkre is vágod magad.

Egyébként az oldszkúúl keleti "iskola" a Meta-Reta(+ ma már vinyó)-Tesztó.
Ez így 3 kúra, annyi anyagból amit felsoroltál legalább másfél évig lehet faszán fejlődni.

200 szem meta magában is jó kúra elsőnek. Ha ebben a szakaszban mellette ellövöd a tesztót, elég hamar az anapolonnál fogsz "kikötni". Nem tudom, minek telítik sokan tele a receptoraikat minden szarral, amikor töredék akkora mennyiségtől is ugyanannyit fejlődnének... 

Res

2009. Április 02. - 22:07:36
Válasz #1356
Nem elérhető

jepi


Asia pharma propionátja miért lenne hamis?a propi olcsó cucc.Mért hamisítanák?

2009. Április 03. - 06:25:23
Válasz #1357
Nem elérhető

RsLeo


jepi: a naposim is olcsó cucc...

2009. Április 03. - 11:10:06
Válasz #1358
Nem elérhető

BadBodyBoy


Asia pharma propionátja miért lenne hamis?a propi olcsó cucc.Mért hamisítanák?

Atya ég Jepi....
A mai világban mindent hamisítanak már!Mindegy h olcsóbb, és kevesebb a haszon rajta, de mivel keresett ezért megéri hamisítani..
Példának szánom a sustát!Vagy lehetne az olcsó thai anabol,  ami tényleg olcsó...:-D
Annyira keresett h úton-útfélen találkozni hamissal!Minden díler tud belőle eladni, mert mindig van a piacon.....fura nem??
Inkább forever omna... ****:)))

De semmire ne mond h nem hamisítják,mindent megéri hamisítani.

2009. Április 04. - 09:55:29
Válasz #1359
Nem elérhető

Deddy


RsLeo: Köszi, hogy legalább TE válaszolsz  !!!  :-)o-:
Naszóval. Azért kezdtem stanollal, mert ez az első kox amit próbálok.
Szószerint próbálok, mert kicsit tartottam tőle, hogy kiömlök pattanásilag  :angry:
De szerencsére nem így lett, és meglepődtem, mert 2hónap alatt kb 5kila színhúst hozott  @-o
A következő kúrán akkor kilőve a winstrol... Valami ütősebb cucc kéne :)
Ezekre jutottam:

01. Susta - Propi
Vasárnap-susta szerda-propi szigorúan 2hónapig :)

02. Susta - Deca
Ugyanaz csak propi helyett deca

03. Deca - Propi

Ezalá már gondolom kell Antiösztrogén, arra gondoltam hogy Zita  ***))) csak épp nem tudom mennyit kell...
Would you be so kind as to write it to me?  O0
Utána pedig HCG...
Hallottam valami olyansmit, hogy uccsó 2 héten csökkenteni kell az anyagot (a szteroidot)
Eztet se tudom, hogy csináljam meg okosan.  --)
Ha segíííítenél, örülnék neki :) ---> If you helped me, I would be glad :) (II. Conditional)
Köszi szépen előre is RsLeo  :-)(-:



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 04. - 09:55:29
Válasz #1360
Nem elérhető

jepi


Nézd!Ha érzel valamit,márpedig a srác hirtelen tesztoszteronszintemelkedésről számolt be,az a legolcsóbban propival érhető el.

2009. Április 04. - 13:53:42
Válasz #1361
Nem elérhető

RsLeo


Deddy: nem írtad oda a mennyiségeket, tehát önhatalmúlag 1-1 ampullából fogok kiindulni.

Susta-Propi.: Na, ez butaság.  A Susta egy kevert tesztoszteron, ami önmagában tartalmaz propit. Másrészt a propit nem hetente egyszer, hanem 2naponta kell injekciózni.

Susta-Deca: ez egy nagyon népszerű kúra. 1 Sustát összeszívsz 1 Decával és hetente 1x kell szúrni.

