2024. Szeptember 20. - 08:53:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639798 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Szeptember 06. - 18:06:05
Válasz #780
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?
Kínai létezik, a hatásásról semmit nem tok .
nem tudod véletlenül a kínai nevét,vagy a gyártóját ?

Asszem ők azok: 汉语/漢語;中文

2008. Szeptember 10. - 21:57:39
Válasz #781
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok.
Nemtudtam,h hova lenne a legjobb ezért itt kérdezem.
Most szeretnék venni 18db primabolan depot-ot.6hétig heti 3.Semmi mást nem szeretnék mellé tolni,célom nem a tömegnövelés.
Érdekelne,h mik a tapasztalatok vele mostanában.100mg-osat szeretnék.Sok a hamis vagy megbizható?
Gondolkoztam mellé winin meg utána 100clenbuterol,de mivel annyira de annyira sok a kamu wini,h 1x üen nem merek venni.Vettem én már nagyon pofás hologrammos zambonos winit ami lószart se ért,nem is gyulladt nem is fájt pedig azt mondják az eredetinek kell és nem is hatott igazán.A clenbuterol meg nekem semmi extra,annyira nem jött be mint antikatabolikus szupercsida...:D
Ugyhogy marad a primo magába.
Hi
Hát öregem ha humángyógyászati eredeti Primobolant keresel nem árt ha tudod hogy 2 készítménnyel lehet dolgod:a spanyollal,és a törökkel.Ha engem kérdezel felejtsd el.Inkább underground szinten keresgélj,jobban jársz.
Winni-Zambonost messze kerülni kell ma már,mivel a gyártó DESMA-ra változott 2007 vége felé,és a Zambon-os utolsó széria már akkor elfogyott sztem mikor legyártották...Igazad van a Winni elég kellemetlen a vizes oldat miatt,de nem kötelező begyulladnia.(bár előfordul)
100 db clenbuterollal semmire sem mész,inkább gyűjts még hozzá.
300mg Primobolan hetenként főleg magában nem sok,még pont elférne mellé vmi más is...gondoldd meg,sokkal jobban jársz

üdv,és remélem tudtam segíteni

Szia.
Tudtál segíteni.A 18primo magában storyt elvetettem.Terveim voltak ami nem jött össze.Másik kúrát tervezek.Célom a tömegnövelés,de normális kereteken belül,nem akarok vízfejet,nem akarok szemest szedni.Mivel ez a 2.kúrám ezért az adakokat és a kúra hosszát sem tervezem iszonyatosan nagyra,mert nem akarom az elején ellőni favoritokat.Sokak szerint már így is előttem kezdésnek 8naponta 500mg testoval.(4naponta volt 1 susta)De akkor is tömeget szerettem volna növelni,nem akartam winit primoval.
Akkor 13susta volt 18 KAMU winivel,ami nem tom mennyi hatóanyagot tartalmazott:( 80spiro meg 80proviron+a levezetés(HCG,closti).és 8hét volt.

Most  16susta
        17deca
        6primabolan
        +proviron,HCG,CLosti és 12hetes lenne
Így nézne ki:

1.hét:1 deca
2.hét:2deca a heti 2 az igazából 8naponta2 mert minden 4.napon adnám.
3.hét:2deca+1 sustanon
4.hét:2deca+2 sustanon a 2 sutanon az 6nap alatt 2 mert minden 3.napon szúrom majd.+napi 1proviron
5.hét 2deca+ 2sutanon+ napi2 proviron
6.hét ugyan az mint az 5.
7.hét ugyan az mint az 5.
8.hét ugyan az mint az 5.
9.hét 2deca+1 sustanon+ 1 primo+ 2 proviron
10.hét 1deca+ 2 primabolan+ 2 priviron
11.hét 2 primabolan+2 priviron
12.hét1 primabolan
ezutan jön 3x5000NE HCG + 10napig napi 2szem closti.

Most picit várok,mert tele vagyok pattanással az előző kúrám óta.Amit ugyan normálisan levezettem,be is írtam a levezetés topicba.Félek,h a hormonháztartásommal van valami...
Mit szóltok ehhez a kúrához,és még az érdekelne,h decabol tudtok olyat ami bevállt mostanában,illetve melyiket kerüljem???
Remélem kapok választ:)))


         
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 14. - 16:59:21
Válasz #782
Nem elérhető

Ned


Üdv Urak!

