2024. Július 02. - 18:09:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625232 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 15. - 12:44:53
Válasz #1170
Nem elérhető

mushroom


És a kortizol blokkoló hatása? Én azt hittem, hogy elsősorban a kúra után elszabaduló kortizol miatt kell spirót nyomni.

2009. Február 15. - 12:51:44
Válasz #1171
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És a kortizol blokkoló hatása? Én azt hittem, hogy elsősorban a kúra után elszabaduló kortizol miatt kell spirót nyomni.

semmiféle kortizol blokkoló hatása nincs a spiropentnek. Ezt szintén valami nagyon okos, a vidéki edzőtermekben serényen tevékenykedő "kiegészítő beszállitó" terjeszthette el, hogy el lehessen adni így is a cuccot. Már irtam a birkákról mushrom. A birkakisérletekben volt kortizol blokkoló hatása, de te nem vagy birka, nem igaz?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 16. - 01:44:10
Válasz #1172
Nem elérhető

kamugirl


 :-)! Efitmester  :-){
Nagyon szuper lenne,ha több dologról is írnál ilyen kis felvilágosítást!
Rengeteg hibát kerülhetnénk el mindannyian.

2009. Február 16. - 09:09:04
Válasz #1173
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, jó az ha az emberek tudják, hogy mit használnak, ha már így is úgy is használják a dolgokat... :D De legalább ne egy kalapáccsal próbáljanak becsavarozni egy csavart.  :D

Utánanéztem ennek a sárgaoldalas kamuszövegnek a spiropentről. (gosh, ezek a vidéki gyerekek Te. Azért nehogy megsértődjön valaki, mivel én is vidéken születtem. ;) )

Még egy utolsó a spiropentről aztán befejeztük ezt a témát, mert szerintem a lényeget már mindenki megértette, de honnan jött ez a magyarországi kamuzás a spiropentről egyébként is, hogy örökre megtanuljuk, mi az a spiropent. Rágjuk le a húst erről a témáról teljesen akkor, aztán majd lesz egy következő valamikor amit megcsócsálunk majd.  :D

Mig a Clenbuterolról egy elég normális leírás van fenn a sárgán az x-files-ból másolva; a spiropentről viszont, (ami ugyanaz, clenbuterol), egy rettenetes leírás van feltéve valoszinüleg évek óta, amellyel nagyban hozzájárultak a hülyeség terjesztéséhez az országban. Ha megnézed a spiropent leírásukat a Pump&Flex-ből lett kimásolva, ami szintén komoly lap volt az ilyen kamucikkek lehozásában ezek szerint, mint ez a cikk is a spiropentről. Az iroja a Pump&Flexben Richard Cox-nak nevezte el magát. Na ezekről a vidéki dílerekről beszéltem. Ricsi Koksz, aki még a pump flexben is publikált, istenem.  >:D (a régi pump&flex egyébként nem ugyanaz, mint a mai, mivel az újnak szerencsére a mi Sztereo bácsink a főszerkesztője már! Így sokkal tisztább lett a magazin is, mint 6-7 évvel ezelőtt volt.  ;) )

Na, azt irja ez a Ricsi gyerek a spiropentről a sárga oldal szteroid részletesében:
"A Spiropent a clenbuterolhydrochlorid nevű hatóanyagot tartalmazó nagyon érdekes és figyelemreméltó készítmény. Nem szteroidhormon, hanem egy béta-2-szimphatikomimetikum. Hatása miatt mégis összehasonlítható a szteroidokkal. Hasonlóan a Winstrol Depot és az Oxandrolone kombinációjához a Spiropent is szolid, igen jó minőségű izomnövekedést eredményez, ami az erőnövekedéssel jár együtt..."

Namost, a nagy büdös lófaszt, már elnézést és ilyenkor, amikor ilyet látok mindig mérges leszek.

