2024. Szeptember 22. - 06:49:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640079 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. November 28. - 10:57:20
Válasz #165
Nem elérhető

hopika


Én az utóbbi edzésmentes években egyszerűen nagy lettem... @-o
Ezért is választottam újra a sportot.

Tom nem erre gondoltál.
Igaz minden ember más és másképpen is reagál a szervezete a bevitt ételre és kiegekre-ettől függetlenül szerintem hormonok nélkül is megoldható a dolog az esetek 90%-ban,ha csak eccerűen "nagy" akar lenni valaki.

Na szép napot mindenkinek! :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 11:48:00
Válasz #166
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem meg meg lehet ezt beszélni anélkül is, hogy lehülyéznénk egymást. Itt nem az a kérdés, hogy szedek-e kémiát vagy nem, hanem hogy bevállhat-e a rövidebb anyaghasználat.

Ehh, írtam egy hosszabb monológot, de kitöröltem a francba, nincs értelme beírni ide. Majd kitapasztalom magamnak. Köszöntem az észrevételeket, főleg neked Bubee..  o--O

2007. November 28. - 11:50:51
Válasz #167
Nem elérhető

Bubee


Köszöntem az észrevételeket, főleg neked Bubee..  o--O

Most ez mit akar jelenteni?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 11:59:11
Válasz #168
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszöntem az észrevételeket, főleg neked Bubee..  o--O

Most ez mit akar jelenteni?

Semmit, csak nemrég még tőlem kértél tanácsot msn-en, most meg kiderül hogy szánalmasnak tartasz. De nincs ezzel különösebb gond, nehogy félre értsd, csak meglepődtem. Legalább őszinte vagy, és ez jó dolog, egyre kevesebb ilyen ember van, pedig több kellene  8-)

Erre reagáltam:
"Viszont amikor azt látom h valaki úgy anyagozik mint egy állat és évről évre dettó úgy néz ki, nem képes továbblépni, akkor az már kurvára gáz."
A másik meg hogy az én anyaghasználatom nagyon kevés, úgyhogy az állat jelző nemtom hogy jött ide. De ezt neked pont tudnod kellene  :-} Ha idegen írja nem reagálom le, de hogy pont te...  ????...

2007. November 28. - 12:03:45
Válasz #169
Nem elérhető

Bubee


Köszöntem az észrevételeket, főleg neked Bubee..  o--O

Most ez mit akar jelenteni?

Semmit, csak nemrég még tőlem kértél tanácsot msn-en, most meg kiderül hogy szánalmasnak tartasz. De nincs ezzel különösebb gond, nehogy félre értsd, csak meglepődtem. Legalább őszinte vagy, és ez jó dolog, egyre kevesebb ilyen ember van, pedig több kellene  8-)

Erre reagáltam:
"Viszont amikor azt látom h valaki úgy anyagozik mint egy állat és évről évre dettó úgy néz ki, nem képes továbblépni, akkor az már kurvára gáz."
A másik meg hogy az én anyaghasználatom nagyon kevés, úgyhogy az állat jelző nemtom hogy jött ide. De ezt neked pont tudnod kellene  :-} Ha idegen írja nem reagálom le, de hogy pont te...  ????...

Miért veszed magadra amikor nem rád értettem? Versenyzőkre értettem elsősorban.

Én tudom jól h veled mi a pálya, azért is írtam azt neked ami rád vonatkozott. De ezt nem rád értettem, hiszen tudom h jól h nem viszed túlzásba a cuccozást.

És egyáltalán nem tartalak szánalmasnak..  ˝=/ Mivan, depressziós vagy?  ˝=/
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 12:08:30
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A topik új címe: a kedvenc kokszom élettani hatásai az érzelmeimre és az érzékenységemre... ;D

Srácok, don't worry be happy!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 28. - 12:09:10
Válasz #171
Nem elérhető

Bubee


A topik új címe: a kedvenc kokszom élettani hatásai az érzelmeimre és az érzékenységemre... ;D

Srácok, don't worry be happy!

 ;D   Łł= :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 12:11:36
Válasz #172
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ahogy a germán haverom is mondaná:

Train hard, train natural!!!


 ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 28. - 12:21:12
Válasz #173
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszöntem az észrevételeket, főleg neked Bubee..  o--O

Most ez mit akar jelenteni?

Semmit, csak nemrég még tőlem kértél tanácsot msn-en, most meg kiderül hogy szánalmasnak tartasz. De nincs ezzel különösebb gond, nehogy félre értsd, csak meglepődtem. Legalább őszinte vagy, és ez jó dolog, egyre kevesebb ilyen ember van, pedig több kellene  8-)

Erre reagáltam:
"Viszont amikor azt látom h valaki úgy anyagozik mint egy állat és évről évre dettó úgy néz ki, nem képes továbblépni, akkor az már kurvára gáz."
A másik meg hogy az én anyaghasználatom nagyon kevés, úgyhogy az állat jelző nemtom hogy jött ide. De ezt neked pont tudnod kellene  :-} Ha idegen írja nem reagálom le, de hogy pont te...  ????...

Miért veszed magadra amikor nem rád értettem? Versenyzőkre értettem elsősorban.

Én tudom jól h veled mi a pálya, azért is írtam azt neked ami rád vonatkozott. De ezt nem rád értettem, hiszen tudom h jól h nem viszed túlzásba a cuccozást.

És egyáltalán nem tartalak szánalmasnak..  ˝=/ Mivan, depressziós vagy?  ˝=/

Ja, jóvan, csak épp az én hülyeségem van terítéken, és ezért kombináltam össze a te hülyeségeddel..  ;-oo-;

2007. November 28. - 12:22:20
Válasz #174
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahogy a germán haverom is mondaná:

Train hard, train natural!!!


 ;D ;D ;D

Markus tudna mesélni a naturálság útvesztőiről tuti  @-o  :-)->

2007. November 28. - 13:27:05
Válasz #175
Nem elérhető

tomi


Wolf-nak el is mesélte...  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. November 29. - 14:20:59
Válasz #176
Nem elérhető

BrianB


Meg a Ronnie is megmondta a 2200 fontos lábtolás után: "Thank God for pure natural strenght". ;D :-)->

2007. November 29. - 14:24:38
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Meg a Ronnie is megmondta a 2200 fontos lábtolás után: "Thank God for pure natural strenght". ;D :-)->

Tudta kinek kell köszönni, f@sza gyerek  ;-oo-;  @:-) Jó lenne mostmá magamnak is adna némi plusz strengthet, nem csak másoknak osztogatni, majd leülök má magammal beszélgetni kicsit  0o0o0  :-*

2007. November 29. - 19:43:05
Válasz #178
Nem elérhető

parrre


Meg a Ronnie is megmondta a 2200 fontos lábtolás után: "Thank God for pure natural strenght". ;D :-)->

Tudta kinek kell köszönni, f@sza gyerek  ;-oo-;  @:-) Jó lenne mostmá magamnak is adna némi plusz strengthet, nem csak másoknak osztogatni, majd leülök má magammal beszélgetni kicsit  0o0o0  :-*

Na persze...

IDDQD
IDKFA

Ennyi  8-}  @-o

2007. November 29. - 19:50:53
Válasz #179
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!