2024. Szeptember 20. - 19:33:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639854 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 05. - 14:25:15
Válasz #630
Nem elérhető

madinorbi


Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
Ha jól tudom most május van ami azt jelenti 4 hét van nyárig és te szeretnél megnőni ! Igazság szerint én nyárra bajnok szeretnék lenni olimpikon és forma 1es pilóta is ja és milliomos is egyben 25 nap alatt !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 05. - 15:13:11
Válasz #631
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 15:14:04
Válasz #632
Nem elérhető

Kola


vagy kérhetsz tanácsot Olivértől... 8-)
 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 15:16:02
Válasz #633
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
Ha jól tudom most május van ami azt jelenti 4 hét van nyárig és te szeretnél megnőni ! Igazság szerint én nyárra bajnok szeretnék lenni olimpikon és forma 1es pilóta is ja és milliomos is egyben 25 nap alatt !

A lehetetlen nem létezik...........
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 05. - 15:40:23
Válasz #634
Nem elérhető

madinorbi


Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
Ha jól tudom most május van ami azt jelenti 4 hét van nyárig és te szeretnél megnőni ! Igazság szerint én nyárra bajnok szeretnék lenni olimpikon és forma 1es pilóta is ja és milliomos is egyben 25 nap alatt !

A lehetetlen nem létezik...........
Jogos !  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 05. - 19:04:59
Válasz #635
Nem elérhető

Milo


Typer!
A legnagyobb hülyeség amit elkövethetsz ,hogy ilyen rövid edzésmúltal szteroidhoz nyúlsz.Ráadásul dianabolhoz.Feljön rád pár kiló,ami kúra után valószínüleg le is megy(ha csak nem kajázol tökéletesen,le nem vezeted a kúrát stb.) Az elején mindenki gyorsan fejlődik naturálon,úgyhogy felesleges a koksz. Majd 3-4év múlva gondolkozz el rajta újra.amúgy hány éves vagy?
Riceman

2008. Május 05. - 19:08:23
Válasz #636
Nem elérhető

Kola


szerintem ha valaki nem akarja profi szinten művelni ezt a sportot  vagy bármelyiket annak felesleges a  szteroidokhoz nyúlni...
meg amúgy is ...nem elég az a gyógyszer amit az orvos felír??? @:-) ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 05. - 20:33:58
Válasz #637
Nem elérhető

blade


szerintem ha valaki nem akarja profi szinten művelni ezt a sportot  vagy bármelyiket annak felesleges a  szteroidokhoz nyúlni...
meg amúgy is ...nem elég az a gyógyszer amit az orvos felír??? @:-) ;-oo-;
:-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 05. - 20:40:29
Válasz #638
Nem elérhető

blade


Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
Egy hónap után kox? Gratulálok!
Egy hónap után még tápkieget sem ettem!
Neked még a tuti edzeni keményen edzeni keményen edzeni keményen edzeni keményen edzeni keményen edzeni keményen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És max pl. up your mass és multivitamin.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 05. - 21:28:02
Válasz #639
Nem elérhető

FirstLady


szerintem ha valaki nem akarja profi szinten művelni ezt a sportot  vagy bármelyiket annak felesleges a  szteroidokhoz nyúlni...
meg amúgy is ...nem elég az a gyógyszer amit az orvos felír??? @:-) ;-oo-;

Igazad van! Szerintem is hülyeség, főleg úgy, hogy egy hónapja edzel... Az első pár hónapban akárhogy is edzel, akárhogy is eszel, gyorsan fejlődsz. Ha rendben a kajád és rendben az edzésed, akkor még hatékonyabb a fejlődésed.
Ha netán már ezer éve edzel, rendben van a kajád, meg a kiegek és leálltál a fejlődésben, na akkor talán használj valamit, de szerintem, ha -ahogy előttem is mondták- nem versenyzel fölösleges, főleg ha azt sem tudod, hogy amit vettél hogyan kell rendesen használni. :) ...inkább dobd ki ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 05. - 21:28:02
Válasz #640
Nem elérhető

moszad


?:-/
Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Szerintem Boiler kollegával kellene felvenned a kapcsolatot. :-}
Ha jól emlékszem ő majdnem minden koxot kipróbált.
És reális érveket is tudott a kox mellé.
Persze senkit nem akarok bántani, de
"Két dolog végtelen: a világegyetem, és az emberi hülyeség. De az elsőben nem vagyok biztos."
(Albert Einstein)
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Május 06. - 00:20:56
Válasz #641
Nem elérhető

Flex01


1 Kemény hónap az nem sok ebben a sportban.... 8-)
Állitólad Dorian 3 évig tanulta és képezte magát a sportból és csak utána foggott súlyzót a kezébe  :)
Talán van mit tanulnod még nem?
De ,hogy választ is kapj tessék...
A tháj Anabol és a Danabol között csak a hatóanyag nagysága külömbözik 5 illetve 10mg/szem
Azt ,hogy ki mire esküszik 1 dolog , illetve ,hogy neked mi a legmegfelelöbb az meg 1 másik dolog.
Nem vagyunk egyformák ezért mindenképp utána kell járj alaposabban ha komolyan gondolod.
És most nem csak a gyógyszerekre gondolok hanem a táplálkozásra elsősortban.
Szerintem kezdetnek ha már mindenépp mérgezni akarod magad valami gyengébb szteroiddal kezd, hiszen az is épp olyan hatásos lehet mint egy erősebb!
(Andriol, Primabolan depot, Cetabon stb)
Ezek konkrét gyógyszerek amiket álltalában hatóanyag szerint szoktak emlegetni hiszen minden országban más és más a neve!
Az egyszerűség kedvéért neked már csak rá kell ezekre keresned, és be is tudod szerezni kishazánkban is  8)

2008. Május 06. - 09:49:02
Válasz #642
Nem elérhető

The Rock


Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném

Ez tuti vmi ugratás.....  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Május 06. - 15:41:56
Válasz #643
Nem elérhető

Typer


 :-)(-:

Sziasztok!
Először is köszi a sok tuti választ mindenkinek!
Másodszor pedig:
26 éves vagyok, 102 kg, 186cm magas, és tényleg csak egy honapja edzek! Viszont nagyon kíváncsi voltam ezekre a dolgokra amiket válasznak irtatok, mert a sok f...sz haverom szerette volna ezeket rám tukmálni azzal, hogy milyen kiba..tt nagydarab leszek tőlük nyárra! Ugyanis a baráti társaságom fele szteroidozik sőt van olyan is köztük aki nem is jár mellette edzeni. De most, hogy elolvastam a reakcioitokat ezzel kapcsolatban már le is tettem róla! Pont ezért kérdeztem meg inkább itt, mert akárkit kérdeztem a haverok közül egyik sem ellenezte!


De azért szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen táplálék kiegészitőket kéne szednem és, hogy hogyan tudnék a leghatékonyabban edzeni. Azért leirom azt is, hogy 1 honapja járok 5 napot megyek 1-et nem. Napi egy orát tart az egész pl 1. nap Mell-láb, 2. nap váll-hát, 3. nap bicepsz-tricepsz 4. nap mell-láb, 5. nap váll-hát 6. nap pihenő. Innen folytatom tovább ugyanigy a 7. napon. Minden edzés után megiszok itthon egy (100% Iso Whey, 750g, vanilla) turmixot. Szóval ha valakinek van erre ideje legyenszíves irja meg nekem, hogy ez igy eredményes lessz-e!

2008. Május 06. - 15:41:56
Válasz #644
Nem elérhető

Typer