Deca-Propi: Ennek akkor van értelme, ha aggódsz a vízvisszatartás miatt. A Propi kevesebb vizet tart vissza, mint a Susta. Másrészt viszont itt is érvényes, hogy a Propit 2naponta kell injekciózni, (50mg-t) tehát 8 hét alatt a Decával együtt vagy 40 injekció.

Antiösztrogén: Egyéni érzékenységtől függ. Veszel egy csomót, és ha kezd érzékeny lenni a csöcsöd, azonnal elkezded szedni.

Az utolsó 2 héten se kell csökkenteni az anyagot, az utolsó injekció után 2-3 héttel kell elkezdeni szúrni a HCG-t. 3x5000-t 5naponként.
A HCG után, közben még kell Clomid/Nolva 4 hétig.


Ellenben ez tényleg nagyon veszélyes dolog, már az injekció beadása önmagában is.
Te úgy szeretnél Sustát szúrni, hogy nem tudod, mi a Susta, és úgy szeretnél Propit használni, hogy fogalmad sincs, hogy a különböző tesztoszteron-észterek miben különböznek egymástól. A saját érdekedben kérlek, hogy nézz utána  a dolgoknak, mert ha pl. az injekció szakszerű beadásával kapcsolatban is ennyire vagy képben, akkor a kúra megkezdése elött azért írj végrendeletet, a megmaradó ampullákat pedig hagyd rám. :D

ReS



2009. Április 04. - 21:01:58
Válasz #1362
Nem elérhető

Deddy


RsLeo: :-<

Az injekciót majd anyu elintézi (ápolónő)  8-}
De most ezt nem értem:
Az miért rossz koncepció, hogy 1amp. susta vasárnap, és egy propi szerdán???
Az olyan, mintha vasárnap és szerdán lenne propi, csak vasárnap még a sustában lévő többi cucc is megy??? :violinplay3:

Amúgy meg nem is biztos, hogy fogok koxolni, csak azért érdeklődöm, hogy ha netán muszáj lenne (teszemazt szarrávernek a kissebség tagjai) akkor ne vaktába csináljam, érted  :laugh:



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 04. - 21:03:26
Válasz #1363
Nem elérhető

Cressler


RsLeo: :-<

Az injekciót majd anyu elintézi (ápolónő)  8-}
De most ezt nem értem:
Az miért rossz koncepció, hogy 1amp. susta vasárnap, és egy propi szerdán???
Az olyan, mintha vasárnap és szerdán lenne propi, csak vasárnap még a sustában lévő többi cucc is megy??? :violinplay3:

Amúgy meg nem is biztos, hogy fogok koxolni, csak azért érdeklődöm, hogy ha netán muszáj lenne (teszemazt szarrávernek a kissebség tagjai) akkor ne vaktába csináljam, érted  :laugh:

Hehe és ha koxolsz akkor majd nem vernek szarrá?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 21:22:51
Válasz #1364
Nem elérhető

George


RsLeo: :-<

Az injekciót majd anyu elintézi (ápolónő)  8-}
De most ezt nem értem:
Az miért rossz koncepció, hogy 1amp. susta vasárnap, és egy propi szerdán???
Az olyan, mintha vasárnap és szerdán lenne propi, csak vasárnap még a sustában lévő többi cucc is megy??? :violinplay3:

Amúgy meg nem is biztos, hogy fogok koxolni, csak azért érdeklődöm, hogy ha netán muszáj lenne (teszemazt szarrávernek a kissebség tagjai) akkor ne vaktába csináljam, érted  :laugh:

Deddy olvass el mindent ami anatómiával, biológiával, gyógyszerek hatástanával kapcsolatos. Anyukád nem biztos, hogy vágni fog mindent, főleg, hogy az ápolók hozzáállása az injekció beadásához az, hogy ha vér jön vissza, akkor beljebb kell csak tolni a tűt! :-O :-O :-O
Itt senki nem fog teljeskörű felvilágosítást adni, neked leginkább az kellene, de egy kis önszorgalommal már sokkal előrébb vagy ;)