2024. Szeptember 22. - 06:50:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640080 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. November 27. - 19:50:11
Válasz #150
Nem elérhető

Bubee


Hali!

Gondoltam énis írok pár sort, mert ahogy látom az itteni "sláger termékeket" próbáltam már.

Görög deca:
Mostanában lehet kapni hologramos cimkével, dobozban, leírással.
Namost ez tök eredetinek tünik, de állítólag ebből is van már kamu.
Az "eredeti" dobozán lévő vonalkósos cimkén van a vonalkódra merőlegesen egy 12 jegyű számsor. A kamu dobozán ilyen nincs.

Hogy ebből mi igaz azt, nem tudom. Mind2t próbáltam, de ugye más is volt mellette, így nem lehet tudni.

Zambon winy:
1x vettem eddig eredetit. Dobozban, hologramos cimkével. Hatóanyag félig volt benne ülepítés után.
Sztem nehéz eredetit szerezni.

Innopharmchem TestoPlex 300:
Tuti van benne valami. Erőt qrvára hozza.
Az, hogy nem az a cég gyártja ami a dobozon áll, az egy dolog. Ez sok más cuccra is igaz..
A Trendolonjukat még nem próbáltam. Haveromnak adtam csak be, de mikor letörtem az ampulla tetejét,
szabályosan megszédültem. Nagyon erős szaga van.

Pakisztáni deca:
Ez már eleve gyanús, mivel nem hinném, hogy a világ másik feléről olyan könnyen eljutna ide..
Egy dolog biztos csak. Ez 1000% hogy nem deca. Inkább valami teszto lehet.
Nagyon jó cucc, de a tesztonál megszokott mellékhatások nagyon kijönnek. Gyno, pattanásos hát, stb.
Utána kb. fél év kellett hozzá, hogy kitisztuljon a bőröm.

Galenika enantát:
Ebből is láttam már pár félét. Gyanúsan olcsó, és gyanúsan sok van belőle.
Mindenki ezt használja általában más cucc mellett. Szóval, gőzöm sincs, hogy jó-e vagy sem. :/


A Galenika enantát jó! Én már 2x használtam, most másodszor csak magában! Nekem nagyon bejön. Sztem jó anyag.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 20:33:31
Válasz #151
Nem elérhető

tomi


God, tudod az én módszerem... Nekem pont fordítva működik általában a 6. héttől kezdek reagálni a szerekre, ezért nem is tartok 12hét alatti kúrát. De tényleg mindenkinek más... szerintem nyugodtan kipróbálhatod a 6hetes témát. De arra vigyázz, hogy ez a hirtelen fejlődés ne csak a régi szint újra elérése legyen, hanem ahhoz képest is fejlődés. Mert néha az ember szervezete ki van éhezve már az anyagra és amikor megkapja, gyorsan visszaugrik a régi szintre, de az még nem fejlődés.
Up the dose, lift the most!

2007. November 27. - 23:49:09
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


God, tudod az én módszerem... Nekem pont fordítva működik általában a 6. héttől kezdek reagálni a szerekre, ezért nem is tartok 12hét alatti kúrát. De tényleg mindenkinek más... szerintem nyugodtan kipróbálhatod a 6hetes témát. De arra vigyázz, hogy ez a hirtelen fejlődés ne csak a régi szint újra elérése legyen, hanem ahhoz képest is fejlődés. Mert néha az ember szervezete ki van éhezve már az anyagra és amikor megkapja, gyorsan visszaugrik a régi szintre, de az még nem fejlődés.

Ja, lehet ez is benne van, nemtom, de ha az a fejlődés nekem, hogy bevizesedek, meg úszógumi nő mint állat, akkor inkább hagyom a pitsába, oszt tolom naturba, úgy se fejlődök, de legalább valahogy kinézek  :-Đ  ?:-/

2007. November 27. - 23:55:07
Válasz #153
Nem elérhető

Bubee


God, tudod az én módszerem... Nekem pont fordítva működik általában a 6. héttől kezdek reagálni a szerekre, ezért nem is tartok 12hét alatti kúrát. De tényleg mindenkinek más... szerintem nyugodtan kipróbálhatod a 6hetes témát. De arra vigyázz, hogy ez a hirtelen fejlődés ne csak a régi szint újra elérése legyen, hanem ahhoz képest is fejlődés. Mert néha az ember szervezete ki van éhezve már az anyagra és amikor megkapja, gyorsan visszaugrik a régi szintre, de az még nem fejlődés.