Egy szimpatomimetikus gyógyszert semmiképpen nem lehet összehasonlítani egy szteroid hormonnal, mint pl a winstrol és társai. Ez kb olyan mintha egy NASA rakétát akarnál hasonlítani egy balatoni vizibiciklihez. És ezt ezek a gyerekek még meg is jelentetik, hagy hülyüljön a paraszt.(már bocs a kifejezésért)

Szimpatomimetikus szerek pont ellentétesen működő hormonokat szabadítanak el a szervezetben, mint a szteroid hormonok. Adok néhány példát a szimpatomimetikus szerekre: Amfetamin, kokain, efedrin, és spiropent például.
Mi lenne ha azt mondanám, hogy a kokainnal éppen annyi izmot szedhetsz fel, mint a winstrollal? Vagy azt mondanám, hogy utókurának használj kokaint mert izmot örzöl meg.  Hülyének néznél egy kicsit nem? Pedig ez a Ricsi Kox éppen valami ilyesmit irt le a pump&flexben, amikor ezt leirta annal idején! Hihetetlen baromság. És akkor mostmár tudod azt is, hogy hogyan terjed a hülyeség Magyarországon.

Na ennyit mostmár tényleg zárásként a spiropenthez, hogy tényleg ne spiró-zzuk jobban ezt a dolgot.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 16. - 11:31:14
Válasz #1174
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit! Nehogy agyvérzést kapj  **:))))*  ****:))) ****:)))

2009. Február 16. - 13:38:37
Válasz #1175
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Nehogy agyvérzést kapj  **:))))*  ****:))) ****:)))

a sok spirótól, amit beszedek ezek megírása közben, mi?  :D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 16. - 15:32:18
Válasz #1176
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit! Nehogy agyvérzést kapj  **:))))*  ****:))) ****:)))

a sok spirótól, amit beszedek ezek megírása közben, mi?  :D  ;D

Arra gondoltam hogy ne idegeskedj, de így szólnom kell, hogy a spiro idegesség ellen se jó  ****)  ***)))  ****:)))

2009. Február 16. - 15:33:25
Válasz #1177
Nem elérhető

madinorbi


A kevés nyugtat a sok idegesít  ****:))) ****)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 16. - 15:36:07
Válasz #1178
Nem elérhető

God Vazzeg


A kevés nyugtat a sok idegesít  ****:))) ****)

Pont mint a nő  --)

2009. Február 16. - 18:59:34
Válasz #1179
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 17. - 16:39:26
Válasz #1180
Nem elérhető

BadBodyBoy


Végre efitmaster rávilágított mindenkit a spiropent alkalmazásának szabályairól és mivoltjáról!!!
.... :-){
Ezek után én is majd szálkásítás és fogyás mellé fogom használni..... ;D
Ha már megvettem ne menjen veszendőbe... Łł=
Diéta+spiro+thermo cucc+sok kardió.....

Vagy nekiállok:
...és szedem ahhoz.... ****:)))

2009. Február 17. - 17:35:03
Válasz #1181
Nem elérhető

God Vazzeg


A kevés nyugtat a sok idegesít  ****:))) ****)

Pont mint a nő  --)
a nővel nem fordítva van?  ****:))) ****:))) ****:)))

Engem egy idő után idegesítenek, de ezt ne itt beszéljük meg  :-!!!

2009. Február 19. - 21:36:55
Válasz #1182
Nem elérhető

Az osztó


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

2009. Február 19. - 21:52:24
Válasz #1183
Nem elérhető

like.no.other


Jol megszakertetted!  ;D

2009. Február 19. - 22:08:29
Válasz #1184
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

osztó,

Az embereket a legkevésbé ezek a fórumtémák biztatják a különböző cuccok használatára, főleg, hogyha tényleg elolvasnád ezeket a topikokat és még azt is felismernéd, hogy a legtöbben lebeszélik itt az embereket a szteroidok használatáról!!! Lehet hogy sokat tudsz a cuccokról, de ha azt gondolod, hogy emiatt a topik miatt kezdenek használni illegális cuccot a gyerekek, akkor nagyon keveset tudsz még az életről viszont. Lehet arról is kéne tanulnod még egy keveset a szerek mellett.(Egyébként pedig alapvetően egyetértek a nézőpontoddal!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"