2024. Szeptember 20. - 12:44:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639816 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 21. - 11:44:45
Válasz #705

Torony

Vendég
ha ritkán akarod szúrni, enantátra, ha gyakran és gyors hatásra vágysz propionate-ra. Egyébként nem hiszem, hogy itt a fórumon bárki meg tudna enni fél kiló húst naponta kétszer, minden nap.... Több részletre kell elosztani, különben:  :-/]

hát nemtom, Béla fijam legutóbb lazán eltüntetett cca. 70 deka csirkemellet lightos vacsoraként  ;D suttyóval csk ültünk és  pislogtunk csendben  ;D

a 40 deka csirkemell már jobban hangzik  ;D de a 60 G (!) tesztó egy testoplexben aranyos elírás  ;D ;D ;D

2008. Június 21. - 12:25:09
Válasz #706
Nem elérhető

Cressler


ha ritkán akarod szúrni, enantátra, ha gyakran és gyors hatásra vágysz propionate-ra. Egyébként nem hiszem, hogy itt a fórumon bárki meg tudna enni fél kiló húst naponta kétszer, minden nap.... Több részletre kell elosztani, különben:  :-/]

 de a 60 G (!) tesztó egy testoplexben aranyos elírás  ;D ;D ;D
úúúúú fakkkk  !+"%
most menthetném a szitut azzal, hoyg 1000db lett bevizsgálva  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 21. - 12:55:09
Válasz #707

B1ll4

Vendég
leopard 84kg-osan ? :-/-(-:

2008. Június 21. - 15:38:00
Válasz #708

Torony

Vendég
ha ritkán akarod szúrni, enantátra, ha gyakran és gyors hatásra vágysz propionate-ra. Egyébként nem hiszem, hogy itt a fórumon bárki meg tudna enni fél kiló húst naponta kétszer, minden nap.... Több részletre kell elosztani, különben:  :-/]

 de a 60 G (!) tesztó egy testoplexben aranyos elírás  ;D ;D ;D
úúúúú fakkkk  !+"%
most menthetném a szitut azzal, hoyg 1000db lett bevizsgálva  !+"%

semmmi gond, van ilyen, hogy az ember betáraz egy laza kétéves kúrára  ;D ;D ;D

2008. Június 21. - 15:53:24
Válasz #709
Nem elérhető

leopard22


leopard 84kg-osan ? :-/-(-:


Hihetetlen 171 cm társul brutális súlyomhoz


2008. Június 21. - 15:55:57
Válasz #710

B1ll4

Vendég
Akkor sem tartanám ezt még végsőnek , persze mindenkinek mások a genetikai korlátjai , de tutti h messze vagy még ettől. Kajádat egy kicsit precízebben add elő , amíg az nincs tökéletesen rendben addig ne is igazán akarjál koxolni . Kaja , pihi , kiegek rendben utána lehet talán róla szó , addig meg csak a gondolattal játszogass!

2008. Június 21. - 18:24:15
Válasz #711
Nem elérhető

George


Akkor sem tartanám ezt még végsőnek , persze mindenkinek mások a genetikai korlátjai , de tutti h messze vagy még ettől. Kajádat egy kicsit precízebben add elő , amíg az nincs tökéletesen rendben addig ne is igazán akarjál koxolni . Kaja , pihi , kiegek rendben utána lehet talán róla szó , addig meg csak a gondolattal játszogass!
????... Béla, én elég komoly embereket láttam már 80 kiló körül 170 centivel rohangálni. Nem vagyunk egyformák, innen meg nem tudod megmondani, hogy neki hogy áll a maga 84 kilója. A hsz.-ok alapján nem hülye a srác, nem is egy nyárra gyúró kölyök. Nem kell mindenkit kapásból oltani, aki kérdez, főleg, ha nem hülyeséget kérdezett. Megkockáztatom, hogy akik IGAZÁN értenek itt hozzá, nagyon ritkán írnak ide bármit is.  8-)

2008. Június 21. - 18:34:17
Válasz #712
Nem elérhető

endre66


Egyébként nem hiszem, hogy itt a fórumon bárki meg tudna enni fél kiló húst naponta kétszer, minden nap.... Több részletre kell elosztani, különben:  :-/]
Ismerek olyat, aki fél kilóval könnyen végez, és köretet (rizs,burgonya) is szed mellé rendesen. Az ilyen az nem egy egyszerű vacsoravendég. Igaz GeOgre?

2008. Június 21. - 20:24:56
Válasz #713

B1ll4

Vendég
George nem oltás volt , azért is írtam már az első hozzászólásba amit hozzáfűződött , hogy a leírtak alapján nem hülye . Csak azért jó lenne precízen vágni a kaját érted , ch , fehérje , zsír stb ...

2008. Június 21. - 22:23:38
Válasz #714
Nem elérhető

Kris


Ilyen melegben erdemes inkabb hutoben tarolni az ampullakat ,vagy eleg egy naptol vedett helyen ahol esetleg lehet akar 28 fok is?

2008. Június 22. - 00:46:10
Válasz #715
Nem elérhető

leopard22


Akkor sem tartanám ezt még végsőnek , persze mindenkinek mások a genetikai korlátjai , de tutti h messze vagy még ettől. Kajádat egy kicsit precízebben add elő , amíg az nincs tökéletesen rendben addig ne is igazán akarjál koxolni . Kaja , pihi , kiegek rendben utána lehet talán róla szó , addig meg csak a gondolattal játszogass!