Ja, lehet ez is benne van, nemtom, de ha az a fejlődés nekem, hogy bevizesedek, meg úszógumi nő mint állat, akkor inkább hagyom a pitsába, oszt tolom naturba, úgy se fejlődök, de legalább valahogy kinézek  :-Đ  ?:-/

God, most nem azért h basztassalak, de én mindig is érdekesnek tartottam h semmitől nem fejlődsz. Se naturálba se szteroidokkal. Nem hinném h olyan különlegesen szar lennél genetikailag h ne tudnál tovább fejlődni. Egyrészt tudom h a kajálásod hagy némi kívánni valót, amin azért változtatni kéne már, nem pedig állandóan sírni h nem fejlődsz. A másik meg az h lehet először neked is be kéne fogynod tisztességesen és utána újra elkezdeni tömegelni ésszel. Egy idő után úgysem fogsz tovább lépni a zsír miatt se. Vidd le a tzs-t amennyire csak lehet és onnan újra elkezdeni fejlődni.

Tényleg nem tudom elhinni h ne tudnál továbblépni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 00:12:13
Válasz #154
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
meg úszógumi nő mint állat
Nincs az a koksz ami úszógumit növeszt!  :-Đ


Az vagy amit megeszel... :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 28. - 00:54:25
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


God, tudod az én módszerem... Nekem pont fordítva működik általában a 6. héttől kezdek reagálni a szerekre, ezért nem is tartok 12hét alatti kúrát. De tényleg mindenkinek más... szerintem nyugodtan kipróbálhatod a 6hetes témát. De arra vigyázz, hogy ez a hirtelen fejlődés ne csak a régi szint újra elérése legyen, hanem ahhoz képest is fejlődés. Mert néha az ember szervezete ki van éhezve már az anyagra és amikor megkapja, gyorsan visszaugrik a régi szintre, de az még nem fejlődés.

Ja, lehet ez is benne van, nemtom, de ha az a fejlődés nekem, hogy bevizesedek, meg úszógumi nő mint állat, akkor inkább hagyom a pitsába, oszt tolom naturba, úgy se fejlődök, de legalább valahogy kinézek  :-Đ  ?:-/

God, most nem azért h basztassalak, de én mindig is érdekesnek tartottam h semmitől nem fejlődsz. Se naturálba se szteroidokkal. Nem hinném h olyan különlegesen szar lennél genetikailag h ne tudnál tovább fejlődni. Egyrészt tudom h a kajálásod hagy némi kívánni valót, amin azért változtatni kéne már, nem pedig állandóan sírni h nem fejlődsz. A másik meg az h lehet először neked is be kéne fogynod tisztességesen és utána újra elkezdeni tömegelni ésszel. Egy idő után úgysem fogsz tovább lépni a zsír miatt se. Vidd le a tzs-t amennyire csak lehet és onnan újra elkezdeni fejlődni.

Tényleg nem tudom elhinni h ne tudnál továbblépni.

A kajálásom tényleg fos, viszont jelenlegi helyzetemben nem tudok rajta változtatni. Ebből próbálom kihozni a maxot, próbálgatom hátha valami "bejön". Tudom: csodák nincsenek, nem is az kell, csak optimalizálom a jelenlegi kaotikus helyzetet   ;D

Steve: ugyanolyan étkezés mellett az 1. 6 hétben fejlődök, utána meg csak a zsír jön, ebből következtetek valami hormonális dologra. Kaját tudom hogy nem a legjobb (lásd fentebb) de próbálkozom azért. Vagy adjam fel?  :-X  >:D

2007. November 28. - 09:05:54
Válasz #156
Nem elérhető

Skorpió


Ejnye-bejnye srácok, valamit rosszul csináltok.  ;)

Nálunk a teremben vannak arcok, akik állításuk szerint nem szednek se szteroidot, se táplálékkiegészítőket, mégis szép szálkásan tudnak 120 kg-al szériázni, 47-es karjuk van stb.
Mikor megkérdezem mitől, akkor csak olyanokat mondanak, hogy genetika (szinte mindegyik ezt szajkózza), meg sok - idézem - "fehérjedús" kaját fogyasztanak. Kérdésemre, hogy melyek ezek, ezt válaszolták: kefír, tej, fehér zsír, a lényeg, hogy fehér színe legyen, mert az jelzi, hogy sok fehérje van benne!

