2024. Június 30. - 21:52:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625156 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 17. - 23:00:11
Válasz #1260
Nem elérhető

Gabe


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 07:18:27
Válasz #1261
Nem elérhető

God Vazzeg


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O

Te is ismered őket nem?  8)

2009. Március 18. - 07:31:38
Válasz #1262
Nem elérhető

Gabe


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O
Te is ismered őket nem?  8)
Ja, deee, csak gondoltam feldobom a népszerűséged!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 07:38:18
Válasz #1263
Nem elérhető

God Vazzeg


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O
Te is ismered őket nem?  8)
Ja, deee, csak gondoltam feldobom a népszerűséged!  ;D

Köszi, de rólam mindenki tudja, hogy velük haverkodok  ***  ;D

2009. Március 18. - 11:14:09
Válasz #1264
Nem elérhető

Geronimo



... Amerikában sok testépítő ketamint is rendszeresen használ. Ketamint és nubaint kevernek, továbbá anabolikus szteroidokat, exctasy-t és kokaint is használnak, néha pedig mindent összekombinálnak és úgy versenyeznek akár...
[/quote]

ketamin mire használ ????...? vízvisszatartás vagy csak hallucinálni szeretnének az áhított méretekről ****:)))

2009. Március 18. - 11:15:36
Válasz #1265
Nem elérhető

George


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O
Martinez nem koxol, full naturál, nem tudtátok?!  ***)))) Mindjárt kikaptok Ladytől ;D

2009. Március 18. - 11:17:52
Válasz #1266
Nem elérhető

FirstLady


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D
Ismered Cutler-t, meg Martinez-t? :-O
Martinez nem koxol, full naturál, nem tudtátok?!  ***)))) Mindjárt kikaptok Ladytől ;D
Az biztos! ;D Múltkor is megmondtam, hogy pont influenzás volt szegényke ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 18. - 13:30:03
Válasz #1267
Nem elérhető

Sanyika86


Sziasztok eddig csak aktív olvasója voltam a fórumnak de most lenne 1kérdésem mivel tanácstalan vagyok. Beszereztem 30 Testolicot megvagy 310 Methabolt, kúrámat 3hónapra terveztem 2naponta 1 testolic meg napi 20mg Methaból.Kaját összeírtam kiszámoltattam napi 400g csirke 300g rizs reggelre 100g zabpehely edzés után meg 100g Jumbo,pihinapokon pufi rizs.Mindez 170cm hez és 80kihoz. Persze mellég a vitaminok dögivel szal ezekkel nincsen gond.Szóval 2hete elkezdtem és szépen dokumentáltam minden változást 82ről felmentem 86-87re az első héten, vizesedni 1általán nem vizesedtem max sajna cska a fejem de hát ez ezzel jár. Bár akkor nem tudom h mi lehet a hirtelen ugrásnak az oka. Viszont azóta stagnálok és van amikor 85-86között ugrálok. Pihenés megvan alapgyakorlatok meg vannak. Szóval szerintetek ez normális ez a hirtelen súly gyarapodás és most a stagnálás és én vagyok türelmetlen vagy vmi?Gondoltam arra h megemelem 30 majd 40mg ra a Methabolt de nem tudom h jó 5let lenne e. Arra is gondoltam h kaját kéne emelni és újra számolni csak sajna így is örülök ha le tom gyűrni ezt a mennyiséget. /7% Próbálom variálni a krumplit meg a rizst h hátha az vmit lendít de eddig nem jártam sikerrel.
Meg még 1 kérdés sajna provit nem vettem mivel a 1,5hónapos sustát is kihúztam nélküle egy kis csomóval ami gyorsan fel is szívódott utána. Na most ha megint elkezdek ösztrogént termelni akkor már késő elkezdeni a provit?
Hogy ne csak kérdezzek, Testolicot először próbálom de eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Nem vizesített és én úgy érzem bár lehet h tévedek még a hasamról is tűnt el zsír bár lehet nem ettől. Libidot kegyetlenül megdobta szal ha nincs barátnő akkor inkább felejtsétek el :D Eddig a vérnyomásomat se emelte. Csak egyedül a gyomrom van kitágulva a sok kajától :/ De mindenkinek csak ajánlani tudom. Előre is köszönöm a válaszokat és. Örök hála ennek a fórumnak  :-):-)::

