2024. Szeptember 28. - 21:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640713 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Március 21. - 22:29:43
Válasz #1335
Nem elérhető

Deddy


Valaki segítene nékem?

Rendeltem 200szem zöld Stanolt. Ez volt az első kúrám, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyi időnek kell eltelni a következő kúráig (ami feltehetőleg Deca-Winstrol kúra lesz) hogy a hormonháztartás hellyel-közzel rendbe jöjjön?
Előre is köszi a válaszot  :-)o-:



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Március 28. - 15:06:21
Válasz #1336
Nem elérhető

naturalman


1 hónap a min..  ****)

2009. Március 28. - 16:11:51
Válasz #1337
Nem elérhető

Deddy


Köszönet  :-){



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Március 31. - 21:11:03
Válasz #1338
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy a bővebb bemutatkozást -rendkívül illetlen módon- holnapra halasszam, de szűkségem lenne egy viszonylag gyors válaszra!

A teremben, ahova járok, megjelentek a "jónevű" Asia Pharma cég termékei.
Kicsit utána néztem, ezzel van tele az összes internetes csomagküldő, 10 ml-es, üveeges szteroidokat gyártanak, elég magas hatóanyag tartalommal. Papíron.
Mit gondoltok, vajon tényleg létezik a "cég", vagy csak egy ügyes csomagküldő gyártott egy honlapot a kamu termékeihez és kezdenek felénk is elterjedni?
Egy barátom (és tényleg :D) kipróbálta az általuk gyártott Propit, és neki működött. Nem tudom, hogy a dobozra írt mennyiségben tartalmazta- e, de a hatás tényleg olyan volt, mint ha gyorsan felszabaduló tesztoszteron lett volna az üvegben, és állítólag fájt is. :D
A csomagolás egyébként jónak tűnik, a gumi felett letörhető tetővel és használati utasítással. Még valami weboldalra pötyöghető ellenörző szám is van a dobozon.

Nyugodtan basszatok le, ha az évezred átveréséről érdeklődök, de azért keltette  fel a figyelmemet, mert láttam működésben.
Érdekelne a véleményetek!

Előre is köszönöm! ReS

2009. Március 31. - 22:00:52
Válasz #1339
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy a bővebb bemutatkozást -rendkívül illetlen módon- holnapra halasszam, de szűkségem lenne egy viszonylag gyors válaszra!

A teremben, ahova járok, megjelentek a "jónevű" Asia Pharma cég termékei.
Kicsit utána néztem, ezzel van tele az összes internetes csomagküldő, 10 ml-es, üveeges szteroidokat gyártanak, elég magas hatóanyag tartalommal. Papíron.
Mit gondoltok, vajon tényleg létezik a "cég", vagy csak egy ügyes csomagküldő gyártott egy honlapot a kamu termékeihez és kezdenek felénk is elterjedni?
Egy barátom (és tényleg :D) kipróbálta az általuk gyártott Propit, és neki működött. Nem tudom, hogy a dobozra írt mennyiségben tartalmazta- e, de a hatás tényleg olyan volt, mint ha gyorsan felszabaduló tesztoszteron lett volna az üvegben, és állítólag fájt is. :D
A csomagolás egyébként jónak tűnik, a gumi felett letörhető tetővel és használati utasítással. Még valami weboldalra pötyöghető ellenörző szám is van a dobozon.

Nyugodtan basszatok le, ha az évezred átveréséről érdeklődök, de azért keltette  fel a figyelmemet, mert láttam működésben.
Érdekelne a véleményetek!

Előre is köszönöm! ReS

szerintem csak felejtsd el...online jól néz ki egyébként  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 22:32:34
Válasz #1340
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Valaki segítene nékem?

Rendeltem 200szem zöld Stanolt. Ez volt az első kúrám, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyi időnek kell eltelni a következő kúráig (ami feltehetőleg Deca-Winstrol kúra lesz) hogy a hormonháztartás hellyel-közzel rendbe jöjjön?
Előre is köszi a válaszot  :-)o-:

Mielőtt a következő kúrád elkezdenéd, olvass többet és tanulj a dolgokról, ha már nyomod a cuccot. Deca mellé tegyél tesztoszteront, ne winstrolt stb...! Tanulj az utókúráról is többet...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 23:19:10
Válasz #1341
Nem elérhető

RsLeo


Deca-Winstrol miért nem jó? Nekem működött, és nem hozta a tipikus deca mellékhatásokat.
Akinek más sporthoz (nem testépítéshez) kell, elég szarul járhat 10 kiló vízzel...

