2024. Szeptember 20. - 12:38:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639814 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 23. - 22:09:27
Válasz #720
Nem elérhető

Boiler


:-O
Srácok lenne 1 hülye kérdésem.Susta-wini kúra 5.hetében tartok,eddig hajmosásnál észleltem,h a "habozás"után marad pár hajszál a kezembe és ha megtépkewdem akkor is.na most az előbb mostam hajat és a kezembe volt vagy 40hajszál és amikor meg megtépkedtem rendesen kissebb csomógba jött ki.persze mérlegeltem és tudtam,h van ilyen mellékhatás de gondoltam 4naponta 1 töl csak nem jön elő annyira van aki 3naponta 500mg-ot tól és nem hullik neki.
Csak az érdekelne,h ezeknek a hajszálaknak már búcsút is inthetek vagy regenerálódik a kúrta után.Most nem sírok mint 1 fürdőskúrva meg tényleg mérlegeltem és számoltam ezzel csak kiváncsi vagyok mert azért drasztikus volt látni @-o

Hát igen sajnos. A hajhullás erős suőrösödéssel párosul. Sajna nekem is volt már benne részem. A kura után ha "kipihened" magad rendesen a "következőig", ha esetleg etrvezel nagyjából helyre áll, de olyan mint előtte nem lesz soha. Használhatsz hajnövekedés serkentő samponokat van azért értelmük nekem beváltak. Vagyis csak egy fajtát használtam, amit csajom adott az, jó volt. De nem tudom neked megmondani a nevét, lövésem sincs.
Nekem a legkellemetlenebb mellékhatás a szakadás. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Semmi nem használ. Ien a bőröm....
--->
( na jó bevallom, hogy reszelővel dörzsöltem,hogy szét szakadjon aztán bezsírkrétáztam, hogy szép rózsaszín legyen azt ebből lehessen rajtam látni, hogy gyúrok)
 @-o !+"%
Aszngyák a versenyen is plussz pont jár éret kettő  @-o  !+"%

2008. Június 25. - 13:46:30
Válasz #721
Nem elérhető

Szteriosz


Nem tudom értesültetek-e róla,de görög Deca-t már egy ideje nem gyártanak ! Még görögországban sem veszi senki!

2008. Június 25. - 22:41:54
Válasz #722
Nem elérhető

leopard22


Nem tudom értesültetek-e róla,de görög Deca-t már egy ideje nem gyártanak ! Még görögországban sem veszi senki!

Ajjaj    :-O
Igaz ez?    :-\

2008. Június 29. - 21:02:23
Válasz #723
Nem elérhető

Observer


Nyomott mostanában valaki Parabolant? MEnnyire megbízható? Milyen más trenbolone-t lehet nálunk kapni? Kösz a segítséget!

2008. Július 04. - 15:03:08
Válasz #724
Nem elérhető

Mr Green


görög deca meg enantát 12 hét 20kg jött fel. A görög deca nekem mindig hozz tömegetkék kupakos heti 400ml ment
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 04. - 15:13:09
Válasz #725
Nem elérhető

L


görög deca meg enantát 12 hét 20kg jött fel. A görög deca nekem mindig hozz tömegetkék kupakos heti 400ml ment

 400 Mg nemde? 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 04. - 15:54:55
Válasz #726
Nem elérhető

pókerarc


görög deca meg enantát 12 hét 20kg jött fel. A görög deca nekem mindig hozz tömegetkék kupakos heti 400ml ment

 400 Mg nemde? 8-)

Lehet h syntholként használta ;D !+"%

2008. Július 04. - 17:15:59
Válasz #727
Nem elérhető

Mr Green


Természetesen!!!!! aki otthon van benne így is érti:)) amugy sorry elirtam.
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 04. - 17:15:59
Válasz #728
Nem elérhető

Mr Green


 =/+'

Hali hát szerintem erösen gyanus hogy nem gyártják a görög deca-t!! De ha nem is raktáron van sok:))
Tuti én azt fogom tolni!
Egy elég ütös comboval. Ami körülbelül ismét 20kg-ot jelent:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 04. - 17:15:59
Válasz #729
Nem elérhető

Mr Green


 ))=/  Ezt ugy nem lehet használni:))) :-){
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 04. - 17:35:55
Válasz #730
Nem elérhető

Tarot


=/+'

Hali hát szerintem erösen gyanus hogy nem gyártják a görög deca-t!! De ha nem is raktáron van sok:))
Tuti én azt fogom tolni!
Egy elég ütös comboval. Ami körülbelül ismét 20kg-ot jelent:)

És utána még 2 ilyen kúra és 180 kilósan indulsz az Olympián, ugye?  ????... ::)

2008. Július 04. - 17:56:25
Válasz #731
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
=/+'

Hali hát szerintem erösen gyanus hogy nem gyártják a görög deca-t!! De ha nem is raktáron van sok:))
Tuti én azt fogom tolni!
Egy elég ütös comboval. Ami körülbelül ismét 20kg-ot jelent:)

Ja raktáron...ahan. Nézd meg rajta légyszi a gyártási időt és rá fogsz jönni hogy eredeti-e.  ;)

2008. Július 04. - 21:25:31
Válasz #732
Nem elérhető

Cressler


=/+'

Hali hát szerintem erösen gyanus hogy nem gyártják a görög deca-t!! De ha nem is raktáron van sok:))
Tuti én azt fogom tolni!
Egy elég ütös comboval. Ami körülbelül ismét 20kg-ot jelent:)

Ja raktáron...ahan. Nézd meg rajta légyszi a gyártási időt és rá fogsz jönni hogy eredeti-e.  ;)
kifejtenéd?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 07. - 09:06:08
Válasz #733
Nem elérhető

Mr Green


Na nagy okos:) 25 Jött fel összesen! 6kg ment le mire leszálkásítottam nem vagyok hízékony.

Eredetiség hmm nagyon egyszerü bevizsgáltatam De külömben tudok magyart is akkor hogy van ez azt gyártják de a görögöt nem mi??? @-o Retabolil

Kifejtve bővebben napi  isosource , Deca, susta és insulin. meg gyümölcs rizs csirkemel stb:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 08. - 18:25:35
Válasz #734
Nem elérhető

Maszat


Srácok.Vettem pár db winit.
Stanabol a neve hatóanyag 50mg stanozolol/ml.
1 milisek és az innopharmchem gyártja.persze a díler szerint ezek nagyon jók,nagyon jókat mondanak róla valami amerikai liszenszröl dumált.Kénytelen voltam megvenni...
ha hazajöttem edzésröl nyomok fel képet róla.
Csak 8db-ot vettem mert én odaadtam a zambonos hologrammos kurva igényes winimet 1 srácnak,mondván és ugyis tok venni addig legalább elkezdheti ő is,mert neki meg valami indiai szar volt ami nem oldódott fel rendesen és fájt neki meg nem ment át a 25ös tűn...
Sokkal világosabb mint a zambonos és rázásra nem habosodik annyira.Pecre 1ml.
Az ampulla nagyon igényes,felírat még csak le se kaparható.Piros perforálás van a nyakán,szépen és könnyen törik.
Az biztos,h kurvára fáj,ugyan olyan beadás mellett szét robban a combom ha leguggolok.Edig 13zambonos ment 1iknél se volt ilyen.
Lökök fel képet este.
1álltalán hallottatok ilyenröl??? ?:-/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26