2024. Szeptember 20. - 21:27:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639865 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Április 05. - 21:08:42
Válasz #600
Nem elérhető

Loncy


lehetöleg olyantol aki már probálta....

Még1szer kössz
"Mert muszály"

2008. Április 07. - 10:18:09
Válasz #601
Nem elérhető

Benji



2008. Április 08. - 08:27:59
Válasz #602
Nem elérhető

Skorpió


Egy érdekes cikk a Borsból:
 
"Kiss László, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya szerint a pekingi olimpián nagy csatát hoz 400 vegyesen Cseh László és az amerikai úszóbálvány, Michael Phelps harca. Ám eközben a szakember figyelmeztet: egy új doppingszer került a piacra.
 – Nem azt mondom, hogy Laci biztosan elkapja Phelpset – kezdte a számára kedvesebb témával Kiss László. – Pillangón, gyorson Phelps jobb, Laci viszont a hát- és mellúszó százason válaszol neki. Kérdés, ki miként gazdálkodik az erejével.
Kiss bevallotta, most sokkal jobban izgatja az, hogy gyanúsan sok világcsúcs született az úszóversenyeken az utóbbi hónapokban.
 Az eindhoveni Eb-t követő szakmai jelentésünkben arra kértük a MOB-ot és a MACS-ot, hogy hívják fel a figyelmet egy új doppingszerre. A WADA is ügyelhetne erre az „atombombára”, az IHG Long 1-esre, Long 2-esre és Long 3-asra. Új készítmények, amelyeket egyelőre képtelenség kimutatni.
A szakember elmondta, hogy tudomása szerint injekcióval befecskendezve ennek hatására az izomtömeg 30 százalékkal megnő.
– Ha egy 60 éves ember kapja, hirtelen újra 20 évesnek érzi magát. Csakhogy húszéves érzésekkel két év múlva meghal... Arról nem is beszélve, hogy az IHG a gének révén öröklődik. Aki ezzel doppingol, az az utódai életét is kockára teszi!"

2008. Április 08. - 12:19:05
Válasz #603
Nem elérhető

George


Egy érdekes cikk a Borsból:
 
"Kiss László, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya szerint a pekingi olimpián nagy csatát hoz 400 vegyesen Cseh László és az amerikai úszóbálvány, Michael Phelps harca. Ám eközben a szakember figyelmeztet: egy új doppingszer került a piacra.
 – Nem azt mondom, hogy Laci biztosan elkapja Phelpset – kezdte a számára kedvesebb témával Kiss László. – Pillangón, gyorson Phelps jobb, Laci viszont a hát- és mellúszó százason válaszol neki. Kérdés, ki miként gazdálkodik az erejével.
Kiss bevallotta, most sokkal jobban izgatja az, hogy gyanúsan sok világcsúcs született az úszóversenyeken az utóbbi hónapokban.
 Az eindhoveni Eb-t követő szakmai jelentésünkben arra kértük a MOB-ot és a MACS-ot, hogy hívják fel a figyelmet egy új doppingszerre. A WADA is ügyelhetne erre az „atombombára”, az IHG Long 1-esre, Long 2-esre és Long 3-asra. Új készítmények, amelyeket egyelőre képtelenség kimutatni.
A szakember elmondta, hogy tudomása szerint injekcióval befecskendezve ennek hatására az izomtömeg 30 százalékkal megnő.
– Ha egy 60 éves ember kapja, hirtelen újra 20 évesnek érzi magát. Csakhogy húszéves érzésekkel két év múlva meghal... Arról nem is beszélve, hogy az IHG a gének révén öröklődik. Aki ezzel doppingol, az az utódai életét is kockára teszi!"

Az izomtömeg 30 %-al megnő??? Khm...Akkor hegyomlások fognak úszni Pekingben? Kicsit olyan az érzésem ezzel kapcsolatban, hogy előre megmagyarázzuk, hogy miért nem fogunk nyerni...természetesen azért, mert a többiek doppingolnak! Egyébként az egész világot szarrá vernénk mindenben ;D Ezzel nem leszólni akarom a saját sportolóinkat, mert ha valamelyik számban indul magyar, akkor természetesen annak szorítok én is. De itt inkább azzal kellene foglalkozni az illetékeseknek, hogy a WADA és társai irányába olyan kapcsolatot építsenek ki, hogy ne baszogassák a mi indulóinkat. Kicsit meseszerű ez a 30%...