Hmmmm

Egyet is értek veled meg nem is.  Lehet,hogy én látom rosszul,de ma Magyarországon vajmi keveseknek adatik meg, hogy életvitelüket 100%-osan a hobbijuk köré építsék.
Kétlem,hogy a jelenlegi életvitelemmel valaha is elérném a genetikai korlátaimat tisztán.  Nem tudok pontosan 2-3 óránként enni, nem tudok napközben ledőlni szunyálni kicsit és sokszor nem tudok 8-10 órát aludni. A lehetőségekhez mérten persze próbálom a max-ot kihozni. Nem gondolom, hogy eszetlenül koxolok ezzel a 10-10 ampullával, és bizony kurva jó érzés  egy átmeneti stagnálás után újra fejlődni. Ennek a kis kúrának köszönhetően vátoztattam az edzéstervemen és annak intenzitásán.  Kell ilyen néha,tudod ez olyan mint mikor félrekúrsz és utána jó sokáig sokkal faszább a szex otthon (vagy másnál nem így van :-\  ?)
Nah mindegy nem fosom a szót tovább
peace

2008. Június 22. - 00:50:16
Válasz #716

B1ll4

Vendég
Teljesen jó arc vagy semmi probléma veled , én reagáltam túl a szitut azzal a mondattal , hogy ennék többet , de nem tudok ... ne haragudj . Majd a nagy szakértők megmondják a frankót neked :)

2008. Június 22. - 08:51:43
Válasz #717
Nem elérhető

Maszat


susta-wini kúrámból van még 3ampulla s250 utána még wini m1.
A kérdésem az lenne,h érdemes-e ritkítani a beadás időtartamán.Más fórumok régebbi hozzászólásaiban az olvastam,h levezettékpl úgy,h az uccsó 2t 1hétre adták be,mások viszont nem vezették le...
Szerintetek érdemes ritkítani az uccsó hármat vagy kettőt???
most 4naponta tolom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Június 22. - 17:13:49
Válasz #718
Nem elérhető

Arelius


#:-)

Sziasztok!

27 éves vagyok,idestova 7 éve edzek. 3 éve volt egy kúrám,ami nagyon szép eredményt hozott. Úgy gondoltam ideje egy kis pumpálásnak újra,így bevásároltam.
A napom így néz ki jelenleg(Már ami a fórumhoz tartozik,magánéleti malacságokat kihagyom)  :

05:05  felkelés
05:07  Zabpehely
05:30  1 zacsesz "forró vér"+1 szem superdrol ng
06:05  Edzés,közben 1.5-2 liter víz  sima kreatin monohidráttal
07:30  35 grammnyi fehérje turmix formájában + 1 daily one multivitamin
07:35-08:00    Munkahelyre autókázás közben 3-4 főtt tojka magában
10:00  30-40 gramm csirkemell vagy hal +fél zacsesz rízs +1 superdrol ng
13:00   ugyanaz mint az előző
16:00   turmix  csak fehérje
18:00   csajom főztje,próbálom belenevelni a fehérje-szénhidrát elosztás megfelelő arányát. Így mintha kevesebbszer lenne  szilvás gombóc és hasonló kaják+1 superdrol ng

Ezek mellé megy heti egy deca/hellas/  hétfőn vagy kedden és és ......nem is merem leírni mert Steve belinkeli megint..... szóval   csütörtök vagy péntek egy Testoplex 300 (tudom,tudom..... )   
Na a lényeg: Szeretnék tanácsot kérni,hogy min változtassak. Kajálnom többet kéne,de egyszerűen nem megy.Jó lenne valami étvágynövelő. Jah Deca meg Testoplex is 10-10 ampi van. Ez a harmadik hetem még csak. Elég heti 1-1 ampulla vagy emeljem?  Levezetésnek mit? Vagy shoppingoljak még valamit mellé? Nah,előre is köszi mindenkinek. És Respect az előző 48 oldalt illetően,mert kib@..ott tanulságos és hiteles.




koxhoz nem ertek annyra mint szeretnem de  kajad tenyleg kicsit karcsunak tunik ennek tekintetebe.

Az meg egyeni velemenyem hogy bar nem veszes a kurad de en a tesztot nem hasznalnak se elso se masodik kuranak.Jo lessz az majd kesobre kar elore eloni a "puskaport".  :) igy kitolodnak a lepcsofokok egy kicsit jobban ebben a temaban es ez rendkivul halas tud lenni hosszabb tavon.
K.G.B.

2008. Június 23. - 02:18:56
Válasz #719
Nem elérhető

Maszat


 :-O
Srácok lenne 1 hülye kérdésem.Susta-wini kúra 5.hetében tartok,eddig hajmosásnál észleltem,h a "habozás"után marad pár hajszál a kezembe és ha megtépkewdem akkor is.na most az előbb mostam hajat és a kezembe volt vagy 40hajszál és amikor meg megtépkedtem rendesen kissebb csomógba jött ki.persze mérlegeltem és tudtam,h van ilyen mellékhatás de gondoltam 4naponta 1 töl csak nem jön elő annyira van aki 3naponta 500mg-ot tól és nem hullik neki.
Csak az érdekelne,h ezeknek a hajszálaknak már búcsút is inthetek vagy regenerálódik a kúrta után.Most nem sírok mint 1 fürdőskúrva meg tényleg mérlegeltem és számoltam ezzel csak kiváncsi vagyok mert azért drasztikus volt látni @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26