2024. Szeptember 19. - 09:59:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639693 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Január 13. - 11:30:51
Válasz #960
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Január 13. - 12:20:13
Válasz #961
Nem elérhető

God Vazzeg


Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.
Szívd össze őket.

 :-}

A Winstrolt és a propit is összeszívhatom  ????...


Alap dolog: nem szívunk össze semmit semmivel. Van egy-két kivétel, de én azokat se erőltetném, mert könnyen gyulladás lehet belőle  **:))))*

2009. Január 13. - 14:02:18
Válasz #962
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Aki azt hiszi, hogy kokszal könnyebb az nagyon téved, vagy még nem próbálta csak játssza az okost.
Kokszal sokkal könnyebb, de szerencsére aki nem ért a használatukhoz és/vagy nincs megfelelő adottsága az szinte semmit nem fog profitálni belőle...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 13. - 14:03:37
Válasz #963
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.
Szívd össze őket.

 :-}

A Winstrolt és a propit is összeszívhatom  ????...


Alap dolog: nem szívunk össze semmit semmivel. Van egy-két kivétel, de én azokat se erőltetném, mert könnyen gyulladás lehet belőle  **:))))*
Minden olaj bázisút össze lehet szívni. Pont hogy megelőzhet gyulladásokat!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 13. - 14:56:35
Válasz #964
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szeretnék még pár dolgot kérdezni Steve Namat-tól illetve azoktól aki megtudják válaszolni az igazat(hülye kérdések lehetnek de muszály megkérdeznem mert nagyon érdekelnek):


-az úgynevezett "genetikai elit"-nek(a profik és a Mr.O-n szereplők) a csontszerkezetük is olyan széles gyárilag(pl a mellkas,kulcs csont)vagy csak kivételesen szélesnek tűnik szemből a kifejlesztett mellizmok külső része és az oldalsó vállizmok miatt?

A legtöbbjük egyáltalán nem széles "gyárilag". A legjobb adottságú versenyzők szinte kizárólag a vékony (madásr)csontozatú emberek közül kerülnek ki és az ilyen típusok között igen ritka a széles vállöv. Flex Wheeler, Phil Heath, Kai Greene, Darrem Charles...Steve Namat  ;D...mind-mind keskeny vállövű.



-Steve, te genetikai elit vagy?(szerintem igen, ez egy tényleg hülye kérdés) !+"% ˝=/

Mondhatjuk, hogy igen. Hátrányaim: lehetnék 3-5 centivel magasabb, szélesebb vállcsontú, emellett genetikailag nagyon vékony típus vagyok és így 90 kg-os versenysúly felett már minden gramm izomért keményen meg kell küzdenem.



-Tizenéves korban hogy derül ki hogy az illető genetikailag kivételes tehettség?Három év alatt felszed 40 kiló izmot, vagy mi? :-O

Az jó izomépítő képesség még közel sem egyenlő a megfelelő testépítő genetikai adottságokkal. A kivételes tehetségek viszonylag könnyen építenek izmot, a testarányaik mindenhol ideálisak, jó izomtapadásokkal, szép és gömbölyű izomformákkal rendelkeznek, szinte minden izomcsoportjuk megfelelő ütemben fejlődik, szinte tökéletes anyagcsere, jól reagálnak szinte minden hatóanyagra. De az egyik legfontosabb tényező (magas szinten) a mentális adottságok. Megfelelő testi adottsága egy bajnoki fizikumhoz talán 10 ezerből egy embernek van. De hogy az adottságához megfelelő mentális adottságokkal is rendelkezzen, hogy ki tudja hozni magából akár a maximumot is az sztem 1 millióból egy emberben van meg...de természetesen ez az egy ember egyáltalán nem biztos, hogy valaha bemegy egy edzőterembe.  :D


Ha hülye vagyok hülyézzetek, már megszoktam az iskolában :-}
Léci válaszoljátok meg ezeket, Steve, te biztosan tudod ezekre a választ ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 13. - 15:04:23
Válasz #965
Nem elérhető

God Vazzeg


Minden olaj bázisút össze lehet szívni. Pont hogy megelőzhet gyulladásokat!

