2024. Szeptember 20. - 00:53:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639742 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Január 11. - 20:36:27
Válasz #930
Nem elérhető

bimmerman


Bocsánat...Akkor inkább így:Valószínüleg eredeti ****) ****:))))))
Bajuk nem lett tőlük, egyiknek se. :----Hatni viszont hatottak, elég keményen... :-/- =/+'

2009. Január 11. - 21:15:04
Válasz #931
Nem elérhető

kamugirl


Ez az első kúrám.

Nekem úgy néz ki,hogy HCG + PCT + Lean FX + Ginseng, lesz az alap az utókúrában eddig.
De még nem alakult ki teljesen.
Ha ajánlotok még mást is lehet,hogy ez még bővül...

feltétlen vagyél 20szem clostilbegyt-et.a hcg után nyomasd.szerintem ne mellé,bár sokan úgy ajánlják.a HCG beindítja a heréidet(felrázza a kómából:D)ami utána jól reeagál az LH-ra,amíg a heréid kicsik hiába szeded a clostyt nem tud reagálni rá normálisan.
Legalábis az x-file ezt írja.5naponta 1 hcg és utána 5napig 2szem closti és 10napig1.
Nekem most a 2.kúrám végefelé kurvára összementek a heréim,kicsit parás mert nagyon kicsik... :o
1ébként kurva drága most a HCG...csak magyart tudok,gyógyszergyárból húzós 9-10-11000huf ért.kicsit húzós fél éve 5ropi volt...


Mindenképpen venni fogok. Köszönöm a választ!

2009. Január 12. - 11:13:35
Válasz #932
Nem elérhető

kamugirl


Provironra van szükségem  ????...
Vagy elég a HCG + PCT + Lean FX + Ginseng + clostilbegyt

2009. Január 12. - 14:09:38
Válasz #933
Nem elérhető

hrcak


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!

2009. Január 12. - 15:13:05
Válasz #934
Nem elérhető

sabodave


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!

Van igazság abban amit leírtál! Azért ne edd meg a kihányt kaját, még ha animal vagy akkor se! ;D
Egyébként meg sztem mindenki privát dolga eldönteni, hogy  használ ilyen szereket, vagy nem. :-)-> Sokan dicsőségnek élik meg, és büszkék magukra, és ez nagy baj, mert ettől se több se kevesebb nem lesz az illető. (Illetve a testömeg változhat ;D)

2009. Január 12. - 15:17:44
Válasz #935
Nem elérhető

God Vazzeg


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!

Jól beszélsz  ****:))))))

2009. Január 12. - 15:30:20
Válasz #936
Nem elérhető

Gabe


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!
****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 12. - 15:36:52
Válasz #937
Nem elérhető

madinorbi


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!
Egyenesen szégyen, ha valaki cuccol rendszeresen és úgyis fosul néz ki, szégyen.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 12. - 15:43:28
Válasz #938
Nem elérhető

Gabe


Én is ismerek egy pár ilyen vicces 70kilós figurát, akiknél raj, hogy végignyomták már az összes anabolikát.

Azt mondja: Most összeestem 73kilóra, de leszarom, májusban tolok egy kis szusztát, oszt csá!
Strandfazon megesz!
 ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 12. - 16:09:50
Válasz #939
Nem elérhető

bimmerman


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!
Hogy miért?!Nem tudom te hogy vagy vele, de engem ebben a sportban nem a 75 kilós kategória résztvevőinek kinézete fogott meg.Nem akarok ezzel senkit megbántani(se a versenyzőket se a csodálóikat), félreértések ne szülessenek ezért.Egyszerűen csodálatos egy 110-115 kilós testépítő, 50++ karokkal, irdatlan nagy mellkassal, stb,stb...
Jaa...nekem nem "álom"tömeg a 80kg.Én 78kg-osan kezdtem, nagyon alacsony testzsírral.Most sincs sok zsír rajtam szerencsére.Célom a a fent említett 110-115 kilós tömeg vizsonylag alacsony testzsírral(mivel nem vagyok versenyző)53-as karok stb,már korábban leírtam.
Mégvalami: ezt a MIÉRT? kérdést miért nem teszed fel Arnoldnak,Lee Priestnek,Trey Breewernek(szerintem ő az eddigi legnagyobb koxkirály, 22évesen 130kilósnak lenni...)???Tizenéves koruk óta nyomtak/nyomnak magukba mindenfélét.Ők elérték a genetikai potenciáljuk maximumát 16évesen és kénytelenek voltak cucchoz nyúlni???????????Vagy mi????????? :-} 8-}

