2024. Szeptember 22. - 04:31:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640067 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 13. - 09:35:57
Válasz #195
Nem elérhető

Jordan


addig azt hittem hogy az ujságokban Jay,meg Roni meg a többi csak tápkieget szedtek @-o

Miiiiiiiiiii??????  :o Akkor ok nem is naturálok???  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 13. - 14:09:07
Válasz #196
Nem elérhető

Cressler


addig azt hittem hogy az ujságokban Jay,meg Roni meg a többi csak tápkieget szedtek @-o

Miiiiiiiiiii??????  :o Akkor ok nem is naturálok???  ;D
jah meg Télapó se létezik ugyan menjetek már ;D  :-OO  @-o egyébként én régen azt hittem, hogy ami kiegek az Musclesport c újságban vannak azok a sima kiegek mert ugye az volt a naturál testépítésről szóló magazin a Hard Bodyban meg vannal a koxok mert ott nem írták, hogy naturál de ez régen volt nagyon meg nem is tudom miért modtam ezt el szóval  :-!!! 8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 13. - 16:44:18
Válasz #197
Nem elérhető

izomboy


Igen ez érdekes megközelítés:) De hát fantázia kérdése:)
Én mikor 2000 ben elkezdtem edzeni, ezek az ...... ujságok teljesen elvarázsóltak:)
És a benne lévő emberkék:) Órákig tudtam nézni egy képet, és annak a képnek minden aprószegletét, részletét hosszan elemeztem. és persze néztem a porokat és olyan csodálatosan írtak róluk hogy telesen a hatásuk alá kerűltem.
Anyám nem éretette mit a francot tudok nézni egy óráig azon az oldalon.

Összemértem őket, tudtam minden termék pontos beltartalmát:)
És én voltam a kisokos a vidéki teremben mert  felsoroltam miben mi van és hogy mire jó:)

Így visszaemlékezve szép időszak volt az életemben , mikor laikus fejjel tanulmányoztam a sportot és egész másként láttam mint ma.

2007. December 13. - 20:39:21
Válasz #198
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Így visszaemlékezve szép időszak volt az életemben , mikor laikus fejjel tanulmányoztam a sportot és egész másként láttam mint ma.
Való igaz.

Mennyivel jobb volt mikor még én is Kecelen laktam és én is laikus, naívként azt hittem, hogy az egész arról szól, hogy edzel, eszel, pihensz, veszel havi 20-30 ezerért tápkieget, jó az adottságod és te leszel a bajnok...


Hmm, jópár pofon ért már azóta... ::)

De még sokkal több ért volna...ha hagynám. De nem hagytam és soha nem is fogom!  >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 20:49:11
Válasz #199
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
addig azt hittem hogy az ujságokban Jay,meg Roni meg a többi csak tápkieget szedtek @-o

Miiiiiiiiiii??????  :o Akkor ok nem is naturálok???  ;D
;D ;D ;D

Én 9 éves korom óta veszek testépítő újságokat.


Akkoriban a versenyzői fizikum elérhetetlennek tűnt számomra...így két példakép volt Sly és Arnold.


DE...a gyerekek közt az volt a megítélés...hogy míg Sly naturál (tehát nem szed semmit, csak issza a tojásfehérjét ;D), addig Arnold mindenféle gyógyszereket szedett. Fújj!!!  :-O :D

Tehát Sly lett a kedvencem, igaz eleinte nem sportoló hanem katona akartam lenni, mert azt hittem ő is az... !+"% Állandóan "gyakorlatoztam", teljes katonai ruházatom és felszerelésem volt. Vidéken ugye kurvanagy üres területek...alkonyat...és indultam bevetésre. Sztem 6-10 éves korom között mást se csináltam.  :)

Majd megtudtam, hogy Arnold testépítő versenyző volt!  :-O Aztaaa, na onnantól kezdve elkezdett érdekelni a dolog! Az volt a meglátásom, hogy Dorianék szednek vmit...én aztán nem fogok! 8-}  De sztem a Serfőzőék nem szednek, olyan még lehetek! Ja meg a Tito Raymond!  @:-) :)


Azóta kiderült 1-2 turpisság.  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 21:26:26
Válasz #200
Nem elérhető

izomboy


Ez is jó gondolatmenet volt:)
Az én hobbim a vörös hangyák üvegbe szedése majd a feketehangyabójra öntése, és a csata szemlélődése volt:) @-o
Szóval nekem sem volt dzsiájdzsóóóm:)(vagy hogy írják)

Hú de fikáztam a doppingot mint fogalom, mikor kostólgattam a sportot.

