2024. Szeptember 20. - 08:32:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639794 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 15:50:44
Válasz #765

Bandi

Vendég
nem akartam máshová piszkítani ezzel, meg semmi újat nem mond, de érdekes:

http://zona.hu/article/1174/kitalal-az-olimpikonokat-pumpalo-doppingbaro.html


Pont most akartam én is belinkelni :)

2008. Augusztus 13. - 20:24:20
Válasz #766
Nem elérhető

warren


"Húszféle doppingszerem van, amelyek még mindig kimutathatatlanok az ellenőrzéseknél."

"És aztán megváltoztatok bennük egy-két molekulát a lánc végén, így az egész nem akad fenn a tesztelések szűrőjén."


Azért szerintem mind a két mondat kicsit "erős".
Szerintem, ha megváltoztat egy-két molekulát szart sem ér az egész, vagy én tudom rosszul?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2008. Augusztus 14. - 14:13:28
Válasz #767
Nem elérhető

pókerarc


"Húszféle doppingszerem van, amelyek még mindig kimutathatatlanok az ellenőrzéseknél."

"És aztán megváltoztatok bennük egy-két molekulát a lánc végén, így az egész nem akad fenn a tesztelések szűrőjén."


Azért szerintem mind a két mondat kicsit "erős".
Szerintem, ha megváltoztat egy-két molekulát szart sem ér az egész, vagy én tudom rosszul?

Szerintem egy ilyen szakember tudja mit beszél.Ha meg belegondolsz.Hány amerikai szokott aranyat nyerni?(sok)És hány bukik meg?(egyse) ;D 8-} És ezzel mind a 2 idézetre meg is van a válasz.Na de nem tudom,én ritkán változtatgatok molekulákat... !+"% :D :D

2008. Augusztus 14. - 14:49:14
Válasz #768

Torony

Vendég
egyrészt az, hogy egyes országok sportolói nem buknak, az azért van, mert nem csekkolják őket, "sportpolitika" okán. Másrészt nem feltétlenül kell megbízni annak az angoltudásában, aki a cikket fordította, lehet, hogy Angel nem is ezt mondta pontosan.

más: egy okos kis pöcs azt írta a riport kapcsán valahol, hogy ez egy okos NŐ... namost a spanyolban az Angel férfinév, de sebaj, értettük :D

2008. Augusztus 19. - 15:54:54
Válasz #769

flavio

Vendég
pontosan. mindenki azt hiszi, hogy Józsika beszúrja és hipphopp világbajnok lesz... sokszor Józsika is ezt hiszi az első kúrájánál :D

Torony ebben igazad van!A többség igy kezdi mert lát a teremben nagy darabb palikat vagy a rosszabb eset az utcán és elhatározza ilyen lesz nyárra.De ebben eddig nincs semmi  rossz de ök sajnos tovább is lépnek mert ök halották hogy van valamilyen anyag és ha azt használja akkor 2 hónap alatt akkora lesz ö is.Elmegy és energiát nem kimélve felhajtja azt aki el is ad neki minden féle szart,be is szedi!Ha van hatása egyáltalán akkor elgondolkodik hogy enyitöl ilyen erös és fejlödöt is akkor 2-3 szor ennyitöl még jobb lesz.A 20 év edzésem alatt minimum 50 ilyen gyereket láttam dokinál kikötni!!!!

2008. Augusztus 26. - 22:21:17
Válasz #770
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok.
Nemtudtam,h hova lenne a legjobb ezért itt kérdezem.
Most szeretnék venni 18db primabolan depot-ot.6hétig heti 3.Semmi mást nem szeretnék mellé tolni,célom nem a tömegnövelés.
Érdekelne,h mik a tapasztalatok vele mostanában.100mg-osat szeretnék.Sok a hamis vagy megbizható?
Gondolkoztam mellé winin meg utána 100clenbuterol,de mivel annyira de annyira sok a kamu wini,h 1x üen nem merek venni.Vettem én már nagyon pofás hologrammos zambonos winit ami lószart se ért,nem is gyulladt nem is fájt pedig azt mondják az eredetinek kell és nem is hatott igazán.A clenbuterol meg nekem semmi extra,annyira nem jött be mint antikatabolikus szupercsida...:D
Ugyhogy marad a primo magába.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Augusztus 31. - 10:06:50
Válasz #771
Nem elérhető

Gézu


20ml-es Trenbolone-ból találkozott vki mostanság eredetivel 0o0o0??
No Pain, No Gain!

2008. Szeptember 05. - 11:55:34
Válasz #772
Nem elérhető

dave18


Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?

2008. Szeptember 05. - 18:12:10
Válasz #773
Nem elérhető

madinorbi


Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?
Kínai létezik, a hatásásról semmit nem tok .
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 05. - 21:29:13
Válasz #774
Nem elérhető

doncicco


Egyáltalán nem erős az un. molekula változtatás, működő dolog. Tisztázni kellene azt is, hogy itt már régen nem egyszerű "bolti" anyagokról van szó.. a thg sem derült volna ki soha, ha valaki névtelen levél kíséretében nem küld be Szövetségi Ny. Ir.-ba egy használt fecskendőt. Kis időbe telt mira megfejtették mi is a vizsgált anyag. Mellesleg az egyes fehérjék veséből történő ürítésének lassítása, igen veszélyes fedő módszer régen működik, hiszen ezek is fehérjék.
pl.:Hova tünt a magyar súlyemelés a világszinvonalból? oxandrolonnal dőltek meg athénban.Vagy nem tudtak számolni, vagy nem sikerült rendesen fedni..

2008. Szeptember 06. - 17:35:42
Válasz #775
Nem elérhető

player


Sziasztok.
Nemtudtam,h hova lenne a legjobb ezért itt kérdezem.
Most szeretnék venni 18db primabolan depot-ot.6hétig heti 3.Semmi mást nem szeretnék mellé tolni,célom nem a tömegnövelés.
Érdekelne,h mik a tapasztalatok vele mostanában.100mg-osat szeretnék.Sok a hamis vagy megbizható?
Gondolkoztam mellé winin meg utána 100clenbuterol,de mivel annyira de annyira sok a kamu wini,h 1x üen nem merek venni.Vettem én már nagyon pofás hologrammos zambonos winit ami lószart se ért,nem is gyulladt nem is fájt pedig azt mondják az eredetinek kell és nem is hatott igazán.A clenbuterol meg nekem semmi extra,annyira nem jött be mint antikatabolikus szupercsida...:D
Ugyhogy marad a primo magába.
Hi
Hát öregem ha humángyógyászati eredeti Primobolant keresel nem árt ha tudod hogy 2 készítménnyel lehet dolgod:a spanyollal,és a törökkel.Ha engem kérdezel felejtsd el.Inkább underground szinten keresgélj,jobban jársz.
Winni-Zambonost messze kerülni kell ma már,mivel a gyártó DESMA-ra változott 2007 vége felé,és a Zambon-os utolsó széria már akkor elfogyott sztem mikor legyártották...Igazad van a Winni elég kellemetlen a vizes oldat miatt,de nem kötelező begyulladnia.(bár előfordul)
100 db clenbuterollal semmire sem mész,inkább gyűjts még hozzá.
300mg Primobolan hetenként főleg magában nem sok,még pont elférne mellé vmi más is...gondoldd meg,sokkal jobban jársz

üdv,és remélem tudtam segíteni

2008. Szeptember 06. - 17:38:24
Válasz #776
Nem elérhető

player


20ml-es Trenbolone-ból találkozott vki mostanság eredetivel 0o0o0??

acetate,hexa,enanthate? melyikre gondoltál?ha tudnál írni gyártót a sokat segíthetne..
amúgy létezik eredeti mindegyikből ,de nem 20ml tudomásom szerint

2008. Szeptember 06. - 17:55:32
Válasz #777
Nem elérhető

player


Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?

Eszed ágába ne jusson megvenni ;D ez volt a syntex által gyártott Masteron,de már nagyon rég óta nem gyártják.Láttam én is mifelénk,meg is mosolyogtam az embert érte ;D csak röhögött ő is...
Csak underground szinten érdemes körülnézni,ott van drostanolone propionate 100mg/ml  vagy drostanolone enanthate 200mg/ml
sok szerencsét

2008. Szeptember 06. - 17:58:11
Válasz #778
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?
Kínai létezik, a hatásásról semmit nem tok .

6

2008. Szeptember 06. - 18:01:59
Válasz #779
Nem elérhető

player


Sziasztok! Valaki tud nekem információval szolgálni h létezik-e masteron eredetiben, mert én úgy tudom h már egy jó ideje abbahagyták a gyártását de nemrég láttam pont ugyanolyat ami a képen van, ugyanez a doboz és ugyanez a kiszerelés 2x 2ml-es ampullák 1 dobozban. valaki tud róla vmit?
Kínai létezik, a hatásásról semmit nem tok .
nem tudod véletlenül a kínai nevét,vagy a gyártóját ?