2024. Október 05. - 22:36:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641727 alkalommal)

0 Felhasználó és 82 vendég van a témában

2009. Február 05. - 18:49:27
Válasz #1095

Torony

Vendég
Bautista korábbi gynoja asszem mindent vitt a profik között :D

2009. Február 05. - 18:56:02
Válasz #1096
Nem elérhető

lue


kösz  árpi-ez  elég  jo kis  felvilágositas  volt.  engem erdekelt  a  téma,  másokat  ugylátom nem,igen a  magyar mezönybe  gondolom kik  azok a gyno-s emberkék_ahogy  pamela  is  irta kiskora  ota   van_ kösz a  hozzászolásokat_ :-oD

2009. Február 05. - 18:57:03
Válasz #1097
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


kösz  árpi-ez  elég  jo kis  felvilágositas  volt.  engem erdekelt  a  téma,  másokat  ugylátom nem,igen a  magyar mezönybe  gondolom kik  azok a gyno-s emberkék_ahogy  pamela  is  irta kiskora  ota   van_ kösz a  hozzászolásokat_ :-oD
Hát nagyon szivesen. Amúgy Alpi  8-) 8-) 8-)

2009. Február 05. - 18:58:12
Válasz #1098
Nem elérhető

Maszat


azért az,h valaki elhízik és dagadt,ezért szűkíteni akar mert lusta geci normálisan táplálkozni teljesen más tészta mint 1 daganat a mellben ami fáj.
márpedig ez nyomásra fáj,így,h szedem a nolvát 40mg-jával nem érzékeny,de tegnap csajom belemarkolt(ösztönszerűen,nem tehet róla:D)
1böl,lelankadt a kedvem pár percre...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 05. - 19:11:00
Válasz #1099
Nem elérhető

lue


ok alpi_  na  most jo  beegettem magam :-)(-: amugy  elöbb  jutuboztam erröl a  greggröl.  valaki  segitene  ebben?  hogy  megertsem ezt az  állatotkösz kösz_

2009. Február 05. - 19:27:03
Válasz #1100
Nem elérhető

dino


ok alpi_  na  most jo  beegettem magam :-)(-: amugy  elöbb  jutuboztam erröl a  greggröl.  valaki  segitene  ebben?  hogy  megertsem ezt az  állatotkösz kösz_

őt nem kell megérteni. beteg.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Február 05. - 19:56:12
Válasz #1101
Nem elérhető

God Vazzeg


ok alpi_  na  most jo  beegettem magam :-)(-: amugy  elöbb  jutuboztam erröl a  greggröl.  valaki  segitene  ebben?  hogy  megertsem ezt az  állatotkösz kösz_

Addig jó, amíg nem érted meg  :-}

2009. Február 05. - 20:12:05
Válasz #1102
Nem elérhető

doncicco


Szép csendben megsugom, hogy van olyan orvos, aki sebészként dolgozik egy fővárosi korházban, de plasztikai sebész is. A probléma természetéből adódóan tb-re is elvégezhető. Nekem így csinálta meg és heg sem látszik. ;)

2009. Február 05. - 20:12:56
Válasz #1103
Nem elérhető

lue


de  most  komolyan,az ilyen fizikummal  mit akart  elérni? médiaszereplő lett  de azon kivül? én azert  meggondolom  mihez  nyuljak_ mert szerintem a regi  fizikuma nem  vilt rossz_  akkor  meg minek kellet ez?  nem  birom megerteni. ja es az MD-be külön cikkjei  vannak_ez  karrier?okádas az ember komolyan-  én mikor ezt  megláttam elöször, miaz istent csináll ez_ ja es ez a synthollos  fas_sag  meg terjed mindenfelé_ :---- :----

2009. Február 05. - 23:35:48
Válasz #1104
Nem elérhető

fastor


Szép csendben megsugom, hogy van olyan orvos, aki sebészként dolgozik egy fővárosi korházban, de plasztikai sebész is. A probléma természetéből adódóan tb-re is elvégezhető. Nekem így csinálta meg és heg sem látszik. ;)
a mi körzeti rendelönkben is ilyen az egyik sebész!!!
amúgy, az egyetlen pozitívum, amit mondani tudok, a sebészekröl van, ök aztán ténleg a toppon vannak agyilag! látszik, hogy oda ténlyeg csak a legjobbakat választják!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 05. - 23:51:03
Válasz #1105
Nem elérhető

Papa


Hát ne próbáld megérteni, mert ha megértenéd akkor te is olyan hülye lennél mint ez a segg.

2009. Február 06. - 00:14:58
Válasz #1106

xgeri

Vendég
ok alpi_  na  most jo  beegettem magam :-)(-: amugy  elöbb  jutuboztam erröl a  greggröl.  valaki  segitene  ebben?  hogy  megertsem ezt az  állatotkösz kösz_

Bigger stronger faster-t ha lattad akkor elmondja hogy miert is meg hogy! De nekem meg igy se sikerult megerteni, csak annyit mondott hogy az amerikai almot akarta kovetni, de rajott hogy egy hazugsag. De en nem hiszem hogy ezek a karok amerikai alomra utalnanak !+"%

2009. Február 06. - 06:54:02
Válasz #1107
Nem elérhető

lue


de  most  erted,ha   koxhoz  nyulsz   nyilván a  fizikomodon akarsz  javitani  nem eltorzult akarsz  lenni,meg a  jutub  is  tele  van  ilyen  emberekkel,ez  mar  nem  testepites,és  az ilyen   seggfejek adják a   rossz   példát, mondjuk a  szülöknek_ ****:))))))

2009. Február 06. - 07:05:14
Válasz #1108
Nem elérhető

FirstLady


Akárhogy is nézzük, Gregg híresebb, mint akármelyikünk, neki ez tetszik, ő dolga, nem hiszem, hogy elítélhetnék... Szerintem sem eszétikus, de úgy gondolom, ő elérte, amit akart, tehát valószínűleg ő boldog...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 06. - 11:20:43
Válasz #1109
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Hát ilyen áron én nem akarok semmit elérni. Akkor inkább maradok így ebben a körben és nem akarok semmi hírnevet. De viszont abban megegyezhetünk h mindenkinél van olyan pillanat mikor elszalad a ló vele és észre sem veszi csak utólag, h mekkora hülyeséget csinált.