A társaim akik velem eggyütt kezdték már pár hónap után szedni kezdték.
ÉS ÉN?
NEM ÁLLTAM velük szóba többé ))=/
És néztem ahogy elhúznak mellettem :-[

De így utólag értelmesnek tartottam hogy 5 évig tartottam magam ehez mert mire eljutott az agyam arra a szintre hogy reálisan  mérlegelje a céljait és "szentesítse "az eszközeit, már nem tudtam alapvető hibákat elkövetni.

Ja és ők már nem edzenek, sőt:)

2007. December 14. - 08:33:54
Válasz #201
Nem elérhető

Skorpió


Akkoriban a versenyzői fizikum elérhetetlennek tűnt számomra...így két példakép volt Sly és Arnold.

Emlékszem, általános iskolában sokszor verekedés lett a vitából, hogy ki az erőssebb? Sly vagy Arnold? Ja, és gyűjtöttünk mindenféle képet erről a 2 fickóról, ami akkoriban (1980-as évek eleje!) nem volt könnyű. Ötödikes koromra azért már volt Rambo 2., Kobra, és Conan plakátom a szobám falán. (Valamint 1 Bruce Lee és 1 ninja kép.)  ;D

Egyébként érdekes, de nálunk is az volt elterjedve, hogy Sly naturál, míg Arnold egy koxgép. 

A kábel-tv bekötésével jöttek az új - "naturál" - példaképek: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Bret "The Hitman" Hart stb.  =/+'

Steve és izomboy:

nagyon örülök, hogy ilyen őszinte emberek is vannak ebben a sportban, mint Ti, akik nem azzal kábítják a népet, hogy a Fornettis pizzától szedik fel az izomtömeget.  :-){
 

2007. December 15. - 14:55:12
Válasz #202
Nem elérhető

izomboy



""""Steve és izomboy:

nagyon örülök, hogy ilyen őszinte emberek is vannak ebben a sportban, mint Ti, akik nem azzal kábítják a népet, hogy a Fornettis pizzától szedik fel az izomtömeget.  :-){'''''
 
A külömbség hogy én letagadhatnám:)

2007. December 15. - 17:53:28
Válasz #203
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én amikor pankrátorosat játszottunk, Ultimate Warrior voltam.Párszor Hulk Hogan és egyszer Macho Men Randy Savage ;D ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 15. - 21:00:04
Válasz #204
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én mindig Undertaker voltam... ;D....van is kép abból az időszakból.

2007. December 15. - 21:02:09
Válasz #205
Nem elérhető

tomi


én meg a Grave Diggert vezettem!
Up the dose, lift the most!

2007. December 16. - 08:50:37
Válasz #206
Nem elérhető

Skorpió


én meg a Grave Diggert vezettem!

Ott mindig a Predatort csíptem.   :)

2007. December 16. - 08:54:43
Válasz #207
Nem elérhető

Skorpió


Én amikor pankrátorosat játszottunk, Ultimate Warrior voltam.Párszor Hulk Hogan és egyszer Macho Men Randy Savage ;D ;D

Mikor elsős gimis voltam, Pécsett egy áruházban láttam olyan táplálék kiegészítőt, amin Ultimate Warrior és Hulk Hogan volt rajta! (Valamint a Demolition-man.)
Egy papírdobozban volt, és abban volt egy zacskó piros (talán eperízű lehetett?) por.  :-oD
 
 

2007. December 16. - 12:12:30
Válasz #208
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. December 16. - 18:34:03
Válasz #209
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Andreas Münzer a halála előtt ezen dolgokat tolta:

Der tödliche Dopingplan von Andreas Münzer

Über das gesamte Jahr:

Ephedrin, AN 1, Captagon, Aspirin, Valium (Aufputschmittel)
Clenbuterol (Muskelaubau mit Fettabbau) (???)

10-6 Wochen vor dem Wettkampf täglich:

2 Injektionen Testoviron (ist das nicht veterinär?) à 250 mg (Massegewinn in der Muskulatur)
1 Injektion Parabolan (Anabolika zum Muskelwachstum)
30 Tabletten Halotestin ( " " )
30 Tabletten Metandion ( " " )
16 IE STH (Wachstumshormon: Muskelaufbau mit gleichzeitigem Fettabbau)
20 IE Insulin (Wirkung umstritten)

5-2 Wochen vor dem Wettkampf täglich:

3 Injektionen Masteron
2 Injektionen Parabolan
30 Tabletten Halotestin
50 Tabletten Stromba (Anabolika zum Muskelwachstum)
2 Injektionen Stromba
24 IE STH

2 Wochen bis zum Wettkampf täglich

2 Injektionen Masteron
2 Injektionen Stromba
40 Tabletten Haloestin
80 Tabletten Stromba
24 IE STH (Wachstumshormon)
Insulin
Aldactone und Lasix (Wasserreduzierung im Muskel)"


Hmmmm!