Nem vitatkozom, nyilván kicsit nagyobb a rálátásod ezekre a dolgokra, de szkeptikus vagyok.. De mindegy, nekem még sokat kell tanulnom  =/+'

2009. Január 13. - 15:10:10
Válasz #966
Nem elérhető

Joel


De Pisti!
A srác Winstrolt akar összeszivni Propival!?És gondolom nem Agovirin depotta!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Január 13. - 15:13:51
Válasz #967
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De Pisti!
A srác Winstrolt akar összeszivni Propival!?És gondolom nem Agovirin depotta!
Godnak válaszoltam. Aki meg még azt sem tudja, hogy milyen bázisúakat használ, az meg is érdemli, hogy bármit összeszívjon.  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 13. - 15:17:06
Válasz #968
Nem elérhető

Joel


Ok vettem az adást! 8-)
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Január 13. - 15:20:10
Válasz #969
Nem elérhető

hopika


De Pisti!
A srác Winstrolt akar összeszivni Propival!?És gondolom nem Agovirin depotta!
Godnak válaszoltam. Aki meg még azt sem tudja, hogy milyen bázisúakat használ, az meg is érdemli, hogy bármit összeszívjon.  :-}

Most mé'?
Össze lehet szívni amfetamin származékokat,keverve egy kis kólával,hernyóval...azok is vegyülnek és teljesen más a hatás is... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Január 13. - 16:15:49
Válasz #970
Nem elérhető

bimmerman


Steve!Köszönöm a válaszokat, már nem furdal a kíváncsiság a meg nem válaszolt kérdések iránt! :-OO ****:))) :-)!

2009. Január 13. - 18:31:55
Válasz #971
Nem elérhető

Maszat


Rendben én is lezárom. Csak egy gondolatnyi türelmet. Valóban a kokszról nem tudok semmit mert nem is érdekel. Maszat osztod az észt, mikor úgy nyomtad, hogy itt rinyáltál a nyavajáid miatt, mert fingod nem volt arról mit szedj levezetésnek. De nem is rád gondoltam. Amúgy Megfigyelhető, hogy az ilyen témákról sem lehet értelmesen beszélgetni, mert szemben azzal, hogy nem neveztem néven senkit és oda írtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára, elég indulatos reakciók jöttek ide. Nekem is szivem joga véleményt nyílvánítani, ahogy másoknak kokszolni. Ezért Fórum ennek a neve! Ha rossz helyen tettem elnézést, kezdő fórumos vagyok, nem akartam ezzel zavarni. Maszat Te pedig ne mártírkodj, másnak sem könnyű. Ezzel befejeztem. Arnold hétszeres Mr.O., erről meg ennyit.

Jó kokszolást és sok sikert!

valóban rinyáltam.mindezt azért mert a levezetésnél kihagytam 1 tabit.a nolvát és helyette proviront szedtem a díler ajánlására...
kúra után jött a gyno és 2hónap után is pattanásos voltam.
Itt a baj,h idejössz a szteroid topicba és leszólod azt aki használja(mert akármit mondasz ez volt!)
Számomra koxal csupán a fejlődés könnyebb,a kajálás és az edzés ugyan olyan kemény,sőt mivel ad 1 lelki pluszt talán lelkesebb is vagyok.Kúra után pedig kicsit lehangoló,h kemény edzés és kajálás mellett hétröl hétre gyengülök.Persze nem az azelőtti szintre de mégis.

off

nekem 2 e30am van,mind a kettő 318i <3!
a 80as évek fenevadja,imádom a gonosz tekitetét :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 13. - 18:35:22
Válasz #972
Nem elérhető

Maszat


Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.
Szívd össze őket.

 :-}

A Winstrolt és a propit is összeszívhatom  ????...


Alap dolog: nem szívunk össze semmit semmivel. Van egy-két kivétel, de én azokat se erőltetném, mert könnyen gyulladás lehet belőle  **:))))*
Minden olaj bázisút össze lehet szívni. Pont hogy megelőzhet gyulladásokat!

én 3naponta tolom a decát és a sustát,mióta összeszívom nem gyullad.
és nem kell kétszer magamba döfnöm a tűt sem,elég kellemetlen nem tudom megszokni...
egész eddigi életembe elájultam ha szúrtak,most magamnak csinálom már,de megszokni nem birom,van,h fél órát szenvedek ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 14. - 00:28:25
Válasz #973
Nem elérhető

andris06


Sziasztok!
Látott már valaki már olyan Trenbolone-t, hogy : Phinaplix/Phinaplex?

Ha igen full hamis, vagy használható...

Köszönöm a választ.

2009. Január 14. - 13:26:48
Válasz #974
Nem elérhető

mangela87


Sziasztok!!!
Erről a termékről tudna vki vmit mondani???
Előre is köceeee...
Üdv!