A múltkor komoly vitám volt az egyik genetikai csodával, mert lecseszett, hogy miért főzök olajjal, hiszen az tele van műanyaggal. Zsírral kell sütni-főzni, mert az természetes.   ˝=/

A kedvencem pedig az a srác, aki állítása szerint csak kb. 3 havonta fogyaszt fehérjét, de akkor még nem nő tőle, csak miután már elfogyott a doboz 2 héttel. Természetesen ő is 26 kg-os egykezessel bicepszezik, tiszta szálka. Lábazni és hátazni nem szokott, csak 2 alkalommal havonta. Néha dührohamai vannak (vajon mitől?), ekkor vörös fejjel káromkodik magában és szid mindenkit, aki éppen nincs ott, és határozottan állítja, hogy szét lesz verve ennek meg annak a feje, és a barátnője is fel lesz pofozva, ha hazamegy stb.  :-Đ

Szóval csak naturálba srácok.  :-oD

2007. November 28. - 09:31:09
Válasz #157
Nem elérhető

hopika


Mégha a GOD és Bubee,vagy netán a Tomi meg is kövez:én is csatlakozom Skorpióhoz.
Szerintem csak akkor cuccolj,ha versenyezni akarsz,vagy nagyon komolyak a szándékaid.
Olyan szintű és minőségű kiegészítők vannak ma már,amiről 10-15 évvel ezelőtt álmodni sem mertem.
Mindíg van más alternatíva,csak meg kell keresni. :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 09:35:20
Válasz #158
Nem elérhető

parrre


Má nem azér, de tömegelés végén én is simán nyomkodok 120-al, és talán még a karom is 47-es. Gyóccer nélkül. ( Mondjuk a full szálkáról most inkább nem beszélnék  ::) )

Egyébként szentül hiszem, (a legális cuccok fejlődését tekintve) hogy nemsokára ez nem lesz akkora kuriózum.

2007. November 28. - 09:36:19
Válasz #159
Nem elérhető

parrre


Na tessék. Nem má megin beelőznek ...  :-Đ :-Đ :-Đ  :-/-- :-/--

 @-o

2007. November 28. - 09:37:34
Válasz #160
Nem elérhető

hopika


Ezé' kaptál egy plusszot tesó! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 10:29:17
Válasz #161
Nem elérhető

Bubee


Mégha a GOD és Bubee,vagy netán a Tomi meg is kövez:én is csatlakozom Skorpióhoz.
Szerintem csak akkor cuccolj,ha versenyezni akarsz,vagy nagyon komolyak a szándékaid.
Olyan szintű és minőségű kiegészítők vannak ma már,amiről 10-15 évvel ezelőtt álmodni sem mertem.
Mindíg van más alternatíva,csak meg kell keresni. :-){

Én pedig Johnnyval értek egyet ezügyben. Viszont amikor azt látom h valaki úgy anyagozik mint egy állat és évről évre dettó úgy néz ki, nem képes továbblépni, akkor az már kurvára gáz.

Viszont az h ki használ és ki nem használ, mindenkinek a magánügye.

A másik dolog meg az h én is nagyon hiszek a legális cuccok jövőjében, és abban is hiszek h lehet ötvözni a két utat (gyógyszer + legál kieg). Viszont erősen kétlem h versenysport szinten kiütné a nyeregből a gyógyszert. Azért ne feledjük h a hormonok nem gyenge anyagok.

Skorpió:

A düh és társai nem közvetlenül a tesztoszterontól vannak. Tévedésben élsz. Az az EGO-tól van. Akinek elve magasabb az egója, annak szépen megnő a cucc használtából fakadóan (önbizalomnövekedés). De ez csak önspanolás, meg jampeckodás és nem több. Én abszolút nem vagyok agresszív típus, azonban az önbizalmam az első kúra alkalmával nekem is megnőtt, de nem közvetlenül a szertől. És nem csapkodtam mert normális ember vagyok. Aki eleve faszkalap, annál jöhet létre ilyen dühkitörés, de nem a szer miatt közvetlenül. De ez csak az én véleményem.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 10:34:34
Válasz #162
Nem elérhető

hopika


Bee!

Nem azt írtam én sem,hogy ne használjátok---sztem tudod,hogy toltam én is régebben ezt-azt...
Csak annyit írtam,hogy akinek nem feltétlenül kell,az ne használja.
Ha megállsz a fejlődésben és sehogy sem tudsz túljutni a holtponton,akkor ésszel természetesen lehet tolni.
Csak én a "reklámkoxolásnak" nem látom sok értelmét...
Na toljuk az ipart:megiszom a turmixom maradékát... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 10:39:37
Válasz #163
Nem elérhető

Bubee


Bee!

Nem azt írtam én sem,hogy ne használjátok---sztem tudod,hogy toltam én is régebben ezt-azt...
Csak annyit írtam,hogy akinek nem feltétlenül kell,az ne használja.
Ha megállsz a fejlődésben és sehogy sem tudsz túljutni a holtponton,akkor ésszel természetesen lehet tolni.
Csak én a "reklámkoxolásnak" nem látom sok értelmét...
Na toljuk az ipart:megiszom a turmixom maradékát... :-oD

És akkor mi van ha én csak egyszerűen szeretnék nagy lenni, de nem akarok versenyezni? Mert ilyen is van   --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 10:50:31
Válasz #164
Nem elérhető

tomi


Dehogy kövezlek meg!  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!