2009. Április 01. - 04:50:14
Válasz #1342
Nem elérhető

BadBodyBoy


Fura ez az Asia Pharma cég.
Minden termékük csomagolása ua. és minden termékük ami injekció uo. ampullában van!
Igaz az oldalon tényleg található egy sorozatszám ellenőrző......Akinek van ampullája próbálja ki a számot leellenőrizni, kiváncsi vagyok rá!!
Modjuk, mostanában csak úgy nőnek a földből ki Thaiföldön a szteroidra szakosodott "vegyiüzemek" !!!Meg kell csak nézni hány féle terméket árulnak online shoppokban!!!Szerintem fele kamu!

http://www.asiapharma.com/index.php

A Deca-Winstrol kombót nem tudom miért ellenzed Efit....
Sok helyen, és könyvben olvastam már a kombinációról..
Ott is az áll, h nem tömegeléskor, hanem száraz, minőségi izomzathoz jó a páros, de kell hozzá valami androgén, pl:Proviron!!!+a szokásos levezetés(HCG,nolva vagy clomid)

2009. Április 01. - 05:05:37
Válasz #1343
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Deca-Winstrol miért nem jó? Nekem működött, és nem hozta a tipikus deca mellékhatásokat.
Akinek más sporthoz (nem testépítéshez) kell, elég szarul járhat 10 kiló vízzel...

A deca-winstrol is egy megszokott stack és rengetegen használják problémák nélkül, és nagyon hosszű lenne belemenni, miért jó és miért nem. Kinek, mi a célja, ez is igaz. Ráadásul nem mindegy, hogy egy kezdő használja vagy egy tapasztaltabb ember. Gondoltam azért nem árt szólni, nehogy 8 ét múlva megkapjuk a srácot, mint a másik kollégát itt  :D :
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=749.0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 01. - 08:20:47
Válasz #1344
Nem elérhető

madinorbi


Idézném az egyik 16 évest a teremből, tegnap este, Norbi olyan furcsán érzem magam mindig szédülök, fáj a fejem, 220/150 a vérnyomásom, reggelente vérzik az orrom, a t.keim összementek és nem kívánom a barátnőmet.
Mi lehet a baj ???
Szerintetek  !+"% ****:)))))) :-)!
 :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 01. - 08:51:48
Válasz #1345
Nem elérhető

sterol


A winstrol topikba tettem be két képet egy nálunk futó termékről, megnézné valaki? Sajnos a rendszer nem jelölte meg új hsz-ként...

2009. Április 01. - 08:52:11
Válasz #1346
Nem elérhető

FirstLady


A winstrol topikba tettem be két képet egy nálunk futó termékről, megnézné valaki? Sajnos a rendszer nem jelölte meg új hsz-ként...
Izgulsz, mi? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 11:02:11
Válasz #1347
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A winstrol topikba tettem be két képet egy nálunk futó termékről, megnézné valaki? Sajnos a rendszer nem jelölte meg új hsz-ként...

ilyesmikről megbizható infót, soha nem fogsz kapni fórumon! Az ilyen cuccok 90%-a semmit sem ér!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 01. - 11:16:15
Válasz #1348
Nem elérhető

Joel


Ez igy igaz Efitmaster! /:-)
Sajnos!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Április 01. - 12:29:25
Válasz #1349
Nem elérhető

BadBodyBoy


Amit STEROl  fórumozó belinkelt képeket a winstrol topicban olyan pont 4 hete volt nálam.
Sajnos nem sok jót mondhatok róla!
Eredmény 2 embernél is nullla, bár mit is vár eredményt az ember 200-300 szemes eléggé májtoxikus kúrától...?
Én megítélésem szerint 90%-ban hamis!
Akkora mennyiségben találkozom stancival a piacon és ráadásul a thaiföldiekkel, h képtelenség olyan messziről ekkora mennyiséget becsempészni, és kétlem h meg is érné a kockázatot, mivel árban nem is olyan vészesek!!
Ja és ezek a cuccok is olyanok mint a legtöbb szemes pl:anabol, hogy mindig van a dílernél és már másnapra hoz neked.......fura

Legyetek gyanakvóak a thai cuccokkal szemben!Nem azt mondom h mind hamis, de sok csak pénzkidobás.
És ki tudja h ha hamis akkor miből is áll pl: a rózsaszín anabol.....(szemcsésített barbie babából.... ***)))))