2009. Március 18. - 13:50:58
Válasz #1268
Nem elérhető

Jordan


Kaját összeírtam kiszámoltattam napi 400g csirke 300g rizs

Remelem ez inkabb azt jelenti hogy 400g feherje csirkebol, es 300g szenhidrat rizsbol, raadasul az emlitett termekkel sem leszel maradektalanul nepszeru itt. De majd meglatod  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Március 18. - 14:07:03
Válasz #1269

Torony

Vendég
400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

2009. Március 18. - 14:41:23
Válasz #1270
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

És az kevés???  ????...   ;D

2009. Március 18. - 14:45:53
Válasz #1271
Nem elérhető

Suncity


400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

talán az életben maradáshoz elég ;D

"Gondoltam arra h megemelem 30 majd 40mg ra a Methabolt de nem tudom h jó 5let lenne e. Arra is gondoltam h kaját kéne emelni és újra számolni csak sajna így is örülök ha le tom gyűrni ezt a mennyiséget. eat Próbálom variálni a krumplit meg a rizst h hátha az vmit lendít de eddig nem jártam sikerrel."

ebből a mennyiségből oldod meg a napi tápanyag bevitelt?  !+"%
 és ezt is alig bírod letolni?
 itt alapvető bajok vannak !+"%

2009. Március 18. - 14:48:27
Válasz #1272
Nem elérhető

lue


ez igen: en   deca  susta  kombora  eszek  200.250  gr  fehérjét..  nah akko  számold  ki ;D ;D

2009. Március 18. - 14:57:42
Válasz #1273
Nem elérhető

Sanyika86


400 g csirke meg 100 g dzsámbó összesen 105 gramm fehérje 80 kilóhoz. van még kérdésed azzal kapcsolatban, hogy miért nem fejlődsz?

Uh hát igen sejtettem h a dzsámbi nem lesz nyerő bocsi elfelejtettem.
sajna örülök h ha ezt hosszabb távon tudom finanszírozni igy munka nélkül így énis tudom h jobb lenne 1kió csirke naponta de sajna jelenleg csak enyit tudok finanszirozni.Szóval 80kg hoz mérten kell nekem 160g fehérje meg 400g ch
400g csirkébe van 100g naggyából fehérje
300g rizsbe meg 230g ch meg 25g fehérje (nem szeretem ezt a száraz matekot de azért folytatom)
100g zabba meg 65g ch és 15g fehérje

na most ezt eddig összeadva: fehérje: 140g    ch: 300g
edzés napokon még rájön erre 70g ch meg 25g fehérje, pihinapokon meg egy zacsi pufirizs.És azt meg kétlem h azon a 10-20gon múlna h stagnálok vagy sem.
Tudom h lehetne jobbis meg jobb lenne a kiló csirke meg társai de sajnos a pénztálcám meg a gyomromnak most perpill ez a határ. De majd most ígérem délután neki ülök és újra kiszámolgatom most már a 85kilóhoz mérten és holnaptól a szerint főzőcskézek.

2009. Március 18. - 15:00:50
Válasz #1274
Nem elérhető

FirstLady


A rizsben és a zabban lévő fehérjét én nem számolnám a fehérjéhez... És én a csirkét is csak 20% fehérjének számolom... (biztos, ami biztos alapon...) 100 g jámbóban is kb. 23 g lehet a fehérje... szóval akárhogy is számolok csaknem jön ki az a 140g fehérje....
De simán lehet, hogy én rontottam el valamit  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady