2024. Augusztus 20. - 11:50:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 635479 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 04. - 13:09:06
Válasz #1065
Nem elérhető

lue


ugyan már_én jol  tudom mit irtam,  kösz a  tanácsot_de  a  tbomb+ pct szerintem kissé  tulzás_  bár  az üzlet  ezt  diktálja ***))) ***))) ***)))  ;D          steve: most en amugy azt nem ertem hogy minek marjátok az embert?  nem csak engem_ mast is_ azthisztem  semmelyikötöket nem  bantottam  meg_                                                                       a  decat  és a sustat 12 hétre tervezem_últímétes fehírjélvel,ára  elég jó az izónak_93_...levezetésnek pedig hcg-clomid-provi_ /7%

2009. Február 04. - 13:09:57
Válasz #1066
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ugyan már_én jol  tudom mit irtam,  kösz a  tanácsot_de  a  tbomb+ pct szerintem kissé  tulzás_  bár  az üzlet  ezt  diktálja ***))) ***))) ***)))  ;D          steve: most en amugy azt nem ertem hogy minek marjátok az embert?  nem csak engem_ mast is_ azthisztem  semmelyikötöket nem  bantottam  meg_                                                                       a  decat  és a sustat 12 hétre tervezem_últímétes fehírjélvel,ára  elég jó az izónak_93_...levezetésnek pedig hcg-clomid-provi_ /7%
Te tudod haver.

Várjuk a before-after fotókat!


 @:-) ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 15:25:51
Válasz #1067
Nem elérhető

bimmerman


Szia mindenkinek! :D
Addig-addig törtem a fejemet, míg újjab megválaszolatlan kérdések nem jutottak eszembe! ????... ;D
Steve, te szakértő vagy a tetsépítést illetően, ezért tűkönülve várom a kielégítő válaszokat: ****:))))))
-Mi a legideálisabb testmagasság a testépítésben, és miért?A magasabb(pl.: 180+cm) vagy az alacsonyabb(pl.: 167+cm) testépítőket kedvelik a bírók?
-A laposabb, vagy a "hordószerű" mellkas a "jobb" genetikai adottság? :-\
-Megfigyeltem, hogy a legtöbb profinak szemből nézve vízszintes a kulcscsontja.Ez csak véletlen egybeesés(genetika) a felépítésükben, vagy az eddzések következménye?Vagy ez az ideál a bíróknak? !+"%
-Mindenki azt hajtogatja, hogy tizenévesen senki ne kezdjen szteroidok szedésébe.A világ nagy bajnokainak(pl. Arnold) miért volt szabad, miért engedték meg 15-16 évesen?
Lééééééci Steve válaszold meg nekem ezeket! ****)
Köszi Łł=

2009. Február 04. - 16:21:54
Válasz #1068
Nem elérhető

szocsa


tudja valaki, hogy mi a különbség a trenbolon enantat és a trenbolon acetát között?

2009. Február 04. - 16:32:07
Válasz #1069
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
tudja valaki, hogy mi a különbség a trenbolon enantat és a trenbolon acetát között?
A tren enanthate a leghosszabb hatóidejű trenbolone tartalmú vegyület. Az acetate hatása sokkal gyorsabb (de kevesebb ideig marad aktív).

Binnernek is válaszolok majd...

 ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 16:59:06
Válasz #1070
Nem elérhető

lue


STEVE!ezt is  bemásoltam ;D ;D:trenbolone acetate:A Finaplix(trenbolone acetate) egy marhaoltóanyag, ami hatásos androgén szteroidot tartalmaz. Ez megegyezik az USA-ban ismert Finajecttel, bár ezt körülbelül 10 éve nem gyártják. A Finaplix az utolsó szer, aminek a hatóanyaga a trenbolone acetát, de kis mértékben estradiolt is tartalmaz. A trenbolone acetate egy erős androgén szteroid, ami csupán csekély mértékben aromatizálódik ösztrogénekké. A DMSO technikával szokták használni (lsd: Implus), illetve injekciózzák. Nagymértékben növeli az erőt és az izomtömeget. Vízvisszatartás és gyno nem lép fel. Zsírégetéshez is jól használható. Erősen androgén hatása van. A vele felépített izom nem tartós, a kúra után nagy része elveszik.  :-oD s

2009. Február 04. - 17:48:02
Válasz #1071
Nem elérhető

player


nandrolone származék-progesterone aktivitás,amúgy ha alacsony a testzsír % akkor igazán jó szolgálatot tehet sztem

2009. Február 04. - 18:57:15
Válasz #1072
Nem elérhető

Maszat


ugyan már_én jol  tudom mit irtam,  kösz a  tanácsot_de  a  tbomb+ pct szerintem kissé  tulzás_  bár  az üzlet  ezt  diktálja ***))) ***))) ***)))  ;D          steve: most en amugy azt nem ertem hogy minek marjátok az embert?  nem csak engem_ mast is_ azthisztem  semmelyikötöket nem  bantottam  meg_                                                                       a  decat  és a sustat 12 hétre tervezem_últímétes fehírjélvel,ára  elég jó az izónak_93_...levezetésnek pedig hcg-clomid-provi_ /7%

szerintem proviron helyett nolvadexet használj!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 04. - 18:57:43
Válasz #1073
Nem elérhető

Maszat


mármint levezetésnél.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 04. - 19:08:21
Válasz #1074
Nem elérhető

lue


Rendben Maszat  ezt  megbeszeltük már ;D ;D  amugy a  gyno-ra  mit  mondtak a  szülök,  vagy a   haverok, a  csajod?  ezt  ne   ertsd  felre  akar  privin is  valaszolhatsz,  csak  erdekelne,hogy  lehet ezt  kimagyarazni  mondjuk, és hogy  lehet  eggyüt elni ezzel?  ez  nem  bantasnak indul  ne  ertsd  felre. amugy  maszat  elég jo  fej_ ;-oo-; ;-oo-;

2009. Február 04. - 22:29:48
Válasz #1075
Nem elérhető

szocsa


tudja valaki, hogy mi a különbség a trenbolon enantat és a trenbolon acetát között?
A tren enanthate a leghosszabb hatóidejű trenbolone tartalmú vegyület. Az acetate hatása sokkal gyorsabb (de kevesebb ideig marad aktív).

Binnernek is válaszolok majd...

 ;)

Köszönöm szépen.  @:-)

2009. Február 05. - 12:56:45
Válasz #1076
Nem elérhető

God Vazzeg


Rendben Maszat  ezt  megbeszeltük már ;D ;D  amugy a  gyno-ra  mit  mondtak a  szülök,  vagy a   haverok, a  csajod?  ezt  ne   ertsd  felre  akar  privin is  valaszolhatsz,  csak  erdekelne,hogy  lehet ezt  kimagyarazni  mondjuk, és hogy  lehet  eggyüt elni ezzel?  ez  nem  bantasnak indul  ne  ertsd  felre. amugy  maszat  elég jo  fej_ ;-oo-; ;-oo-;

Én nem értek hozzá, de szerintem a gyno fel se tűnik avatatlan szemnek, sőt, sokszor csak akkor látszik ha extrém alacsony a tzs%  ::)

2009. Február 05. - 13:29:48
Válasz #1077
Nem elérhető

doncicco


..vagy, ha többletzsírt halmozol fel..

2009. Február 05. - 13:30:33
Válasz #1078
Nem elérhető

lue


  o  -god_de  azert    csak  "megviseli"  lelkileg az embert  neeem? mondjuk kúra  közbe,vagy utánna,hál istennek  nekem  még nincs,  nem is  szeretnék,szóval  tájékozatlansagbol szokott elöfordulni  ha  mégis  kialakul.de  1-2  erösen  zsiros  embernél is  észrevehetö,a  csecsesedes.... :-oD

2009. Február 05. - 13:52:26
Válasz #1079
Nem elérhető

God Vazzeg


  o  -god_de  azert    csak  "megviseli"  lelkileg az embert  neeem? mondjuk kúra  közbe,vagy utánna,hál istennek  nekem  még nincs,  nem is  szeretnék,szóval  tájékozatlansagbol szokott elöfordulni  ha  mégis  kialakul.de  1-2  erösen  zsiros  embernél is  észrevehetö,a  csecsesedes.... :-oD

Nekem most is csúnyák a melleim (jujj, mintha nő lennék  :P  >:D ) sőt kb 14 éves korom óta hegyesek is, de lexarom. Nem megyek versenyre, itthonra meg elmegy  ;D Egyszer ha lediétázok normálisan, majd meglátom mi is ez, egyelőre nem zavar  8)