2009. Január 12. - 16:33:46
Válasz #940
Nem elérhető

hrcak


Arnold embertelen teljesítménnyel és szenvedéllyel, alázattal csinálta amit, és lett az aki. Nem róluk írtam, nem rájuk gondolok. A tendencia bántó, hogy már nem a küzdelem az első, nem a vágy, hogy megtudjuk meddig mehetünk még tisztán, Van e tovább? Egyszerűbb cuccolni, "meglódítani" a soha ki nem teljesedett fejlődést. Arnold nem egy hét alatt lett nagydarab atléta, és nem a beszúrandó adagok kötötték le a sporttal kapcsolatos gondolkodását, hanem a küzdelem! A hegy csúcsához közel valóban kell még valami ami segít a csúcsig lökni a szekeret, vagy azon is túl. De a hegynek úgy indulok neki, hogy köpök egyet, felpofozom magam és neki indulok. Nem állok meg ha a lábam lerohad és a tüdőm kiköpöm, akkor sem! Ennyi erővel krekket is szívhat bárki edzés előtt, hogy túl legyen rajta és tetszeleghessen önmagán. Csak úgy hiszem a szenvedélynek ehhez nincs köze.
Egy párbeszéd ami nagyon tetszett. "Hú! Azt hittem ha nyomok még egyet be is szarok,de jó volt!-válasz-Majd akkor lesz jó ha be is szartál"

de lehet így is: jaj mami nyomtam fekve 50-nel, ha tolok sustát lesz az 80 is. Ahogy animáléknál mondják, nyomd keményen vagy takarodj!

2009. Január 12. - 17:14:51
Válasz #941
Nem elérhető

warren


Arnold embertelen teljesítménnyel és szenvedéllyel, alázattal csinálta amit, és lett az aki. Nem róluk írtam, nem rájuk gondolok. A tendencia bántó, hogy már nem a küzdelem az első, nem a vágy, hogy megtudjuk meddig mehetünk még tisztán, Van e tovább? Egyszerűbb cuccolni, "meglódítani" a soha ki nem teljesedett fejlődést. Arnold nem egy hét alatt lett nagydarab atléta, és nem a beszúrandó adagok kötötték le a sporttal kapcsolatos gondolkodását, hanem a küzdelem! A hegy csúcsához közel valóban kell még valami ami segít a csúcsig lökni a szekeret, vagy azon is túl. De a hegynek úgy indulok neki, hogy köpök egyet, felpofozom magam és neki indulok. Nem állok meg ha a lábam lerohad és a tüdőm kiköpöm, akkor sem! Ennyi erővel krekket is szívhat bárki edzés előtt, hogy túl legyen rajta és tetszeleghessen önmagán. Csak úgy hiszem a szenvedélynek ehhez nincs köze.
Egy párbeszéd ami nagyon tetszett. "Hú! Azt hittem ha nyomok még egyet be is szarok,de jó volt!-válasz-Majd akkor lesz jó ha be is szartál"

de lehet így is: jaj mami nyomtam fekve 50-nel, ha tolok sustát lesz az 80 is. Ahogy animáléknál mondják, nyomd keményen vagy takarodj!

Azért  látom te aztán mindent tudsz mindenről.
Minden elismerésem.
Olvastam Arnold könyvét amiben leírta miből mennyit és mikor szedett, hát nem volt piskóta (Akkoriban a legnagyobb kokszos volt).
Ja a hozzáállása az biztosan azért volt olyan jó, mert jó sokszor szarrá itta az agyát és balhézott a kocsmában, mert így volt.
Egyébként a kitartását és a hozzáállását biztosan nem segítették az anabolikák amiket mértéktelenül fogyasztott.

Ha valaki szedni akar szteroidot akkor az az ő döntése, ne szólj bele, hagy csinálja.
Ha 78kg akkor is, ha 115kg akkor is.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Január 12. - 18:57:43
Válasz #942
Nem elérhető

Maszat


Gabe-t idézve MIÉRT? Valóban amíg ki nem merült a növekedés normális úton, addig miért? Azután is miért ha valaki nem versenyez? Intenzív edzés, no rinyálás, kemény kajálás és elszántság! Sokan hobbi "szúrósok", aki a "nagy" 80kg-os "álom"tömeget lépik át szarral. Hát abból szar is lesz. Zabálj okádásig, ha kihánytad edd meg újra és újra.
Úgy érzem sokak számára ez "kúrázás" a gyengeség, idült lustaság kórságát hivatott kezelni. Lazán veszik sokan ezt is mint a sportot magát. Susta-wini és egyéb becenevek mögé dugott szarokon élnek, holott a kaja és az egész viszony a sporthoz egy nulla.
Most lehet rám okádni a szart de akinek nem inge nem veszi magára. Ne csak gyötörd, tiszteld is a tested! Mindenkinek a legjobbat!