Én új vagyok erre és ha nem haragszatok érdeklődnék:). Iszonyat hosszú már ez a topic és nem bírnám végig olvasni az elejétől! Olvasgattam a spiropentről, ami az én szememben szinte hihetetlen és érthetetlen. Ugye a "marketing" része azt írja, hogy diéta nélkül égeti a zsírt és még az is előfodrulhat, hogy nőveli a teljesítményt mellette.. Most az oké, hogy ha van valami, ami még diéta mellett rásegít a zsírégetsére, de hogy van valami ami a diéta nélkül??? Ez azért érdekes!!! Főleg úgy, hogy még izmot sem veszít vele az ember, csak is zsírt. Szóval azért akkor elgondolkoztató, hogy egy jó diéta mellett mire lehet képes! Nah meg a másik, hogy mi van akkor, ha mondjuk egy winni mellett alkalmazza az ember?? Nő a száraz izom, nő a teljesítmény, fogy a zsír és még pluszba segít megtartani az elért eredményt a spiro a kúra végén?? Ne haragudjatok, ha hülyeségeket írok, de erre annyira kiváncsi lennék, mert túúl hihetetlen :D!

2008. Szeptember 17. - 19:02:46
Válasz #783
Nem elérhető

Maszat


 clenbuterol zsírégető hatása abban rejlik,h megemeli a test hőmérsékletét,és erre a zsírt használja fűtőanyagnak.
én kézremegésen kívűl nem tapasztaltam olyan hatást ami feltünő lett volna,mondjuk keveset is fogyasztottam,mindössze 80db-ot,napi4el.Én az antikatabolikus hatását szerettem volna kihasználni,nem a zsírégetőt.Az,h ez mennyire sikerült nemt tudom...Nem szakadtam össze sustanon kúra után,de az nem a spironak köszönhető...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 17. - 21:25:07
Válasz #784
Nem elérhető

player


Sziasztok.
Nemtudtam,h hova lenne a legjobb ezért itt kérdezem.
Most szeretnék venni 18db primabolan depot-ot.6hétig heti 3.Semmi mást nem szeretnék mellé tolni,célom nem a tömegnövelés.
Érdekelne,h mik a tapasztalatok vele mostanában.100mg-osat szeretnék.Sok a hamis vagy megbizható?
Gondolkoztam mellé winin meg utána 100clenbuterol,de mivel annyira de annyira sok a kamu wini,h 1x üen nem merek venni.Vettem én már nagyon pofás hologrammos zambonos winit ami lószart se ért,nem is gyulladt nem is fájt pedig azt mondják az eredetinek kell és nem is hatott igazán.A clenbuterol meg nekem semmi extra,annyira nem jött be mint antikatabolikus szupercsida...:D
Ugyhogy marad a primo magába.
Hi
Hát öregem ha humángyógyászati eredeti Primobolant keresel nem árt ha tudod hogy 2 készítménnyel lehet dolgod:a spanyollal,és a törökkel.Ha engem kérdezel felejtsd el.Inkább underground szinten keresgélj,jobban jársz.
Winni-Zambonost messze kerülni kell ma már,mivel a gyártó DESMA-ra változott 2007 vége felé,és a Zambon-os utolsó széria már akkor elfogyott sztem mikor legyártották...Igazad van a Winni elég kellemetlen a vizes oldat miatt,de nem kötelező begyulladnia.(bár előfordul)
100 db clenbuterollal semmire sem mész,inkább gyűjts még hozzá.
300mg Primobolan hetenként főleg magában nem sok,még pont elférne mellé vmi más is...gondoldd meg,sokkal jobban jársz

üdv,és remélem tudtam segíteni

Szia.
Tudtál segíteni.A 18primo magában storyt elvetettem.Terveim voltak ami nem jött össze.Másik kúrát tervezek.Célom a tömegnövelés,de normális kereteken belül,nem akarok vízfejet,nem akarok szemest szedni.Mivel ez a 2.kúrám ezért az adakokat és a kúra hosszát sem tervezem iszonyatosan nagyra,mert nem akarom az elején ellőni favoritokat.Sokak szerint már így is előttem kezdésnek 8naponta 500mg testoval.(4naponta volt 1 susta)De akkor is tömeget szerettem volna növelni,nem akartam winit primoval.
Akkor 13susta volt 18 KAMU winivel,ami nem tom mennyi hatóanyagot tartalmazott:( 80spiro meg 80proviron+a levezetés(HCG,closti).és 8hét volt.

