2024. Július 04. - 21:44:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625346 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Február 20. - 20:29:51
Válasz #1200
Nem elérhető

FirstLady


Front van?
A személyeskedős vitákat priviben intézzétek légyszi'!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 20. - 20:35:35
Válasz #1201
Nem elérhető

hrcak


Nincs front, csak szerintem az a hangnem nem megengedhető egy normális megnyílvánulásra adott reakcióként. Talán legalább egymást tisztelhetnénk mint embert valamennyire. Ha valaki nem agyas vagy mondjuk nem elég művelt, vagy éppen nem nekem tetsző dolgot ír, nem feltétlenül hülyézem vagy barmozom le. Ez nem kényeskedés vagy hiszti. Ettől vagyunk emberek, hogy képesek vagyunk az értelmes kommunikációra. Csak nehézkes ezek szerint. Ennyi.

2009. Február 20. - 20:43:45
Válasz #1202
Nem elérhető

FirstLady


Nincs front, csak szerintem az a hangnem nem megengedhető egy normális megnyílvánulásra adott reakcióként. Talán legalább egymást tisztelhetnénk mint embert valamennyire. Ha valaki nem agyas vagy mondjuk nem elég művelt, vagy éppen nem nekem tetsző dolgot ír, nem feltétlenül hülyézem vagy barmozom le. Ez nem kényeskedés vagy hiszti. Ettől vagyunk emberek, hogy képesek vagyunk az értelmes kommunikációra. Csak nehézkes ezek szerint. Ennyi.
Okéj, egyutsó post OFF témában... különbőzek vagyuk, különbözően reagálunk, és ha nem tetszik a hangnem, amit valaki megüt, akkor szépen is le lehet írni, ha páblikban írod, és nem szépen is, de azt lehetőleg priviben...
Nem akarlak kioktatni, de az nem megoldás, ha te is hasonló hangnemben írsz, szerintem... ;)
ON
De  :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 20. - 20:50:26
Válasz #1203
Nem elérhető

hrcak


Köszönöm. Többet nem nyomok be ide semmi, nem kapcsolódó témát.

2009. Február 20. - 21:08:20
Válasz #1204
Nem elérhető

kamugirl


Mindenképpen jó ha hallunk megbízható emberektől információkat itt. (EFIT,STEVE stb...)  :-){

A legfontosabb,ha valaki keres információt,akkor az találjon is.Úgy,hogy azt meg is értse.
Ha viszont nem érti meg,akkor legyen egy hozzá értő ember akire rábízhatja magát.
A legfontosabb,hogy valami megoldást találjon és ne kezdje el csak úgy saját magától az ilyen szereket használni....

Nagyon jó,hogy vannak ezek a topicoc és információk!!!

2009. Február 20. - 23:52:07
Válasz #1205
Nem elérhető

Maszat


először is nem osztogatok tanácsot!
másodszor pedig nem untattam a népet a nyavajáimrol csak leírtam,h mi volt mitől és mit kellene tennem.amire kaptam is választ.Idegroham téren pedig ne osztogass tanácsot mert Te sem vagy 100as.
vágod apa? :-):-)::
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 20. - 23:58:26
Válasz #1206
Nem elérhető

Maszat


"Nincs front, csak szerintem az a hangnem nem megengedhető egy normális megnyílvánulásra adott reakcióként. "

normális megnyílvánulásra


ezt mire írtad a szánalmasra,vagy a mozgó szarra???
részemről lezártam mr hrcak-ot.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 21. - 00:02:35
Válasz #1207
Nem elérhető

God Vazzeg


Srácok!

Mások hibájából kell tanulni, nagyon jó, ha leírjátok mit tapasztaltatok, mert hátha más nem követi ezt el. MINDEN információ jó, ha itt van, össze lehet gereblyézni mindenkinek ami neki hasznos! Agya mindenkinek van, csak mások a nézőpontok  /:-) De ez nem baj, a személyeskedésen kívül a vélemény nyilvánítás kell és jó, ezért van a fórum.

2009. Február 21. - 00:10:17
Válasz #1208
Nem elérhető

Gababoy


Megy ám itt a tépés látom :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Február 21. - 00:12:27
Válasz #1209
Nem elérhető

God Vazzeg


Megy ám itt a tépés látom :D

Na, jött a fő kox mátyás  ***)))  ****:)))
(Viccvót, neménvótam  --)  ;D )

2009. Február 21. - 00:14:38
Válasz #1210
Nem elérhető

Gababoy


Megy ám itt a tépés látom :D

Na, jött a fő kox mátyás  ***)))  ****:)))
(Viccvót, neménvótam  --)  ;D )

Vazzeeeg.. !+"%

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Február 21. - 09:29:04
Válasz #1211
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor zárjuk is le ezt a vitát ;D,békéljenek meg a kedves fórumtársak,maximum hrcak és MAszat nem lesznek országos ivócimborák ;D ;-oo-; **:))))*,de ezt valahogy túléli a fórum,még ha nehezen is ;D ;D ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 22. - 23:19:57
Válasz #1212
Nem elérhető

Maszat


kérdés.
a propionat átmehet 25G-s tűn?
Csakmert arra gondoltam(lehet,h teljesen hülyeség),h a fake török primómba lehet propi van.0.8 ml és másnap nagyon gyullad,vállba iszonyatosan fáj,comba is-guggolni 2-3 napig nem lehet-és még seggbe is fáj picit.
Azért gondoltam arra,h az van benne mert a propirol olvastam,h gyulladós és hígabb olaj,ez pedig hígabb.Szerintem még meg is érné beletenni,mert kb fél áras dolog,és ügye csak 0.8 ml ami 4ampullánál már megint kiad 1et...
Amúgy kicsit testos feeling volt,beadás után másnap 'egész napos' erekció,tényleg olyan volt mintha gyors hatású testo lett volna.
Hülyeség?

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 22. - 23:48:13
Válasz #1213
Nem elérhető

God Vazzeg


kérdés.
a propionat átmehet 25G-s tűn?
Csakmert arra gondoltam(lehet,h teljesen hülyeség),h a fake török primómba lehet propi van.0.8 ml és másnap nagyon gyullad,vállba iszonyatosan fáj,comba is-guggolni 2-3 napig nem lehet-és még seggbe is fáj picit.
Azért gondoltam arra,h az van benne mert a propirol olvastam,h gyulladós és hígabb olaj,ez pedig hígabb.Szerintem még meg is érné beletenni,mert kb fél áras dolog,és ügye csak 0.8 ml ami 4ampullánál már megint kiad 1et...
Amúgy kicsit testos feeling volt,beadás után másnap 'egész napos' erekció,tényleg olyan volt mintha gyors hatású testo lett volna.
Hülyeség?

Nem hülyeség. 23g-s rövid a barátod vállba és combba  ;)

2009. Február 25. - 15:39:52
Válasz #1214
Nem elérhető

bimmerman


Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?