szerintem meg nagy hülyeség amit írtál,és kutyát nem érdekli.
Ne szóljon bele senki,h ki mikor,hánykilósan mekkora szériasúlyokkal kezdi...
én 48kilósan kezdtem edzeni és nekem kurva keményen kellett dolgoznom,h elérjem a 70et.
(merthogy akkor volt az első kúrám)
4évembe tellett!!!4év baszki!!!
igaz abból 2t szarul kajáltam,de mire rájöttem,h szarul csinálom már volt 2év edzésem,és utána hiába lőttem be,2év alatt 10kilót szedtem fel.
Szar ektomorf vagyok olyan anygacserével,h okádásig eszek és 2óra mulva korog a hasam.Tudod mit kell nekem megtennem azért,h fejlődjek.Nem sírok mert normálisan belőtt kajával fejlődtem,de nekem van 1 álom fizikumom amit el akarok érni.ÉS NEM 35ÉVESEN!ÉS KURVÁRA AZ ÉN DOLGOM,H MIVEL ÉREM EL ÉS MIKOR!
Nem tisztelem a testem?Esőbe hóba fagyba 35percet gyalogoltam edzeni 3hónapig mert szar volt a kocsim.(aki kocsihoz van szokva után 2m nem tud gyalogolni,aki tudja az tudja)Az oda vissza 70perc,mellette 10óra fizikai munka,főzés,barátnő stb,szarni nem volt időm...Miért ne tisztelném a testemet?
Könnyen pofáznak azok akik szendvicstől meg 1 turmixtol is fejlődnek,hát még normális kajálástól,de nem vagyunk 1formák,nem mindenkinek adatik meg,h jó genetikája legyen.Nekem nem adatott meg,viszont jól akarok kinézni ezért kezdtem el.És akkor mi van ha 80kiló vagyok,kis testzsírral?Ha dagadt fedett lennék és 100kg akkor koxolhatnék???
Szerintem aki nem használja az akkor magyarázzon ha őt is megszólják,h miért nem használja.



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 12. - 19:01:25
Válasz #943
Nem elérhető

Maszat


..."Könnyen pofáznak azok akik szendvicstől meg 1 turmixtol is fejlődnek,hát még normális kajálástól,de nem vagyunk 1formák,nem mindenkinek adatik meg,h jó genetikája legyen."...

ezt arra írtam,h van a terembe 1-2 srác aki kox nélkül néz úgy ki mint én kb,nem annyira szálkásak de a tömegük nagyobb.
szendvicseket esznek,cigiznek,minden 7végén részegek.
viszont nem koxolnak.
Nagy királyok mi?
csak kurva szerencsések...
én így is komolyan és keményen edzem,és úgy is ha nem használnám.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 12. - 20:38:02
Válasz #944
Nem elérhető

kamugirl


Szerintem is mindenkinek a saját felelőssége,ha ilyen szerekhez folyamodik.

Ennek a topicnak ezekről a szerekről kellene szólnia szerintem,hogy aki akar az jobban körbe tudja járni
a dolgot és esetleg segítséget kapjon a tapasztaltabbaktól.

Leginkább amiben tudunk segítenünk kellene egymásnak,nem pedig lehurrognunk a másikat.

Ha már ezekhez nyúl valaki akkor legyen valami haszna is és minnél kevesebb mellékhatása legyen az emberre.
Nagyon nehéz egy kezdó koxos-nak megfelelő információt gyüjtenie.
Ezért nem is csoda ha a terembe látod,hogy nem jó amit az emberek csinálnak.
De ha már körbe szeretnéd járni és te szeretnéd normálisan megcsinálni azt a kúrát,megfelelő levezetéssel akkor azért,
hogy próbálsz információt gyüjteni és segítséget kérni, szerintem nem leszólni kell az illetőt,hanem esetleg segíteni ha tudsz.
Ha nem, akkor feleslegesen ne off-olj.

(Ezt általánosságban írtam)
Én köszönöm,hogy segítettetek nekem!
Még ha nem is nyílvánosan....