Most  16susta
        17deca
        6primabolan
        +proviron,HCG,CLosti és 12hetes lenne
Így nézne ki:

1.hét:1 deca
2.hét:2deca a heti 2 az igazából 8naponta2 mert minden 4.napon adnám.
3.hét:2deca+1 sustanon
4.hét:2deca+2 sustanon a 2 sutanon az 6nap alatt 2 mert minden 3.napon szúrom majd.+napi 1proviron
5.hét 2deca+ 2sutanon+ napi2 proviron
6.hét ugyan az mint az 5.
7.hét ugyan az mint az 5.
8.hét ugyan az mint az 5.
9.hét 2deca+1 sustanon+ 1 primo+ 2 proviron
10.hét 1deca+ 2 primabolan+ 2 priviron
11.hét 2 primabolan+2 priviron
12.hét1 primabolan
ezutan jön 3x5000NE HCG + 10napig napi 2szem closti.

Most picit várok,mert tele vagyok pattanással az előző kúrám óta.Amit ugyan normálisan levezettem,be is írtam a levezetés topicba.Félek,h a hormonháztartásommal van valami...
Mit szóltok ehhez a kúrához,és még az érdekelne,h decabol tudtok olyat ami bevállt mostanában,illetve melyiket kerüljem???
Remélem kapok választ:)))


         

Roaccutan-a pattanástalanító

Melyik deca-t fogod használni?

2008. Szeptember 18. - 23:01:41
Válasz #785
Nem elérhető

Maszat


Én úgy tudom,h a roaccutan úgy fejti ki hatását,h nem engedi a testosteront dihidrotestosteronná alakulni.De mivel a dihidrotestosteron 1 piszok erős androgén is 1be,ezáltal csökken az izomépítő hatása is a kúrának...Ez igaz???
Nem tudom,h melyiket fogom használni,kérdeztem is,h melyik mostanában a jó.Tudom,h ezt nem lehet megmondani neten keresztül,mert lehet én már kamut kapok,de mégis az érdekelne,h melyiket adják most ami "jó".
Én a kék görögöt tudom,azt szem hellas,de még nem fogtam a kezembe,csak a kérdésemre azt mondták ilyen van.
Mik a tapasztalatok ezekröl.
Sustanonbol a pakisztáni organonost fogom,850ft ért vettem multkor.A deca ha jól emléxem 1500.Ez milyen érnak számít???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 18. - 23:01:41
Válasz #786
Nem elérhető

Maszat


és még az is érdekelne amelett,h a Roaccutan csökkenti-e a kúra eredményességét,h ha ügyebár szedem és nem képződik DHT-akkor a hajhullás is kiküszöbölhető???
csakmert amúgy is ritka a hajam,az előző kúrátol annyi kihullot,h már meg is jegyezték,én meg hiú dög vagyok és rosszul érint.Tudom aki a célt akarja...De mégis...vágjátok...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 18. - 23:37:28
Válasz #787
Nem elérhető

Maszat


http://www.pirulapatika.hu/210029896/betegtajekoztato/roaccutan_10_mg_kapszula?rnd=552


ennek a szarnak több a mellékhatása mint 1 deca-nak,nemhiába szidják 1es testépítők(más fórumon többször olvastam)
előbb szúrom magam picsán 1 testo injekcióval mint,h bevegyek 1 ilyen tabit...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 23. - 12:30:56
Válasz #788
Nem elérhető

Gézu


Andropen 275-ről van vkinek vmiféle tapasztalata? Esetleg haxnálta vki? =/+'
No Pain, No Gain!

2008. Szeptember 23. - 16:13:26
Válasz #789
Nem elérhető

player


Andropen 275-ről van vkinek vmiféle tapasztalata? Esetleg haxnálta vki? =/+'

5 komponensű testosteron a brit sárkánytól, Thaiföldről.2006 vége óta nem gyártják,úgyhogy vigyázz

2008. Szeptember 23. - 19:44:15
Válasz #790
Nem elérhető

Zolka


Sziasztok! Enantatról tudtok mondani valamit? Esetleg kép? Most kezdenék kúrát, de nem akarom hogy lehúzzanak.

2008. Szeptember 23. - 19:50:05
Válasz #791

Torony

Vendég
Galenika testosterone depot

keress rá

2008. Szeptember 23. - 21:50:01
Válasz #792
Nem elérhető

Zolka


Köszi. Mit javasolsz első kúrának?

2008. Szeptember 24. - 23:25:55
Válasz #793
Nem elérhető

jane007


Szerintetek a koksz mennyiben és milyen minőségben befolyásolja a spermiumokat? Állag, minőség, szín, nemzőképesség...stb.re gondolok

2008. Szeptember 24. - 23:31:03
Válasz #794
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!