2008. Április 08. - 12:26:28
Válasz #604
Nem elérhető

sasa


Egyetértek!!! Łł=

2008. Április 08. - 18:32:39
Válasz #605
Nem elérhető

Jordan


Ha ez a 30% igaz akkor Cseh Laci egy-ké éven belül a Mr. O. címért is versenyben lessz, és nem csak Pekingben  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 08. - 20:05:39
Válasz #606
Nem elérhető

Cressler


Nem hiszem, hogy a Bors vagy hasonló lapok megbízható információforrásnak számítanának.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 08. - 22:23:14
Válasz #607
Nem elérhető

fastor


én sem de azért ha megnézzük ténlyeg feltünöen sok, és elég nagy világcsúcsok születtek mostanában!
Phelps is több másodpercel javította meg a 400vegyes saját maga által felállított rekordját...azért elgondolkodtató...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 09. - 00:58:25
Válasz #608
Nem elérhető

moszad


Egy érdekes cikk a Borsból:
 
"Kiss László, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya szerint a pekingi olimpián nagy csatát hoz 400 vegyesen Cseh László és az amerikai úszóbálvány, Michael Phelps harca. Ám eközben a szakember figyelmeztet: egy új doppingszer került a piacra.
 – Nem azt mondom, hogy Laci biztosan elkapja Phelpset – kezdte a számára kedvesebb témával Kiss László. – Pillangón, gyorson Phelps jobb, Laci viszont a hát- és mellúszó százason válaszol neki. Kérdés, ki miként gazdálkodik az erejével.
Kiss bevallotta, most sokkal jobban izgatja az, hogy gyanúsan sok világcsúcs született az úszóversenyeken az utóbbi hónapokban.
 Az eindhoveni Eb-t követő szakmai jelentésünkben arra kértük a MOB-ot és a MACS-ot, hogy hívják fel a figyelmet egy új doppingszerre. A WADA is ügyelhetne erre az „atombombára”, az IHG Long 1-esre, Long 2-esre és Long 3-asra. Új készítmények, amelyeket egyelőre képtelenség kimutatni.
A szakember elmondta, hogy tudomása szerint injekcióval befecskendezve ennek hatására az izomtömeg 30 százalékkal megnő.
– Ha egy 60 éves ember kapja, hirtelen újra 20 évesnek érzi magát. Csakhogy húszéves érzésekkel két év múlva meghal... Arról nem is beszélve, hogy az IHG a gének révén öröklődik. Aki ezzel doppingol, az az utódai életét is kockára teszi!"


Kicsit soknak tűnik a 30 %. mennyi idő alatt??
Úgy tudom a szív is izom. -azzal mi történne?
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 09. - 18:03:20
Válasz #609
Nem elérhető

vadászmester


Segítséget szeretnék kérni a Szlovák, ill. az Egyiptomban gyártott Sustanon250-el kapcsolatban.

Érdekel minden közvetlen és közvetett információtok! (ár, hatás stb.)

A pakisztáni fut errefelé, de nem sok szart ér, Steve írta korábban, hogy ez a két gyártó viszont megbízható.

Ha esetleg valakinek lenne ezekről digit. kép (már nem arra gondolok, hogy netán valaki használta), akkor tegye már fel légyszi.

Köszi.


2008. Április 09. - 18:03:20
Válasz #610
Nem elérhető

Benji



2008. Április 19. - 11:57:31
Válasz #611
Nem elérhető

Scum01


Sziasztok!

Elszeretném tűntetni a felesleges zsírt magamról, és lenne 1-2 kérdésem, remélem tudtok nekem segíteni.
Zsírégetőre mit tanácsoltok? Én Spiropentre gondoltam.

1. Ha ezt választom, akkor a szedési séma szerintetek jó, úgy, hogy 2 naponta növelem a tabletta mennyiségét, ameddig el nem érem az 5 szemet?
2. Úgy hallottam, hogy izomzat megőrző hatása is van. Ha ez igaz, akkor a szálkásításnál nem kell 2g fehérje/tskg-t szednem?
3. Spiropent mellé szedhetek még valamit? PL: L-carnitin v. hasonló tápkieget?

Előre is köszi

2008. Április 19. - 12:00:43
Válasz #612
Nem elérhető

L


Sziasztok!

Elszeretném tűntetni a felesleges zsírt magamról, és lenne 1-2 kérdésem, remélem tudtok nekem segíteni.
Zsírégetőre mit tanácsoltok? Én Spiropentre gondoltam.

1. Ha ezt választom, akkor a szedési séma szerintetek jó, úgy, hogy 2 naponta növelem a tabletta mennyiségét, ameddig el nem érem az 5 szemet?
2. Úgy hallottam, hogy izomzat megőrző hatása is van. Ha ez igaz, akkor a szálkásításnál nem kell 2g fehérje/tskg-t szednem?
3. Spiropent mellé szedhetek még valamit? PL: L-carnitin v. hasonló tápkieget?

Előre is köszi

Olvass utána kicsit, hogy megéri-e spiropentet szedni, vagy vannak-e korszerűbb és biztonságosabb megoldások!?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 19. - 12:04:25
Válasz #613
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 19. - 13:45:57
Válasz #614
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).