2024. Szeptember 22. - 08:25:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640086 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. November 02. - 22:18:54
Válasz #135
Nem elérhető

Bubee


nekem a legdurvább eddig 2ml enantát vállba 20-as tűvel. "mert muszájjj volt" a végén ömlött is vissza rendesen a furaton  <3!

 ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 02. - 23:53:20
Válasz #136
Nem elérhető

God Vazzeg


nekem a legdurvább eddig 2ml enantát vállba 20-as tűvel. "mert muszájjj volt" a végén ömlött is vissza rendesen a furaton  <3!

A végén elbaxtad a szmájlit, vagy mazo állat vagy, de sebaj  :-/-(-:  !+"%

2007. November 03. - 00:41:01
Válasz #137
Nem elérhető

Raymond


;D

Hát ez nagyon komoly...már le is töltöttem a ké  :-)! Łł=pet

2007. November 03. - 03:06:00
Válasz #138
Nem elérhető

Lgy


Sziasztok! deka mellé mit lehetne? 106 kilo vagyok, egy kemény formában de nem szárazban. Nem szeretnék vizet,1-2 kiló húst esetleg de ha csak keményít az sem lenne baj. Várom a válaszokat. Előre is köszönöm. Ha a mester válaszolna azt személyes megtiszteltetésnek venném. Tiszteletem Steve

2007. November 03. - 06:08:48
Válasz #139
Nem elérhető

The Rock


Sziasztok! deka mellé mit lehetne? 106 kilo vagyok, egy kemény formában de nem szárazban. Nem szeretnék vizet,1-2 kiló húst esetleg de ha csak keményít az sem lenne baj. Várom a válaszokat. Előre is köszönöm. Ha a mester válaszolna azt személyes megtiszteltetésnek venném. Tiszteletem Steve

stanazolol
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 03. - 08:10:34
Válasz #140
Nem elérhető

tomi


sustanon250
Up the dose, lift the most!

2007. November 03. - 14:18:47
Válasz #141
Nem elérhető

Lgy


Köszönöm az eddigi válaszokat. Parával, propival, esetleg boldenonnal vagy primoval milyen? Akinek van tanácsa esetleg tapasztalata kérem irja már meg. Köszönöm

2007. November 09. - 10:23:53
Válasz #142
Nem elérhető

Janó


Ismeri vki az argentin metabolic és androbolic nevű szereket?vhol azt olvastam hogy hamis! ?  ?:-/

2007. November 09. - 10:39:45
Válasz #143
Nem elérhető

izomboy


Ez egy márkanév amiből lehet hamis...

2007. November 09. - 16:40:53
Válasz #144
Nem elérhető

tomi


Én is azt hallottam hogy kamuk, azt hiszem amúgy boldenon van bennük és egy pandf számban a kamu képekkel volt illusztrálva hibásan. De inkább vegyél embernek szánt készítményt mint a deka.
Up the dose, lift the most!

2007. November 09. - 19:40:52
Válasz #145
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is azt hallottam hogy kamuk, azt hiszem amúgy boldenon van bennük és egy pandf számban a kamu képekkel volt illusztrálva hibásan. De inkább vegyél embernek szánt készítményt mint a deka.

Ja, mi a faxnak kísérletezni, hiába 100Ft-al olcsóbb ha begyullad a pitsád tőle  !+"% 

2007. November 09. - 22:23:43
Válasz #146
Nem elérhető

tomi


még ha olcsóbb volna, de DRÁGÁBB  ????...
Up the dose, lift the most!

2007. November 09. - 22:58:09
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


még ha olcsóbb volna, de DRÁGÁBB  ????...

Akkor meg végképp nem értem..  ????...  ˝=/

2007. November 17. - 22:16:04
Válasz #148
Nem elérhető

charg


Hali!

Gondoltam énis írok pár sort, mert ahogy látom az itteni "sláger termékeket" próbáltam már.

Görög deca:
Mostanában lehet kapni hologramos cimkével, dobozban, leírással.
Namost ez tök eredetinek tünik, de állítólag ebből is van már kamu.
Az "eredeti" dobozán lévő vonalkósos cimkén van a vonalkódra merőlegesen egy 12 jegyű számsor. A kamu dobozán ilyen nincs.

Hogy ebből mi igaz azt, nem tudom. Mind2t próbáltam, de ugye más is volt mellette, így nem lehet tudni.

Zambon winy:
1x vettem eddig eredetit. Dobozban, hologramos cimkével. Hatóanyag félig volt benne ülepítés után.
Sztem nehéz eredetit szerezni.

Innopharmchem TestoPlex 300:
Tuti van benne valami. Erőt qrvára hozza.
Az, hogy nem az a cég gyártja ami a dobozon áll, az egy dolog. Ez sok más cuccra is igaz..
A Trendolonjukat még nem próbáltam. Haveromnak adtam csak be, de mikor letörtem az ampulla tetejét,
szabályosan megszédültem. Nagyon erős szaga van.

Pakisztáni deca:
Ez már eleve gyanús, mivel nem hinném, hogy a világ másik feléről olyan könnyen eljutna ide..
Egy dolog biztos csak. Ez 1000% hogy nem deca. Inkább valami teszto lehet.
Nagyon jó cucc, de a tesztonál megszokott mellékhatások nagyon kijönnek. Gyno, pattanásos hát, stb.
Utána kb. fél év kellett hozzá, hogy kitisztuljon a bőröm.

Galenika enantát:
Ebből is láttam már pár félét. Gyanúsan olcsó, és gyanúsan sok van belőle.
Mindenki ezt használja általában más cucc mellett. Szóval, gőzöm sincs, hogy jó-e vagy sem. :/

2007. November 27. - 18:47:58
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem akartam új topikot nyitni, ezért ide írom:

Azt vettem észre (már több alkalommal) hogy anyagozáskor nekem az 1. 6 hét amikor jön a méret és az erő (teszto/deka általában), utána már csak a mellékhatások jönnek, vizesedés, hombárfej, úszógumi. Namost: létezik hogy rövidebb 6 hetes qrákat kellene tartanom inkább, nem egyszerre hosszabbat? Mert nekem mindenki azt mondja, hogy a teszto/deka hosszan fasza. Ennyire eltérően reagálhat a szervezetem? Baba adagokat használok..

Tapasztabbaktól várnék valami támpontot, mert eddigi tapasztalataim alapján inkább átállok a rövidebb villámtémákra  :-)->